Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

flka-ja tez poprosze fotki suchenia@vp.pl u nas sie wypogodzilo,uciekamy do parku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obiadek juz przygotowany, olek w szkole a moj maly diabelek spi wiec mam chwilke zeby zajrzec co u was., miki to dobrze jak zrosla sie ta dziura i juz jest lepiej., jak to fajnie jak przez chwilke Lilianka sie zajmie , mateusz to najlepsze zajecie ma w kuhni lub w lazience(jak nie zamkne drzwi -masakra od razu male tornado) tesciarka bedzie dobrze , moze faktycznie masz problemy z hormonami m ja po olku to dlugo nie moglam dojsc do swojej wagi z przed ciazy , testowalam przerozne diety a problem tkwil w hormonach , ja tez na poczatku mialam problem z zwracaniem sie do tesciow ale teraz juz jest ok ., widze ze nocka ciezka ; a u nas pochmurnie ale cieplo , zmykam sprzatac poki mateusz spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciliśmy,Igorek śpi flka wysłałam Ci meila,ale ty musisz wysłać mi zaproszenie,bo ten link mi się nie otwiera:-) ja mam dzisiaj na obiad hamburgery,więc nic skomplikowanego,za to czeka mnie prasowanie firanek:-( wczoraj wymieniałam w kuchni ,jeszcze w pokojach zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tez juz wstal i porzadek w pokoju poszedl w zapomnienie., ja dzis na obiadek ziemniaczki, kurczak (przepis z winiar pomysl na obiad) zasmakowal nam i mizeria., strasznie sie rozpadalo, martita mnie tez czeka prasowanie ale to zostawiam na wieczor jak mateusz zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marita, wyslalam Ci zaproszenie na nk. a ten link to pewnie cos nie teges zrobilam, ah wiedzialam... my po spacerku i jedzonku, teraz drzemiczka:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zauważyłam że mojej małej zleżała się główka,nie wiem co mam robić. Może cześciej kłaść ją na boku,a nie na pleckach? Poradzcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja jestm tylko mamy w domu takie zamieszanie.Jestesmy na etapie załatwiania kredytu i kupna domu i tak albo w bankach siedze albo jezdze ogladac domy Na dodatek Filipek marudny bo mu wychodzą trójki i jeszcze trzeba sie dziecmi pouczyc. Jak sie cos uspokoi to sie odezwe. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry my juz na nogach, nocka mogla byc lepsza mateusz zasnal dosc pozno ,pozniej w nocy sie budzil no i rano jak wstalam zeby zbudzic olka to juz maly tez razem ze mna wstal i juz lobuzuje na calego., lapa to faktycznie masz teraz na glowie , dobrze ze jeszcze jutro olek wstaje do szkoly bo od poniedzialku maja caly tydzien wolny wiec troszke odpoczynku., moze kawka mi pomoze bo oczy same mi sie zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miki, amerka i anika - wyslalam Wam maila ze zdjatkami. tesciarka i marita - zaakceptowalam wasze zaproszonka. a dzieciaczki wasze - cud, miod i ciasteczka. i duzo by pisac. Iga jest czadowa, chyba mala kombinatoreczka, a zdjecie w okularkach jest the best. marita - Igorek jest boski, a te oczka -wow. anika- Juleczka to faktycznie mala rozkoszniaczka, przesliczna. amerka - Piotrus jest przystojny slodziak, te uwodzicielskie spojrzenie.... a Wy lasencje wszystkie wygladacie super!!! wogole to uwielbiam dzieciaczki i zdejcia moglabym ogladac non stop. moja Julia dzis przespala 8 godz bez pobudki. obudzila sie dopiero o 6ej rano. powiem szczerze ze po raz 1y ja spalam 6 godzin w jednym ciagu i nawet sie nie zorientowalam ze ona tak dlugo spi, bo mnie tez bylo dobrze w wyrku. normalnie spala 6 godzin max. teraz to sie zastanawiam czy powinnam byla ja obudzic? i jeszcze pytanko. szczepilyscie swoje dzieci na rotowirusy? czy to jestt extra platne w PL? jesli tak to ile kosztuje? zmykam na juz milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flka podaj emaila to ci tez przesle fotki albo podam ci mojego dagmarawachala@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprops glowki, to ja klade mala na boczki, zwlaszcza po jedzonku to klade na prawym. w nocy uklada sie po swojemu, spi na pleckach ale sie wierci tez na boki. ponadto podaje wit d w kropelkach, bo choc tu lekarze nie zalecaja (no bo przeciez anglia to szalenie sloneczny kraj, hihi, gdzie slonca jest max 50 dni w roku a reszta to chmury i deszcz), to pediatra zalecila podawanie i mama przysala mi z pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj od rana wieszam firanki i sprzatam;bylisy jeszcze na zakupach,a teraz mały śpi:-) lapa tak się zastanawiałam gdzie ty jesteś? kruszynka