Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

eee ta Twoja jakoś bardziej mi się podoba... ta blondynka ma jakiegoś takiego dużego tego "banana" :/ a teraz idę wykąpać Hanię w naszym domowym basenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................32.... ............04.11.2011.....synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......20................26.01.2012........synek Shiawase86........1.............................18....... .........02.02. 2012......córeczka czocharowa.......15.............................16....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex jestem :) mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... najgorszy ten strach.. mam L4 to odpoczywam ile wlezie.. nastepna wizyte mam 27 wrzesnia dopiero.. zeby tylko wszystko bylo w porzadku... a tak dla sprostowania to w niedziele zaczynam 16 tydzien :) niedziela to pierwszy dzien kolejnego tygodnia :) anitia biedna :* cale szczesxie ze juz po wszystkim :* nameczylas sie :* niech tylko ta tesciowa pojedzie to bedziesz miala spokoj przynajmniej :* sama doskonale sobie poradzisz :* vi hania postepy widze :) kurde jak ten czas leci :* buziaki dla malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - fryzurka przecudna, jesli chodzi o makijaz, to ladny, ale ja osobiscie nie malowalabym tak wysoko cieniami, ale to ja, a to ty masz sie czuc dobrze, jesli ty sie czujesz w takim makijazu dobrze, to jest najwazniejsze. I pamietaj ze jesli bedziesz miala sesje w studiu to makijaz powinien byc dosc mocny bo inaczej na zdjeciach nic nie wyjdzie, tak mi zawsze powtarzali jak mialam jakies zdjecia robione na sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- fryzura extra, ale podobnie jak Vi mysle ze oko delikatniej...a jaki bedziesz miala bukiet? mysle ze powinnas pojsc w troche cieplejsze barwy bo bedziesz miala czerwonego kwaita...moze jakis pastel??? Ja bym cie pomalowala wlasnie cieplej:) Za to fryzura extra!!! potem sie odezwe bo wybywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wlasnie mialam napisac to samo co tralala fryzura super a makijaz moze nawet nie ze za wysoko ale kolor nie taki tak samo myle ze kolor cieplejszy mam nadzieje ze nie masz nam za zle ze takie rady ci dajemy ale chcemy zebys wygladala jak najpiekniej :) a jak brzuszek mocno juz widac czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy dziewczyny :) nie gniewam sie bo nie ma o co :) dzięki za opinie :) mnie tam sie ten makijaż podoba ;) a brzusio troche widać :) czasem zastanawiam sie czy nie jest za mały :) Hania jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi- Hania jest CUDNA:) Monia- ja tez mam schizy ciagle ze mam za maly brzuch:D ale jak wczoraj sobie pojechalismy z mezem do galerii i zobaczylam sie w tych telewizorkach to doslownie wielka jestem mega:D jak wieloryb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala no ja jeszcze aż taaaaka duża nie jestem :D zobaczymy co gin dziś powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeste wkurzona wrrrrrr zaczne od poczatku : co roku w czerwcu jeździmy do moim dziadków (od strony mamy) na ich imieniny i urodziny. Zawsze jesteśmy my,moja mama,siostra,brat,mamy siostra z rodziną. I zawsze sie też wprosi mojej babci kuzynka z mężem,nie wiem po co oni przyjeżdżają,nikt ich nie lubi,ta baba ma taki śmiech że szok :/ no i wczoraj oni byli u moich dziadków. Ok godz 21 dzwoni mój tel i dziadek chciał z mamą rozmawiać. Okazało sie,że tamte dwa buraki wpraszają sie na wesele :/ i babcia z dziadkiem,że mamy ich zaprosić :/ powiedziałam mamie,że chyba na głowe upadli. Ja ich widze raz do roku i to jeszcze z przymusu,nie lubie ich a ci sie ryją na wesele. kurde no,nie robimy wielkiego wesela,nawet wszystkich kuzynów od S nie prosimy a te cudaki chcą sie wryć. Moja mama mówi,żebyśmy ich zaprosili,że ona nam zwróci te pieniądze za nich. A i powiedziala,że babcia może powiedzieć że ona na wesele nie przyjdzie. A najlepszy tekst dziadków "że nie bedziemy żałować finansowo" bo sypną w kopercie. zresztą mój S sie nie zgadza i ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - Hanusia jest naprawde super. cudo dziewczyna. Dziewczyny nie martwcie sie wielkoscia brzucha, najwazniejsze aby dzieciatko sie dobrze rozwijalo. monia - rozumiem cie calkowicie jesli chodzi o te osoby, ja tez nie prosilam wszystkich, zreszta u mnie w rodzinie tez niezle schizy, jedna ciotka troche z mama miala na pienku i zrobila mi taka moralna gatke, ze ona jednak przyjdzie na wesele ale nie powinna bo to czy tamto, to ja jej tez powiedzialam ze tylko o niej to bedzie swiadczylo bo do mnie ludzie przyjezdzaja po kilkatysiecy kilometrow, a ona ma do nas 10 min i jak nie chce przyjezdzac to ja jej prosic nie bede o to. Ostatecznie i tak przyjechala. A jak nie chcecie ich zapraszac to nie zapraszajcie, to w koncu twoje wesele a nie czyjes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie. Nasz Maluszek ma 400gram. Widziałam serduszko,nóżki,kręgosłup. ale.... szyjka krótka,3 cm. A krążek zakładają od 25 mm. Dostałam luteine 2x1,nospe 2x1 i asmag b 3x1. :( ryczeć mi sie chce. czemu kuźwa zawsze pod górke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia wiem ale to nie łatwe. Kolejna wizyta 26 września,a ślub 1 października. