Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Vi ta jest,demencja starcza :D jeszcze tylko brakuje Ci laski w dłoni :D a co do brzusia to wydaje mi sie jakiś mały ale to moje jakieś schizy :P co sądzicie o imionach Tymon,Tymoteusz???? bo nam sie podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia imie ma sie Wam podobac :) nam polowa imion odpadla, bo rodizna krecila nosem :/ trzeba bylo im do samego konca nie mowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki - no wlasnie nie mam linka do mieszkania, ale jak bede miala zdjecia to umieszcze. Jesli chodzi o mieszkanko to to jest mieszkanie a nie domek. Dwie sypialnie i salon laczony z kuchnia. Salon bardzo duzy ponad 7 metrow dlugosci, pokoje ponad 4 metry. Do tego jest ogrodek dla kazdej klatki osobno, czyli dla 6 rodzin, ogrodzony, wiec nikt inny tam wejsc nie moze. I co chyba tyle do opowiadania, Aaa jeszcze kuchnia jest absolutnie juz urzadzona, to znaczy lodowka, zamrazarka, pralka i kuchenka, wszystko juz jest, no i oczywiscie calkowicie umeblowana, blok nowiutki, prosto z budowy. W kazdym pokoju wykladziny takie dywanowe wylozone, jasno kremowe. No to chyba tyle. No i balkon. :) monia - ja jak robilam glukoze to tez z cytryna, i dalo rade :) a poza tym brzuszek fajny :) wogole pasuje ci ten brzuszek :). A co do imion to popieram vi, to wam ma sie podobac. Mojej tesciowej imie Alex sie nie podobalo, i jeszcze przed urodzeniam mowila "moze znajdziecie cos ladniejszego" ale to bedzie nasz syn, i nie zmnienilismy, tesc zadowolony tylko ona krecila nosem. vi - ja dzis na obiad robilam kurczaka curry. Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z meskich imion najbardziej podoba sie Michał, Grzegorz, Krzystof, Rafał, Artur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie kiedys Michal podobalo, ale tak ma na imie moj byly i juz bym dziecka tak nie nazwala, ale jak pisalam wyzej tylko dlatego ze moj byly tak mial na imie. Poza tym to mi sie podoba :) hehee Mi sie jeszcze podobalo Jakub, Mateusz, Sebastian I Maksym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podobaja imiona mniej popularne jak bym miala synka to bym nazwala Juliusz albo Julian. anitia ja to mam pecha do wszystkiego jak cos jest zepsute albo nie dziala to ja to dostane albo kupie itd. mysmy wynajmowali mieszkanie w anglji nowo wybudowane wygladalo super na zewnatrz i w srodku jak sie wprowadzilismy to zaczely wychodzic wszystkie problemy ogrzewanie i wogole caly boiler nie dzialal tak jak powinien winda szwankowala sasiadow zalalo i nikt nie umial dojsc skad sie woda wziela inny sasiad dostal rachunek za wode na 2000 funtow bo jego licznik okazalo sie podlaczyli pod glowny doplyw wody jednym slowem masakra jeden wielki balagan wiec ja z moim wielkim szczesciem bym sie 10 razy upewnila co do jakosci robot i wykonania zanim byk kupila cokolwiek nowego szczegolnie w UK jaka firma butuje te mieszkania tzn jak sie deweloper nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, ale jakby co jeszcze mamy rok gwarancji na mieszkanie, wiec mysle jak np bylby boiler zepsuty czy cos w tym rodzaju to wyjdzie. A wiesz, przy kupnie czegokolwiek mozna miec pecha, wiec czy nowe czy uzywane zawsze moze sie okazac ze cos nie tak. Ale jak wczesniej powiedzialam jakby co jest gwarancja na wszystko w tym mieszkaniu. Sprzety sa na dluzej, tylko mieszkanie, typu jakby okna przeciekaly itd jest roczna.Ale i tak wszystko sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo to jest w budownictwie tym niby nowoczesnym, czyli panele sloneczne, wiec oszczednosc na energii, albo np woda ktora jest uzywana do spuszczanie w toalecie nie bedzie wogole podliczana, tylko ta realnie zuzyta, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jesli mowa o trafianiu na buble to ja tez cierpie na ta przypadlosc :P mieszkanie kupione niby wszystko ok, a pozniej... -pada instalacja elektryczna-rycie wszystkich scian -kaloryfery notorycznie zapowietrzone- place za ogrzewanie, a w domu zimno -zapewniano mnie, ze w lazience plytki sa pod wanna- wymiana wanny- nie ma plytek ani pod wanna, ani na scianie za wanna :/ - kibelek ciagle zapchany - wymiana kibelka nic nie daje okazuje sie ze cale rury zapchane pamperasami (nie naszymi :/) -przestaje leciec woda do spluczki- okazuje sie ze rura -Uwaga idaca przez lazienke- jest stara i zatkana, a zeby ja wymienic trzeba zbic plytki w lazience na scianie, na wysokosci oczu :/ ciagle jakies buble wychodza :/ tak juz niestety bywa, znajomi kupili nowe mieszkanie, dopiero oddane do uzytku i tez co chwile z czyms walcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest z nowym mieszkaniem ale ze starym mysisz