mój Igorek miał płaską główke,tez dziewczynom pisałam,bo nie wiedziałam co mam robić;musisz układać małą do spania na boczkach,albo na brzuszku;ja tak robiłam i główka ładnie się prostuje,co widać na zdjęciach;lekarka mi powiedziała,ze do 2-óch lat główka się formuje i żeby sie nie przejmować,czytałam tez o tym i to bardzo częste i zazwyczaj wszystko sie normuje;ja tez cały czas podaje wit D,chociaz już nie regularnie;u nas już nawet nie widać,ze był problkem,trzeba sie przyjżeć,ale póki mała jeszcze duzo czasu spedza leżąc ,pilnuj aby jak najmniej spedzała na pleckach flka super córeczka i cała wasza rodzinka,mała jaka pyzata:-)słodziutka jest:-)ja szczepiłam na rotawirusa i jedna dawka kosztuje u mnie 325 zł; kruszynka już pisałam,ale Twoja mała tez jest cudowna,ma włoski jak Igor,tez mu irokeza robiłam:-) u nas wysała górna dwójka,czyli mamy już drugą,jeszce jedna na dole została:-) jeszcze czeka mnie wycie okna,ale to już jak mąż przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zacznę ją układać do spania na boczku,może się poprawi. Ja podaję wit JuvitD3 i Cebionmulti.Majeczce nie podchodzi cebion,bo jest kwaśny,i robi przy tym super minki:) Marita mojej mała ma takie włoski od urodzenia,można już jej kucyczki robić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cembion podaję do mleka,to nie czuje:-)a włoski też mamy "od urodzenia",od poczatku miał długie,a teraz to już wogóle:-)czeka,ażskończy roczek,to pójdziemy do fryzjera,bo grzywa mu na oczy bardzo wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My bylismy na noc u babci i dopiero wieczorem wrocilismy, oskar spal w samochodzie i z tego powodu jeszcze nie spi:O macie moze jakies sposoby na to zeby dzieci nie spaly w aucie? jutro wszystko doczytam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molaa
Są wśród Was szczęśliwe, jak ja, mamy po 40-stce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerkaa
Hej dziewczyny! Wczoraj tyle wam napisałam i nagle mi sie komputer zestartował bo jkies aktualizacje czy cos i wszystko poszło! Musze pisac jeszcze raz. Teściarka nie martw sie wagą, w ogole nie wyglądasz na zdjeciach jakbys miala z tym jakis problem. Na pocieszenei moge Ci powiedziec ze ja duzo schudlam po odstawieniu od piersi, więcej niz przezokres karmienia. U mnie to tak wygladalo, jakby kiedy karmilam to ciagle organizm trzymal ten tluszczyk troche na zapas na to karmienei a jak przestalam karmic to wogole bylo taki dziwnie bo jadlam z rozpedu jeszcze duzo a schudla wieej niz kiedykowileik chociaz mi wcale nie zalezlo i z checia bym troche przytyla teraz, zwlaszcza ze jeszcze mi peirsi zmalały. Moze u Ciebei tez tak bedzie. Kruszyna, tak jak Martita pisze msusisz ukladacmałą na boczkach (ale raz na jednym raz na drugim) i na brzuszku. Moj Piotrus to od poczatku najbardziej lubil spac na brzuszku, chociaz to nie zalecane podobno ale jak juz nie ja jedna zauwazylam, ze dzieci spokojniej spią na brzuszku i glowka sie nie odksztalca. No Piotrus dzisiaj pierwszy raz od bardzo bardzo bardzo dawna przespal noc od 24 do 7 rano! U nas to rekord bo do tej pory to udzi sie tak samo czesto jak byl niemowlacziem malutkim. Juz postanawiam sobie, ze jak tylko wyrosna mu te gorne jedynki ktore go męczą ostatno to sie biorę za niego i nie dam mu mleka w nocy tylko wode. Mam nadzieje, zejak sie przemecze to mu sie zmieni. Flka twoja pyzunia jets fantastyczna! Widać, że rosnie maly urwisek, ma te ogniki w oczkach:) wyslijcie mi kruszyna i Flka zaproszenia na naszej klasie: kasia amer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenie wyslalam. u mnie po polnocy wiec czas juz nynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiecie ta Polska to idiotyczny kraj.Juz mnie szlag trafia. Maz majac swoja firme ,kapitał nie moze usyskac kredytu. Idiotyczne banki tak mu wyliczaja dochód ze wychodzi ze nie ma zdolnosci kredytowej. Nosz kur....a za co bysmy zlili gdyby maz miał 500zł dochodu ? To jakis absurd. Przez to przechodzi nam koło nosa okazja kupienia domu za bardzo niską cene,umeblowanego,wykonczonego i gotowego do zamieszkania. Brakuje nam jedynie 100tys zł.70% wartosci domu mamy w gotówce no i zaden bank nie chce udzielic kredytu pod zastaw własnie tego domu.Gdyby dom byl nasz to juz by dali,ale na kupno to nie. Och jak ja w takich sytuacjach załuje ze wrociłam do tego popieprzonego kraju Nie spimy z mezem przez to po nocach,mnie ze odnowiły wrzody na zoładku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moola//ja mam