Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

anita w szpitalu podlacza cie do maszyny i sprawdza czy wszystko ok czy serduszko bije i czy masz skurcze i z jaka czestotliwoscia i zapytaja cie jak maly sie rusza czyli rutynowa wizyta i jak by ci sie skorcze pokazaly albo cos niepokojacego to sprawdza ci rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, przynajmniej bede spokojniejsza. Bo niby maly sie rusza, ale ciut mniej niz wczesniej, no ale znowu wczesniej to szalal i nie przestawal, a przed porodem ponoc zazwyczaj to sie uspokaja, wiec moze ten czas na niego nadchodzi. Ale jakby nie bylo, mam nadzieje ze mnie podlacza pod ktg albo cos w tym rodzaju i sprawdza wszystko. Bede spokojniejsza. Wiesz, nie panikuje ze cos jest nie tak, ale lepiej dmuchac na zimne, niz potem miec pretensje do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% zrobia ci ktg w tym tyg ciazyt to na bank ja raz w tyg musialam jezdzic do szpitala na ktg po 29tg ciazy i tak raz pojechalam i mnie zostawili na tydzien wedlug mnie nic sie nie dzialo a oni mnie polozyli bo na ktg wychodzilo im ze mam skorcze :) i sie pomylili powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnei wrocilam, mialam ktg, z niuniem wszystko ok a wg poloznej mialam duzo skurczy i wg niej powinno sie zaczac w przeciagu kilku dni.n Chcialabym zeby to byla prawda, no ale sama nie wiem, nie chce sie nakrecac. Niby boli raz na jakis czas, nawet dosc czesto, ale inaczej sobie skurcze wyobrazalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita to poczekasz jeszcze kilka dni i jak zaczna sie prawdziw pozadne skorcze to wtedy nam powiesz czy tak to sobie wyobrazalas :) powodzenia trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki me! ;* kurde nie wiem od czego mam zaczac ;P wlasnie przyjechalalm i pierwsze co to do was zagladam :* ale bylo superr!! ;D kurde morze piekne i cudowne! woda czysciutka! rybki plywaja! no wspaniale! w miedzyczasie mialam urodziny...;p nie chce sie chwalic tylko chcialam wam powiedziec ze od mojego dostalam takie wyjatkowe zyczenia, ze kurde az sie wzruszylam ;* bylismy tez na jednodniowej wycieczce w wenecji ;) fajnie bylo tez ale tak goraco .. tak mnie to zmeczylo ze zaczal mnie bolec strasznie brzuch.. pobolal mnie jakies pol godziny i przestal.. mysle ze to po prostu ze zmeczenia.. i tez bylo bardzo goraco.. wiec mysle ze to przez to.. a tak to bez zmian .. cycorki mnie tak bolaly czasem ze nie umialam wytrzymac.. i dzisiaj ...kurde masakra.. rano jak wyruszylismy czulam sie zle. ugryzlam gryza bulki i sie porzygalam .. :( chwile czulam sie dobrze i potem zas.. :( ale tak to bez zmian ;) anitia czekam juz na rozwiazanie :) juz niedlugo :* niki to dobrze ze dostalas ten @.. ale idz do doktora sie zbadac.. wiesz.. strzezonego Pan Bóg strzeze.. :* monia milo ze o mnie pamietalas :* ja sie troche opalilam .. jak zaczelam sie zle czuc na plazy to szlismy do domu.. troche mnie zjaralo ;D spalam duzo, ale i tak sie nie wysypialam .. w srode do pracy.. na sama mysl mi sie nie chce.. masakra! ale ok ;D zaraz ide spaaćć! nareszcie! :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03.2012 ..................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia uaktualnione :D :* dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tym calym konfliktem serologicznym ? ... bo ja mam grupe A rh- a moj ma A rh+.. i nie wiem .. kurde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam. _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03.201 2 ..................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia dorcia fajnie ze na urlopie bylo super, fajny taki wypoczynek, zazdroszcze, choc w tej fazie ciazy nie chcialabym jechac nigdzie hehe, z moim brzucholem ledwie laze :) Jesli chodzi o ten konflikt to zglos to lekarzowi i nie wiem jak jest w pl, kiedy dokladnie, ale tutaj dostaje sie szczepionke ok 20 tygodnia chyba jesli wystepuje konflikt. Ale z tego co pamietam to moja kumpela bedac w ciazy w pl dostala ta szczepionke zaraz po tym jak poronila pierwsze dziecko, wiec nie wiem jak to jest dokladnie, musisz zapytac lekarza. Jesli chdzi o moje objawy to bole brzucha ktore sie