Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no biegunka to ju zdecydowanie objaw porodu... obstawiam jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi melduje sie :) dzis dalej nic, jak na razie, tylko bol brzucha jak na okres, ale wczoraj wieczorem mialam skurcze tak mniej wiecej co 5 min, wiec moze juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no ciekawe ciekawe kiedy Twoj synus zechce wyjsc z brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz trace sily. Dzis sie normalnie poplakalam ze juz mam dosc, juz nie daje rady, najgorsze to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym alkoholem to bym uwazala...jest cos takiego jak FAS i nie wiadomo jaka dawka alkoholu moze dziecku zaszkodzic. Jestem przeciwna kazej dwace alkoholu w ciazy. Bo to nam obciaza watrobe a dziecku jeszcze watroba nie funkcjonuje naturalnie i musi sie mocno napracowac zeby to przetrwawic. Takie moje zdanie osobiste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem przeciwna alkoholowi w ciazy, ale chyba dwa nasaczone waciki (bo o nich mowa?) nie sa w stanie spowodowac FAS... no tez nie popadajmy w paranoje, to moze tez nie uzywac toniku do twarzy, bo czesc z nich jest na bazie spirytusu... anitia niestety nic zrobic nie mozesz jak tylko czekac ... wiem, ze to Cie nie pociesza ;) sama jeszcze niedawno dostawalam szalu, bo chcialam juz urodzic... ale to sie w koncu stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz lapie takiego dola, ze sie zastanawiam czy on wogole zechce wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze anitia tak intensywnie o Tobie mysle, ze mi sie dzisiaj snilo, ze urodzilas ;) weszlam tu z sercem bijacym na cale mieszkanie ;) bo snilo mi sie, ze rano tu zajrzalam i byl wpis, ze urodzilas o 23 wczoraj synka :D hmm a moze urodzisz na moja rocznice i miesiecznice Hani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto wie, juz jestes kolejna osoba ktorej sie snilo ze urodzilam, wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka z tym samym pytaniem czy to juz bo jej sie snilam ze juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia jesteśmy z Tobą :* już niedługo :) mi bół gardła przeszedł,troche mnie dusiło a teraz mam katar i oko mi łazwi i chyba stan podgorączkowy :/ mykam do łóżka. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wciaz czekamy :) moze 22 ;> piekna data :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita spokojnie juz niedlugo juz sie powoli zaczyna wiec nie powinno to za dlugo potrwac nie stresuj sie bo to moze do 3 tyg w najgorszym wypadku potrwac u mnie sama nie wiem co mi jest dziennie boli mnie glowa i plecy i od wczoraj piersi mnie bola i sa takie pelniejsze to jest dziwne bo ja dopiero co mialam okres juz sama nie wiem co myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem niki ze to moze potrwac jeszcze i wlasnie to mnie najbardziej wkurza i przeraza, ze to jeszcze tyle bedzie trwalo. A ja chce go juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Anitia ?? 22 ?? ;> monia o ktorej masz wizyte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mam wizyte u poloznej jutro. Ale ja ciagle jestem przed terminem, i nastepna wizyte z polozna bede miala za tydzin we wtorek czyli 4 dni po terminie i wtedy ona chyba skieruje mnie na szpital jakos jak nic sie nie wydarzy do tej pory. Ewentualnie moze mi zaproponowac masaz szyjki, ponoc to czasami dziala na przyspieszenie porodu, ale nie zawsze, ja bede nalegac zeby jak najszybciej szpital, ale zobaczymy co ona mi powie jutro. Ale kto wie, do piatku jeszcze mam czas :) moze akurat cos sie wykluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie wiem ciezko mi doradzic jak sie zachowac bedac w anglii... wiesz nie chcialabym tez Cie straszyc, ale ja za wszelka cene jak najszybciej po terminie chcialabym byc w szpitalu... ale spokojnie jak dla mnie to wszystko sie juz powoli zaczyna i niedlugo bedziesz miala synka w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia wiem ze chcialabys juz synka miec w ramionach ale juz tyle czekasz to jeszcze te kolka dni dasz rade. nie spiesz sie z wywolywanie porodu kumpela w angli byla po terminie chyba dzien czy dwa wzieli ja na wywolanie i tak sie meczyla ponad 24godz w bolach musieli jej dac jakas wieksza dawke bo maly nie byl gotowy wszystko w swoim czasie warto czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na razie cierpliwie czekam, ale wiecie, ponarzekac zawsze mozna :) taka juz nasza natura, a teraz jeszcze dodatkowo ta burza hormonow u mnie, masakra, ledwie maz cos powie, ja w placz, ze juz mam dosc, ze ciezko, ze krzyz boli itd :) a za chwile juz ok i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie,tak sie śpieszyłam,że zapomniałam portfela :D wszystko dobrze,tylko musze powtorzyć badanie na TSH bo przez 3 tyg jestem o 1,2kg w dół. _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)............18.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................chyba synek :) tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia jak coś pomyliłam to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja też bardzo chudłam... średnio po 2-3 kg w miesiącu, a o gólnie 12 kg przez pierwsze 5,5 miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)............18.................26.0 1 .2012..................chyba synek Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia wpisałam płeć tam gdzie nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak czulam ze bedzie chlopiec ;) poki co mamy 2 na 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×