wprawdzie 37l ale to juz blisko 40stki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerkaa wysłałam zaproszenie na nk. Twój Piotruś jest rewelacyjny:) Ma takie śliczne oczka i widać,że to wesoły dzieciaczek:D A co do leżenia na brzuszku,to moja Maja nie lubi...ale i tak czasem ją tak daję,np jak ją masuję po kąpieli,wtedy jest przeszczęśliwa:) Miłego dnia dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wczoraj byla super pogoda;dzisiaj jakas masakra,siedzimy w domu i sprzatamy... lapa-nawet nie mow;ja jak tylko slucham o takich opowiadaniach to krew mnie zalewa;zycze cierpliwosci i mam nadzieje,ze sie uda; dobena-moje dzieci nie spia w samochodzie-nigdy...nawet jak jedziemy h :O ale nie wiem jak to robia;) kruszynka-tak jak dziewczyny mowia,zmieniaj raz na jeden bok raz na drugi;moja mala tez miala plaska glowe po lewej stronie,po nocach przez to nie spalam:P ale juz sie normuje,jest wielka poprawa,wydaje mi sie,ze jeszcze pare miesiecy i sladu nie bedzie:) no ja mam dzisiaj jakis lipny humor chyba przez pogode,zupe musze ugotowac:(ehhhh....jak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Igorek oczywiscie ma drzemkę:-) lapa no to przekopane z tym kredytem;niestety tak jest ,ze jak nie masz co pod zastaw dać,to większych pieniedzy nie dostaniesz;wiem,bo sami załatwialismy kredyt na remont,u nas inna sytuacja,bo tylko mąz pracuje,ale ma duze zarobki,co nie zmienia faktu,że bez hipoteki nie dostalibysmy,a też wzięliśmy 100 tyś,na remont;to nic ,ze jeszcze go nie zaczeliśmy i spłacamy od roku:-);my mamy wstarczający dochód,ale co z tego,jak chcielismy na 8 lat,a na taki okres trzeba mieć jakieś zabezpieczenie;chore to wszystko;a nie możesz spróbowac w dwóch bankach osobno,albo w trzech? dobena ja jak mały chce usypiać to albo śpiewam,albo go wołam ,albo stukam w lusterko górne,które mam tak ustawione,ze go widzę,wtedy go rozpraszam amerrka ja bym chciała,żeby Igor spał tak,jak był mały,bo do 6 miesiaca przesypiał całe noce,bez pobudek,a teraz jest róznie my jedziemy do babci i po chlebek,dzisiaj mam fotelik przestawiony na przednie siedzenie,zobaczymy jak bedzie mi sie jechało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakos nie mam czasu pisac u nas po staremu mały juz ma 3 zabek strasznie wredny sie zrobił wszystko musi miec co zechce ! Łapa tak u nas jest w tej Polsce ! Tesciara- ty sciemniasz ?? z ta waga ?? Amerka ma racje nie widac ! Dziewczyny jak ja bym chciała chociaz jedna noc przespac nie budzac sie :( juz mnie to meczy ! nie mam ochoty na nic ! jestem zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd- wspolczuje:O ale nie martw sie po roku sie unormuje;przynajmiej tak najczesciej bywa wszystkim dziekuje za zdjecia:)ale nadal czekam na reszte!!!!! DOBENA!!! MONIKADDD!!! TESCIARKA!!! co pare miesiecy musze tak sie wlasnie zachowywac bo nie da sie was doprosic o dzieci!!!!:P gotuje obiad,wpadne potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety bardzo trudno wziąć kredyt na mieszkanie na własną jednoosobową dzialalność tylko...wiem, bo wielu znajomych chciało, a tu lipa...moja kuzynka ostatnio brała- jej mąż zarabia bardzo duze pieniądze, co najmniej od 5 lat i nie dostali- dopiero ona musiała wziąć na swoją pensję 4 tys i dali im- mimo, że ona pracuje rok! flka masz mojego maila to napisz mi nick na nk to Cie zaproszę;) Teściarka- z tym zrzucaniem kg po ciąży to niestety bardzo jest indywidualne- mija roczek karmienia, to rzeczywiście warto spróbować, czy nie odstawić już Igi, a może wtedy coś się zmieni- bardzo prawdopodobne, a z drugiej strony z tymi hormonami to też coś może być- wybierz się do lekarza;) czy ktoraś z was chce wypróbować Warzylion?bo zakwalifikowalam się do takiej kampanii i może to niezbyt atrakcyjne, no ale przydałyby mi się Wasze opinie- zainteresowane proszę, zeby mi na maila wysłały adresy;) Martita dostałaś już paczkę ze Sleep&play?ta kampania już się zaczeła? ja mam imprezowy weekend;))we wtorek mam urodziny (tak jak Filipek Łapy;)) więc już zaczynamy świętować;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igorek usypia:-) anika jeszcze nie dostałam paczki,pisali na FB,ze są jakieś opóznienia i żeby być cierpliwym,zobaczymy Ty łapa dostałaś? co to ten Warzylion,jakieś kostki? mi możesz wysłać,tylko napisz mi meila,bo ja Twojego nie mam monikadd ja też nieraz ,jak mały ma pobudki w nocy i rano mam wstać,to mam dość,ale jak się rozruszam,to wszystko przechodzi:-) ja birę sięza prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×