Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

heh no kojarze tamte okolice to jak znajde ta przychodnie to i sklep znajde:D a ten Saxon to zdaje sie ze jest przed Promediciem (o ile dobrze sobie przypominam) naprzeciw przystanku przy "szczekach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Saxon to jest sklep z nowymi rzeczami a obok jest komis i też się chyba nazywa Saxon to jest tak jakby jeden sklep w dwóch lokalach. A mnie mąż dzisiaj urządził. Na 15 idę do lekarza a on mi zabrał samochód, bo stwierdził, że dzisiaj będzie ładna pogoda to się przejedziemy wózkiem, a tu lipa. Chyba będę musiała jechać autobusem mimo, że do lekarza mam 20 minut spacerkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam kobietki jakos moze znajde:)wiem gdzie szukac a to najwazniejsze:) dobra lecem podzialac cos zelazkiem bo mala spi a gora ciuchow czeka na prasowanie i nastepne pranie sie kreci wiec potem sobie nie dam rady:) a moze sie wypogodzi to pojdziemy na spacerek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - właśnie taka znajoma, nieznajoma :) dkarolcia powiedziała mi że piszecie na forum, bo tak do tej pory to na nk żeśmy pisały do siebie. więc poszukałam Was i jestem :) Basiak30 - cześć Basiunia! oj chyba nie tylko ty szczepienia nie lubisz ;/ znów bedzie bolało ;/ to daj później znać jak twoja Majeczka :) my idziemy za tydzień. Ostatnio Zuzia przy wkłuciu nie płakała aż tak bardzo, ale bardziej się denerwowała jak jej dawała strzykawką tą doustną na rotawirusy :/ diabełek mały :) Ja też jestem ciekawa ile mała waży, bo ostatnio byłyśmy 4 sierpnia i wtedy miała 5300g, więc taka mała dziewczynka. Zuzia też bezobiawowo pierwsze ząbki zniozła. Fakt - śliniła się bardzo, łapki i wszystko co było pod ręką to od razu do buzi..i tylko mama na cycu poczuła te małe siekacze :) fakt - dziś chyba nie pogoda na spacery. A miałam i ja w planach do nowego świata się wybrać, bo muszę za jakimiś butami na wesele popatrzeć :) nie ma to jak zakupy na poprawienie nastroju :) miłego dnia! i buziaki dla dzieciaczków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm coś jakby się delikatnie rozpogodziło. Mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć do lekarza bez żadnych pogodowych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWET TAK KIEDYŚ MYSLAŁAM,ŻE MOGŁYBYŚMY KIEDYS SIĘ WSZYSTKIE SPOTKAĆ;)NA WIZJI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nawet nie mam jak poczytać :-( ...Adaś od rana płcze na te ząbki...z dolnymi było o wiele łatwiej...podałam mu Ibufen, w smaku straszny zaczął mi płakać jeszcze bardziej...jednak najlepszy Paracetamol z Hasco...tak mi go szkoda, aż jęczy przez sen...ale jakoś musimy to przejść...teraz zasnął, zobaczymy na jak długo Siasia witamy, witamy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena,pewnie,że możliwy;)Musiałybyśmy tylko miejscówkę sobie znależdż;)A poza tym uważam,że byłoby super!dkarolcia, Szkoda mi tego Twojego babelka,ale no cóż ,tak to juz jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki za rady - maluch dziś robi kupy ze hoho :) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zrobilam Milence pyszny deserek wcinala ze hoho:D ugotowalam banana dodalam do tych jabluszek ktore wczesniej robilam do sloiczkow dalam troszke kaszki ryzowej i dalam jej jako 1 posilek:) az plakala ze malo wiec zrobilam jej jeszcze troszke kaszki truskawkowej ale juz nie byla taka zadowolona:) zrobie jej wiec kilka sloiczkow banan z brzoskwinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ten rosołek był gotowany wraz z gołąbkiem z domowej farmy:). Mięsko z gołąbka zmiksowałam i ten wywar i na drugi dzień pojawiły się te krostki. Ale dziś już tylko jedna została taka duża czerwona. Myślę, że to pewnie z rosołku. Już nie będę dawać wywaru do zupki. Czy wasze dzieciątka też tak szybko rosną?:) Moja miała nakupione mnóstwo