Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

ja bylam u lekarza rok temu jak powiedzialam ze bede sie starala , bo uwazalam ze tak trzeba wjec nie moge juz tego zmienic zreszta nie chce se tym tak glowy zawracac.... dzis dowiedzialam sie ze moja najleposza przyjaciolka zaciazyla... za pierwszym razem...zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieprze wymodzialm takiego pieknego posta i mi wcielo!!!!!!!!!!! masakra!!!! niki - ja przy pco zastowoswalam sie do zasad diety cukrzycowej, niskoweglowodanowej i z 65kg udalo mi sie zejsc wowczas do 58kg wiec niezle i cykle do normy wrocily. Ale to specjalnie przy PCO. Generalnie zmiana sposobu zywienia powoduje ze hormony zaczynaja pracowac inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam policystyczne jajniki mozesz cos wiecej napisac o tych dietach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam policystyczne jajniki mozesz cos wiecej napisac o tych dietach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
ja tez z policystycznymi się kłaniam :/ dziś zrobiłam ten test głupi i jedna kreska. nie mam nadziei nawet ze w ciaży jestem. Może w przyszłym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. Ale mnie zgaga meczy, nie daje juz rady. Co bym, nie zjadla to ciagle taki kwas czuje w buzi, no masakra i sie ciagle mi odbija, to normalne? Maly moj szaleje w brzuszku, tak sie wypina i napina, raz z przodu brzucha, raz pod zebrami, chlopak szaleje :) jeszcze kilka dni do pracy i wolne, ja juz prawie przygotowana na przyjscie mojego malca. Torba do szpitala juz spakowana. Nawet nie wiem kiedy to zlecialo, kurcze jeszcze 5 tyg i bede go tulic. Ale wiecie juz powoli nei daje rady, ciagle scierpnieta, nie moge sobie miejsca znalezc, a to placze bez powodu, a to wszystko mnie swedzi, niby smaruje sie tymi kremami itd, no niby do tej pory nie mam ani jednego rozstepu, i mam nadzieje ze tak zostanie i po porodzie. No to tyle u mnie. Niki - jeszcze @ nie przyszla wiec mimo negatywnego testu kto wie co sie swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniula- a nie za wczesnie ten test zrobilas??? niki- ja wszystko znalazlam w necie....musisz ograniczyc weglowodany i cukry, omijac owoce ktore maja duzo cukru, jesc razowe pelnozianiste najlepiej zytnie pieczywko zamiast pszennego, odpuscic banany bo maja bardzo duzo weglowodanow, makraony odpuscic chyba ze pelnoziarniste od czasu do czasu, unikac macznych rzeczy, ziemniakow, plackow ziemniacanych, nalesnikow, ograniczyc alkohol do minimum, wiecej jesc produktow zbozowych z blonnikiem i jesc 5 posilkow dziennie ale mniejszych. Uskutecznic warzywa koniecznie. Wszystko zalezy tez od twojego BMI czyli wskaznika wagi wzgledem wzrostu. Ja juz dokladnie nie pamietam jak zalam ale korzystalam z ponizszych linkow:) http://www.dieta.pl/nowosci/zdrowie/odzywianie_w_pcos-735.html http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=39&s_id=1&ss_id=3 http://abcdieta.pl/dieta-niskoweglowodanowa absolutnie nie polecam znanych diet cud atkinsa dukana itepe. Nie mozna sie tylko na tluszczach albo tylko na bialkach opierac bo mozna sobie hormony zwalic jeszcze bardziej. Najlepiej Sobie dobrac jak jesc. Rano np mleko z platkami, na kolacje najpozniej o 20stej kanapke z chleba razowego z jakas chuda wedlinka i pomidorkiem:) Poczytajcie ja sie wlasnie tak nauczylam jest z neta;) no i polecam duzo ruchu. Wszystko zalezy od tego jaka macie wage teraz wyjsciowa. No i niekoniecznie trzeba byc otylym, ale zmiana sposobu zywienia chociazby usprawnia prace organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita- to nrmalne bo mal ci uciska wszystko w srodku, zoladek....wiec zgaga to rzecz normalna w wysokiej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
tralalala...zdecydowanie za wcześnie ale to dla mnie wieczność!! mam wrażenie jakby miesiąc minął ... dopiero ok 27 mam @ dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala- ale teraz to jest 24 na dobe, wogole ta zgaga nie przestaje mnie meczyc, juz tak kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ja przez połowę ciązy meczylam sie ze zgaga... jadlam Rennie, ale to można tylko kilka dziennie, więc garsciami jadlam migdaly i to mi pomagalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita ja w angli poszlam do apteki i na zgage dali mi takie tabletki na zgage takie do rozgryzania mi to pomagalo tralala dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniula- zaden test ci nie pokaze