Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Hey dziewczyny:) Właśnie wróciłam z usg i trochę jestem podłamana :( okazało się, że szyjka ledwo trzyma i w każdej chwili mogę zacząć rodzić- muszę jechać do szpitala i albo będę leżeć do końca albo mają mi założyć jakiś krążek- nie bardzo wiem o co chodzi :/ jutro pójdę jeszcze do mojego lekarza prowadzącego i zobaczymy co on zadecyduje... Kurczę w przyszłym tyg mieliśmy się z mężem przeprowadzać i nie chciałabym leżeć w tym czasie w szpitalu eh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol tylo sie nie denerwuj najlepiej jak pojdziesz do szpitala polezysz kilka dni i cie puszcza do domu i beda kazali lezec i odpoczywac przyjamniej jak pojdziesz do szpitala to polezysz i badania ci porobia a poki co to odpoczywaj i nie martw sie jesli nawet urodzisz wczesnie to wszystko bedzie ok bo dzieciatko juz jest w miare duze :) mialas zastrzyk na rozwoj pluc?? nie wiem do ktorego tygodnie daja ten zastrzyk ja mialam w okolo 28tyg bedzie dobrze trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol - bedzie dobrze, spokojnie kochana. Jesli zaloza krazek to pomoze ci donosic ciaze jeszcze przez kilka tygodni, a nawet jesli bys urodzila teraz, to wiele kobiet rodzi w 33 tyg i jest ok. Teraz medycyna jest tak dalece rozwinieta, ze nie jest to takie grozne jak bylo kiedys. Najwaznejsze zebys sie nie denerwowala i wypoczywala teraz duzo,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się przysnęło heh chyba za dużo wrażeń i dlatego mnie tak zmogło. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że mój lekarz jutro będzie miał dla mnie lepsze wieści. Co prawda od ostatniego usg szyjka skróciła się o 2,5 cm, czuję takie "parcie" w dół i brzuch często się stawia ale mam nadzieję, że tak szybko jak dziś usłyszałam nie urodzę- bo nie mogę jeszcze nie jesteśmy na to przygotowani przynajmniej tu gdzie teraz mieszkamy. Także musi być dobrze, bo nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol kochana będzie dobrze,jesteś pod opieką lekarza więc inaczej być nie może :) Maluszek ma sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol Niki ma racje, maluszek jest juz dosc dobrze rozwiniety :) lekarze na pewno nad wszystkim panuja, pojdziesz do szpitala porobia Ci badania, odpoczniesz :) nawet jak zalaza krazek to nic sie nie stanie. Mam kolezanke, ktora z krazkiem chodzila od 26 tyg :) a o przeprowadzce radze zapomniec, bo kazdy nawet najmniejszy wysilek moze wywolac porod... zostaw to mezczyznie ;) wiem, ze to nie jest proste, bo przeciez sama przeprowadzalam sie w 9 miesiacu ciazy... robilam remont... i wkurzalo mnie, ze chlopy robia nie tak jakbym chciala, ale to nic pozniej sobie wszystko poprawisz ;) a teraz mysl o maluchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój sie wczoraj cieszył jak przyłożył ręke to brzusia i poczuł kopniaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia nie watpie :) chociaz dla niego to pewnie nadal abstarkcja, ze masz w brzuchu dziecko :) teskno mi za tym uczuciem ;) my juz przestalismy uwazac, co bedzie to bedzie, wszytsko na spontanie ;) okres i tak powinnam dostac tydzien temu... ale moze to przez tez weselny stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj normalnie mojej Hani dzisiaj zaczyna sie 9 miesiac :) zyje juz tyle co mieszkala w brzuszku :) ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musle, ze jeszcze nie czas... wtedy zrobilam i wyszedlz tego kogiel mogiel w mojej glowie :P chociaz nasz poprzedni raz byl w sam srodek cyklu :P no zobaczymy... poki co nadal czekam na okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Hania ma 8 miesiecy ;) teraz jej bedzie lecial 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) staram się myśleć pozytywnie i chce uniknąć tego szpitala, bo ich nie znoszę już wolę leżeć plackiem w domu. Vi- buziak dla Hani :* Mina faceta i jego reakcja gdy poczuję kopniaka jest bezcenna:) przynajmniej tak było w moim przypadku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi przepraszam za pomyłke :) dziś kupiłam pierwsze ubranko dla naszego malucha,mam nadzieje,że nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja zaczelam kupowac wlasnie po 22 tyg jak na kolejnym usg potwierdziło sie, ze bedzie dziewczynka :) ehh no serio mi teskno za ciaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry u mnie dzisiaj pojawilo sie plamianie i w sumie nie wiem z czego bo to takie delikatne ani to @ ani nic brzuch mnie nie boli tylko mi dzisiaj slabo bylo kilka razy tak mi sie w glowie zakrecilo ze myslamam ze sie przewroce ale tez nie pomoglo to ze bylo 30C a ja pol dnia spedzilam na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry. COs widze ze nasza vi sie nie odzywa. Ciekawe jak jej test. Hmm. U nas no coz bez zmian, juz za 4 tyg jedziemy do polski, a na 6 listopada planujemy chrzciny. Maluszek kochany moj slodko sobie wlasnie spi. Jest ogolnie dosc grzeczny, ale ciagle w nocy musze wstawac ok 3-4 razy, mam nadzieje, ze juz niedlugo bedzie przesypial cale nocki. W sumie nie jest zle, bo jak wstaje to tylko zje, zmienie mu