Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

no i pochwaliłam dzień przed zachodem słońca -mała znów ma przeokropny katar cieknie z nosa strumieniami, już brak sił na te choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temperatura podwyższona jeszcze no masakra, a chciałam dzis na pole wyjść na spacerek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nas dopadło choróbsko. Rano Milenka dostała kaszlu, kataru i wymiotowała. Byliśmy u lekarza i stwierdziła lekarka, że to wirus. I siedzimy w domu z gorączką. Ja też miałam dziś wyjść na pole bo cieplutko się ... Niedługo urodzinki Milenki mam nadzieję, że do tego czasu jej przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a tu znowu pustki? co z Wami mamuski? Kasiu jak Gabrysia? u nas wszystko dobrze tylko dzis Milenka zrobila akcje w samochodzie pierwszy raz nie chciala jechac w foteliku:/ musialam ja wziac na kolana ale na szczescie dojechalismy bez niespodzianek ufffffffffff...... a ja musze sie Wam pochwalic dzis 3 dzien jestem na diecie Dukana:D nawet nie jest tak zle zaluje ze tak pozno ja zaczelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczęście u nas gorączka tylko w jeden dzień a tak no to katar ciągle ale na razie do lekarza nie idziemy, tyle że ja się znowu gorzej czuje i gardło i katar mam nadzieje że znów małej nie zarażę, znowu jesteśmy zmotoryzowani na szczęście, bo tak bez auta to ciężko, a poza tym to jakoś leci powolutku do przodu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja zawsze jestem na Forum tylko nie ma czasu coś napisać. No i nas dopadło choróbsko a było tak dobrze dziś Filip dostał gorączkę więc noc będzie ciężka ale zasypia na razie w łóżeczku wiec nie jest jeszcze tak źle. Filip już chodzi i fajnie mu to idzie ale w ogóle nie patrzy pod nogi idzie po prostu taranem :):):) wymusza wszystko płaczem a szczególnie od babci bo tatę nawet słucha a mnie to tak średnio. Rena Ja też jestem na diecie Dukana ale już prawie miesiąc nie wiem ile schudłam bo nie mam wagi ale ubrania robią się luźniejsze ale trzeba by coś zacząć ćwiczyć. Moja kierowniczka która wróciła po macierzyńskim i była na tej diecie to jest szczuplejsza niż przed ciążą wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj teeż zaglądam, ale mam kołowrotek: dom, praca, odbiór Maksia od teściowej, szpital-mama i na nic czasu, pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie rena: gdzie kupiłaś tak sliczny tort na urodziny - wdziałam na nk , ja dla Maksia muszę kupić jakiś fajny w kształcie samochodzika, ale nawet nie mam czasu popytać w cukierniach w \Rz. :( Pomóżcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Monia torta zamowilam u nas w cukierni na osiedlu, tam tez zamawialam ciasto na wesele, cukiernia dobra i sprawdzona:D Filipinka jako cwiczenia polecam spacerki z Filipkiem bez wozka skoro juz smiga sam:D ja wczoraj z Milenka poszlam na godzinny spacerek bylam wykonczona a Milenka nie miala dosc:D tak sie wyszalala ze jak padla przed 19 tak spala do 8 rano:D dzis tez poszlismy ale nie na dlugo bo troche wialo i efekt ten sam spi sobie smacznie:D dobrze ze juz cieplo sie zrobilo bo mozna bylo szalu dostac z nia w domu placzliwa i marudna i wszystko gryzie mnie tez :D pewnie ida trojki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pieknie pieknie.taki złobek to marzenie.cena tez widze nie jest wygorowana. ja juz sie pakuje a w wolnych chwilach biegam do nowego domu sprztac.Tam jeszcze trwaja prace ale juz sie po mału chyla ku koncowi. Filipek jak tylko jest ładnie siedzi ze mna cały czas na polku,dzis bylismy któcej bo wiatr straszny.Za to jak przychodzimy do domu to mały noc tylko am i am.Zjadłby konia z kopytami.A noce przesypia caluskie bez pobudek.Widac powietrze mu słuzy. na razie juz nie chorujemy i oby tak dalej bo nie mam na to czasu. Pozdrawiam was wszystkie i buziaki dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja koleżanka piecze torty w domu. Oczywiście jest z Rzeszowa. Robi naprawdę ładne i potrafiłaby upiec samochód bo już taki widziałam w jej wykonaniu. Był naprawdę przepiękny jak z profesjonalnej cukierni. Są też przepyszne w smaku :) Sama próbowałam na urodziny Patryka :) Jak chcesz dam Ci namiar tylko odezwij się na nk jeżeli jesteś zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam do Was pytanie :) gdzie robiłyście USG bioderek w Rzeszowie? Może polecicie mi jakiegoś dobrego dr, między 4-6 tyg.