ciazy tak wczesnie przed terminem miesiaczki. Nie ma co robic wczesniej niz w terminie bo potem wychodza krzaki i sie zaczynasz zamartwiac. Nawet beta tak wczesnie moze sie pomylic, bo stezenie hcg jest za niskie jeszcze. Dwa tygodniesie liczy po miesiaczce jako czas na nowy cykl, na zaplodienie, na dotarcie plemnikow do komorki jajowej i dopiero tuz przed miesiaczka plemnik zapladia komorke a ta sie musi potem zagniezdzic a zagniezdzanie trwa praktycznie caly I trymest i wowczas wzrasta poziom hcg. Wiec najwczesniej test rob 27. Ja to w terminie miesiaczki jak robilam testy to takie bladziochy wychodzily ze nie bylam pewna czy to zwida czy to to.....tylko beta pokazywala ciaze. niki- ale nie ma za co:) Trzymajcie kciuki lece na wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem tutaj nowa wiec witam wszystkie kobitki starajace sie o malenstwo. Ja z mezem staramy sie od 1,5 roku juz i nic. Postanowilam wybrac sie do ginka osotanio jednak zauwazylam dziwne zmiany u mnie i chcialabym aby ktoras pomogla. Od kilku dni chodze bardzo zmeczona cholernie bolala mnie glowa (dzis juz na szczescie lepiej) ostatnio nawet jak wstawalam krecilo mi sie w glowie kilka razy, mam lekkie klocia w podbrzuszu. Nawet jak kochalam sie z mezem czuje jakby bylo troche ciasniej i dostalam dziwny sluz taki bialy papkowaty jak klej. moze ktoras mi odpowiedziec czy moze to moga byc objawy ciazy?pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade_11 moga ale nie musza mozesz miec jakas inekcje kiedy masz miec @? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) jeszcze tylko 6 dni!! nie doczekam ! u mnie w porzadku.. apetyt mam niesamowity.. az sie boje na wage wchodzic.. kurcze moglabym jesc i jesc.. brzuch mnie juz nawet nie boli.. cycki dalej .. dzis mi sie weekend zaczal.. w poniedzialek mam wolne bo ide na te badanie krwi.. takze mam dluzszy weekend.. zaraz ide se kimac :) BUZIAKI :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, a ja nei wiem co sie dzieje. Maly strasznie sie wierci, i mam cos na ksztalt, hmm glupio to zabrzmi, to jest uczucie jakby on mial czkawke, ale ja ja odczuwam tam na dole hmm, sorki za takie opisy, ale to takie dziwne uczucie. Czy to sa skurcze jakies? Bo tam mi cos na dole tak pulsuje. To nie jest bolesne, no czasami takie troszke, ale nie tak zeby nie wiadomo co. No i caly brzuch mi chodzi tak maly szaleje. Az pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj arcade :) dorcia szybko zleci te kilka dni i zobaczysz Swojego groszka :) anitia hmm ciezko mi sobie wyobrazic to co czujesz... watpie czy to skurcze, chociaz... hmm ja czulam takie bole jak na okres, coraz silniejsze i pozniej bol krzyza... silny promieniujacy we wszystkie strony... masz moze papierek lakmusowy ?? dobra rzecz... mozna sprawdzac czy wody sie nie sączą... moze jakby ten bol sie utrzymywal to zadzwon do poloznej albo jak tam u Was tak mozna podjedz do szpitala... tak dla swietego spokoju, bo wiesz juz sie moze dziac wszystko :) zaczynam sie stresowac tym Twoim porodem :) i juz doczekac sie nie moge jak pokazesz nam Maxa :) taralalala do tablicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze zobacze... :) ze nie okaze sie puste jajo plodowe.. :( najdluzsze dni w moim zyciu chyba! :( spotkalam dzis kolezanke .. dawno jej nie widzialam .. i przypadkiem na targu ja spotkalam .. 4 maja urodzila chlopczyka :) wielki taki jak nie wiem chocby mial roczek :) w kazdym razie mowila ze w 2009 roku byla w ciazy i miala puste jajo plodowe.. :( dowiedziala sie w 3 miesiacu.. :( ojej :(.. boje sie jak nie wiem .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze bedzie, zobaczysz swojego maluszka na usg, a nie jakies czarne mysli cie dopadaja znowu. Musisz wierzyc kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem .. kurde .. boje sie .. kazdy mi tu opowiada rozne rzeczy.. a ja potem siedze i placze ze mnie tez to napewno spotka :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sluchaj innych, pomysl co czujesz. Ty wiesz najlepiej ze wszystko jest w porzadku. A my tu razem z toba to wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zaraz dostaniesz po tyłku,nie słuchaj głupot i myśl pozytywnie!!! myślisz,że dobre jest takie myślenie? Wiem,że sie martwisz i chcesz żeby było dobrze,i tak będzie,zobaczysz. Więc ciesz sie,że jesteś w ciąży i dbaj o Was. A to co ktoś gada to Ciebie wcale nie musi spotkać. UŚMIECHNIJ SIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×