rzeczy takich na jesień, sweterki, spodnie polarowe a teraz przejrzałam szafę i się okazało, że to wszystko jest na nią w sam raz! A kupując te rzeczy myślałam, że późną jesienią będę ją w to ubierać. Rena współczuję przymusu ubierania się w żakiet i spodnie w pracy... Nie mają litości Ci pracodawcy. Łapa mój mąż też miał hemoroidy i poszedł do lekarza i mu wycięli w szpitalu. Króciutki, bezbolesny zabieg i wszystko już jest ok. My byliśmy u Szpajankowskiego w Jarosławiu właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic nowego w sumie, mała w końcu troszkę więcej śpi, już daje jej gluten i żółtko do zupki i wszystko ok, bez uczuleń na szczęście, niedługo szczepienie nas czeka na wzw, mała tez ostatnio się strasznie rozgadała, a najwięcej gada jak się złości:) witam nową mamusię na forum i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO wielkie dzieki wela za informacje.Wprawdzie ide jutro do gina ale jak mi nie pomorze to pojde do tego co napisałas. Niestety to moja przypadłosc juz od dłuzszego czasu.Po urodzeniu Zuzia tak mi sie zaczeło i co jakis czas sie odnawia. A ja dzis myslalam ze bedzie ładnie a tu az do 17ej bylo zimno i pochmurno.Zabrałam Filipka wozkiem po Zuzie i mam nadzieje ze mi nie zmarzł bo go troszke lekko ubrałam /myslalam ze sie wypogodzi jak wczoraj/.Teraz bąbel juz smacznie spi. Dzis chodziłam z nim caluskie dwie godz po polku bo tak pieknie spał.Pozniej wrocilismy do domku,była kapiel i znowu spac poszedł. Straszny spioch z tego mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa super masz, że Filipek tak ładnie śpi. Moja Lenka to antyśpioch:). W dzień śpi tyle co kot napłakał a w nocy budzi się 2 razy.. Może i ja zacznę dawać jej żółtko? Pomyślę... Kupiłam dziś mleko Bebiko 2. Podobno jest sytsze niż Nan, zobaczymy czy po nim też będzie się budzić w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wela sprobuj moze to Bebiko 2R z kleikiem ryzowym albo Bebiko2 Smaczny Sen to moze po nim Lenka zacznie spac:) u nas tez zimno bylo i w sumie to bylysmy tylko na balkonie pol godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawor
Hej dziewczyny, długo się nie odzywałam ale była jakaś awaria i net mi ie działał. Walczę z ciemieniuszką:( Bardzo pilnowałam, żeby się Julci nie zrobiła ale się nie udało. Na szczęście nie ma dużo tego ale pielęgnacja jest straaasznie czasochłonna. A wiecie same jak ciężko żeby dzieciaczek siedział spokojnie. Najpierw smaruje Julci główkę oliwką, odczekuje chwilę i potem wyczesuje. Chyba, że znacie jakiś inny sposób? U nas dalej problem z kupkami. Są co 3-4 dni. może nie tyle twarde co zbite i dalej w kolorze 'wiosennej zieleni'. I tak sobie myślę, że ten kolor to może jednak przez to, że nie robi kupek regularnie. Co do nowych smaków to deserki z jabłuszka je ślicznie ale sokiem jabłkowym pluje na odległość. A ja jeszcze trochę posiedzę w domu. Macierzyński mam do połowy października, potem muszę wybrać zaległy urlop więc kolejny miesiąc ale szukam już teraz pracy i za kilka dni się okaże czy ją mam. A wtedy zaraz po macierzyńskim do roboty. I już mi się słabo robi jak o tym pomyślę. Ale nie mam wyjścia bo budujemy dom i pieniądze są bardzo potrzebne. Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj byłam u lekarza i trochę mnie uspokoił :) A Patryczkowi dałam dzisiaj danie z rybką. Nabrałam tylko dwie łyżki, bo myślałam, że nie będzie chciał jeść. Jak karmiłam piersią i zjadłam rybę to potrafił cały dzień nie wziąć cyca do ust :) A tu skubaniec zjadł cały słoik prawie. Nie chciałam mu tyle dawać, bo to nowe danie, którego nigdy nie jadł, ale tak się darł za tą rybą, że nie miałam serca mu odmówić :) Muszę mu jeszcze takie kupić albo sama ugotuję z odrobiną rybki, bo zajadał aż mu się uszy trzęsły i sam przyciągał moją rękę z łyżeczką do buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mam tylko zaległości