Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

anitia nie denerwuj sie obserwuj... sprawdzaj czy te bole sa regularne. Jak bedziesz sie denerwowac to faktycznie pojedz do szpitala. W tak wysokiej ciazy beda musiali zrobic ktg i wtedy wszystko bedzie jasne... maluch juz jest duzy i uciska na wszystko stad tez moga byc bole... najwazniejsze sprawdzaj czy sa regularne i nie jakies bardzo intensywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej jak usg jest robione juz przez powloki brzuszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................35..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................15.................26.0 1 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? czocharowa.......15...............9...............04.03.2012.....................? tralalala..........??...............24..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia hej kochane :* jak tam u Was ? anitia nie denerwuj sie:* jak cie znow bede niepokoic te bole po pojedz do szpitala i sie wszystko wyjasni :* ja dzis w nocy bede jechac do tej chorwacji.. ;) wreszcie inna pogoda niz tu u nas.. musze sie zaczac powoli pakowac, a nawet nie wiem od czego zaczac.. kurcze.. jak wroce to wszystko nadrobie :D i bede pewnie miala tu lekture na caly wieczor :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia to milego odpoczynku :) korzystaj poki mozesz, ale nie zapominaj dbac o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 60dc @ dalej nie ma..... dorcia kozystaj wypocznij i dbaj o siebie szczegolnie na sloncu zebys sie nie przegrzala buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dzis spokoj, rano mialam troszke bol jak na okres znowu, ale potem usnelam i jak sie obudzilam to juz nic nie bolalo. Maly sie ciagle wierci. dorocia - korzystaj korzystaj, ja sie nie moge doczekac przyjazdu do polski juz po porodzie :) niki - moze rzeczywiscie jednak tescik? vi - a jak tam twoja Haneczka? Jakies nowe postepy? tralala - a co u ciebie z dietka? Dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki do zobaczenia znow :* niki trzymam kciuki :* bedzie dobrze :) jak zobaczylam ktory masz dc to az mnie szokło! ja sie juz spakowalam wykapalam i ide zaraz kimac :D umylam lebek i moja siostra mi wlasnie wlosy rozczesuje :D:D:D trzymajcie sie i dbajcie o siebie :* wszystkie bez wyjatku :* buziaki :* papapap :*:*:*:*:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia odpoczywaj :) Anitia nie zaprzestawaj wnikliwych obserwacji ;) co do Hani to codziennie cwiczy cos nowego :) jest juz taka dorosla :) prawie sama siedzi, a jak sie przewraca to podpiera się rączką... poza tym jeszcze nie wyszlam z nia z domu zeby nas ktos nie zaczepil ;) wszedzie slysze "o jej jakie pogodne dziecko" bo moja Hania wszystkich zaczepia, krzyczy cos co brzmi jak "ej ty" i sie do wszystkich usmiecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak moj szkrabek bedzie wygladac, czasami sie zastanawiam jak to bedzie, czy dam sobie rade. Kazdy mi mowi ze bede bardzo dobra mama, zwlaszcza dziewczyny w pracy, bo jak zawsze ktoras trenowalam, to mi mowila ze mam strasznie duzo cierpliwosci do tlumaczenia wszystkiego itd, ale tak naprawde to czasami boje sie czy dam sobie rade.Jak to wszystko bedzie wygladalo. Takie malenstwo w domu calkowicie zalezne ode mnie. Nie moge sie go juz doczekac. Jesli chodzi o moje bole, to mniej wiecej codziennie rano budze sie z malym bolek okresowym, ale chwile potem wszystko przechodzi, a dzis wogole to maly przeszedl sam siebie. Obudzil mnie o ok 4 rano i jak zaczal sobie cwiczyc nozki na mamusinych zeberkach to dopiero co przestal. I co chwila kolano wystawalo z boku a potem chyba pietka, bo duzo mniejsze :) ale on juz jest slodki. Jak zaczelam o nim pisac to zaczal mi dupsko wypinac na brzuchu heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
cześć dziewczyny :) ja dziś byłam na becie wieczorem będę miała wyniki. Strasznie się boję że coś nie tak wczoraj dzwoniłam do lekarza żeby dziś się zapisać na wizytę ale on powiedział że najpierw muszę zrobić właśnie bete i jak będzie 5 tydzień to będę mogła do niego iść. w sumie dobrze. ale trochę się martwię że może być jakaś ciąża pozamaciczna albo coś innego. Bolą mnie plecy z tyłu mam obolałe uda i boli mnie brzuch na dole. kuje w niektórych miejscach tak jakby mi igłę wbijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam ze jutro zrobie test bo dalej pracujemy przy naszym domku i dzisiaj kladlam trawe i kazdy taki kawalek trawnika wazy oklolo 10kg i tak 100m kwadratowych trawy a tak mi sie nie chcialo jakos simly nie mialam i caly czas myslalam czy moglabym byc w ciazy wole wiedziec szczegolnie przy tak ciezkiej pracy jutro dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - to normalne ze boli cie w dole brzucha i kluje, kazda kobieta ma inne objawy. I to normalne ze sie martwisz, bo kazda z nas sie martwi, ale pociesze cie, juz caly czas sie bedziesz o cos martwic :) taki los mamusiek. niki - czekamy na wiadomosci od ciebie i trzymamy kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniula anitia ma racje :) spokojnie anitia mnie jak tak bolalo to po tygodniu urodzilam ;) niki daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniula
jejku ale się denerwuje ... za pare min bede wiedziała jaką mam bete !!! aaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniula
6 tydzień wychodzi :) pielęgniarka powiedziała że "mogę" być w ciąży ... zastanawia mnie to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka beta ? ja jak mialam 34 to pani w laboratorium powiedziala gratuluje ejst pani w ciazy :) a ja bylam w pracy i telefonicznie pytalam o wynik i sie rozplakalam i osunelam na podloge ;) ehh wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki to chyba czas do lekarza pojsc co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie barzo mam czas i kasy brak moze w przyszlym tygodniu zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
moja beta to 1835 mlu/mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno :( myślałam,że w tym tygodniu co będzie sie przeprowadzimy już bo pomalowaliśmy góre i mamy sprzęty potrzebne a tu doopa :( S dziś pojechał do Danii na tydzień :( wiem,że to niedługo ale oduczyłam sie tych wyjazdów już i hormony mi szaleją,o 4 rano ryczałam w poduszke,teraz jak sobie pomyśle to też chce mi sie zaraz ryczeć :/ za 55 dni powiem TAK :) miłego dnia i buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kurcze ale ten czas leci, a pamietam jak wybieraliscie date :) heh, a teraz slub, dziecko kurcze ale sie porobilo , co ;) nie martw sie, niedlugo twoj przyjedzie i sie przeprowadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
hejka jutro mam wizyte na 17 :) usłyszę bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Niunia. Fantastyczny widok jak sie widzi ten maly pulsujacy punkt na usg. Ja dzis mam wizyte z polozna. No i coraz blizej do tego zebym miala swojego maluszka w ramionach. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×