życia mamy wykonać, można na NFZ czy tylko prywatnie w Rzeszowie. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w Renie na Rejtana u dr Bielaka. Można się tam zapisać na NFZ i prywatnie. Jeżeli chcesz się zapisać na NFZ to radzę zrobić to jak najszybciej bo chwilę się czeka. Osobiście odradzałabym Ci prywatną wizytę bo niczym się nie różni od tej na fundusz. Tyle samo trzeba wystać w kolejce :) Ja byłam zadowolona z lekarza więc mogę polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam tez u Bielaka.swietny lekaarz ortopeda.Unieknełam dzieki niemu operacji stop u corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mamuski!!!!!!!!! widze ze nasze forum wymarlo:( Kasiu kiedy wybierzemy sie razem na spacerek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam takie pytanko czy to dobrze ze Milenka wstaje po nocy z sucha badz prawie sucha pieluszka? bo nie wiem czy sie mam cieszyc czy martwic:/ bo juz 5 dzien pieluszka po nocy sucha i wtedy sadzamy ja na nocnik i sika...w dzien duzo pije nie zauwazylam tez zeby jakos mniej sikala w dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena Nie znam się na takich sprawach ale nasz Filip też ma mniej nasikane niż wcześniej. Nasze forum faktycznie ostatnio słabnie ale trzeba coś z tym zrobić. Rena jak dieta trzymasz się bo ja już z miesiąc czasu nie ważę się ale ubrania luźniejsze :):):) oby tak dalej. Nasz Filip za tydzień kończy roczek jak ten czas szybko leci nie mogę w to uwierzyć rok temu chodziłam jeszcze z Filipem w brzuszku a tu juz mały urwisek nam rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Filipinka daje rade to juz 2 tyg na razie tylko 3 kg w dol pewnie przez to ze znow okres sie spoznia normalnie nie wiem co sie dzieje musze chyba hormony zbadac bo przeciez nie bede latac do lekarza po tabletki na wywolanie okresu za kazdym razem:( dieta jak dla mnie nawet ok nie chodze glodna w necie pelno przepisow wiec sobie gotuje to co mi smakuje tylko nie moge tych jogurtow naturalnych odtluszczonych normalnie bleeeeeeeeeeeee...dobrze ze mozna uzywac slodzika to i na slodko cos skubne:D robisz takie placuszki na slodko z otrebami i bialym serkiem?:) dla mnie rewelacja moglabym caly dzien je jesc szkoda ze ilosc otrab ograniczona:( aaaaaaaaa kobietki prosze o jakis przepisy bo juz nie wiem co tej mojej malej zabci gotowac w sobote jadlam jajecznice taka bez dodatkow bez tluszczu no nie bylo wyjscia musialam jej dac sprobowac dalam jej doslownie 4-5 razy tak na czubek lyzeczki po 2 godz zwymiotowala wszystko co wczesniej jadla:( nie wiem czy taki ma wrazliwy brzuszek czy moze to jednak za wczesnie bylo jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena A jak się robi te placuszki bo nie robiłam. Napisz mi proszę składniki i jak się przygotowuje. Ja naszemu Filipowi ostatnio robiłam zupkę na mięsku drobiowym poszatkowałam marchewkę i pietruszkę w kawałku dałam selera i cebulkę i dodałam ryżu bardzo mu smakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka bardzo prosty przepis poczatkowo mi sie rozwalaly na patelni ale juz doszlam do perfekcji robie zwykle sobie wieczorkiem na drugi dzien do pracy sa superowe na cieplo i zimnio:D 2 jajka, pol kostki twarogu, 1 lyzka otrab pszennych, 2 lyzki otrab owsianych, odrobina proszku do pieczenia, aromat wedle uznania, ja dodaje cynamon i na ta porcje ok 8 tabletek slodzika rozgniatam lyzeczka bialka ubijam osobno a reszte mieszam razem i potem lacze z piana czasem ser jest suchy bardzo to przed polaczeniem z piana dodaje mleka no i smaze na patelni ja patelnie smaruje recznikiem papierowym namoczonym w oliwie z oliwek...patelnia musi byc dobrze nagrzana a zeby sie nie rozpadaly w pieczeniu to spod musi byc dobrze upieczony a wierz po prostu wysuszony aaaaaaaaaaa i klasc male placuszki z tej porcji wychodzi tak ok 8-9 szt:) mozna dac i 3 jajka i caly twarog bedzie wiecej:D aaa ja kupuje te serki wagowo po 250g:) ja korzystam z przepisow z tej stronki fajne sa:D http://www.dieta-dukan.pl/przepisy/ aaaaaaaaa Filipinka Ciebie tez