Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

zobaczymy co gin jutro powie :) ale pogoda u mnie do dani,raz pada raz słońce świeci eh :/ a dziś miał mieć ktoś wizyte? Anitia,Tralalala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala ma dzisiaj wizyte... ona rzadko zaglada, ale oby dala znac... ide dac Hani obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smacznego dla Hanika :) Tralalala jesteśmy z Tobą!!! napisz jak możesz co i jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po obiedzie, oczywiscie jak zawsze skonczylo sie przebieraniem i Hani i mnie... nauczyla sie gadac podczas jedzenia i pluje na wszystkie strony... czasem to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no ja bede testowala gdzies w okolicach 35dc.. jak oczywiscie @ nie nawiedzi mnie wczesniej.. pozyjemy zobaczymy.. nie chce sie teraz rozczarowywac.. wiecie.. a jeszcze chcialam powiedziec ze wkradl sie blad w moim liczeniu i okazalo sie ze pomyiam sie o jeden dzien:P dzis 24dc :P a Wam jak dzien mija? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie marnie... czuje sie dzisiaj jakby ktos spuscil ze mnie powietrze :/ nawet na spacer nie poszlysmy dzisaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ja mam jutro pierwszy dzien w nowej pracy.. bede pracowac w jakiejs firmie produkujacej gniazdka.. zobaczymy.. boje sie tych norm.. to mnie najbardziej przeraza ze nie bede sobie dawala rady.. jutro sądny dzień.. okaże się.. vi.. nie dziwie ci sie .. pogoda taka niewdzieczna ze hoho.. ja tez siedze dzis caly dzien w domu.. i zimno jak nie wiem .. rano tylko bylam na badaniu krwi i moczu.. przyszlam do domu i siedze.. chmury sie takie zrobily ze zaraz bedzie lało pewnie.. masakra.. tralala czekamy na dobre wiesci! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala no zamelduj sie kobieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala, bo nas tu stresujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzisiaj Ty masz wizyte prawda ?? trzymam kciuki i nie zapomnij sie zameldowac :) na ktora idziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dzis tez wizyta u poloznej, ale nie martwie sie w sumie, to tylko formalnosc, ale znowu bedziemy sluchac serduszka niunia, mierzyc brzuch itd. Ale maly tak daje, ze nie martwie sie ze cos z nim nie tak. A tak wogole to jutro powinno przyjsc mi lozeczko, ale juz sama nie wiem, kupilam juz prawie 3 tygodnie temu, i do tej pory nie przyszlo, najpierw ponoc nie mieli w magazynie, potem przyszlo im uszkodzone, no i ponoc dzis maja wyslac, ale czekam na maila, czy wysla czy nie. Juz sie normalnie zaczynam martwic. A poza tym to zamowilam wozek, i tez czekam, ale wozek zamowilam dopiero wczoraj, wiec mysle ze nawet do 2 tygodni moze isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia fspokojnie masz jeszcze troche czasu :) zdążysz wszystko kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie matwie tym ze nie zdaze, tylko nie lubie az tak dlugo czekac na przesylki :) chcialabym miec juz w domu to lozeczko, wozek to dopiero kupilam ale lozeczko 1 czerwca no to juz dosc dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita pochwal sie jaki wozek wybralas i lozeczko. od poczatku bedziesz malego do lozeczka kladla czy masz cos jeszcze jak kolyske albo cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorks dziewczynki:) mialam zalatany dzien wczoraj i juz tez nie dalam rady napisac:) Ale jest ok:) dzieciaczek zdrowy:) wszystko ok na swoim miejscu tylko musze wcinac wiecej bialka bo maly miesci sie w normie ale powinien przybrac na wadze:) no i siedze teraz i kwicze bo jem co dwie godziny i wrecz wpycham w siebie:d ale serio jak tak patrze to jadlam troche za malo...ale nie bylam glodna a na sile tez nie ma co wpieprzac:/ Monia- trzymam kciukasy:) jeszcze 3 tygodnie i bedziesz konczyla I trymestr:)) a ja lada moment za miesiac bede powoli wchodzic w III trymestr:d super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tralalala nareszcie :) STRASZNIE sie ciesze, ze wszystko dobrze :) monia to wybraliscie kolor przewodni pomaranczowy ?? sama robisz zaproszenia ?? Ja robiłam sama... chciałam Wam pokazac ale nie moge znalezc zdjecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia zaproszenia sliczne a co do sukienki to twoja jest najsliczniejsza ale jak ty w gorsecie bedziesz sie czula z brzyszkiem (tak tylko pytam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala to wcinaj wcinaj :) Vi nie robie,zamawiamy na allegro. Nie chce mi sie bawić w robienie zaproszeń. Kolor jest pomarańczowy bo Mojemu sie podobał. A jaki kolor bukietu czy wystroju restauracji będzie to nie wiem jeszcze. Coś wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha my robilismy wszystko w jednakowej kolorystyce... bordo i krem, zaproszenia, winietki, dekoracje, podziekowania dla gosci wysztko bylo w jednej kolorystyce utrzymane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki to nie jest taki typowy gorset,zresztą ona raczej będzie jednoczęściowa więc będzie ok :) ide sie położyć bo wymiotować mi sie chce :o zajrze wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy odpada?? moja znajoma w tamtym roku w lutym brała ślub a w czerwcu rodziła i miała gorset i spódnice. i jakoś dała rade :) a te dwie moje sukienki są jednoczęsciowe :) jedną przymierzałam to wiem napewno,a druga przynajmniej tak wygląda na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze odpada ale pytam czy bedzie ci wygodnie poslij jeszcze raz zdjatka tych twoich sukni 25.03.2011- szczescie jest ulotne odebrano mi nadzieje i wiare 25.03.2011- szczescie jest ulotne odebrano mi nadzieje i wiare 25.03.2011- szczescie jest ulotne odebrano mi nadzieje i wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co sie porobilo??? najpierw nie chcialo mi wyslac a potem tak poslalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki ja napisalam ze odpada ;) sama mialam suknie z gorsetem i to byla porazka a co dopiero w ciazy... kafeteria czasem tak ma ze robi co sobie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki vi nie doczytalam :) ale zgadzam sie ze nie bedzie za wygodnie ja bym wybrala cos luzniejszego co by ladnie podkreslilo brzuszek a tym samym nie spowodowalo ze bedzie wygladac grubo (wiecie o co mi chodzi?) uwzglednic ciaze a jej nie starac sie zatuszowac bo eekt moze byc odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mi sie wydaje, ze taka usztywniana gora suknia bedzie powodowac wrazenie checi ukrycia brzuszka ag przeciez ciaza juz bedzie bardzo widoczna... ja tez bym wybrala cos luznieszego i ladnie podkreslajacego brzuszek :) np http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.planowaniewesela.pl/upload/komis/sukniab.jpg&imgrefurl=http://www.planowaniewesela.pl/komis-slubny/suknie-slubne/slaskie/orzesze/165-suknia-w-stylu-empire-odcinana-ciazowa-lub-nie&usg=__fhtpkoo4jAYJqZPj8FwOjEWdupk=&h=600&w=450&sz=49&hl=pl&start=26&zoom=1&tbnid=5NekdBxyqHb1pM:&tbnh=146&tbnw=101&ei=NZoATv3CLs31-gbBhqy7DQ&prev=/search%3Fq%3Dsuknia%2B%25C5%259Blubna%2Bci%25C4%2585%25C5%25BCowa%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1366%26bih%3D649%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=375&vpy=78&dur=17&hovh=259&hovw=194&tx=124&ty=185&page=2&ndsp=30&ved=1t:429,r:2,s:26&biw=1366&bih=649 jednoczesciowa suknia w ciazy z takim ala gorsetem moze spowodowac taki efekt http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images02.olx.pl/ui/5/84/19/1271791036_88997519_1-Zdjecia--SUKNIA-sLUBNA-CIzOWA-1271791036.jpg&imgrefurl=http://buskozdroj.olx.pl/suknia-slubna-ci-zowa-iid-88997519&usg=__AK8gySbVYMoqaHJ6PnMwwTTJDhM=&h=625&w=328&sz=20&hl=pl&start=155&zoom=1&tbnid=-X2wXT0fgen01M:&tbnh=156&tbnw=82&ei=NZoATv3CLs31-gbBhqy7DQ&prev=/search%3Fq%3Dsuknia%2B%25C5%259Blubna%2Bci%25C4%2585%25C5%25BCowa%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1366%26bih%3D649%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=241&vpy=232&dur=8457&hovh=310&hovw=162&tx=108&ty=241&page=7&ndsp=26&ved=1t:429,r:10,s:155&biw=1366&bih=649 monia pamietaj ze talia Ci zaniknie... zebys nie wygladala jak kwadrat... ja bym wybrala cos odcinanego pod biustem i luzno puszczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje link to lozeczka http://www.babyabcd.co.uk/shop/article_964/%C5%81%C3%B3%C5%BCeczko-MI%C5%9A-Z-GWIAZDKAMI-z-szuflad%C4%85..html?shop_param=cid%3D61%26aid%3D964%26 ale wlasnie sie martwie bo nie przychodzi i nie przychodzi , a jesli chodzi o wozek http://cgi.ebay.co.uk/SILVER-3IN1PRAM-PUSHCHAIR-CAR-SEAT-AIR-WHEELS-14DESIGNS-/250681307056?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item3a5dc52fb0 to taki ale w kolorach zielono+czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×