Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

anitia kochanie nareszcie! ;* gratuluje Ci z calego serca! ;* u mnie nie ma netka wiec na razie mnie tu nie ma.. ale dzis napisze.. przepisalam sie do prywatnego lekarza.. wczoraj bylam.. okazalo sie ze mam anemie.. wyniki moczu kryyczne.. i co gorsza w brzuchu procz dzidziusia jest jeszcze 3cm guzek jakis :( 17 sierpnia bylam w przychodni u lekarza robil mi usg i nic nie wykryl... w ogole mnie nie informowal.. :( co to za lekarz!;/ mowil ze jest ok.. jak widac nie jest.. ;( martwie sie zeby mi to nie peklo :( dobrze ze zmienilam lekarza i poszlam do prywatnego.. teraz wiem na czym stoje.. dostalam L4 i mam odpoczywac.. a moje dzieciatko wczoraj mialo od glowki do pupki 69mm i wazy 100gram :) widzialam jak mahal do mnie raczka :) wspanialy jest! jeszcze nie znam plci bo nie chcial pokazac co ma pod brzuszkiem :) zawstydzil sie chyba :) potem uciekl do innego kata i go gonilismy :) 27 wrzesnia mam nastepna wizyte i zobaczymy czy ten guzek rosnie... nawet teraz te guzy pieprzone nie daja mi spokoju! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia :) gratuluję maluszka:) Cieszę się Twoim szczęściem:) Dużo zdrówka dla Was! Buźka:** Zaglądam tutaj codziennie na chwilkę, na bieżąco jestem ze wszystkim tylko nie zawsze mam czas coś napisać.... We wtorek mam wizytę, maluszek będzie miał 18 tyg., jestem ciekawa czy poznam już płeć dziecka... wszyscy mi mówią że będzie chłopiec... zobaczymy...:) Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak wiecie ja juz po, synus cudny, wszystko dokladnie opisze jutro bo dopiero dzis wyszlismy ze szpitala. Wyglada na to ze nie mam za bardzo pokarmu, na dodatek syneczek mial dodatkowa blonke ktora laczyla lezyk z dziaslem i nie mogl ssac a teraz to nie chce mu sie i woli isc na latwizne, dodatkowo jest juz tesciowa i zmusza mnie do wciskania malemu cycka na sile, on sie denerwuje, ja chodze i placze, sciagam pokarm ile tylko moge ale karmie go z takiego kubeczka ktory dostalam od poloznych,tesciowa mi kaze robic wszystko inaczej, jestem od 7 godzin w domu a juz chyba wolalabym wrocic do szpitala, totalna masakra. Wydziela mi co mozna mi zjesc a co nie. Nawet zupy pieczarkowej mi nie mozna bo zaszkodzi dziecku. Totalna masakra. I tak juz chodze i rycze bo nie radze sobie z karmieniem, a wlasciwie maly nie chce ciagnac a ona mi jeszcze doklada. Przez cala ciaze nie mialam takiej burzy hormonow jak mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia znam ten ból... tez sie meczylam z karmieniem. moja rada nic na sile, jesli nastawiasz sie na karmienie piersia dostawiaj malego jak najczesciej nawet na chwileczke. jak sie denerwuje odpusc i za chwile znowu. tesciowej powiedz ze wiesz jak masz sie wlasnym synem zajmowac co do jedzenia to tylko tak na poczatku jest, stopniowo bedziesz jadla wszystko :) zalezy tez jaki maly ma brzuszek, ja karmiac piersia 7 dni po porodzie jeszcze w szpitalu jadlam frytki, a 10 dni po porodzie juz normalnego schabowego ;) powoli stopniowo wszystko sie ulozy. nie stresuj sie, bo maly to czuje... spokojnie :) jestes jego mama, kochasz go najbardziej na swiecie i dobrze wiesz jak sie nim zajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita co do tesciowej to powiedz mezowi zeby z nia porozmawial ze potrzebujesz spokoju i zeby odpuscila ze to wszytko dla ciebie jest nowe i musisz do pewnych spraw sama dojsc i ze jak bedziesz miala jakies watpliwosci to napewno zapytasz ja o rade a poki o niech sie cieszy wnukiem a sie nie wtraca. rozice czasem nie rozumieja ze od czasu jak oni mieli male dzieci wiele sie zmienilo tak bylo z moja mama nazycala mi wiele rzeczy bo myslala ze tak jest dobrze bo tak bylo 20 lat wczesniej. co do karmiania piersia to sie nie poddawaj to normalne ze na poczatku masz malo pokarmu i on tez duzo narazie nie potrzebuje bo jak sie do butli przyzyczai to juz tak zostanie bo z butelki mu jest latwiej najlepiej porozmawiaj z polozna albo z