Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Już Ci podesłałam maila;) To jest takie coś jak vegeta tylko, że ma więcej warzyw. Prześlę Ci paczkę to zobaczysz- to jest nowość na rynku i od wczoraj chyba ruszyła też kampania w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas pogoda straszna pada i pada ., mateuszek wlasnie zasnal wiec mam chwilke zerknac co tam u was., lapa jejku to prawda krew moze czlowieka zalac jak tylko klody rzucaja pod nogi , trzymam kciuki zeby sie wam udalo., monika to wspolczuje ty masz ciezko z tymi nockami ja nie zapeszam ale ostatnio u nas nocki ok, chociaz mateuszkowi wyrzyna sie na dole zabek ,chwilami to jest taki uparty ze jak mu sie nie da to co chceto kladzie sie na podloge i wyje jak syrena alarmowa ,ale za chwilke to mu mija bo nie reagujemy ., amerka fotki na nk sa super a piotrus to maly przystojniak ,tak za pare latek to sie od dziewczyn nie odpedzi., wszystkie dzieciaczki sa urocze i z miesiaca na miesiac tak sie zmieniaja, martita i lapa jak tam szykowania na 1 urodzinki ? , juz zblizaja sie duzymi krokami? milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uztwam duzo takich przypraw,wiec sie przyda poprasowałam,Igor usna unas tez sa takie wymuszania,nieraz nie reagujemy,a niekedy trzeba ustapić:-) u nas powoli zaczynamy przygotowania,w domu posprztane,teraz torcik i zakupy;musze zadzwonic dotej cukierni,bo nie wiem ile on kosztuje;mam nadzieje,ze w 100 sie wymieszcze,bo to nie bedzie ogromny rort,tak na 11 osób;mamy kupione blony,serpentyny i kofetti,także powolutku do celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki- ma wysłac zdjeciea Kswacia tak ?? Dla mnie pampersy maja przyjsc pod koniec lutego zobaczymy miłego wieczorku zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udało sie :( 😢 ja uzywam warzylion elaebela@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny beda skromne.Małe cistko i swieczka.Nie planujemy balu ani gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) U nas wszystko po staremu mało sie odzywam bo jakos czasu brak, dzisiaj cały dzien sprzatałam po lenistwie u babci trzeba bylo wszystmko nadrobic:) Miki zdjecia wysle ale po weekendzie :) Widze ze nowe znajomosci na nk i fb tez musze nadrobic ale to tez obiecuje w poniedzialek:) Anika ja tez uzywam takim wynalazkow, chetnie wybrobuje, widzialam juz wczensiej reklame w telewizji jestem bardzo ciekawa jak to sie sprawdza np do zup:) mojego maila znasz;) uciekam pod prysznic, milego weekendu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa co się nie udało?kredyt? trzymaj się;) a jesteś w kampanii warzylionu, czy ma Ci wysłać, bo nie zrozumiałam;) w poniedziałek wszystkim wam wyślę po paczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj widziałam reklamę,już wiem o co chodzi:-) pieluchy już rozsyłają,więc w przyszłym tyg mam nadzieję,ze dostanę:-) ktoś jeszcze chętny na próbki? wiem ,ze dostaniecie pod koniec lutego,ale może moje będą wcześniej:-) mały nie chce usnąć,kombinuje w swoim lóżeczku lapa przykro,bo popsuły się Wam plany:-( uciekam się kąpać,bo jutro mam trochę pracy,a w niedzielę u nas odpust i jedziemy na basen i obiad u teściowej i jeszcze jedno zaproszenie dać,nie wiem kiedy to wszystko załatwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w streetcomie,dostałam się do kampanii gdzie testuję pieluchy Sleep & Play;dostanę paczkę dla siebie i próbki do testowania dla innych;jesli chcesz to Ci też wyślę,jeśli będzie taki rozmiar,tylko podaj mi adres na meila,pózniej będe potrzebowała opinię o tym produkcie anika i lapa też sa w streetcomie,ale anika testuje teraz coś innego,a my z lapączekamy na pieluchy:-) wcześniej lapa wklejiła linka,z którego można było zamówić próbki,będąje rozsyłać pod koniec lutego,jest ich tam chyba 5 sztuk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerkaa
Hej dziewczyny:) Flka widzę, że nie ja jedna chodzę spa po polnocy:) Łapa ja się zajmuję udzielaniem kredytów to bym Ci dużo mogła na ten temat napisać ale niestety tak jest, że żeby dostac kreydt trzeba mieć wykazane zarobki. Ja bym Ci doradziła idź do jakeigoś doradcy finansowego dobrego a nei sama chodzisz po bankach, może on Ci coś pomoże, bo sama może nawet nei wiesz jai bank akurat by Wam skredytował taki zakup domu, nawet jak mąż ma działalność i może trafiacie do złych banków. Jak byś chciała to możesz mi opisać waszą sytuację na maila to Ci może coś doradzę. I to nie prawda, że nie mozna wziac kreduty na kupowaną nieruchomosc bo jak najbardziej mozna i tak sie zawsze robi, no ale nie znam szczegółow wiec sie juz dalej nie wypowiadam. W kazdym razie jak bys chciala porady to napisz co i jak to może Ci cośpomogę. Kruszyna Twoja mała jest słodka i ma ślizne imię. Ja też chciałam swoja coreczkę nazwać Maja ale wyszedł Piotruś:) Dziekuję dziewczyny za miłe komentarze pod zdjęciami na nk:) Ja bym chciala próbki i tego warzywko i pieluch tylko nie wiem komu mam teraz wyslac swoj adres. Dobena ja tez mam problem ze spaniem w samochodzie, nie ma szans, zeby Piotrek nie zasnął i też potem juz wiem, ze pojdzie pozneij spac. I tez nic na to nie moge poradzic. Monikka to juz tak sie nie daj wodzic za nos, skoro mowisz, ze Ksawery pokazuje charakterek. Mysle, ze im starsze dziecko tym sprytniejsze i juz widzi ze jak ryczy to dostaje co chce. Ja np zauwazylam, ze czasami jest jakis wielki krzyk o cos, bo np wsadzam go do fotelika, albo nei pozwalam isc do lazienki ale wystarczy, ze stanowczo postawie na swoim to zaraz jest spokoj i juz sie maly urwis zajmuje czyms innym. Trzeba sie nie dac małymbuntownikom! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerko kochana a twój meil to kasia mer i cos tam? Pewno ze napisze do ciebie. My juz jestesmy u jednego doradcy ale jakos on nie bardzo sie kwapi nam z pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mala usnela wiec mam chwilke . i szybkie pytanko: co sadzicie o herbatce wspomagajacej laktacje Hipp? warto sobie popijac? no bo w skaldzie jest koper a to tez czasami wzdyma wiec nie chce zrobic Julii nieprzyjemnosci zoladkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igorka kąpie maż,a ja mam chwilkę:-) dzisiaj strasznie zimno u mnie,wiało i nieprzyjemna pogoda o próbkach będę pamiętała,tylko niech wyślą tą paczkę;cztałam na FB że już rozsyłają,więc może sie doczekam powiem wam,ze dzisiaj się przyjżałam u mnie w sklepach i kosztują 46 zł,wiem że to są małe sklepiki,ale myślałam,że skoro reklamuję z ceną 39,99 to takjest wszędzie flka wydaje mi się,że można pić herbatkę w czasie karmienia,w końcu jest na przyrost pokarmu,a dziecko karmisz cały czas,więc nie może zaszkodzić;ja jak na początku karmiłam małego to piłam ,ale taką do zaparzania,bo ta z Hippa mi nie smakowała my jutra pobudka z samego rana ,więc uciekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas dzis było przepięknie, sloneczko i bez waitru ale mrozno. zaliczylismy dwa spacerki:) flka a ja myslalam ze herbatka z kopru jest na wzdecia wlasnie, hmm mysle ze spokojnie mozesz ja pic;) a oskarek ma czerwone policzki jestem ciekawa czy to od powietrza mroznego czy jakies uczulenie, mam nadzieje ze do jutro mu zniknie:) a my jutro tez rano pobudka bo jedziemy na caly dzien do poznania, odezwe sie wieczorkiem, miełj niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flka - z hippa oczywiście można,ale wystarczy sam koper włoski zaparzany - bo szkoda kaski na hippa :) nie martw się o brzuszek malutkiej bo koperek jest pomocny przy wzdęciach i krzywdy nie zrobi...ale przede wszystkim dużo pij!! i w razie kryzysu przystawiaj jak najczęściej do piersi :) ja mam już dość, po 20 wróciłam z ze szkolnej zabawy karnawałowje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale mam cisnienie na Piotrka....uf.....az para mi z uszu leci.....puf.....:P mezczyzni kurwa powinni byc w jakichs klatkach trzymani i nie dopuszczani do zycia w spoleczenstwie kobiet😠 😠 😠;az nalalam sobie wina cala szklanke bo uf......nie wytrzymam ale mam jeszcze cala butelke(od babci)....na bank ja wykonam;) poza tym dzien mily i sloneczny,bylismy na zakupach,na kawce;dzieci jak aniolki:) koper:)-pycha ja uwielbiam wszelkie ziola i miete ubostwiam:) flka-mozesz smialo pic,tak jak dziewczyny pisza to nawet pomaga na wzdecia i wszelkie problemy z trawieniem....wiec smialo:) malej napewno nie zaszkodzi...i popieram zdanie dziwczyn,ze lepszy jednak parzony niz te granulaty:) zycze Wam milej niedzieli kochane:) uciekam obejrzec film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj dzien nam przelecial , pogoda u nas byla super wiec zabralismy sie za sprzatanie ogrodka , szorowalam rolety ,mylam okna , przez caly czas w biegu, a jeszcze po poludniu mateusz bawil sie z olkiem i chwila nieuwagi i spadl z krzesla i placz i siniak na czole , ale po 15 minutach znow zaczal szalec na nowo, miki no tak ci naszi faceci temat rzeka , widzisz moj to w koncu zabral sie za sprzatanie tego ogrodka ale ile musialam