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie stresuj się. to jeszcze nie taka krotka szyjka. Ja od poczatku mialam tylko 8 cm i ciagle slyszlaam ze nie donosze ciazy. Kolezanka 2 miesiace chodzila juz z rozwarciem. bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nawet jak krazek zaloza to nic sie nie stanie... mam tes kolezanke ,ktora obie ciaze donosila z krazkiem. Na prawde bedzie dobrze :) a nadal nie znasz plci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale jestem zakret... mialam zapytac czy potwierdzil plec :P bo czasem chlopcy sie zmieniaja w dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potwierdził ani nie zmienił bo nie dało sie zajrzeć między nogi,za bardzo maluch sie wiercił :) ide spać,buziaki,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Monia co do gości miałam identyczną sytuację- ślub miałam w czerwcu tego roku i to był 20 tydzień ciąży:) też nam mówili, że tych i tych musimy zaprosić bo wypada, bo się obrażą itp... ale oboje z mężem ustaliliśmy, że to nasz dzień i będzie taki jak my sobie go zaplanujemy:) a od 22 tygodnia biorę luteinę, nos-pę i magnez tylko 3*1 ja na razie dotrwałam do 32 tyg- więc głowa do góry :) Vi- mała śliczna, taki skarb malutki:) Tralalala- jak się czujesz?? Myślisz o zbliżającym się coraz bardziej porodzie??? Ja myślę coraz bardziej i coraz bardziej się boję;/ a jednocześnie nie mogę się doczekać.... teraz to czekam najbardziej na wizytę i usg, bo leci mi 32 tydzień a brzuszek mam taki malutki i się niepokoję czy wszystko w porządku. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol dzięki za słowa otuchy,musze wierzyć że będzie dobrze. Teraz w sobote idziemy na wesele,i mój plan na nie to jeść,robić zdjęcia i siedzieć :) no z przerwami na wc i krótki spacer :) a mama wczoraj dzwoniła do babci i sprawa załatwiona,nie będzie tamtych wpraszających sie :) dziś musze kupić biustonosz,bo przymiarke sukni mam. miłego dnia :) a i Nicol odzywaj sie częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) vi hania przesliczna jest :) my tez bedziemy mieli problem jak bedziemy planowac slub... ja bym chciala skromne... a matka mojego Ł sobie to chyba inaczej wyobraza... to wole w ogole slubu nie brac niz wspominac ten dzien jak użeranie sie z nie proszonymi goscmi.. przynajmniej nie chcianymi przeze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile slowa :) Czocharowa olej tesciowa to Wasz dzien i ma byc tak jak wy chcecie, przeciez jestescie dorosli :) Monia z "wproszonymi" gosci dobrze postapilas i cale szczescie ze sie nie ugielas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi mam do Ciebie pytanie, bo ja młoda nie doświadczona i nie mogę się zdecydować :/ jakich kosmetyków używałaś/ używasz dla Hani?? Bo nie wie co kupić- J&J podobno bardzo uczulają, nivea jest od 1 m-sc życia w Oliatum itp bez potrzeby nie chce kąpać... więc co najzwyklejsze Babino lub Zjajka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol ja na poczatku uzywalam tylko parafiny i mydelka babmbino. jak Hania skonczyla 3 miesiace i widzialam, ze nie ma problemow ze skora zaczelam uzywac J&J i jestem bardzo zadowolona. na poczatku im mniej kosmetykow tym lepiej, dlatego polecam wlewac do wody zwykla parafine, ktora zreszta jest podstawowym skladnikwime wiekszosci kosmetykow i do tego mydelko. i ja dzieki parafinie wlewanej do wody nigdy nie musialam Hani balsamowac czy uzywac oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) też właśnie chce używać jak najmniej ale też nie chce zaszkodzić dziecku dlatego mam taki dylemat- skorzystam z Twojej rady:) Hania urodziła się w styczniu a mój Filip urodzi się w listopadzie więc mam jeszcze pytanie- kupowałaś materacyk do wózka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materacyk do wozka ? hmm moja gondola miala w zestawie taki ala materacyk. Nic dodatkowego nie dokupowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dzis czujecie dziewczynki ? :) ja sobie wlasnie wstalam :) i nic mi sie nie chce jak zwykle ;D pogoda tez do du..! nie wiadomo kiedy sie rozpada.. ide sob ie zaraz cos do jedzenia zrobic ;D MIŁEGO DNIA ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×