Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

"Współczuły raz sąsiadki pani koliberek Pani mąż to ma raczej mały kaliberek Owszem, odrzekła żona nie wstydząc się zwierzeń Lecz za to na sekundę do dwustu uderzeń!" :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlika młodzika? :P Jeszcze nie szczytowaliśmy Jolu. To ma się dopiero wydarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter... No, no.... Jola mi narobiła jeszcze większej ochoty na tego 16 - go :D Tak jest. Młody orlik przeszkolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była taka metafora, Jolu... Słowacki do mnie nie do końca przemawia, ale Adam. M., Jan L. Leopold S. O Williamie S. nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, obiłam się o tego pana, ale za specjalnie nie znam. Jednakże znając Twój gust, nie poddaję wartości w żadną wątpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, przypomniało mi się jak kiedyś za starych, dobrych, studenckich czasów ze znajomymi sprofanowaliśmy ten wiersz ;) Trochę go przerobiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty, to była taka pijacka głupota, że doprawdy nie pamiętam :D Ale wszystko, co się rymowało z "Boże" się załapało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, tam niestosowne.... chyba, że Ci przez filtr nie przejdzie :D Będę spożywać śniadanie składające się z gorącego kubka i bułki :O Smacznego Olu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej serwer ;) My jesteśmy ważniejsi :D Takie cudowności zdrowe spożywam... ;) Dzięki w każdym razie, Mariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz. Tak, dobrej. Aviki rippowane z HD 654x352 px.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, powinnaś się lepiej odżywiać. Ze względu na nasienie :D:P No ja dziś na śniadanie kabanosy, serek serenada, tzatziki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, ja się powinnam cieszyć, że rano zdążyłam do sklepu i kupiłam sobie cokolwiek :D:P Moje nasienie jest tak znakomite, że jeden gorący kubek nie ujmie mu jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×