sie nagadac , koszmar jakis , zreszta od paru dni u nas prawie sytuacja napieta ale takie winko to pychotka flka ja akurat nie musialam pic takiej herbatki na laktacje ale jezeli w sklad wchodzi koper ,a koper jest pomocny na kolki wiec mysle ze spokojnie mozesz ja pic., u nas wczoraj bylo sloneczko a dzis rano padalo a teraz wychodzi sloneczko od jutra olek ma przerwe w szkole wiec mozemy duzej poleniuchowac., milej niedzieli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Widzę,że dzisiaj jest nas tutaj niewiele,ale w końcu to niedziela:) Miki tak to już jest z facetami,ja do swojego muszę 100 razy powiedzieć to samo,żeby dotarło,bo ciągle słyszę "za chwilę" i jak tu się nie wkurzyć?? Pogoda u nas dzisiaj piękna,aż chce się żyć :D pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Was w ten walentynkowy dzień??? ja od wczoraj do jutra świętuję moje urodziny- M zrobił mi niespodziankę i zrobił wczoraj obiad z tortem- ściągnął moich rodziców z czewy i ogolnie było fajnie- dziś walentynkowo idziemy na kolację na sushi i mija 6,5 roku naszego związku zarazem- no a jutro we właściwe urodzinki posiedzimy w końcu z niunią w domku, bo w sobotę wybraliśmy sie na imprezę i wróciliśmy o 4tej!!!trocheśmy zaszaleli, ale w sumie raz na jakis czas warto jest przypomnieć sobie, że się jest jeszcze młodym...jakoś tak mi smutno, że kończę już 27 lat...wiem, że to mało, ale nim się obejrzę będzie 30,a potem to już tylko gorzej:(((( powiedziałam M, że musimy korzystać z życia, bo ja nie chcę potem żałować czegokolwiek- a najbardziej mi żal, że nie jeździmy już tak dużo, choć w sumie zeszły rok był super, ale nie wiem co będzie w tym roku:((( chyba mam jakąś urodzinową depresję:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika wszystkiego najlepszego , mysle ze nie warto sie martwic uplywajacym czasem na to niestety my nie mamy zadnego wplywu ale cieszyc sie tam chwila ktora jest ze jestesmy wsrod kochajacych nam osob, a to super ze maz sprawil ci niespodzianke ze , sie zrelaksowaliscie sie ., a u nas spokojnie , maz ma na popoludnie ,olek caly tydzien w domku, rano maz przyniosl mi sniadanko do lozka ,kawka i piekna czerwona roza , to bardzo mile., pogoda pada od rana , zmykam szykowac obiadek, zajrze pozniej milego swietowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę wam dziś jeszcze ten Warzylion;) Dobena Ty też chciałaś, bo nie przysłałaś mi adresu i Amerka- jaki masz email??? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Igorek wykąpany,dzisiaj był marudny,może kolejne zęby mu ida dzisiaj przysłali mi informację,że wysyłajuą mi paczkę napisali też,że dostalam się do kampanii jakiejś strony fidbek.pl,jest to jakaś anbaliza osobowości;trochę dziwna kampania,ale zobaczymy;są jakieś raporty o mnie do wypełnienia przez moich znajomych i prze zemnie ankia brałaś udział w czymś takim? kruszynka wysłałam Ci na NK link do darmowych pieluszek,wypełnij anbkiete i dostaniesz kolejne pieluszki ,swoje próbki tez wam wyślę u mnie w walentynki nic specjalnego,bo jesteśmy trochę splukani i trzeba czekać na lepsze czasy:-) anika wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń i planów zawodowych,pociechy z Julki,chociaż i tak ja masz no i dużo kaski:-)buziaki my musieliśmy przełożyć roczek Igorka,bo mąż jedzie na szkolenie lecę czytać o tej kampanii kruszynka nie apomnij wypełnić ankiety:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moga mi sie robic dziwne znaczki bo znow zwariowala mi klawiatura Iga waliła w nia bez opamietania :) anika -sto lat!!! naprawiłam :) zrobiłam badanie krwi i wyszło trochę nieprawidłowości głownie zły wynik tsh który świadczy o niedoczynności tarczycy, jutro muszę zadzwonić do endokrynologa i umówić sie na wizytę powiem Wam że ciesze się że w końcu znalazłam jakiś punkt zaczepienia i może te moje "dziwne rzeczy" da się wyjaśnić u nas walentynki jakoś tak nijako, ale jutro wyskakujemy do miasta to wybierzemy sie na jaką kawkę :)i przede wszystkim urodzinowe zakupki!!! w sobotę mamy mała imprezkę obiadek + torcik i kawka słuchajcie czy u Was któreś ząbki wywołały gorączkę?? Iga od wczoraj gorączkuje raz bardziej, raz mniej... żadnego kataru, kaszlu nic...mam nadzieję że to ząbki bo boje sie juz czy to nie jakiś stan zapalny..ale mam nadzieję że nie ....nawet humor jej dopisuje...wiec już nie wiem....no w nocy jest bardzo niespokojna :( dzień w szkole beznadziejny..... uciekam sie kąpać i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×