Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

monia mialam taka suknie ale ona jest zwiazywana z tylu a w 5-6 miesiacu to brzuszek juz jest okraglutki i bedziesz sie musiala napocic zeby zwiazac suknie tak zeby nie przeszkadzala brzuszkowi i zeby cie nie sciskala. A nie myslals o takiej odcinanej pod piersiami? Oczywiscie suknie sa przepiekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita- zadzwon do tych gosci od lozeczka i zapytaj co jest grane i postrasz ze w przeciwnym wypadku zarzadasz oddania kasy i kupisz gdzie indziej. Masz jakas umowe na to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowe mam, wszystko mam, jeszcze poczekam do jutra, bo ostatnio ta babka od lozeczka powiedziala ze wysla to lozeczko dzisiaj niby, no i napisalam jej maila i czekam na odpowiedz, bo zazwyczaj ona wieczorem mi odpisywala. wiec poczekam co mi powie, jak znowu cos bedzie krecic to powiem ze rezygnuje i kupie gdzies indziej, bo np wozek zamowilam w niedziele i pod koniec tego tygodnia juz bedzie, a to lozeczko to masakra. Tylko ze z lozeczkiem zamowilam mnostwo innych rzeczy jak ubranka, wanienka itd wiec mam nadzieje, ze jednak to moje zamowienie przyjdzie. No i jak w tamtym tygodniu mailowalam do tej firmy to mi babka napisala ze czekaja na drugie lozeczko bo przyszlo uszkodzone, wiec wysla dopiero dzis, wiec trzymam sie tego ze jednak wysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia to jutro zadzwon i zapytaj co je grane :) kurcze laski mam pewne obawy czy czasem w ciazy nie jestem :/ mialam strasznie dziwny okres... praktycznie jeden dzien, a pozniej jakies tylko "rozowe kapki", ciagle jestem rozdrazniona, spiaca, głodna i plakac mi sie chce o byle słowo... cera mi sie znowu naprawila... kurcze oby to bylo tylko jakies letnie przesilenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - ja ciagle mialam jednodniowy albo poldniowy okres od poronienia, czasami to jest po prostu spowodowane wahaniem hormonow, ale jak sie boisz zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja po wizycie:) wszystko dobrze,mam zdjęcie Bąbelka :) termin porodu przesunął sie na 25 stycznia. a maluch ma 2,21 cm :) a co do sukienek to te odcinane pod biustem sa ładne,ale jakoś siebie w nich nie widze. Anitia extra łóżeczko,strasznie mi sie podoba. Podobny wózek mam moja siostra,tez super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
anitia.. lozeczko swietne jest :) bardzo mi sie podoba ;) ale musza byc fajne takie zakupki... :)) vi moze szykujesz nam niespodzianke ? :D odstąp ja mi :)) :* u mnie 25dc mija sobie wlasnie :)) troche popobewaja mnie te krzyze i piersi.. teraz mnie przestaly.. moze to zasluga kapieli.. :P :D nie no.. :P hahah :D dzis mialam pierwszy dzien w nowej pracy.. i noc mialam koszmarna wrecz! mowie Wam.. w przeciagu godziny przebudzalam sie srednio 4 razy.. nieraz co 10 minut.. patrzalam na zegarek.. mowie wam masakra jakas.. nie wiem czy to ze stresu czy co .. ale bylo nawet nawet.. dziewczyny niektore takie wrednawe troche.. ale mam to gdzies.. (zas czuje te plecy..-robil mi cytologie i badal mnie i jest wszystko w porzadku.. w kazdym razie wracajac do tego pierwszego dnia.. wiec nawet nie wiem co robilam :P powaznie :P pewnie zauwazylyscie kiedys takie jakby glowne plyty do zasilania.. w duzych zakladach albo urzedach.. to wlasnie ala takie cos.. skladalam sprawdzalam i pakowalam.. glownie to to robilam .. bylo fajnie nawet wam powiem .. tylko denerwujace jest to ze ja nie mam o tym pojecia i wszystko trzeba mi wytlumaczyc.. chcialabym sama juz to wiedziec.. kurde ale skad? :P hahah :D marudze tu Wam :P ;)) zaraz ide spac.. po poludniu bylam nie do zycia.. normalnie nogi to myslalam ze do d..y mi wejda! ale ok ;)) leze sobie juz w pizamie w lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zas ja :D dorociaaa. z tej strony :) kurde zmienilam nicka bo mialam sie na czarno zrobic :D a na tamtym cos pokićkałam i nie umiałam :Dwiec to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super, ze wszystko dobrze :) maluszek rosnie :) no wlasnie ja od porodu mam okres jak w zegarku i ciagle byl tak samo intensywny... a nagle ten taki jakis dziwny... do tego te wszystkie inne objawy... nie wiem moze sobie wkrecam :/ dzisiaj juz z mezem o tym gadala i on tez sie lekko zwiesil... ale by bylo... urodzilabym prawie tak samo jak Hanie ;) anitia wybralas dokladnie to samo lozeczko i wozek co ja chcialam :) ale w trakcie wyszlo inaczej ;) czocharowaa nie wiem czy zapamietam ;) jakos juz dorcia mi sie wkrecilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj wieczorem dzwonila babka od lozeczka i wszytko mi dzis juz wysla, tylko lozeczko znowu przyszlo im nie takie jak powinno byc, wyslali inne, tzn takie samo tylko obrazek na lozeczku inny, inny misio, wiec juz poweidzialam ze juz moze byc, jest troche brzydszy niz ten co ja chcialam ale juz nie chce czekac, chce juz miec lozeczko w domu, wiec niech bedzie, w sumie to tylko obrazek na lozeczku, nie ma on wiekszego znaczenia:) ale w kazdym badz razie dzis musze pilnowac telefonu bo kurier ma dzwonic jak bedzie jechac do mnie, tylko ze ja dzis pracuje, ale maz ciut wczesniej konczy, to moze akurat, a jak nie niech probuje do sasiadow, jak ktoregos zastanie. Zreszta jak ta babka powieziala, ona im placi od dostarczenia przesylki wiec niech czeka na mnie jak chce zarobic :) ale ja wredna jestem co. heheh Ale juz wszystko bede miala w tym tygodniu w domu i zostana mi tylko takie male zakupki typu puder, butelki itd, reszta juz bedzie porobiona ;) juz nie moge sie doczekac wszytkiego. vi czasami sie zdarza skapszy okres, zrob test i sie przestaniesz denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super, ze juz wszystko bedziesz miala :) pamietam jak mnie cieszyly te wszystkie zakupy :) a testu poki co nie bede robic, poczekam do nastepnego okresu :) czyli do 16 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Anitia ciesze sie,że wszystko załatwione z łóżeczkiem :) Vi tak długo będziesz żyć w niepewności? ja bym nie wytrzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja przed poprzednia ciaza zrobilam tyle testow, ze chyba mam isc dosc ;) jednak racja ze do drugiej ciazy sie inaczje podchodzi ;) tfu tfu tfu teraz to nie wiem jaki wynik chcialabym zobaczyc na tescie :/ tak zle i tak niedobrze... za syzbko to by bylo... chce sie pobawic, pobzykac ;) polezec w mojej ogromnej wannie na cala lazienke ;) jak moje dziwne objawy zaczna sie nasilac to pewnie zrobie test przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm więc zycze Ci by wyszło tak jak chcesz :) czas pokaże :) ide coś zjeść bo głodna jestem,tylko nie wiem co zjem :o teraz codziennie jem platki na mleku z kakaem. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym problem, ze ja juz sama nie wiem czego chcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa- super gratki ze wizyta udana:))) a platki z mlekiem i kakao to super, bardzo zdrowo:) ja wlasnie za malo bialka jem i wlasnie zaczelam zrec na pierwsze sniadanko mleko z musli:))) Vi- ja to bym nie czekala na nastepny okres, bo jesli jestes w ciazy bedziesz mogla sprawdzic czy cos zlego sie nie dzieje. Moze lepiej wiedziec teraz? i juz nie robic sikanych tylko od razu bete??? dorcia- dla mnie zawsze dorcia bedziesz:D anita- tez bym juz dla swietego spokoju wziela inne lozeczko bo tez niecierpie czekania;) najwazniejsze ze sa z Toba w kontakcie:) Ide se zrobic kanapke:) gin kazal uzpelnic diete o bialko wiec teraz jem co 2-3 godziny na zmiane weglowodanowe rzeczy i bialkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia twoje suknie sa piekne ale mnie sie zdaje ze bedziesz w nich wygladac nie ciekawie z brzuszkiem beda cie pogrubiac a do tego nie wiesz jak bedziesz w ciazy wygladac czy tylko brzuszek ci pujdzie do