Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Niki moze faktycznie poczekaj na wizyte u lekarza w Polsce... moze cos nowego sie dowiesz, lekarz bedzie mial inny punkt patrzenia... sama nie wiem :/ nie umiem nic doradzic, wspolczuje.... ja pewnie tym razem tez bede musiala brac tabletki na wzrost pecherzykow, bo krotko po porodzie mialam bardzo regularbe cykle, co do dnia i wtedy dokladnie widzialam kiedy jest owulacja... teraz nie jestem w stanie tego zaobserwowac i smiem twierdzic, ze znowu jej nie ma :/ no ale poki co do stycznia wstrzymam sie z lekarzem i tabletkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki- jak dla mnie jest inna opcja....nie wazne kto gdzie studiowal....serio, tutaj w PL dziewczyny sie lecza z tego PCO i maja owulki i dostaja leki i lekarze z lekami kombinuja a nie tylko faszeruja tabletkami anty.....bo po co ci anty jak chcesz zajsc w ciaze? no dla mnie to troche dziwne....wiec moze lepiej rzeczywiscie zebys w PL sprobowala.....troche sie naczytalam , wiem kiedy co i jak sama miala robione, a poza tym mam kolezanki ktore walczyly badz walcza o dziecko przy PCO i serio, nie sa faszerowane tylko antykami.... Pisze cie nie zeby cie zdolowac, ale poinformowac, ze sa rozne mozliwosci poza inseminacja i in vitro, bo to ostatecznosc w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala ja nie biore tabletek anty i on mi ich tez nie zapisal powiedzial mi ze jak bym sie nie starala o dziecko to by mi dla tabletki anty powiedzial ze to by byla jedyna opcja. co do gdzie studiowal to chodzilo mi o to ze z takim wyksztauceniem powinien wiedziec co robi ja nie ujmuje innym lekarza bo z doswiadczenia wiem ze w polsce lekarze sa dobrzy (tylko trzeba dobrze poszukac) ja bralam tabletki na owulacje i one nie dzialaly dopiero te zastrzyki z FSH dawaly owulacje vi mi moj lekarz tlumaczyl ze czasem tak jest ze np po ciazy albo potabletkach anty przez kilka miesiecy mozesz miec regoralna @ powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tabletkach anty przez rok czasu miałam kompletnie rozlegulowane cykle, do tego stopnia że cykle trwały po 60 dni (40 dni spóźniania się @) na szczęście mniej więcej się wyregulowało. Fakt że trafiłam na fajnego lekarza. Teraz po luteinie wiem kiedy dostane aczkolwiek teraz licze że nie dostane ;) A mi doszły humorki, jestem nie do zniesienia. Mam się sama dość, wczoraj się śmiałam, wesoła a dzisiaj się rozpłakałam w sumie bez powodu ehh... czekam kilka dni i testuje...lub beta. Muszę już wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po tabletkach anty okres jak w zegarku co 27 dni, moglam nawet dokladnie powiedziec o ktorej godzinie dostane, a nie tylko w ktorym dniu, no i zaszlam po nich w ciaze w 3cim cyklu wiec calkiem niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabletki rok i po odstawieniu nadal mialam kogiel mogiel z cyklem... chyba znowu ratunkiem bedzie CLO :/ najgorsze, ze okresu nadal nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu ale jestem wściekła!!!!!!!!!! jutro ślub a ja zasmarkana!!!!! z nosa leci,oko łzawi !!! już było lepiej wczoraj a dziś od nowa !!! biore co sie da : cerutin,prenalen,prenatal grip care,syrop prawoślazowy,dużo herbaty z cytryną i miodem i dooopa. już widze mój makijaż jutro wr.................... musiałam ponarzekać sobie. odezwe sie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe monia spokojnie :) wszystkie pary jakie znam, lacznie z nami byly chore w dzien slubu :P to chyba jakies oslabienie organizmu, w dodatku Twoj juz jest ciaza oslabiony... na pewno jutro bedzie duzo lepiej :) Udanej zabawy :D bo gratulacje to w pon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ale wiesz jak ja wyglądam? nos czerwony,oko jakbym ryczała. Nic tylko sie pochlastać :/ nic trza jechać po suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz, ze jak rano wstaniesz to wszystko bedzie jak reka odjal ;) a