nasilaja, i sa coraz czestsze. Wczoraj wieczorem mialam skurcze mniej wiecej do 8 minut ale ustaly a teraz znowu obudzil mnie bol brzucha i takie napieranie tam na dol malego. Moze rzeczywiscie cos bedzie wczesniej, byloby super, ale nie chce mi sie w to wierzyc. No nic trzeba cierpliwie czekac. A co tam u reszty dziewczynek? Niki - moze rzeczywiscie idz do lekarza, bo to jakos tak dlugo za kazdym razem jest. monia - a ty jak tam samopoczucie? vi - co u Hani? A moze juz zaczniecie sie starac dla rodzenstwo dla niej :) co bys teraz wolala druga dziewczynke czy braciszka dla niej? tralala - dajesz rade? Juz niedlugo, kurcze pamietam, jak dopiero co napisalas ze jestes w ciazy a tu juz i u ciebie blizej niz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)............17.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Dorcia ciesze sie,że odpoczełaś i że dobrze u Ciebie :) Anitia coraz bliżej :) :) :) denerwujesz sie? Vi te zdjęcia z nk są boskie,Hanik ma uśmiech który mnie rozbraja normalnie :D cudo małe :) u mnie mam nadzieje,że ok. W tamtym miesiący byłam robić tego zęba co mi sie ukruszył,pięknie ładnie mi zrobili,skasowali. Ja mam dodatkowego zęba tego podwójnego,kła czy jakoś tak. I on jest blisko tego zęba co mi go dentysta robił,więc on troche go spiłował żeby zęby sie nie stykały itp .Podejrzewam,że doszło mi do nerwa i przez to tak bolało. Było ok. W niedziele jak jadłam rosół to tak mnie zabolało,jak nie wiem co. Przestało na chwile i potem znowu. Masakra jakaś,tak mnie bolał (chyba ten spiłowany). Wziełam apap i do łóżka i nic nie pomagało,wzięłam drugi i po 3 godz jakby lepiej troche. Pojechaliśmy do mnie do domu (siostrzeniec miał urodziny) a tam od nowa. Zrobiłam sobie okłady z amolu,prawie wcale już nie bolało. W niedziele bolało,wczoraj bolało a dodatkowo spaliłam sobie dziąsło i policzek tym amolem :/ teraz płukam rumiankiem buzie. I musze dzwonić do swojego dentysty :/ jak nie to zostały mi te rzeźniki co robiły mi poprzedniego zęba :/ mam nadzieje,że z Maluchem jest ok :( chyba cos zrozumialyscie z tego zawiłego opisu,musiałam sie wygadać. Wczoraj wieczorem miałam już dość,siedziałam i ryczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi poucinalyscie ze jestem caly czas w 24tygodniu;) ale nie chce mi sie przeklejac tabelki;) Monia- ja bym z tym amolem uwazala bo to na alkoholu jest. Lepiej jak najdzybciej dzwon do dentysty i zobacz co sie dzieje. Dorcia- na sloncu nie lez bo nie mozna brzucha przegrzewac!! No i super zazdroszcze tej Chorwacji:) my dopiero za rok sie gdzies kulniemy;) ale tez chyba sami bo maly juz bedzie wiekszy:) Anitko- trzymam kciukasy za Ciebie bo to chyba juz:))) A ja z cukrami sobie poradzilam calkiem niezle i na razie trzymaja sie dobrego poziomu i nawet na goferka sobie pozwolilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ostatnio nie mam czasu na nic, wiec tak na szybko ;) zagladam codziennie z nadzieje, ze tu dobre porodowe wiesci :) zaliczylismy super wycieczke do parkow dinozaurow w szklarskiej porebie :) Hania podrozniczka, caly dzien szczesliwa zaczepiala dzieci, nie spala wcale i o dziwo nic a nic nie marudzila :) ja nie wiem za co dostalam takie cudowne dziecko ;) cos chyba jednak w zyciu musialam zrobic dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a kiedy masz wizyte u ginekologa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala to były 4 waciki jak do demakijażu masz i złożone na pół i delikatnie nasączone. Przecież tabletek cały czas nie mogłam jeść. Vi do lekarza ide 22 sierpnia. A jutro do poludnia jade do mojego dentysty. Do tamtych rzeźników już nie pójde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia moze przejdz sie do tego dentysty u ktorego bylas i niech ci powie co jest nie tak i popros o zwrot kasy i wtedy idz gdzies indziej niech wiedza ze zle zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej nic. Monia - idz do dentysty, a amolem sie nie przejmuj. Przeciez nawet lyk piwa czy lampka wina nie zaszkodzi jak sie wypile czasami wiec wacik nasaczony alkoholem nic nie zrobi. A mi juz nerwy zaczynaja puszczac, polozna narobila mi nadziei a tu nic sie nie dzieje. Juz mam dosc tego czekania, po co ona wogole sie odzywala ze to bedzie na dniach, do tamtej pory spokojnie sobie czekalam, a teraz????? Wsciekla jestem na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tez mysle, ze takimi wacikami nie am co sie martwic, ale koniecznie idz zrob porzadek z tym zebem :) wizyte masz w nasz 2 rocznice slubu i Hania wtedy konczy 7 miesiecy ;) anitia hehe wchodzisz w bardzo mi znany stan ;) to juz bardzo bardzo blisko jak pojawilo sie zniecierpliwienie i zlosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ile mozna czekac? Heh, niby do terminu to jeszcze mam czas, no ale mimo wszytko ja chce JUZ !