health visitor ktoras powinna cie odwiedzic ja tez tak mialam kilka dni po porodzie plakalam caly dzien bez powodu przejdzie powodzonka z wszystkim trzymam kciuki zebys z tesciowa wytrzymala na ile przyjechala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- Tofik przepiekny:( szkoda psiaka:( mam nadzieje ze to jakos przezyjecie.....ja bym sie zaplakala na maxa:((( pokaz sukienke:) Anitko- gratulacje, wymeczylas sie kochana ale najwazniejsze ze synek juz po tej stronie mocy:) tesciowej nie sluchaj, musisz sama sie uspokoic bo nerwy tez blokuja pokarm. Sciagaj ile sie da, przykladaj malego na spokojnie, sama, bez nikogo i powiedz tesciowej zeby sie nie wtracala bo tylko nerwowke wporwadza i przeszkadza ci w karmieniu. I nie martw sie jesli sie nie uda. Nie kazda mama musi karmic piersia. Tesciowej nie sluchaj, sluchaj tak jak ci podpowiada instynkt i jak cie polozne nauczyly.....najlepiej z mezem pogadal zeby on matke od ciebie odciagnal. dorcia- spokojnie, lez i odpoczywaj moze sie wchlonie guzek. Najwazniejsze ze masz l4 i jestes pod dobra opieka, a maluszek rosnie:))) U nas ok:) meczymy sie z kuchnia i zlewem i rurami ale do przezycia. Czekamy na hydraulika;) chodze z oczami na zapalki zaczelam w piatek 32 tydzien i zaczynam panikowac ze mam jeszcze tyyyyllleee do kupienia, poprania i prasowania;) Ale dam rade. Jak tylk woda bedzie na stale wlaczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, od wczoraj maly ssie cycka, rano wyslalam meza zeby zrobil mleko a maly sie darl niemilosiernie, przystawilam do cycka, a on po prostu zlapal i zaczal ssac, zanim maz wrocil z mlekiem, my juz bylismy w polowie karmienia. Wiec super. Dokarmiam go ciagle butla, ale jestem przeszczesliwa ze i cycka sscie. Pokarmu niby mam dosc sporo, ale ile wlasciwie on powinien wisiec na cycku, bo on normalnie potrafi i godzine wisiec i ciagle glodny, wiec nie wiem czy moze nie mam pokarmu dobrej jakosci i moze to dlatego, ale jakby nie bylo, przynajmniej maly glodny nie chodzi i ja szczesliwa. Tesciowa ciagle sie wtraca, wczoraj namawiala nas zeby na dwor jeszcze z nim nie wychodzic, dzis wciskala mi ryz na mleku na sniadanie, kiedy ja nienawidze goracego mleka, zimne moge pic litrami,ale cieplego nie lubie itd, ale ja wygrywam ta batalie :) zreszta jeszcze poltora tygodnia i ona pojedzie sobie a my zostaniemy sami - w koncu. Juz sie lepiej czuje, hormony puszczaja, a synus uroczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super wiesci ze maly ssie . twoj pokarm z kazdym dniem sie zmienia i bedzie coraz lepszy dlatego jest wazne zeby maly jak najwiecej z piersi jadl nawet jesli siedzisz godzinke ja tak mialam przez pierwsze 2 tyg a potem sie unormowalo ze szyciej nam to szlo postaraj sie moze zrezygnowac z butelki i tylko na piersi i zobaczysz jak to wam pojdzie. jak masz jakies watpliwosci to zadzwon do poloznej albo health visitor to ci doradza co i jak bo tez nie mozesz przedobrzyc zeby sie nie przejadl :) a i dzieci karmione piersia jedza bardziej na zyczenie niz co 3 godzto tesciowa ze tak powiem olej i unikaj idz na spacer albo cos zebys jak najmniej stycznosci z nia miala zebys sie nie denerwowala napisz jak porod itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj porod wygladal nastepujaco: W sobote dostalam wymioty i biegunka, masakra, nawet po wodzie wymiotowalam. Zadzwonilam do szpitala kazali mi przyjechac. Porobili badania i sie okazalo ze juz jestem odwodniona wiec dostalam 3 kroplowki i do niedzieli zostalam w szpitalu. Wyszlam po poludniu i jak tylko wyszam odszedl mi czop i dostalam skurczy, znowu szpital, ale zero rozwarcia. Dostalamprzeciwbolowe i do domu. |Nastepnego dnia podobnie skurcze, przyszla polozna sprawdzila, zero rozwarcia. Powtorzyla masaz szyjki i stwierdzil ze pewnie jeszcze w nocy pojade do szpitala i sie nie mylila. ok 1 w nocy odeszly mi wody i skurcze. Zadzwonilam do szpitala, kazali przyjechac. Tam skurcze jak cholera, a rozwarcia jak nie bylo tak