jak nie to sie zatuszuje :) na pewno tego dnia bedziesz najpiekniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe slodziakowy :) wyglada jakby chcial nozka piatke przybic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a tak w ogole to Alex ma juz miesiac :) Buziaki :* faktycznie ten czas leci jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia przesłodki jest Twój Alex :) rzeczywiście czas leci jak szalony... jak dla mnie to za szybko :P Monia nie martw się jutro na pewno będzie wszystko tak jak sobie wymarzyłaś po mimo przeziębienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia udanej zabawy i odpocznij duzo dzisiaj zebys miala sily na jutro anita boski ten twoj Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Moniaa wszystkiego Najlepszego na Nowej drodze życia :) Zabawa udana ?? Dziś pierwszy dzień w roli żony :P Tralalala co u Ciebie?? Jak się czujesz?? Co u reszty dziewczyn?? Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam troszke problemikow z syneczkiem, od wczoraj rano jeszcze kupki nie zrobil. Dalam mu herbatke z koperkiem to tylko pryka i to wszystko, placze, teraz dalam mu kropelki na gazy i grzecznie usnal, tylko ja tak strasznie nie lubie jak on placze i ja nie wiem jak mu pomoc. Monia pewnie sie super bawi na weselu. Monia serdeczne gratulacje na nowej drodze zycia. Niech wam sie uklada pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no monia na pewno szaleje :) anitia to normalne, ze matka nie moze zniesc placzu dziecka jak nie moze mu pomoc... masuj malemu brzuszek, czasem pomaga suszarka z cieplym powietrzem na brzuszek (tylko ostroznie)... i mozesz tez podac czopek i powinno zadzialac od razu ;) nie dawaj za duzo herbatki koperkowej bo ona moze odniesc przeciwny skutek, jest gazopedna i moze Alex'a bolec po niej brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol- ja sie czuje dobrze...po czwartkowym ktg jestem zadowolona i jeszcze sobie przynajmnije te 3 tygodnie w ciazy pochodze:) Monia- gratki:))) wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masuje mu brzuszek, a jesli chodzi o herbatke to do tej pory bardzo rzadko mu ja podawalam dzis dalam ciut wiecej bo juz nie moglam patrzec jak sie mecy, no i niby wszystko razem, a na koniec ciepla kapiel i pomoglo na razie, teraz spi sobie jak anioleczek, ale boje sie co bedzie jak sie obudzi. Jesli chodiz o czopka to nie mam tu nic takiego, i nie wiem czy moge cos takiego kupic w aptece. Ale chyba w przyszlym tygodniu po prostu wezme go do lekarza jak bedzie sie to powtarzac. Dzis zrobil w koncu po calym dniu bardzo malutka i zatwardzona kupke. Do tej pory nie zalatwial sie czesto, tzn bardzo duzo sikal ale kupka byla zwykle raz dziennie ale za to jaka. Heh, ze wazyla wiecej niz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annita- a jak go karmisz?? bo jak piersia to dziecko moze nawet do 5 razy dziennie kupe zrobic ,moze ty cos zjadla co mu za bardzo nie odpowiada, a jak butelka to moze mleko jest za ciezkie i dlatego ma zatwardzenie idz do lekarza w poniedzialek albo do health visitor powinni ci doradzic co do mleka Co do ilości wypróżnień niemowlęcia nie ma określonej reguły. Jedne niemowlęta wypróżniają się raz dziennie, regularnie o podobnej porze. Inne - oddają stolec raz na 2 dni. Wprowadzanie nowych produktów do diety może spowodować zmiany barwy i konsystencji stolca. Zdarza się, że podając dziecku nowy rodzaj pokarmu, można go znaleźć zupełnie niestrawiony w stolcu dziecka. Dzieci karmione butelką wypróżniają się inaczej niż dzieci karmione butelką. O ile dziecko wypróżnia się we właściwym dla siebie rytmie, a jego stolce są miękkie, nie ma powodu do niepokoju. Mogą jednak pojawić się przejściowe kłopoty z zaparciami (oddawanie twardego, suchego stolca) lub biegunką. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż kilka dni, należy skonsultować się z lekarzem-pediatrą. co myslicie o tym zeby spac w jednym lozku z niemowlakiem?? ja bym sie nie d=zdecydowala ale kazdy ma inne podejscie. pytam sie bo siostra mojego meza jest w ciazy (ma 18 lat) i w sumie mysli ze wie wszystko najlepiej stwierdzila ze nie bedzie kupowac lozeczka bo po co maluch bedzie spal z nia w lozku. Deneruje mnie to ze dziwsczyny tak jak ona raz do lozka pojdzie z byle kim i odrazy w ciazy (facet jak sie dowiedzial ze jest w ciazy to ja zostawil) a ona sie cieszy ze bedzie miala dziecko bez pracy wyksztaucenia itd i mysli ze wszystko bedzie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie on jest na butelce, wiec ma ta sama diete ze tak powiem. Ale dzis jest lepiej, podaje mu kropelki na gazy i dzis widze znaczna poprawe. Jesli chodzi o spanie w jedenym lozku, to ja staram sie Alexa nie przyzwyczajac do tego, aczkolwiek nie powiem zdarzy mi sie polozyc go kolo siebie na kocyku na moim lozku i usypiamy razem. Albo dzis w nocy zaczal troszke marudzic jak wzielam go na rece od razu zasypial jak kladlam do lozeczka plakal, chyba po prostu potrzebowal bliskosci, ja nie karmie piersia wiec go ta czesc omija i moze potrzebowal byc blisko mnie, nie wiem, w kazym badz razie polozylam sie do lozka, polozylam go sobie przy piersiach i pospalismy tak z 2 godzinki. Ale jak juz powiedzialam staram sie zeby jednak sie nie przyzwyczajal, bo potem bedzie chcial caly czas przy mnie spac. Ale na pewno nie zdecydowalabym sie na spanie z nim caly czas i niekupowanie lozeczka. I kolena rzecz, w polsce lekarze mowia zeby nie spac z dzieckiem a w uk mowia ze jak sie spi z dzieckiem to wplywa pozytywnie na laktacje, :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane melduje sie,że już jako ŻONKA :) było pięknie,jedzenie pycha (aż placki wszystkie zjedli,musieli domówić na dziś :D ),zespól naprawde pięknie grał:) restauracja extra :) jestem bardzo zadowolona :D w kościele grali nam na saksofonie i skrzypcach chyba,ah pięknie :) to był prezent od teściowej znajomej ze szkoły :) dziękuje za życzenia :) więcej napisze później :) Tralalala cerutin gin mi pozwolił brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ciesze sie twoim szczesciem i dobrze ze to byl udany dzien. Najwazniejsze jest jak ty bedziesz go wspominac. Ech jak przypomne sobie dzien swojego slubu, az lezka sie w oku kreci, i jak pomysle jak duzo sie zdarzylo przez te 3 lata od mojego slubu, przez wczesniejszych 10 lat tyle sie nie wydarzylo co przez te ostatnie 3 lata. Takie zycie. No ale nie wazne, Monis jeszcze raz serdeczne gratulacje. A jesli chodzi o mojego Alexa kochanego, to w koncu zrobil kupsko. I to wielkie i smierdzace. :) Pani w aptece kazala mi wycisnac kilka kropel soku z pomaranczy i mu podac do picia. Nie wiem czy to to zadzialalo, czy grip water ktora mu podawalam od wczoraj, czy po prsotu przyszla pora na jego kupke, w kazdym badz razie teraz jest spokojniutki, lezy sobie w lozeczku i patrzy na zabawki. Calkiem inne dziecko, brzuszek mieciutki mimo tego ze dopiero co zjadl cala butle. Sorki ze wam o kupkach pisze :) hehe ale pewnie niedlugo i wy bedziecie o tym pisac :) hihih Nawet nie spodziewalam sie ze kupka dziecka moze tak cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Anitia pisz, pisz ja z chęcią czytam, bo już nie długo takie informacje mi się przydadzą :P Ja w tym tyg zaczynam długo wyczekiwaną przeprowadzkę, mam nadzieję, że szybko nam się zejdzie :) Dziś od 3 w nocy męczą mnie skurcze, są dość częste nie powiem, że bolesne ale nie przyjemne- niech mi przejdą, bo w innym przypadku będę musiała udać się do lekarza a chciałabym jeszcze ten tydzień przechodzić ;/ Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje ze ja tez niedlugo bede miala przeprowadzke. Jutro jedziemy ogladac mieszkanie do kupienia, zobaczymy co ztego bedzie. Nicole - miejmy nadzieje ze dzieciatku nie bedzie sie jeszcze bardzo spieszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×