Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Niki sukienki przepiękne! ale jakoś moje najładniejsze ;) te humorki to może przez @ hm? spokojnie :) Nasz Bąbelek sam zadecyduje kiedy wyjść :D Tralalala będe myślami z Wami,będzie zdrowy maluszek,zobaczysz:) Shiawase86 jeszcze raz gratuluje :* i zdrówka :) mnie też pare razy przegoniło do kibelka na yhym yhym :) ale teraz już chyba lepiej :) i mam ochota na zupy,drugie danie mogłoby nie istniec dla mne :) moi dzis jedli ziemniaki,kotlety i mizerie,a ja zupe kalafiorową :) zresztą teraz też to robie :D Dorcia kop hop?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala ja tez bede trzymac kciuki :) zreszta caly czas jestem myslami z Wami wszystkimi :) monia ja tez jadlam tylko zupy ;) do 5 miesiaca i dlatego strasznie schudlam... zobaczysz bedzie dziewczynka ;) o jej o jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym zjadla kalafiorowej... przeslij troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a to lipa :( ale narobilas mi takiego smaka ze musze teraz ugotowac kalafiorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pomidorowke chyba zrobie aczkolwiek nie mam smietany...hmhm...a nie chce mi sie z chaty wylazic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis ruske :) a i zaczynam 31 tydzien, musze zmienic stopke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak ucichlyscie ?:) Ja dzis zaraz wlasnie ide do szpitala na wycieczke, beda nas oprowadzac po oddziale, opowiadac o mozliwosciach porodu, srodkach znieczulenia jakie moga nam zaoferowac, zebysmy sobie przemysleli i zdecydowali jak chcemy rodzic. A maly kopie non stop, dzis troszke sie teraz uciszyl, ale moze w koncu zasnal, bo nad ranem tez wojowal :) cos czuje ze moje dziecko bedzie bardzo ruchliwe, pewnie jak mamusia hehee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia Hania w brzuchu była tak ruchliwa, że w 36 tyg trudno było usg zrobic ;) kazdy lekarz byl zdziwony... i teraz tez jest jakby miala adhad :P bez przerwy macha nogami i podskakuje jak kangurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
_______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) dorociaaa...........................teraz chyba 14 cykl- o ile dobrze licze... ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................8.................26.01 .2012..................? Shiawase86........1...............6................04.02. 2012..........?? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Czesc dziewczyny.. ;)) Troche mnie nie bylo... mialam kiepski internet.. limit mi sie skonczyl i slabo mi net chodzil.. u mnie po staremu.. jest po drugiej w nocy wiec rozpoczelam 22dc.. ostatnio @ niestety mnie dojechała. ale odnioslam wrazenie ze jest dziwna.. nie wiem sama.. na poczatku bardzo malo.. przez 2 dni.. potem przez nastepne 2 dni troche wiecej i zas malutko.. zawsze moja @ trwa lacznie 6 dni.. a teraz tak 5.. nie wiem co o tym myslec.. teraz mam 22 dc i jakby "czuje" moje cycki.. wczoraj strasznie bolaly mnie krzyze (dzis juz lepiej).. nawet sie nie nakrecam na nic bo nie ma sensu.. 19 maja bylam na kontroli i jest wszystko ok.. nie ma zadnych torbieli ani nic takiego... zrobil mi cytologie.. poszlam po wyniki i wszystko w porzadku jak najlepszym.. takze z tego sie ciesze .. a tak z innych spraw to znalazlam prace.. na produkcji za 1000zl.. zawsze cos.. ale to i tak nie na dlugo bo na poczatku sierpnia wyjezdzamy do chorwacji na 2 tygodnie.. a po powrocie wyjezdzam do londynu do kuzynki mojego Łukasza.. takze spoko .. jazdy ok.. na razie sobie jeszcze jezdze i niczym sie nie martwie .. poza jednym - kiedy w koncu nam sie uda.. zas zostalam na szarym koncu.. echh.. W SWOIM CZASIE.. moniaa :* kochanie ciesze sie razem z Toba ze wszystko idzie tak jak sie nalezy:* nie potrzebnie sie tak denerwowalas :*:* anitia :* za niedlugo bedziesz eksplodowac :)) juz sie nie moge doczekac :) ty pewnie tez :) dopiero co pisalas ze sa dwie kreski a tu juz prawie finał :D :* Shiawase86 gratuluje ci z calego serca! :* wspaniala wiadomosc! :* teraz bez nerwow :* tralala co tam u ciebie ? :* jak samopoczucie ? :* co slychac :* niki a ty jak ? :*:*:*:*:* zaleglosci mialam tu w nas straszne! tak se czytalam i zescie mi zrobily smaka i na kalafiorowa i na herbatke z cytrynka :D tylko ze nawet tej herbatki nie jestem sobie w stanie teraz zrobic bo lenistwo wzielo nade mna gore :D:D takze zapewne rano dopiero :D:D:D dobrej nocki kobietki :* spijcie smacznie:*:* ja tez sie klade juz po zaraz padne ! :)) :P papapa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
:)) hahh.. :D:D teraz dopiero widze jak sie rozpisalam :D:D cóż za poemat :D:D dobra, ide spac :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia fajnie ze sie rozpisalas, no w koncu dawno cie nie bylo, mialas co nadrabiac :) pozdrowienia serdeczne i nie zostawiaj nas juz na tak dlugo. A kochana poza tym, po poronieniu ja sie staralam 11 cykli wiec wiem co przechodzisz, ktoregos dnia zaswieci to piekne sloneczko i ujrzysz dwie kreseczki, kto wie moze wlasnie w tym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajtam dorcia na samym koncu zaraz... lepiej wierzyc ze czeka tam na gorze aniolek zeby zejsc do Ciebie tylko data jego urodzin jest roszke pozniejsza... moze musi sie jeszcze cos w Twoim zyciu wydarzyć zeby aniolkowi zylo sie na ziemi lepiej :) przyjdzie i czas na Ciebie :) ja w to wierze :) sama prawie rok czekalam na Hanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak teraz jestem w 8w5d to juz mam to liczyć jako 9 tydzień? bo juz sie pogubiłam :) Dorcia witaj i pisz częściej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak leci Ci 9 tydzien :) jesli masz 8tc +3 to lekarz uzna, ze to 8 tydzien, jesli masz 8+5 to już wpisze 9, natomiast w szpitalu liczą pelne tygodnie, czyli wedlug nich jestes w 8 tyg. Jakby tego nie liczyc leci Ci 9 tydzien :) czyli skończony 8 tydzien ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
witam was i dzis :)) :* dzisiaj zas mnie bolaly krzyze i brzuch momentami.. jak na @.. cholera a to jeszcze dosc czasu.. dopiero dzis przeciez 22dc.. nie wiem co o tym myslec.. pewnie ze przyjdzie i na mnie czas .. ale ja juz nie moge sie doczekac! :D ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Dorcia :) już niedługo :) kiedy testujesz?? odebrałam wyniki badań :) i chyba są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez ze ok skoro sie w normach miesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×