nie ma. Dostalam skurczy partych a oni do mnie ze nie wolno mi przec bo nie mam rozwarcia, ale jak to powstrzymac, jak ci sie chce to chce, i wszystko. Za chwile rozwarcie 4 cm, potem 8 i utknelo, koniec. Po kilku godzinach zero zmian, tylko bol, i rozwarcie sie nie powiekszalo, w koncu dali mi gaz, prawie nic nie pomagalo, ale to lepsze niz slyszec, gleboko oddychaj Pozniej stwierdzili ze dziecko jest ulozone pleckami do moich plecow i trzeba bedzie i tak przekrecic wiec proponuja epidural bo jak nic sie nie bedzie dzialo to cesarka. Podali cos jeszcze ale zero reakcji,dali mi kolejne 3 godziny, ostatecznie cesarka i o 18.50 zobaczylam syneczka. po drodze byly jeszcze komplikacje z cisnieniem i zle wkklutymi iglami, zapuchlam, synek mial problemy z jezyczkiem i nie mogl jesc. Mial zrosniety jezyczek blonka taka cieniutka jakby niteczka zs dolna czescia podniebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitko- to sie pomeczylas troche...ale najwazniejsze ze juz po i mozesz juz syneczka ze swiatem oswajac:) A co u reszty lasek? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No anitia:) poród masz już za sobą, masz synka w ramionach:) Ja też bym chciała już być po wszystkim!:) Gratuluję Kochana! Byłaś dzielna! Oboje byliście!:) We wtorek byłam u lekarza:) dzidzia rozwija się pięknie:) Lekarz powiedział że najprawdopodobniej będzie dziewczynka:) ale więcej powie mi za miesiąc, jak będzie 22tydzień. A jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest już dobrze! Czasami boli mnie głowa... ale w porównaniu do tego co było na początku to jest super:) Coś wątek przycichł...:) Halo dziewczynki:) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............15................02.02 . 2012....dziewczynka czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................39..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............18................02.02 . 2012......dziewczynka czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamy dziewczynke :) Shiawase86 gratulacje :) Monia jak sie czujesz ? kiedy wizyta ? jak przygotowania do wesela ? to juz tuz tuz :) Tralalala a u Ciebie ktory to juz tydzien ?? Niki jak sprzedaz domu ?? Anitia jak synus ?? pewnie sie niesamowicie zmienia z dnia na dzien :) tesciowa juz sobie pojechala ?? pewnie czekasz na ta chwile z utesknieniem ;) a my skonczylismy remont lazienki, wstawiona ogromna wanna z babelkami :) rewelacja dla dwojga ;) a Hania ma basen :P z wiesci Hanikowych, to Hanik stoi postawiony przy czyms :) robi kosi kosi jak sie ja o to poprosi i na prosbe "daje czesc" zawsze prawa raczka :) no i zaczynamy oswajanie z nocnikiem :) rosnie ta moja bestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia pozwole sobie edytowac ;) ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............18................02.02 . 2012......dziewczynka czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.2007/33.......Alyshia anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche trzeba uporzadkowac ta tabelke :) ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia ;) (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??..............................30................04.11.2011.....synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......18................26.01.2012........synek Shiawase86........1.............................18................02.02. 2012......córeczka czocharowa.......15.............................11...............04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.2007/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć monia_aa.........1(10cykl po stracie)......20........26.01.2012......chyba synek Shiawase86........1...............18................02.02 . 2012......dziewczynka czocharowa.......15...............11...............04.03. 