Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

tralalala ?? wiecie laski troche mi przykro :/ ja pamietam nawet o Waszych wizytach u lekarza, a moja Hania skonczyla 2 dni temu pol roku i zadna nie zauwazyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - przepraszamy, na roczek napewno bedziemy pamieac :) obiecuje :) i nie gniewaj sie na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie gniewam, ale jakos tak mi sie przykro zrobilo, ze skoro nie jestem w ciazy ani sie poki co nie staram to jestem wykluczona w tematu :( moze powinnam zmienic forum na jakieś dzieciowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi sie glupio zrobilo :( a chcialam Wam cos powiedziec... vi zauwazylam .. :( pamietam.. :( tylko taka zamyslona bylam ostatnio.. :( wiecie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi 🌼 nie smutaj sie i zostań tu! ja pisałam o Hani na 102 stronie :) że skończy pół roczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia super :) strasznie sie ciesze :) widzisz wszystko bedzie dobrze musisz myslec pozytywnie i byc szczesliwa dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie tak nie martwie.. :) przynajmniej az tak bardzo :) Jestem taka szczesliwa!!! :);) ojejku!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- co to za foch byl?:) no spokojnie, musisz nam wybaczyc:) niektore zaaferowane I trym inne wyjezdzaja na weekend a jeszcze inne sie staraja wiec wybacz;) U mnie po wizycie git. Maly w czwartek wazyl torche ponad 700g, wszystko ma w normie, wszystko sie zgadza z moich obliczen, szyjka dluga zamknieta, a mlody wierci sie jak oszalaly;) A i robilam glukoze 50g i po godzinie miala 166 jednostek:/ no i dzis powtarzalam z 75g:/ wlasnie wybieram sie po wyniki. Mam nadzieje ze nie beda zle. Hani polroczku gratulujemy:) arcade_11- a jak Twoje cykle? regularne? maz w porzadku? zbadani jestescie? ktory masz ddzien cyklu? Dorcia- wiedzialam ze bedzie gites:) teraz sie nie stresuj i duzo odpoczywaj:) na apetyt uwazaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - widzisz i po co bylo sie tyle martwic kochana. A teraz dbaj o siebie i maluszka i juz sie nie denerwuj. Niedlugo przestaniesz. Ja tez sie tak martwilam caly czas, ale od momentu jak zaczal kopac to wszystkie troskli i zmartwienia minely i teraz ciesze sie z kazdego kopniecia czy wlozenia stopki pod zebra, mimo ze czasami to jest nawet troche bolesne :) ale uwielbiam jak boli - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no widzisz :) tak sie ciesze,że jest dobrze ❤️ :) Tralalala no to mała kluseczka już z synusia :) a my podpisaliśmy dziś umowe na mieszkanko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taralalala tlumaczenie conajmniej dziwne... kazdy jest czyms zaaferowny i ma Swoje sprawy... nie tylko kobiety w ciazy i starajace sie o nia :/ ja tez bylam zaaferowana polroczkiem dziecka, a pamietalam o Twojej wizycie... lepiej bylo nic nie tlumaczyc :/ monia super :) szykuje Wam się rok nowosci :) dzidzia, slub, mieszkanie :) rewelacja :) a kupujecie czy wynajmujecie ?? Hania dzisiaj pierwszy raz spi w swoim pokoju :) o ile tatus wytrzyma, bo juz mowi, ze mu smutno i zaraz ja przyniesie do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* dziekuje za wspacie dziewczyny :* tak sie balam ze bedzie puste jajo.. kurcze.. ale dobrze jest.. jest serdusio.. takie malenkie.. :) kochane moje ! :* ide kimac bo jutro do pracy.. juz mi sie nie chce.. ale ostatni tydzien i wczasy ! chorwacja wita nas ! :D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kolorowych snów :) Vi wow :) no to czekam na relacje rano z nocki :) i wrażenia Hani i Wasze :D mieszkanko wynajmujemy, to jest tak: dół : pokój,kuchnia,łazienka,piwnica. Góra: 