pieluche i on znowu idzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) jutro moj 17 tydzien dobiegnie konca i w niedziele zacznie sie 18 :) u mnie bez zmian.. nic sie nie dzieje.. az sie zas martwie.. :( cholera! :( ja jestem jakas nienormalna :( ! jak brzuch mnie bolal to sie martwilam .. teraz jak mnie nie boi i nic sie nie dzieje to tez sie martwie.. wizyte mam we wtorek.. nie dozyje.. ! niech tylko wszystko bedzie w porzadku.. chcialabym zeby mi juz gin powiedzial czy chlopiec czy dziewczynka.. dla mnie obojetne :* ale moj Ł chcialby bardziej syneczka :) zeby tylko wszystko dobrze bylo.. moja tesciowa znowu zaczyna.. ;/ mam jej dosc .. tak mnie to wkor... ze po prostu nie daje rady! wszystko mi doradza wszystko mi mowi co mam robic jak co mam zalatwiac w urzedach.. a mnie po prostu krew zalewa! czuje sie jakbym byla jakas ubezwlasnowolniona i sama nie umiala zalatwiac swoich spraw! no na litosc boska! nie chce zeby to ona byla babcia mojego dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Anitia bardzo dobrze, że synek jest grzeczny, bo masz czas też dla siebie i chyba raczej sie wysypiasz co?? Też bym chciała by mój Filip był spokojny i może jest szansa, bo w brzuszku za bardzo nie wariuje :) Jej Ty będziesz chrzcić Małego a ja będę tuż przed porodem- chyba, że mu się pośpieszy. Czocharowaa- znam ten ból, postaraj się nie denerwować a to co mówi teściowa to po prostu puszczaj mimo uszu- nie daj się zwariować i rób tak jak uważasz za słuszne:) Mi udało się uniknąć szpitala i krążka- mam nadzieję, że moja szyjka nie bedzie się skracać już w takim tempie. Obiecałam lekarzowi, że nie będe podnosic się z łózka i może to wystarczy. Trochę niepokoja mnie dość sporę upławy. Vi co u Ciebie??? Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicol 90- moze to wody plodowe ci wyciekaja powoli ( dzieje ci sie tak np jak wstajesz?)u mnie tak bylo alo wody sie same uzupelniaja dosc szybko wiec jak lekarz przy usg nic nie powiedzial to jest ok niemartw sie chyba ze ma to nieprzyjemny kolor i zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj jak leżę ale działo się tak przez ostatnie dwa dni dziś jakby się uspokoiło. Badał mnie w tym czasie lekarz i miałam usg i niby jest wszystko ok więc może jestem przewrażliwiona tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze zobaczysz :) na wszelki wypadek kup sobie body i spioszki dla wczesniaka albo na dziecko z niska waga zebys miala w razie potrzeby a zawsze mozesz oddac do sklepu ja bys nie uzyla a ja dalej mam plamienie takie brazowawe delikatne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................ 3 lata (druga ciąża) niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć tralalala..........??.........................32.... ............04.11.2011.....synek monia_aa.........1(10cykl po stracie)......23................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................18....... .........02.02. 2012......córeczka czocharowa.......15.............................16....... ........04.03. 2012 ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex witajcie. Ja wczoraj nie wytrzymałam ( w normalnie wizyte miałabym jutro) i dzwoniłam do gina bo wydawało mi sie,że z tą moją szyjką gorzej i wczoraj miałam wizyte. Szyjka ma 33mm czyli o 3 mm więcej i na 100% facet. I termin na 28.01.2012. pozdrowienia dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista imion rośnie :) mój dziś zapytał czy podoba mi sie imie "Alex" :) he he :) doszło : Iwo,Kajetan :) mnie sie podoba jeszcze Leo,Leon. Ale mojemu już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Szymon to tatuś będzie (ale bardzo mi sie podoba) :D a Jakub ładne :) fajne też jest Tymoteusz :) śmiałam sie dziś że będe mówić Szymek i Tymek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem ;) na weekend mialam wesele kuzynki i zaganiana bylam... ciesze sie, że u Was wszystko dobrze :) Niki piękny dom, niestety pewnie nigdy w zyciu takiego sie nie doczekam... pewnie szybko sie sprzeda. Nicol jak sie czujesz ?? Monia no z imionami moze byc ciezko ;) ja tam nadal mam swoje 1 wybrane :) i mowilam, ze szyjka masz sie nie martwic ;) a ja nadal bez okresu... ale poki co nie chce robic testu :/ nie chce zeby bylo jak poprzednim razem... jeszcze czekam na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny:) Monia cieszę się że z Twoją szyjką wszystko ok :) z imionami ciężka sprawa przynajmniej dla mnie była, bo mojemu mężowi trudno dogodzić i jedyne imię które mi i jemu się podobało to Był Filip i tak zostało:) choć mi się jeszcze ostatnio podoba Jędrzej, Krzyś i Antoś :P Vi ja bym chyba nie wytrzymała i zrobiła test nawet jakbym miała się rozczarować :) no ale zobaczymy co z tego wyniknie :) :) U mnie bez zmian- skurcze jak miałam tak mam i jestem pełna nadziei, że nic nie powodują z szyjką, zaczynają coraz częściej i mocniej boleć mnie pachwiny ale samopoczucie ogólnie ok, tylko okropni się nudzę ciągle leżąc. Wizytę mam za 3 tyg i mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie wydarzy :) Spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×