miec inspekcje budowlana i jak by cos wyszlo to nie musisz sie decydowac na kupno . zawsze ze wszystkim jest ryzyko mam nadzieje ze wam sie poszczesci. my w tym mieszkaniu tez niby gwarancja byla i niby naprawiali ale chcesz mieszkac w spokoju a nie co tydzien miec innych mechanikow a potem sie okazalo ze budynek zaczol sie zapadac oj moj pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi a to na wasz koszt wymieny rur itd czy to spoldzielnia naprawia?? jakies porady co do kupna mieszkania w polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle przeboje macie z tymi mieszkaniami:/// u mnie spoko:) sie nie denerwuje bardziej jestem podekscytowana i czekam:) na razie mam wizyte u gina za tydzie n zobaczymy czy mlody sie do tego czasu obroci bo jak nie to cesareczka i lece do szpitala sie umawiac. I jeszcze za tydzien w srode ostatnia wizyta u diabetologa i juz kurde ide rodzic:D juz sie doczekac nie moge chociaz jasne zaczynam zadawac sobie pytania sa jakies tam obawy ale to chyba naturalne:))) Generalnie jestesmy gotowi na przyjecie dzieciaczka:) Monia- jak ten czas leci! ja niedawno robilam glukoze:D a Ty juz w 25tygodniu:) a brzuchol masz spoko nie masz sie co przejmowac:) chociaz uwazam ze to normalne bo ja sie tez ciagle tyram ze mam za maly brzuch:D niki, vi- strasznei dlugie cykle dziewczyny, niki testuj. A gdzie dorcia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki na szczescie spoldzielnia wymienia, ale tak jak mowisz chce sie mieszkac w spokoju, a nie ciagle musiec wydzwaniac i jeszcze poganiac zeby ktos laskawie to naprawil :/ nie bralismy zadnych inspektorow, bo jakbym miala sprawdzac kazde mieszkanie, ktore nam wpadlo w oko to bym poszla z torbami zanim bym cos kupila :/ a i tak kupa kasy poszla na biuro nieruchomosci, notariusza i te inne sprawy. nie wiem jak bedziecie kupowac mieszkanie jak na kredyt to w zadnym wypadku nie polecam korzystania z "pomocy" biura open finence. Jesli kupujecie za gotowke z rynku wtórnego to sprawdzic, czy wymienione rury w pionie, wymieniona instalacja elektryczna, sprawdzic jakie sa oplaty za czynsz, wode, ogrzewanie i polecam pojsc do spoldzielni i zapytac czy nie byly zglaszane przez wlasciciela jakies usterki np przeciekajace okna. Jesli mieszkanie z rynku pierwotnego to koniecznie wczesniej sprawdzic dewelopera, poczytac opinie sama nie wiem jak to jest kupujac nowe mieszkanie :/ w kazdym razie zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile kosztuje posrednictwo biura nieruchomosci??i kupujacy to placi?? tu jest tak ze biuro nieruchomosci bierze 1.8% od wartosci sprzedazy i to mie potraca a nie kupujacemu tralala ja zatestuje w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki biuro przewaznie bierze 3%, chyba, ze kupujesz drogie mieszkanie to da sie wynegocjowac 2% i za biuro placi wynajmujacy, czyli placi osoba podajaca mieszkanie do nieruchomosci i osoba zglaszajaca sie do biura w celu znalezienia mieszkania... takze biuro zarabia podwójnie :/ do tego podatek, czyli w najlepszej opcji wychodzi 2,44% :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o monia widze po stopce, ze decyzja zapadla i bedzie Tymek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tu taka cisza?? u mnie moja lewa piers mnie boli i to bardz stanika nie zakladam chyba ze musze prawa teraz zaczyna tez powoli pobolewac a sutkow to juz wole nie dotykac takie wrazliwe sa do tego zmeczona jestem i caly czas ziewam to tyle u mnie co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche zabiegana z zalatwianiem tego domku. W przyszly wtorek oficjalnie skladamy aplikacje do banku o kredyt, wstepnie mamy przyznany, firma budujaca te bloki juz zaakceptowala nasza aplikacje, teraz tylko oficjalna decyzja z banku, powinnam ja dostac w przyszla srode najpozniej i kupujemy. No tylko za poltora tygodnia jedziemy do polski na urlop i chce sie ze wszystkim wyrobic przed wyjazdem, wtedy po powrocie moglibysmy powoli myslec o przeprowadzce. A poza tym moj Alex zaczal sie usmiechac, czasami tak z zamknietymi ustkami a czasami otworzy usta, wyciagnie jezyk i sie smieje :) ale super widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi test kupilam jutro rano robie musze wstac o 6 rano to wam napisze u was bedzie 22 trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia to wszystko ruszyło pełną parą :) A synuś coraz fajniejszy sie robi :) Niki trzymam kciuki za testowanie i czekamy na wieści :) odebrałam wyniki,morfologia ok, mocz - bakterie itp :o glukoza na czczo 74 ( 70-110); -II- po 1 godzinie 113 ( 110-140) -II- po 2 godzinach 110 (70-110) toxo IgG ujemny i IgM ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×