Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

hej :** vi jak hania? mam nadzieje ze lepiej .. bidulka malutka :( ja na 16.30 mam wizytke :) opowiem wam jak wroce.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos vi sie nie odzywa, moze jest z mala w Poznaniu u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie vi- co z Hanka? wszystko ok? dawaj znac bo sie martwimy. NAWET JA:))))) Dorcia- czekamy na wiesci:) a ja mam jednak cukrzyce i dzis zaczelam zabawe z dietka;) caly dzien od jedzenia uzalezniony:d heheh obiad taki jadlam ze myslalam ze wybuchne!! Ale tak kazali! Za to zrobilam dzieciowe zakupy tak boskie ze az sie trzese:D No i z ciuchow mam praktycznie cala wyprawke i teraz dodatkowe rzeczy trzeba typu lozeczko, posciele koldry kosmetyki itepe, ech. A ok 19 ide do kumpeli wozek ogladac. Trzymajcie kciuki zeby mi sie spodobal bo bede miala z glowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy w poznaniu, Hania juz nie miala temperatury. Katarek tez mniej uciazliwy I nosek nie taki zatkany. Nie bylismy u lekarza. Jestem prawie pewna ze to zeby... tralalala a co takiego jadlas? Dorcia jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) bylam u lekarza, zbadal mnie ale nie mialam usg.. za 3 tygodnie dopiero.. powiedzial ze wszystko w porzadku i jest 9 tydzien bez watpienia :) takze jestem spokojna.. dostalam dzis karte ciazy, odebralam wyniki badan i chyba wszystko ok ;) jutro ostatni dzien robotki :D vi dobrze ze z hania lepiej :* myslalam o niej dzisiaj :* wracajac do twojego pytania to nik jest od nazwiska mojego chlopa :D:D slyszalam ze w zamku czocha straszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa to nastepne usg juz bedzie to genetyczne :) my juz w domu :) Hania ma coraz mniejszy katar takze obstawiam, ze to zeby bo pojawia sie i znika, a katar raczej tak sie nie "zachowuje"... no i jak nakrecona wola "tata tata" :P a gdzie u licha mama ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - to dobrze ze wola tata, mi caly czas kumpele podpowiadaja zeby najpierw nauczyc synka wolac tata, bo wtedy jak sie w nocy obudzi i bedzie wolal, to zawsze mozesz meza wyslac, zamiast samej wstawac z wymowka ze wola jego a nie ciebie ;) dorocia - fajnie ze wszystko w porzadku, w koncu moze przestaniesz sie tak martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie przestalam tak martwic.. ;) teraz juz wiem ze jest piekne serduszko ze sobie rosnie i ze wszystko jest pod kontrola ;) wszystko bedzie dobrze :) juz przyzwyczailam sie do bycia przyszla mamusia :);) nie wiem ale mam jakies takie przeczucie ze to bedzie chlopiec :D :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
Hej dziewczyny, wczoraj wróciłam z Danii i musiałam zrobić ten test. A tu co? dwie kreski!!! JESTEM W CIĄŻY! BĘDZIEMY MIEĆ DZIECIĄTKO! chyba to do mnie powoli zaczyna docierać. ale nie wiem dlaczego mam masę zmartwień. Dziś zapisuję się do lekarza ale na książeczkę. Bo wolę te pieniądze na dzieciątko przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
nie wiem dlaczego ale teraz strasznie się boję. może to dlatego że to pierwsza ciąża. nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunila gratulacje :) strach to normalny objaw i pociesz Cie, ze juz nigdy nie minie ;) pozniej bedziesz tak samo odczuwac strach o malucha i o starsze dziecko taka juz rola matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
płakać mi się chce z tego wszystkiego. nie wiem czy ze szczęścia bo tyle razy nam nie wychodziło czy ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie troche z jednego i drugiego powodu :) poza tym zmieniaja sie juz hormony, wiec tez bedziesz swirowac ;) spokojnie ze wszystkim sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ja tez tak mialam ze w szoku bylam.. nie umialam uwierzyc ze sie udalo.. przeciez tyle testow robilam i za kazdym razem sie zawodzilam .. ale jednak sie udalo :) trzymam kciuki za Was :* dbaj o siebie i o malenstwo :* wszystko bedzie dobrze :* hihih :) bedziemy miec dzieciaczki w jednym wieku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
mojego ukochanego siostra też jest w ciąży :) więc dwie ciężarne w rodzinie;) nie mogę się doczekać kiedy zobaczę serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - a tak wogole to tez mialas pod koniec ciazy ze ciagle ci sie plakac chcialo? Bo ja wczoraj to juz sie smialam juz plakalam, i tak strasznie mi nogi cierpna, co chwila musze zmieniac pozycje. niunia - gratuluje, to cudowne uczucie dowiedziec sie ze jest sie w ciazy. A dzis ja juz bylam ostatni dzien w pracy i od jutra jestem na urlopie, tylko teraz mysle, co ja bede robic, zanudze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia nie zanudzisz sie bo zaraz urodzisz ;) tak tez tak mialam, zachowywaljam sie jakbym byla psychiczna. wpadlam w histerie bo w wiadomosciach pokazywali powodz... zawsze przed porodem tak swiruja hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis brzuch boli. Strasznie, czuje sie jakbym zaraz okresu miala dostac. A poza tym tam na dole tak jakos kluje mnie. To normalne???? PIerwszy raz mnie tak strasznie boli, a maly zreszta tez nie pomaga, tlucze mi sie po brzuchu, wypina dupenke zaraz pod cyckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia bol brzucha jak na okres to skurcze... ja mialam lekkie tydzien przed porodem, ale takie mocne to juz z rozwarciem... wiesz takie rzeczy lepiej kontrolowac zwlaszcza ze dziecko niespokojne... mi Hania sie zdenerwowala i ze stresu zrobila w brzuchu kupke no i wody zielone byly... to nie musi nic oznaczac, a moze sie porod zaczyna... wiesz to moze trwac nawet do 2 tyg ;) moze skontaktuj sie z polozna? sprawdzi tetno malucha i zobaczy czy tam Ci jakie rozwarcie nie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie chyba troche ustalo, ale wiesz nie wiem czy polozna by mi sprawdzila rozwarcie, pewnie by kazala tylko wziac paracetamol i to wszystko, ewentualnie kapiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak by nie sprawdzila, przeciez to polozna odbiera porod. Mi polozna sprawdzala rozwarcie...sprawdzaj czy te bole sa regularne i czy maluszek nie rusza sie bardziej intensywnie albo mniej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............6...............?????? ???????????......??? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia aktualizuje,jestem po wizycie,wszystko ok :) maluch rośnie :) a kto mieszka jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita polozna ci sprawdzi rozwarcie ale pewnie jak nic sie nie dzieje to posle cie do domu zrob tak jak vi pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to super :) mi dopiero w 18 tyg powiedzieli ze to dziewczynka :P zreszta bylo to pierwsze usg na ktore poszlam z mezem :) a Wy chodzicie razem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wszystko przeszlo. Jak bedzie sie powtarzac to bede dzwonic do poloznej, a jak nie to pojae do szpitala, tam raczej by sprawdzili jakby cos sie dzialo. A maluch caly czas mi sie bardzo rusza, nie bardziej niz zwykle, ale on zawsze byl bardzo ruchliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×