Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

niuniula anitia ma racje, ze to cudowny widok :) chociaz ja najbardziej wzruszylam sie na usg 3d robionym w 36 tyg... jak Hania byla juz duza i wyrazna ;) i widzialam jej buzke niezadowolona z badania i ze zlosci dostala czkawki i chowala twarz w lozysko :D anitia zagladam tu co chwile z nadzieja, ze to JUZ :) trzymam kciuki :) monia a jak tam Twoje samopoczucie ?? tralalala nie mow, ze sie obrazilas ?? ;> gdzie Ty sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi u mnie ok :) właśnie wybieram sie na śniadanie :) nie wiem co by tu zjeść :D i czekam na kopniaki jakieś! a tu nic :/ hm co za nicpoń mały :D buziaki dla Hani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz niedlugo powinnas poczuc moze nie kopniaki, ale taki cos jakby pekajacy babelek w brzuchu ;) jak wzdecia :P ja pierwsze poczulam wlasnie jakos w 16 tyg :) jejku jejku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dwa razy pare dni temu wydawało mi sie,że poczułam takie jakby pękające bąbelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w okolicy pepka to dzidzius :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to były gdzieś tamte strony,ale teraz cisza :( co macie dobrego na obiad? my kopytka i jakieś mięsko pieczone w folii w piekarniku. Śmierdzi mi okropnie,pewne zjem tylko kopytek,ale sie objem mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie wiem :) hehe, dzis ide na wizyte na 3cia. I namawiam meza zeby poszedl ze mna. Maluszek strasznie mi rozrabia, tak mu sie spodobal moj prawy bok, ciagle mam tam jego kolano :) tak sie tlucze strasznie, czuje ze jest coraz nizej, i brzuch teraz bardzo nisko, no ale pewnie jeszcze przyjdzie mi troche poczkac, ech najgorsze to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobilam chlopski garnek :) monia tez bym sobie zjadla kopytek :) podeslij troche :P anitia powiedz mezowi, ze taka szansa sie juz nie powtorzy, bo dzidzia sie zaraz urodzi :) a maz medzie rodzil z Toba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi jakby sie dało to bym Wam wszystkim rozesłała :D Anitia czekamy na wieści po wizycie :) ciekawe jak tam Dorcia na wczasach :) wygrzewa sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak maz bedzie ze mna rodzil :) na wizycie wszystko ok, maly ma juz ok 3200, serduszko ladnie bilo, moje cisnienei w normie, moze ciut podwyzszone jak na mnie bo mialam 128/68 a zwykle mam jakos ok 110/65 ale i tak w normie, wiec w sumie nic ciekawego ;) nastepna wizyta za 2 tygodnie, no chyba ze wczesniej urodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wiecie wczoraj huśtałam sie na dworze i nagle poczułam takie smyranie koło pępka,trwało to dłuższą chwile,przestało i potem znowu :) cudowne uczucie :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super :) a jak szyjka ?? monia widac maluch albo nie lubi, albo lubi sie hustac skoro zareagowal :) ehh ale Ci tego zazdroszcze :) cudowne uczucie. Zobaczysz pozniej jak bedzie fajnie jak maluch bedzie reagowal na Twoje zachowanie, nawet slowa :) i odpukiwal w brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no poczekamy z "praca" jeszcze jakos do lipca. Najlepiej zanim mi sie wychowawczy skonczy zeby sie udalo ;) a wychowawczy mam do konca sierpnia. Chociaz znajac nasze szczescie juz powinnismy to mzoe by sie do sierpnia udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi nie mam pojecia jak szyjka, tu tego nie badaja. Przez cala ciaze nie mialam zadnego badania ginekologicznego. Wiec nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia szkoda :( bo bys wiedziala czy szykuje sie jakies rozwarcie... no ale tak czy siak juz blisko konca i szcesliwego finalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie. Tak nie czekam ze o to juz powinno byc juz, kiedy przyjdzie czas wtedy bedzie, a ja sobie spokojnie wszystko robie i sie niczym na razie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki w sumie to dobrze, ze nie trzeba bylo jej wywolywac... jak prace nad domem ?? kiedy sie przeprowadzacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie juz pakowala ale trzeba jeszcze sprzedac dom. a wykonczenia drobne zostaly ale juz niedlugo oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nawet mialam co