2 pokoje i taki jakby pół pokoju jeszcze :) i ogród. kuchnia umeblowana i jeden pokój tez :) aby odmalować bo mi kolory nie pasują :D walczyłam ze szczoteczką do zębów,teraz ide spać :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi- no torszke przesadzasz...nie wymagaj ode mnie zebym pamietala o wszelkich rocznicach, ktore dotycza Ciebie tylko dlatego ze Ty akurat o mojej wizycie pamietalas. Super, fajnie milo mi...ale nadal uwazam ze kazda z nas ma swoje zycie i czasem po prostu nie pamieta ze ktoras miala wizyte, ktoras miala badania, czy tez ze Twoja coreczka ma polrocznice. Jestes nie fair. I nic na to nie poradze ze sie na mnie pogniewasz i ze zlosci przestaniesz sie mna interesowac:) nie wymagam tego od nikogo. Wiedz tylko ze nie chcialam cie urazic i jesli tak sie poczulas to bardzo mi przykro. dla mnie jest to wystarczajace wytlumaczenie. Ja nawet nie mialam czasu zeby o wizycie opowiadac....teraz mi wyszlo ze mam cukrzyce ciazowa i nie bede miala glowy zeby ciagle zdawac relacje co u mnie....musze pozalatwiac konsultacje, musze stosowac diete i przepraszam cie Vi ale moj syneczek w tym momencie jest dla mnie najwaznejszy. Jako matka powinnas to zrozumiec. wiecej empatii poprosze. I mam andzieje ze nie zapanuje tutaj atmosfera grobowo, bo mam prawo jak i Ty wyrazic swoje zdanie i oponie na ten temat. I jesli uznaje za stosowne cos wytlumaczyc to to robie. Tylko od Ciebie zalezy jak potraktujesz przyjazne tlumaczenie z dobrej woli. Dorcia- zazdroszcze ci cholernie tej Chorwacji na maxa:) uwielbiam, jest piekna, i pieknie pachnie:) Ale to za rok dopiero bo ja juz niestety nie mam zamiaru tluc sie drogami ani latac samolotem;))) monia- to wy macie mieszkanie dwupoziomowe????? jezu jak zazdroszcze!!! ja mam dwa pokoje, no ale to nasze wiec tez inna sprawa...wiec wszystko ma swoje plusy i minusy......ja to kombinuje zeby sobie pieknie w sypialni upchnac i nas i dziecko;) wiec nawet poszalec nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tralalala nie wymagalam od Ciebie ani zebys pamietala ani zebys sie tlumaczyla... a po prosti tlumaczenie, ze kazdy ma swoje zycie bylo dla mnie dziwne... przeciez to logiczne...Dorcia napisala, ze po prostu wylecialo jej to z glowy i tyle, ja do nikogo nie mam prenetsji i na nikogo sie nie gniewam... wspolczuje cukrzycy, ale juz kiedys stosowalas podobna diete to na pewno sobie doskonale poradzisz :) i masz racje kazda z nas ma swoje zycie i swoje problemy... a ja faktycznie powinnam zmienic forum na dzieciate... a kiedys moze tu wroce jak bede sie starac o kolejne dziecko... monia super z mieszkaniem :) i ten ogrod to dla dzidziola bedzie sama frajda :) zazdroszcze, bo my w bloku :/ Dorcia ja tez zazdroszcze tej chorwacji :) my przez remonty w tym roku mozemy zapomniec o jakims wakacyjnym wyjezdzie :( ale obiecalismy sobie, ze w przyszlym roku pojedziemy z mala nad morze :) bede tu zagladac co jakis czas, ale nie wiem czy bede sie odzywac... macie teraz inne rzeczy na glowie niz moje podniecanie sie osiagnieciami dziecka no i przeciez topik nie o tym... dbajce o siebie :) monia jak cos to Ty wiesz jak mnie znalezc i sie ze mna skontaktowac :) pisz jak u Ciebie, bo wiesz ze ja w tym roku razem z Toba "chodze" w tej ciazy ;) co do nocy to nic ztego nie wyszlo bo po 24 maz przyniosl ja do anszego pokoju i blagalnym glosem stwierdzil ze ona musi spac z nami ;) takze dzisiaj kolejna proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokoj. Vi nie odchodz. Jeszcze kilka tygodni i ja juz tez bede miala maluszka. O mnie zapomnialas????? Bede potrzebowala masy porad, co robic, jak placze, jak ma kolke itd. Chyba nie chcesz zebym dzwonila do tesciowej po