ta dieta skubnela troszke? bo normalnie moj portfel sie skurczyl do minimalnych rozmiarow:/ no ale co tam cel uswieca srodki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie aromat to wiesz taki zapach ja uwielbiam cytrynowy:D serek homogenizowany to tez tak zajadam aromat 1 kropelka 4 tabletki slodziku i normalnie rewelacja:d kiedys robilam takie niby ptasie mleczko ale wyszla mi z tego galaretka o smaku mleka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki muszę to zrobić może w środę będę miała czas. Moja kierowniczka właśnie mówiła że te placuszki robiła a że mamy w pracy mikrofalę to można podgrzać. Ok spadam bo rano trzeba do pracy wstać. Pozdrawiam wszystkie mamusie. Dziś pierwszy dzień wiosny wiec już nasze dzieciaczki będą więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ceny faktycznie wysokie ale ja nie jem zbyt dużo więc ok i tak trzeba coś kupować w ogóle ostatnio to sklepy mają niezły biznes na tym podnoszeniu cen niektóre rzeczy co kupowałam np. miesiąc wcześniej zdrożały 50 % :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej , Gabi w końcu prawie zdrowa, dziś idziemy do szczepienie we dwie tylko mam nadzieje ze dam rade sobie z nią, Rena jak tylko będziesz w domku to daj znać to się wybierzemy z wami na spacer może w weekend, masz numer, zadzwoń jak będziecie się wybierać, Gabi je zwykłą jajecznicę, ale dwa razy jej się też zdarzyło wymiotować jajkiem, ale ostatnio nawet nie, jadła tez parówkę w tym tygodniu i jej smakowała i nic jej nie było, tylko taka lepszą, kaszek już w ogóle nie chce jeść, także gotuje zupy prawie takie same jak dla nas, a na drugie danie ziemniaki z mięskiem w sosie i chleb z szynką , serki bakusie ostatnio, no i owoce, chrupki, biszkopty i cyc, ale też nie wiem co jej dawać i cały czas mi się wydaje że jednak za mało je, a ja jestem jak patyk, wszystkie ciuchy na mnie wiszą, bo jak cały dzień siedzę z Gabi to czasem tylko małe śniadanie i o 17 obiadokolacja i tyle, nie czuje głodu nawet, ale pasuje juz nie chudnąć bo same kości ze mnie zostaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czasem to zazdroszczę wam pracującym mamą, że idziecie do pracy i macie trochę oddechu od dzieci, bo ja czasem już naprawdę mam wyczerpane baterie i mam dość bycia mamą 24h na dobę, brakuje mi tego wytchnienia, innych ludzi, innych spraw poza karmieniem, usypianiem, zabawianiem, czuje się odcięta od świata normalnie, chociaż patrzenie każdego dnia, jak Gabi rośnie i się rozwija jest niezastąpione, idzie wiosna, świeci słońce może ja tez się obudzę do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byk w pierwszej linijce - pracującym mamom oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena wydaje mi się, że to ile mała sika zależy czy je i pije w nocy. Mojemu małemu zdarza się też obudzić z pieluchą prawie suchą, ale to jest wtedy jak nic nie je i nie pije. Najważniejsze, że w dzień jest inaczej co innego jakby w dzień też występowały takie problemy. A jeszcze jak Ci wstaje i sika na nocnik to super bo możesz ją fajnie nauczyć korzystania z nocnika. Moim zdaniem nie ma się czym martwić. My jutro się wybieramy na szczepienie mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo dziś Patryk miał podwyższoną temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniałam się pochwalić :) Patryczek w sobotę postawił pierwsze kroki i powoli zaczyna sobie maszerować sam po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć laski!Dawno mnie nie było,ale czasu mi brak:/U nas Niunia zaczyna już sama chodzić-do tej pory za rączkę,ząbków ma 8:)Ale dalej dziąsełka dokuczają...Pozatym czasami jakis katarek sie trafił ale przeszło i jest oki.Takze z dzieciakami oki.Rena ja też kiedyś zaczęłam tą dietę,ale ja nie umiem sobie wielu rzeczy odmówić,a z tym okresem to mam podobnie.Ostatnio stosowałam plastry EVRA i zrezygnowałam bo masakra się czułam,szkoda słów,odradzam.Pozatym szykujemy sie do przeprowadzki-na swoje już heheh,tylko mały remoncik i juz u siebie.A usg bioderek ja robiłam i robie na Warzywnej ,u dr.Przybyły-ja jestem zadowolona-moja córcia też:)))))A w pracy jak w pracy-byle do wakacji-juz niedługo!Pozdrawiam Was kobitki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×