nadrabiac:) anitko- myslalam ze ty juz rozpakowana;) hehehehehe a to jeszcze troche:) Ponoc na wyspach nie badaja przez cala ciaze szyjki ze wzgledu na jej delikatnosc, zeby tam nic nie zrobic zlego...szkoda bo mozna wczesniej zadzialac jakby cos sie dzialo. Ale Anitko Ty masz fajna ciaze:) i czas leci szybko:) ja powoli koncze 28tydzien;) Vi- tylko male dzieci sie obrazaja:> jak pisalam nie mam az tyle czasu na neta, bo mam tez inne sprawy na glowie;) dieta jak dieta, jakos leci natomiast musze brac insuline;) no i dzis jeszcze dowalili mi dodatkowa dawke...ale daje rade chociaz oczy na zapalki mam. No ad od czwartku jestem offline, tzn bylam, bo czwartek caly u rodzicow na dzialce na sloneczku, a od piatku do niedzieli na weselu u znajomych wiec wypompowani w poniedzialek wrocilismy....jestem padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - kurcze ale ten czas zlecial, zaraz i u ciebie bedzie 30 tydzien i tylko spojrzec kiedy ty sie bedziesz rozpakowywac :) Szkoda troche ze musisz sie meczyc z ta dietka, ale dasz rade kochana, dasz rade. och ja juz sie z jednaj strony tak strasznie doczekac nie moge. Miec juz tego maluszka na rekach. A dzis zlozylam sobie wozek, obleklam posciel do lozeczka, znaczy przescieradelki i te ochraniacze, zeby wszystko jeszcze zdazylo sie troche wywietrzyc zanim dzieciatko sie pojawi, no bo wiecie tak jak wozek np stal sobie w folii to niech ta cala chemia jeszcze troche wywietrzeje itd, i praktycznie jestem gotowa na jego przyjsice, tylko ciekawe czy on tez jest gotowy ;) A na dodatek zrobilam sobie tak przepyszna pomidorowke ze nie moglam sie objesc. Maly dzis troche spokojniejszy, no ale i ja wiecej sie dzis ruszalam, sprzatalam caly pokoj, wychodzilam na zakupy itd, to pewnie sobie spal spokojnie i pewnie pod wieczor da mamusi popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............9...............04.03.2012 .....................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Cześć dziewczyny:) Zaglądam tutaj regularnie, czytam co u Was lecz nie zawsze mam czas aby coś napisać. Teraz mam chwilkę więc napiszę chociaż krótko:) Cieszę się, że w przyszłym roku urodzi się sporo dzieciaczków:) No ale mamy już doświadczoną mamusię - vi i niki :) No i w tym roku będziemy miały jeszcze więcej mamusiek -tralala i anitia:) Będzie od kogo czerpać informacje i co do późniejszej ciąży-tuż przed porodem no i już po narodzinach :) Ja na wizycie byłam we wtorek, namówiłam mężulka żeby poszedł i wcale nie żałował:) Widzieliśmy nasze dzzieciątko, jak sobie podskakiwało :) Chyba dopiero teraz do mnie dotarło, że będę mamą... to na prawdę wzruszający widok! Już nie mogę się doczekać kiedy poczuję pierwsze ruchy dziecka...:) Na to jeszcze troszkę muszę poczekać:) Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny:) No i uściski dla Hani:) Jak będę tylko miała chwilkę to będę zaglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............9...............04.03.2 012 .....................? tralalala..........??...............28..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Shiawase86 - no to pieknie ze u Was wszystko ladnie:) no to niesamowite poczuc pierwsze kopniaki:) a potem jak zaczyna pracowac caly brzuch, dziecie sie wypina:D to nawet jak gdzies ide , cos robie lub jade autem , to czuje:D niesamowite:) Albo jak soebie siedze w przychodni i nagle brzuch zaczyna skakac:d hehe ciekawe jak ludzie reaguja:d Kurcze czeas zapindala:D Anitka juz zaraz nam przedstawi swoje dzieciatko:) a ja licze ze jeszcze minimum 8 tygodni :) A cukry jakos stabilizuje, dieta plus insulina i jakos leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonila do mnie polozna, umowila mi wizyte z inna polozana w szpitalu dzis na 14.30 bo powiedziala ze ostatnio jak bylam na wizycie mialam ciut wyzsze cisnienie, nie bylo wysokie ale jak na mnie bylo podwyzszone, bo ja zazwyczaj mam niskie, i mialam proteiny w moczu wiec lepiej niech to sprawdza wiec umowila mi ta wizyte w szpitalu, nie wiem co beda tam robic, ale napisze jak wroce. Maly jakos mniej sie dzis rusza, no ale to chyba tez normalne przy zblizajacym sie porodzie, prawda? A poza tym to troche brzuch mnie boli tak okresowo. No ale chyba to raczej jeszcze nie porod, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×