poraday????? Prawda? A jesli juz o tesciowej mowa, to wyobrazacie sobie, ja mam termin na 26 sierpnia a ona ma zabukowany bilet zeby do nas przyjechac na 1 wrzesnia, masakra. Wiecie nie mam nic przeciwko temu zse chce wnuka zobaczyc i chce przyjechac, ale mogla mi dac troche wiecej czasu zebym sie przyzwyczaila do nowej sytuacji a nie tak od razu, przeciez szczerze mowiac moge do tego czasu nawet nie urodzic jak ona przyjedzie. No coz, ale takie zycie. Wracajac do tematu ZABRANIAM CI OPUSZCZAC TO FORUM!!!!!!!!!!!!!! monia - gratuluje mieszkanka. My tez narazie wynajmujemy domek, choc zbieralismy sie do kupna ale jak zaszlam w ciaze to sie wstrzymalismy bo teraz bede miala mniejsze pieniadze chwilowo, wiec balismy sie jak to bedzie ze splata kredytu czy damy rade, bo jednak dojda dodatkowe koszta, a to jednak trzeba by bylo ok 1200 funtow miesiecznie, no to jednak przy zmiejszonych zarobkach mogloby nas obciazyc. tralala - to musisz teraz na siebie uwazac, ale kochana wierze ze spokojnie dasz sobie ze wszystkim rade, czy to znaczy ze bedziesz miala cc przy porodzie? czy tylko mi sie cos pokickalo ze przy cukrzycy robia cc? dorocia - kochana jak ja zobaczylam pierwszy raz serduszko mojego malenstwa, to cala droge wracalam i plakalam, pojechalam do pracy i sie rozplakalam, szefowa myslala ze znowu poronilam albo cos w tym rodzaju, a ja ryczalam jak bobr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Vi masz tu zostać i koniec kropka! nie zgadzam sie na odejście :( no co Ty. każda ma tu zostać i może pisać co chce. Lepiej napisać szczerze swoje zdanie niż cały czas sobie słodzić. A co do spania Hani to może w którejś nocy sie uda :) trzymam kciuki ;) co do wakacji sie nie wypowiadam bo będziemy na 90% w domu :/ a wogóle mieliśmy u mnie mieszkać,jakoś specjalnie nie szukaliśmy tego mieszkania,jakoś tak samo wyszło. MIŁEGO DNIA DLA WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie polozna u mnie byla na wizycie. maly zdrowy, ale jak mu fajnie serduszko przyspieszylo jak sie ruszyl, hehe, ale sie smialam, juz jest w kanale rodnym, ma niecale 3 kg na razie i wszystko jest ok tylko w moczu mam proteiny troszke czy jakos tak, ale powiedziala ze i tak jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- tak szczerze ode mnie , to ja cie przepraszam ale nie wiedzialam ze obchodzisz miesiecznice, ja nic nie napisalam bo ja poprostu nie obchodze miesiecznic i nie myslalam ze bedzie problem. ty pamietasz o wizytach i badaniach ale to tez jest tak ze my piszemy np dzien wczesniej ze idziemy do gina. (my tez pamietalysmy o twoich wizytach) Napisalas ze ci przykro ze nikt nie zauwazyl a potem ze nie wymagasz zeby pamietac to jak to jest bo ja sie pogubilam. My nie chcemy zebys odeszla z tego topiku zawsze masz dobre rady dla wszystkich i przeciez nie piszemy tylko o starankach ale o innych rzeczach tez np sluby mieszkania itd troszke to wyolbrzymiasz ze jak nie jestes w ciazy to jestes wykluczona kazdy docenia twoje rady i pamiec mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ja tylko pisze co mysle czocharowa - gratuluje wiedzialam ze bedzie dobrze :) i odpocznij na wakacjach monia super z mieszkaniem anita- co do tesciowej nie wiem jakie masz kontakty z tesciowa alle moze to dobrze nie wiesz jaki maly bedzie czy bedzie duzo plakal czy bedzie spokojny dobrze miec kogos chodz by po to zeby sie wyspac u mnie byla mama i to byla duza pomoc ( byle nie zadlugo ) do kumpeli przyjechala tesciowa i kumpela miala nie tylko dziecko zeby sie zajac ale trzeba bylo jeszcze zrobic wokol tesciowej lacznie ze sniadankiem i kawa wszystko zalezy jakie macie stosunki i na ile tesciowa przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki nie wymagam