Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Szczerze to nie wiem bo niby skad ja to mam wiedziec kochalismy sie co 2- 3 dni ja bym obstawiala okolo 5 do 6 tydzien ale sie moge mylic jedyne rzeczy dla mnie to to dziwne plamienie i potem bol piersi Powiedzcie dlaczego bola mnie plecy czy mam sie martwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - bede miala dostep do neta w polsce, moze bardziej ograniczony bo czlowiek zalatany bedzie, ale dostep bedzie. niki - bol plecow to normalne, nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bolaly plecy, chociaz troche pozniej jak zaczely sie poszerzac wiezadla macicy... ale bol plecow w ciazy to normalna rzecz, cialo sie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny rano myslalam ze nie wstane z lozka tak mnie plecy bolaly ale z dniem przeszlo i teraz juz prawie nie boli oby tak zostalo bo musze na jutro posprzatac caly dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie wkurzylam. Napisalam wam elaborat komp mi sie wylaczyl. Glupi laptop.A myszka siadla i ten taczpad do dupy...wrrrrrrr... W kazdym razie. Niki- mnie na poczatku tez bolalyu plecy, szczegolnie w krzyzu. Raz az musialam apap wziac, ale im dalej tym lepiej. Jesli chodzi o rozstepy- ja zaczelam od oliwki ale mnie strasznie wysuszala, wiec sie przerzucilam na krem rossmanowski dla ciezarnych, i on pieknie nawilzal cale cialo:) I tak stosowalam codziennie bardzo duzo tego kremu szczegolnie na brzuch i teraz pod koniec ciazy, w polowie III trymestru sie zrobily rozstepy. Kupilam dodatkwow jakis sexy mama z bielendy, nic nie pomoglo, a teraz co gorsza doszla jaka wysypka. Ale na samych tylko rozstepach!!! Strasznie sedzi, rozstepy sa mega czerwone i podpuchniete. Zapytalam oczywscie gina co mam robic, on mi rzucil nazwa powiedzial ze to normalne w ciazy i ze w zasadzie przejdzie jak urodze, a ewentualna pomoc to tylko picie wapna bo to alergiczne jakies. No i smaruje 2x1 sudocremem bo lagdzi swedzenie. Wiec brzuch mam poorany, czym sie nie prZejmuje bo mlody ma byc zdrowy, natomiast to swedzenie sprawia ze chc eurodzic juz teraz zaraz:D A mlody ma ze 3kg juz spokojnie wiec dieta cukrzycowa zadzialala i nie bedzie gigant ani za maly:) wlasnie ze wzgledu na cukrzyce za tydzien jade do szpitala juz na obserwacje mi tam zostaje do rozwiazania:))) A co do diety niskoweglowodanowej, to jak najbardziej Niki mogla sie przyczynic do zaciazenia i do owulki. Moj gin powiedzial ze spadek wagi o 5% moze spowodowac wzrost plodnosci nawet o 30% wiec jak najbardziej moglas sobie tym pomoc:) mi sie po diecie cykle zaczely regulowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh kurde chyba jakos zmusze sie do tej diety ;) ale jak mam to zrobic z glowa ?? tralalala dostalas jakas rozpiske ?? ehh ja taka niesystematyczna jestem i mam slaba wole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oj monia Ty podjudzaczu :P ja tu o diecie a Ty o paczku :P tez chce brzuszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ja zrobilam tak ze przez pierwsze 2 tyg jadlam tylko 10 do 15g weglowodanow dziennie odrzucasz ziemniaki cukier makaron ryz Mozesz jesc ile chcesz miesa pod kazda postacia na sniadanie np jajecznica z boczkiem albo omlet w sumie jajka w kazej formie ale bez chleba. Mozesz sobie znalezc tabelke z opisem ile weglowodanow maja jakie warzywa. Nie wolno jesc owocow, napoi slodzonych i potraw Przetwarzanych. Po 2 tyg dodajesz 5g weglowodanow az dojdziesz do wagi jaka chcesz i wtedy mozesz dodac kolejne 5g i wtedy zostajesz przy takiej ilosci weglowodanow zawsze mozesz sobie pozwolic na cos specjalnego od czasu do czasu. A jak np idziesz na wesele albo przy okazji swiat mozesz sobie pozwolic na wszystko na co masz ochote a po swietach robisz poczatkowe 2 tyg diety jeszcze raz jakbys przytyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak np jestes glodna miedzy posilkami ja kupowalam na stoisku z zdrowa zywnoscia batoniki albo czekolade z niska zawartoscia weglowodanow mialy okolo 3g albo galaretke gotowa z owocami tez okolo 3g ale to musisz patrzec na etykietke Moniaa mniam poczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam Niki ze zaczynam byc zaciekawiona ta dieta :) zwlaszcza, ze tez uwielbiam mieso. najgorzej bedzie mi zrezygnowac z napoi i slodyczy :( ale chyba sie skusze zwlaszcza, ze jak mowicie ma to wplyw na owulacje :) kurde bo ja nadal nie mam okresu :( w pon zadzwonie i zapisze sie do lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest podobna ma podobne zalozenia. Ja napoje zastapilam woda gazowana dieta jest latwiejsza niz sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko spałam do 10 a już spać mi sie chce :/ i znów zgaga,byłam w mieście i zapomniałam migdałów kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- ja nie mialam rozpiski. Ja po prostu zrezygnowalam z jasnego pieczywa na rzecz ciemnego razowego bez zadnych E-9281903174, z makaronu na rzecz ewentualnie makaronu pelnoziarnistego, z ryzu bialego na brazowy, ziemniaki w ogole poszly w odstawke, pelnoziarniste maja wiecej blonnika i nie sa poddane takiej obrobce jak zwykle rzeczy. Zrezygnowalam z fast foodow, z napojw slodzonych, soczek jak chcesz to rozcienczasz woda bo mam duzo cukru. Duzo warzyw i mieska bo miesko to bialko a bialko to budulec. Zawsze patrz na etykiety, np jogurotw to najlepiej nieslodzone brac i z mala iloscia wegli a wiecej bialka. Zawsze etykietty, jak sa naturalne cukry to spoko, jak cos slodzone fruktoza to tez spoko. Jak batonik to lepiej z ziarnami niz snikers lub mars. Ja zmaiast ziemniakow jadlam kasze, gotowalam mieso lub pieklam. monika- jestes okropna:D ja tez paczkow nie moge:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zostalo zrzucic tylko 8 kg po ciazy. Dzis moj maluszek mial pierwsze szczepienia i teraz jest taki troche marudny, duzo spi, a jak sie budzi to marudzi, jak nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski tak mnie zmotywowałyście, ze juz drugi dzien na diecie jestem ;) lekko nie jest, brakowalo mi na obiedzie zmieniaczkow z maselkiem, ale zjadlam samego kuraka... czytam etykietki i grzecznie odkladam wszystko co ma za duzo weglowodanow :) chwilowo jestem z siebie dumna, zobaczymy jak dlugo ;) chociaz zwykle najciezej mi bylo wlasnie 2-3 pierwsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dasz rade trzymam kciuki Anita milego pobytu co zdecydowaliscie odnosnie wesela? U mnie ok w srode USG nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dasz rade trzymam kciuki Anita milego pobytu co zdecydowaliscie odnosnie wesela? U mnie ok w srode USG nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi,bo jak pochodze czy stoje i coś robie to brzuch mam twardy na dole. To normalne jest? chyba cały czas miękki nie będzie hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×