201 2 ..................? tralalala..........??...............30..............04.11 .2011...chlopaczek ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex kurde tak sie nadrukowałam i mi wcieło posta wrrr :o a więc jeszcze raz :) czuje sie dobrze,wizyta w poniedziałek,mam nadzieje,że z Mikim wszystko dobrze :) teraz walcze z prawkiem,już 2 razy oblałam :/ ale będe podchodzić aż do skutku. :) z weselnych spraw to byłam na pobraniu miary,w przyszłym tygodniu też jade do babki i będe też szyć kiecke na poprawiny. :) no i już tuż tuż :) Shiawiase86 gratuluje :) imie macie jakieś wybrane? :) Tralalala no własnie,który tydzień? zrób jakąś stopke czy jak ;) Anitia buziaki dla Was :* teściowa dalej sie wtyka? Vi Hanik rośnie jak na drożdżach,jeszcze troche i będzie biegać :) jak to przeleciało :) ma już jakieś zębolki? a wanna hm.... marzenie :) wykąp sie za mnie ;) dziś mam próbną fryzurke i makijaż jak zdąże na niego :) zajrze wieczorkiem bo musze jechać do domku :) buziaki,miłego jesiennego dnia :) kurde musze jakąś kurtke kupić czy jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski kopiujcie ostatnia tabelke :) ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??..............................30.... ............04.11.2011.....synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......20................26.01.2012........synek Shiawase86........1.............................18....... .........02.02. 2012......córeczka czocharowa.......15.............................11....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex Monia z prawkiem do 3 razy sztuka ;) ja tez zdalam za 3 :P super, ze wszystko dobrze z MIKIM powiadasz ?? Mikolaj bedzie ?? :) a co w koncu zdecydowalas z suknia jaka bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiawase86 - gratuluje zdrowej dziewczynki:) Oby tak do konca:))) vi- ja skonczylam 32 tydzien i walcze dalej:) a tyle rzeczy jeszcze do kupienia i na glowie;) jeny jak Hania wam rosnie a dopiero rodzilas...ech...cudnie Monia stopki nie zrobie bo wlasnie mnie to nie rajcuje;) mam stopke taka od dobrych kilku lat i niech tak zostanie;))Monia a Ty juz w polowie ciazy hestes!!! jezu jak leci czas!!!! Monia ale teoretyczny czy praktyczny? ja to robilam 11 lat temu wiec nie wiem jak teraz to wyglada:// Ale trzymam kciuki, bedzie git:) Suknia ladna:) na pewno bedziesz slicznie wygladac:) Dorcia- co tam u ciebie?? Laski kopiujcie ostatnia tabelke ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................32.... ............04.11.2011.....synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......20................26.01.2012........synek Shiawase86........1.............................18....... .........02.02. 2012......córeczka czocharowa.......15.............................11....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo ze zmieniliscie tabelke. Przymierzalam sie do tego kilka razy i za kazdym razem co mnie rozpraszalo. Tesciowa jeszcze jest, wtraca sie we wszystko ale staram sie nie przejmowac i ja ignorowac. Jeszcze tydzien i wyjedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja bym nie malowała cieniem ponad dranica powieki. nie wiem jakos mi sie wtedy wydaje, ze wyglada to jak podbite oko :/ poza tym bardzo ladnie... a fryzura cudna :) Hania dzisiaj pierwszy raz zrobila siusiu na nocniczek :) nocnik zaczal grac a ona z radosc zaczela sama sobie bic brawo :) moja duza corcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dla Hani :) mój siostrzeniec też bije sobie brawo jak zrobi siku do nocnika ;) zresztą wtedy każdy musi mu bić brawo,ale sie cieszy :D ale on ma 3 latka :D mnie sie tam takie oko podoba :) wiadomo,że fryzura na ślub będzie bardziej hm dopracowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdjecie z fryzura sobie zgralam na dysk, bo za 2 tyg ide na wesele to zgapie ;) chcialam cos wlasnie na bok, wiec pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie,że Ci sie podoba :) wiesz na żywo wygląda lepiej :) jak Szymon wróci to on mi zrobi zdjęcie bo samej tak fajnie sie nie zrobi fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×