zeby pamietac... nie wspominalam, bo przeciez mamw stopce date ur Hani... na poczatku padlo od Dorci, ze po prostu zapomniala i tyle, nie mialam pretensji, po prostu pozniej zirytowalo mnie dziwne tlumaczenie tralalala, ze kazda z Was ma swoje zycie... no przeciez to logiczne!!! nie wiem po co bylo to w taki sposob tlumaczyc... ja tez mam swoje zycie... zapomnialyscie, przeoczylyscie i luz... po poscie Dorci nie mialam o nic do nikogo pretensji! anitia Ty juz na prawde na dniach mozesz rodzic :) jejku pamietam jak ja zaczelam i jaka bylam wtedy przerazona i przez to wszystko niewiele z samego porodu pamietam... staraj sie "chlonac" kazda chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - moja tesciowa nie jest zla, nie bedzie wymagac zeby kolo niej chodzic ani nic z tych rzeczy, tylko wiesz wolalabym zeby przyjechala ciut pozniej, zeby dala mi szanse samej do wszystkiego dojsc, nauczyc sie itd, a nie chcialabym zeby stala mi nad glowa i mowila jak i co mam robic, ja jestem osoba dosc samodzielna i nie lubie jak mi sie pomaga, a wrecz cos narzuca, a obawiam sie ze moja tesciowa moze probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita to mozez nia pogadaj co myslisz i jak ty sobie to wyobrazasz albo najlepiej meza namow zeby z nia pogadal tzn wytlumaczyl czego oczekujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia wiem co czujesz... mam podobnie... dlatego z jednej strony bylo ok ze bylam 10 dni w szpitalu, bo przyzwyczailysmy sie z Hania do siebie... ja bym tez na Twoim miejscu poprosila meza zeby delikatnie mamie wyjasnil, ze te pierwsze dni chcecie spedzic razem tylko we 3 :) ze to wazny czas dla nowej, mlodej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje vi ja zapomialam ze w szpitalu bylam przez 14 dni i jak szlam do domu to tak jak ty zdazylam sie przyzwyczaic do mojej kruszynki anita jak wszystko bedzie ok to moze isc do domu po 6 godzinach :) tylko jak tu powiedziec zeby nie urazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,maz jej powiedzial ze nie musi teraz przyjezdzac bo i tak za 2 meisiace przyjedziemy i powiedzielismy ze jak chce przyjechac to moze ale tak ok 15 wrzesnia, a ona na to ze 20 to ona juz musi wrocic do pracy, bo nastepna osoba bierze urlop. No wiec juz kupila bilet na 1 wrzesnia na 2,5 tygodnia. Pocieszam sie tym, ze ja bede miala dziecko w pokoju a ona bedzie na drugim pietrze w pokoju :) hehe. I tak od razu juz sie mnie zapytala czemu dziecko nie bedzie w drugim pokoju. A jak ma byc, takie malenstwo w drugim pokoju i to jeszcze pietro wyzej, ja nie wiem jak ona sobie wyobraza to. Ale maz jest zawsze za mna wiec jakby co to jej powie :) jak powiedziala ze chce przyjechac on od razu sie jej zapytal, a po co? Wiecie najbardziej sie boje tego ze po porodzie bede emocjonalnie wyczerpana i moge sie zloscic z byle powodu i ja wtedy nie bede potrafila jej delikatnie wytlumaczyc czego oczekuje. ❤️ Aniolek 7.12.2009 10tc ❤️ ❤️ 36ty tydzien ciazy ❤️ czkamy na ciebie 26.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- przesadzasz....ja ie patrze na stopki, a tlumaczenie jak tlumaczenie, normalne. Jesli tego nie przyjmujesz to juz nie moj problem. I nie wal focha i nie uciekaj bo dla mnie z kolei Twoje zachowanie wydaje sie dziecinne:) Bez obrazy. Moze tak masz, ale nie ma co focha walic. Moja opinia. Moze jestem szorstka ale wole tak niz przepraszac za cos czego nie zrobilam albo slodzic sobie. Trzeba miec jaja a nie strzelac fochy. Ja zadzialalam i dzis juz mam wizyte u diabetologa. co prawda prywatnie i 100zyli peknie ale kurde, wszystko dla Jacola naszego. Jak szybko zadzialam to szybciej sie doprowadze do porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×