przodu czy jak taka kiecka jest ryzykowna a przeciez to wazny dzien i chcesz wgladac wyjatkowo ciesz sie ze z malenstwem wszystko ok vi jak juz i tak ci okres minol to zrob test juz powinno pokazac czy jestes czy nie tak czy tak to powodzenia zycze moja kumpela miala ta sama date wyznaczana dla obu synow anita ladny wozek i lozeczko. Ja np pudru wogole nie kupowalam za to swietma masc jest nazywa sie Bepanten i jak dzidzia sie urodzi to wszystkie recepty masz dla malego za darmo wiec ten krem tez mozesz miec na recepte (wszystko zalezy od GP) ty juz teraz masz recepty i dentyste za darmo a jak z imionami dalej Alex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki - jesli chodzi o imie to dalej Alex, a ten krem ja tez mam :) przywiozlam sobie z polski, jesli chodzi o recepty to juz mam za darmo wszystko cala ciaze i rok po, a dziecko bodajze do 16 roku zycia ma recepty za darmo. Lozeczko jeszcze nie dotarlo, ale jest w drodze, jutro najpozniej bedzie u mnie i reszta zakupow, juz nie moge sie doczekac zeby je zobaczyc. Troche mi szkoda ze nie moge miec tego misia na lozeczku co wybralam, ale chyba jestem zbyt niecierpliwa, i wole juz lozeczko w domu z innym obrazkiem :) vi - idz na bete, przeciez jak jestes w ciazy to czy zrobisz test czy nie, to sie nie zmieni a bedziesz wiedziec. monia - jesli chodzi o suknie to mi jest trudno powiedziec poweim szczerzse, bo jedne dziewczyny szybko maja brzuszek w ciazy a inne dopiero ok 6tego miesiaca, wiec ty wiesz najlepiej, jak to jest u ciebie, i jak wyglada suknia na tobie. Mi moj maly ciagle ciagle kopie, ja juz go chyba i przez sen wyczuwam, tzn przez jego sen, no bo przeciez on musi kiedys spac prawda. :) a moj brzuchol ciagle czuje mojego syneczka. kurcze jeszze tylko 65 dni, uwierzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale wam zazdroszcze tych kopniaczkow .. ojej :)) zaraz ide spac bo tak mnie spanie lamie ze nie wiem .. 26dc dobiega konca.. kurde mialam nie liczyc.. spotkalam dzis kolezanke z technikum.. niecale 2 miesiace jej zostaly do porodu.. kurde.. ale fajnie :)) tez mowila ze w dzien jak chodzi to mala ( bo to bedzie dziewczynka :D ) to mala spi, a jak ona chce isc spac to nie ma takiej opcji :D biedaczka mowila mi ze rzygala do konca 6 miesiaca.. :( masakra ;( dobra dziewczeta ide nyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) melduje sie ,że żyje ale nie chce mi sie pisać nic. Wczoraj byliśmy u babci mojej,wróciliśmy po 20. Byłam taka zmęczona,że szok. Poszliśmy spać 21.30 :) teraz też niedawno sie obudziłam :P a i chyba będziemy sie budować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje, zmeczona jestem, lozeczko przyjechalo :) teraz moze jutro albo w poniedzialek wozek tez powinien dotrzec, wszystko staje sie takie realne, ze ojej, lozeczko jeszcze nie zlozone, ale chyba jutro meza podpuszcze zeby skrecil :) nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no anitko- czas pedzi jak porypany:)))) ja tez juz sie nie moge doczekac tego 30tygodnia ba wczoraj wrocilam znad morza i padlismy z moim mezem jak zabici:D na siku jak lunatyk chodzilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde laski zrobilam test... przed chwila... i chyba mam zwidy... cien cienia widze... nie wiem moze te kreski byly juz wczesniej jakies lekko widocznie, bo zapomnialam sprawdzic... kontrolna bardzo ciemna, a tak widze cien cienia... widac miejscxe gdzie powinna byc ta kreska testowa... wiem, ze jak kiedys robilam przez te 9 miesiecy co o Hanie sie staralismy test to nie bylo widac takiego miejsca... kurde tylko mi nie piszcie ze mam isc na bete :/ jutro rano powtorze test... fuck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi a co ci mamy napisac :) idz na bete jak jutro test zrobisz to malo co sie zmieni poczekaj kilka dni albo wlasnie idz na bete czy tak czy tak powodzenia bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×