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dlugo wytrzymalas ;) ja swirowalam juz od 37 tyg jak tylko wiedzialam,ze ciaza donoszona. W dodatku mi tez lekarz powiedzial ze do 38 tyg nie donosze, a tu 39 sie zaczal i nic sie nie dzialo ;) takze probowalam przyspieszaczy ;) sexu, "mycia okien" (byla zima, wiec tylko machalam rekami jakbym je myla;)), przysiadow, krecenia sie na pilce, ktora specjalnie kupilam... no i zadzialalo jak zastosowalam wszystko w jednym dniu ;) urodzilam na drugi dzien rano... to juz blisko takze spokojnie, wiem wiem latwo mi mowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze ja juz wszytko porobilam, ale chyba dzis sie zajme sprzataniem lazienki moze to cos pomoze, chcialam wczoraj plewic w ogrodku ale maz mi to wypersfadowal :0 i teraz zaluje ze go posluchalam hehehe. A poza tym to fantastyczne zdjecia, Hanik rosnie :) a jaka szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano rosnie rosnie :) za chwile skonczy 7 miesiecy, czas leci jak szalony :) tylko nie przesadzaj z ta gimnastyka...wiesz wszystko z glowa i umiarem, pamietaj, ze w wiekszosci przypadkow i tak niczego nie przyspieszysz, a maluch robi co chce ;) takze niestety musisz czekac, az mu sie zechce wyjsc z brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazienki wysprzatane, podlogi pomyte, jeszcze zostalo mi odkurzyc pokoje i przedpokoj, i ugotowac obiad. Ale plecy zaczely bolec wiec chwila odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic ciekawego jutro zadzonie umoie sie na wizyte do gina wczoraj mielismy rocznice slubu spedzilismy super dzien razem vi super ta twoja Hania boska jest anita kapiel i chodzenie po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wizycie,dobrze mówiłam,że to ten ząb z boku :/ tamten głupek go spiłował i było blisko nerwu :/ ząb jest do wyrwania ale teraz mi go nie wyrwie,on jest zaraz na krawędzi podniebienia. Zatruł mi go i za 2-3 tyg wyleczy mi go :) Vi więc może w Waszą rocznice i kolejny miesiąć Hani dowiem sie kto mieszka :D Anitia mów do Małego,może zrozumie i wcześniej wyjdzie ;) zamówilismy dziś tort,3 piętrowy i po skosie będą piętra. A i z czerwonymi różami będzie :) piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia na bol gardla gorace mleko z miodem, maslem i czosnkiem, fuj ale dziala, ja dodatkowo kupowalam sobie tutaj syropek dla ciezarnych z gliceryna , cytryna i miodem, mysle ze pani w aptece moze cos znajdzie dla ciezarnych. Poza tym dobrze ze bylas u dentysty. A jesli chodzi o malego, to wiesz co, nic nie dziala, anie prosby ani grozby, maly po prostu od malego ma swoje zdanie i nie obchodzi go zdanie mamusi :) za dobrze mu w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia co sie dziwić,ciepło milusio w brzuszku :) :) :) dzięki za rady,spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia na gardlo mozesz brad tantum verde (czy jak to sie tam pisze) albo mi mama robi taki syrop z soku malin, cytryny i oliwy z oliwek. trzyma sie to w lodowce i na prawde dziala rewelacyjnie :) tez mielismy 3 pietrowy tort po skosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia zamelduj sie :) od dzis to jest Twoja obowiązkowa czynność ;) dziewczyny a nie mialbyscie ochoty przerzucic sie na gg i tam czasem pogadac ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi melduje sie, ale wiesz co, juz drugi dzien boli mnie brzuch jak na okres i juz drugi dzien mam biegunke, chyba powoli sie zbliza :) a jak chcesz moje gg, to ci podaje 1763224 napisz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×