w czytaniu. My też używamy NAN 2 i może faktycznie podjadę do sklepu i popatrze za innym mlekiem, może to co Rena pisała. Wela moja mała podobnie jak Twoja, bardzo mało spi w dzień, w nocy się budzi. My dzisiaj też świętujemy kolejny ząbek, niuni pokazała się trzeci ząbek, jedynka u góry. Trochę płaczu było ale już wyszła z dziąsła. Chyba też się wybiorę do tego sklepu co mówicie, choć sama nie bardzo wiem w którym jest miejscu. Witam, nową mamusię. Napisz coś więcej o sobie:P Będzie nam łatwiej rozmawiać. Choć zauważyłam że znasz się z dziewczynami. Tez jesteś z okolic dkarolci? Rena ciesz się że nie musisz chodzić jak dziewczyny w oddziałach Eurobanku, one mają chyba firmowe koszule ale wszystkie identycznie ubrane. Ale coś wiem o wymaganiach w inst.fin, koleżanka mi opowiadała, a to buty zakryte a to najlepiej brak biżuterii itp. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja tez dzis dalam jej danie z rybka ale tylko pol sloiczka i tez wcinala jak szalona:) deserek z banana i brzoskwini wyszedl superowy 9 porcji probilam wiec troche kasy zaoszczedzilam:) sprobujcie a zobaczycie ze duuuuuuuuuuuzo lepsze niz te w sloiczku;) ogladam wlasnie reportaz o dziewczynce ktora urodzila sie z 8 konczynami no masakra az mi sie plakac chce ile to dziecko musi wycierpiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Wam zazdroszcze tych zabkow:( u nas ciagle nic widac go juz ale sie nie moze przebic i tez w dzien skubana nie chce spac;) dzis nad ranem tak plakala ze nie moglam jej uspokoic wygladalo to tak jakby sie jej cos przysnilo mozliwe by to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilla chyba bym wolala taki stroj bo bym go dostala a tak to musze sama nakupic bluzek koszulowych zakietow i spodni a jak wiecie takie ciuchy troche kosztuja:/ nawet jeansow nie mozna nosic i np eleganckich sweterkow a gdyby mnie pan od kontroli przylapal w nie tym co mozna to juz wogole przechlapane:D oczywiscie ostre zalecenia co do makijazu, paznokci, bizuterii, fryzury itp:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;)Na szczepieniu było oki!Maja nawet nie płakała-dosłownie chwileczke-radosna była i uśmiechnięta...do ukłucia,ale pózniej dzielnie zniosła.Waży 7440kg(nagusieńka Ją p.doktor wazyła,bez pampersa)i 71cm dł;)Wszystko jest oki,w najlepszym porzadeczku:)Dziewczynki,przecierz do mleka np.:NAN2 mozna dosypywać na noc np.kleik rzyzowy na zmiane z kukurydzianym,też jest z nestlale tak dokładnie to chodziło o zagęszczenie mleczka???Bo już sama niewiem...Ciumeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rena//nie zazdrosc bo jeszcze bedziesz miala dosc zebow. Mały wlasnie wczoraj mnie ugryzł A poza tym marudzi okropnie Pogoda dzis fatalna wiec pewno nie pojedziemy wozeczkiem po Zuzie. Na 17a mam do gina.Mam nadzieje ze mi da jakies mocne leki i pomogą. rena// a ten lekarz to ginekolog czy chirurg? bo jest dwóch u nas o takim nazwisku I bylas pryw czy na NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena a mogłabyś napisać dokładnie jak robiłaś te deserki? My dzisiaj idziemy na kontrolę bioderek. Mam nadzieję, że będzie ok tak jak ostatnio bo przecież już mu dawno dwóch pieluch nie zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa ten lekarz to chirurg, przyjmuje prywatnie na ul. Jana Pawła. Ma tam gabinet prywatny. Mąż był bardzo zadowolony. Poszedł raz a na drugi dzień już kazał się zjawić w szpitalu na zabieg. Rena widziałam to Bebiko 2R ale sobie pomyślałam, że kupię go następnym razem. Najpierw będę powoli wprowadzać zwykłe mleczko a potem 2R. Dziś daję Lenkę do mamy na dół:). Przynajmniej jedną noc prześpię:). Dziś to była masakra, przez godzinę w nocy wstawałam co pięć minut do niej bo wylatywał jej smoczek a mleka nie chciała. I tak wojowała, wrzeszczała i nie wiadomo co chciała. Aż po godzinie zasnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×