Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Moze byla zabiegana, ja tez czasami jak wpadne na chwile do Polski to nie odwiedzam wszystkich po prostu z braku czasu. Nie powiem bo najblizsze przyjaciolki to zawsze choc na moment ale odwiedze, ale juz np calej rodziny nie odwiedzam, bo tak caly urlop spedzilabym na chdozeniiu z domu do domu a w koncu ja tez potrzebuje odpoczynku. Tylko ze wiesz, ja np zadzwonie i powiem nie mam bardzo czasu, ale jak chcecie jestem w domu zapraszam. No i np przyjaciolka przyjedzie a niektorzy nie, i potem maja pretensje ze ja nie przyjechalam, a przeciez taka sama droga. Mam pare takich osob w rodzinie, co zawsze sie dasaja ze nie przyjechalam, ale jak przylatujemy samolotem,a nie samochodem, a teraz po smierci mamy tato sprzedal samochod, to czasami nie mamy jak dojechac, a ludzie ciagle oczekuja ze my przyjedziemy, mimo ze oni maja samochod i tez mogliby przyjechac. Ale to sa takie dziwne osoby. Te najblizsze po prostu przychodza jak ja nie mam czasu wyjsc do nich. No ale fakt niektore przyjaznie po prostu tak sie koncza. Po za tym, zbieram sie do pracy, odedzwe sie pozniej. Buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa no niestety czasem tak bywa... z mojej mlodosci zadna przyjazn nie przetrwala :/ anitia podziwiam, ze Ty nadal pracujesz :) jejku zostalo Ci 8 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh rozczulilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do tamtego tematu to ja chetnie bym do niej poszla.. bardzo chetnie.. tylko ze nawet nie wiem gdzie ona nocuje i gdzie kiedy moge ja zastac.. a jak dzwonie to nie odbiera.. zalosne..;/ skoro z jej strony nie ma checi to ja juz nie mam sil... dzis 35dc.. piatek.. jutro wreszcie sie wyspie... moj Łukasz wraca z Wloch.. :) juz nie moge sie doczekac.. !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis 37dc.. tak Wasmi zimno jest od wczoraj ze nie wiem .. pogoda mnie dobija po prostu.. ;/a co tam u Was? nic sie nie odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, goraco, nogi napuchniete, rece puchna. Maly nie przestaje sie wiercic i rozpychac. A ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem .. korci mnie dzis .. ale sama nie wiem .. moze jeszcze poczekac zeby sie przedwczesnie nie rozczarowac.. chociaz chyba w tym wypadku lepiej predzej .. cyce mnie bola jak diabli.. nie wiem czy testowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa i jak tam ?? no dawaj test :) ja jutro chyba też zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- kurna zrob ten test:D nigdy tak dlugo nie czekalas na malpe wiec jestem dobrej mysli:))) vi- jak sie czujesz dziwnie to lec na ta bete, testy raczej sie myla jak sa negatywne ....bedziesz miala pewosc. A kieyd powinnas dostac @??? Nicol- czas biegnie ja juz w srodku 23tygodnia jestem a maly sie wierci niezle:) Anita- u ciebie za miesiac juz mozesz byc rozpakowana:) monia- nie martw sie maluszkiem wszystko gra:))) niki- mi sie tez przykro zrobilo ze Vi sie martwi byciem w ciazy;) ale kumam ja z jednej strony i nie odebralam tego jak naskakiwanie;) U mnie gites:) czuje sie dobrze, brzuch rosnie, za 2,5 tygodnia wizyte mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie dziewczyny w pracy dzis nastraszyly troche powiem szczerze, bo powiedzialy ze juz mi brzuvch opadl, a ja przeciez dopiero w 33 tygodniu jestem. No ale jak opadl to zazwyczaj jest kolo miesiaca chyba do porodu tak? Bo ja sie na tym kompletnie nie znam :( niektore mi poiwiedzialy ze jak brzuch opadl to wlasciwie moze to byc juz w kazdej chwili, a ja jeszcze do konca lipca planowalam pracowac, a potem pojsc sobie na urlop i sie spokojnie przygotowac na przyjscie maluszka. Chcialabym go miec wczesniej ale z tydzien, gora dwa, a nie miesiac :( hmm. Powiedzcie mi jak to jest. Dorcia - jak tam tescik? tralala - ale ten czas leci, a dopiero pisalas