Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

o ktorej ?? to daj nac jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie 16:20 ?? ;> u nas nie ma p.m, a.m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nadal chlopaczek:) I mlody wazy juz 1375;) Za to ja wczoraj mialam 38,5stopnia goraczki, i wymioty...nie wiem o co kaman....dzis jest zdecydowanie lepiej. Ide cos na obiad wstawic wlasnie bo wczoraj na sucharach ale dzis sie staram juz normalnie do dietki wrocic. Ale slabo sie czuje jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012..........?? czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.2007/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wlasnie wrocilam od poloznej. Moj termin za 3 dni. W piatek jak nie urodze do tego czasu, jesli oczywiscie chce, moge do nich zadzwonic i umowic sie na masaz szyjki, moze pomoze w wywolaniu porodu a moze nie, i jesli bede chciala, jesli nie, to nastepna wizyte mam za tydzien we wtorek i wtedy bedziemy decydowac co dalej. Na razie mam duzo sie ruszac, jesc ananasy, pic herbatke z lisci malin, ostre curry, i duzo sexu. Malemu tak walilo serducho dzis, chyba domysla sie ze niedlugo bedzie musial sie przeprowadzic :) hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ananasy maja duzo witaminy A ale swieze bo te z puszki to nie warto;)bo one sa przerobione:) No i mozesz tez ciezkie rzeczy zaczac nosic:) powodzenia anitko:) Trzymamy kciukasy zeby mlody sie do piatku wyklul:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym uwazala z tymi ciezkimi rzeczami :/ tak wszystko z rozumiem rob uwazaj zeby nie zrobic sobie i dziecku krzywdy... moja Hania sie zestresowala tym moim wymuszaniem porodu i zrobila kupke w brzuszku... wody byly zielone, porod szybko wywolywany... i zakazenie po porodzie... nie stresuj maluszka :/ proponuje przyjemne metody wywolania porodu :) SEX, SEX, SEX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, dalej nic, zastanawiam sie nad tym masazsem szyjki, czy to wogole pomoze, bo ponoc do najprzyjemniejszych nie nalezy, a jednym pomaga innym nie, i nie wiem czy sie decydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ponoć boli, ale nie zaszkodzi, a przy porodzie też boli ;) najwyżej przerwiesz masaż jak będzie bardzo boleć... ja bym się zdecydowała, bo to jeszcze jedna z bezpieczniejszych metod przyśpieszania porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- no pewnie ze wszystko z umiarem;) i racja tez bym sie decydowala na masaz szyjki mimo bolu. Najwyzej powiesz ze masz dosc i tyle. A testy oksytocynowe wam tam w UK robia?? A gdzie reszta dziewczyn? Gdzie Dorcia monia niki???? A reszta co sie rzadko odzywa?? ale mamy watek zamkniety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie robia tych testow, zreszta nie wiem, ale tez mysle zse sie zdecyduje jak nic do tego czasu sie nie wydarzy, bo co mi szkodzi, mozse akurat to przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia a kieyd mialabys isc na ten masaz ?? no wlasnie Monia jak sie czujesz ? Niki jak remont ? kiedy planujecie przeprowadzke ?? jak reszta ciężarówek ?? mojej Hani zaczynają ząbki wychodzić i chwilami bywa cięzko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na masaz mialabym isc jutro, bo jutro wlasnie bedzie moj termin porodu i od razu zaproponowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszny bol w krzyzu, wczoraj juz mnie bolalo, ale dzis jest znacznie gorzej, nie moge siedziec ani stac, nie moge znalezc zadnej pozycji w ktorey by to ustalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia moze zadzwon do poloznej albo jedz na izbe przyjec... tak wygladaja skurcze krzyzowe... nie chce Cie straszyc, ale moja kolezanka tak probowala rozchodzic skurcze, ze w rezultacie dojechala do szpitala z glowka dziecka miedzy nogami do szpitala :/ w tej kwestii lepiej dmuchac na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie przeszlo chwilowo :) jakby co to jak maz przyjedzie z pracy to pojedziemy na izbe jak to wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita!!!!!!!! Tez mi sie wydaje ze to krzyzowe :) Kurde wroci nam dziewczyna z syneczkiem na forum:D super:d a ja jeszcze 6 tygodni. Monia- kiedy Ty masz ten slub? Laski co z Wami? Wakacjujecie sie? Mam nadzieje ze wszystko git!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Dawno nic nie piałam ale śledzę forum na bieżąco:) Miałam małe problemy z twardnieniem brzucha ale odkąd jestem na zwolnieniu jest ok, badania też w normie więc tylko czekać a leci mi 29 tydzień więc coraz bliżej :) Wychodzi na to, że Anitia już tuli albo niebawem będzie tulić synka- trzymam kciuki :) Vi buziaki dla Hani :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mni nic sie nie dzieje. Bylam u poloznej, zrobila mi ten masaz, troche bolalo, dalo sie przezyc, dlugo to nie trwalo, ale do najprzyjemniejszych nie nalezalo. Rozwarcia jeszcze nie mam, wiec pewnie to troche jeszcze potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem,mama remont robi w pokoju,my sprzątamy mieszkanko i będziemy przewozić moje rzeczy :) wczoraj miałam przed ostatnią jazde,za tydz egzamin. A no i dziś rozjechało naszego Tofika :( :( :( tylko miesiąc u nas był buuu ;( :( ;( ślub 1/10/2011 :) już niedługo :) jutro napisze więcej i nadrobie Wasze wpisy :) buziaki dla Hani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to jak nie ma rozwarcia to moze jeszcze troche potrwac... we wtorek masz sie zglosic do szpitala ?? monia to trzymam kciuki za egzamin :) a do slubu juz faktycznie niewiele zostalo :) nicol dobrze, ze juz wszytsko z brzuszkiem ok i sie nie stawia. Odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anitko bidoku.....sex sex i tylko sex pozostal;) Nicol to my mniej wiecej na jednym etapie:) ja nie mam problemow z twardnieniem brzucha:) wiem ze musi macica cwiczyc ale nie jest to tak ze to uciazliwe jest i nie trwa dlugo i nie jest czesto wiec luzik:) za to mlody co wyczynia to szok:) jeszcze min 6tyg:) Blizej niz dalej. Monia- jak to rozjechalo tofika??? co sie stalo?? w gole jak sie czujesz?? to juz prawie polowa prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, we wtorek moge powtorzyc ten masaz jesli chce, a poza tym mam wizyte z polozna i wtedy chyba wyznacza mi termin na wywolanie w szpitalu jesli do piatku nie urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×