ze zaszlas :), sorki moze cos przegapilam, ale pisalas czy juz wiesz czy to chlopak czy dziewczynka? Moj maly sie strasznie wierci, ciagle jakies piruety wyprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia tralalala ma miec chlopca :) co do opadniecia brzucha to sie wcale tym nie sugeruj... moze sie tak kolezankom wydawac... mi brzuch opadl kolo 5 stycznia, a urodzilam 22... czyli kolo 3 tyg... to ze brzuch opadl wlasciwie znaczy tyle, ze dziecko sie przygotowuje do porodu, ale przeciez nie jest jeszcze w kanale rodnym ;) spokojnie :) kolezanka chodzila miesiac z rozwarciem 3 cm :P takze opadniety brzuszek nic jeszcze nie przesadza :) tralalala kurcze to juz zaraz u Ciebie bedzie 30 tydzien :) a ja poki co nie ide na bete... chyba dlatego, ze sama nie wiem jaki bym chciala zeby byl wynik :/ czocharowa jak tam ?? monia jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wczoraj jednak postanowilam i kupilam test. zrobilam go wieczorem przed snem.. I SA !!! DWIE GRUBE WYRAZNE KRECHY!!! dzis kupilam inny, z innej firmy i po pracy powtorzylam .. znow dwie porzadne krechy! Jestem taka szczesliwa :D Jutro ide sie zapisac do lekarza.. Mam nadzieje ze bedzie szybki termin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Dorcia tak strasznie sie ciesze :) widzisz mowilam ze na Ciebie tez przyjdzie czas :) jejku Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.. Tak sie boje.. Zeby bylo zdrowe.. Tak bardzo Go chcialam :*.. Myslalam ze nigdy mnie to nie spotka.. Juz je kocham ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze :) ehh teraz tylko ja nie bede tutaj w ciazy :P a moze jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana strasznie sie ciesze, serdeczne gratulacje. Super wiadomosc. Chyba przydaloby sie uaktualnic tabeleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA Dorcia extra!!!!!! To teraz do lekarza, wszystkie badanka porob, moze dostaniesz luteine? Jedz kwas foliowy!!!! KONIECZNIE!!!! I sie nie obciaza, nie przemeczaj sie, i pomysl czy praca cie nie obciaza za bardzo:) Vi - no ale jak bedziesz wiedziec czy jestes w ciazy bedziesz mogla zadbac szybciej o siebie:) ja bym poszla na bete wlasnie dla tego aby wiedziec czy nie szkodze mojemu przyszlemu dzieciaczkowi:) Anitko- chlopaczka bede miala:) A dziewuch nie sluchaj....obserwuj sie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam kolejny test i wychodzi na to ze tylko ja nie bede w ciazy na tym forum... jak byk jedna kreska takze ciazy nie ma... wiec oficjalnie zamykam temat mojej kolejnej ciazy :) poki co - bo do nastepnego roku :) wtedy Wy bedziecie mialy takie maluszki jak teraz moja Hania a ja bede przezywac staranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to razem bedzie nam Niki razniej :) i w koncu tez obie zajdziemy w drugie ciaze :) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. bylam sie dzis zapisac do lekarza.. przyjela mnie od razu.. ciazy nie stwierdzila.. powiedziala ze nie moze jeszcze stwierdzic.. ale skoro zrobilam dwa rozne testy i wyszly pozytywnie to prawdopodobnie jestem.. zapisala mi jakies tabletki "Femibion 1".. drogie jak nie wiem .. 32zl dalam .. powiedzcie mi kiedy w takim razie bedzie cos widac..? bo ja nie wiem .. tak sie boje :(:( jutro ide do innego lekarza.. nie dala mi skierowania na zadne badania.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem .. kurde ale ja sie boje ze cos bedzie nie tak.. ze okaze sie ze jednak nie ma dzidziusia.. :( czy dwa rozne testy moga sie mylic? nie mam @.. ani zadnych plamien nie zaobserwowalam.. tyllo te piersi przeniemozliwie mnie bola.. i brzuch co jakis czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia bądź dobrej myśli. A mi gin co powiedział? że jakaś ciąża pozamaciczna a mi już 11 tydzień leci:) bierz witaminki,odpoczywaj,nie denerwuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×