Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Anika STO LAT!!!Ty nie maurdz na wiek bo są to wsrod nas starsze i wcale sie stare nie czują:) Znajomi od strony meza sa wszyscy po 30 stce i mowią na mnie "małolatka" i wszyscy zachowują sie jak młodzi wiec wcale po 30 stce nie jest zle Anika, nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Flka jesli chodzi o herbatke na laktacje to zalezy czy chcesz pic bo naprawde czujesz ze masz malo mleka czy tak po praostu. Ja Ci powiem, ze ja mialam troche malo pokarmu i tak walczylam troche i powiem Ci tak: Zadne granulkowane herbatki nie beda mialy zadnego wplywu na laktacje bo w nich jest tak malo ziół, ze to w ogole nic nie wplynie na ciebie. Jesli juz to tylko herbatki zaparzane i to nie chodzi o koper tylko o kozieradka-to ona wplywa mlekopędnie, cala reszta ziółek dziala wlasnie tak lagodzaco na trawienie. Ja pilam z hippa zaparzane ale one ne maja kozieradki, ja je pilam tak na brzuszek dla maluszka (ale wlasnie mi tez lekarka mowila, ze nie za duzo bo dzialaja wiatropednie i mizna przesadzic) i ja do tego jadlam kozierdke a tabletkachi to robilo mi dużą roznicę jesli chodzi o ilosc mleka. A do tego kazda herbatka jest dobra bo ogolniepice dziala dobrze na produkcje mleka. Z tego co wiem to w aptece mozna kupic takie herbatki "bocian" i one rzeczywiscie zawierają kozieradke w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. U nas dzis urodzinki,Filipek ma roczek.Och......jak ten czas leci.Rok temu wlasnie lezałam na stole i przygotowywali mnie do cc. A u nas zawirowan z kredytem i kupnem domu ciag dalszy. Ja przez to wszystko juz 5 kg schudłam.Nie moge jesc,spac i ciagle mozg mam na najwyzszych obrotach. Oszalec mozna ztymi bankami i polską rzeczywistoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla Filipka!!!! własnie wczoraj zapomniałam anika - nie przesadzaj z tą 30stką ja za 1,5 tyle kończę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkiego naj dla Filipa:-) Igor znów marudny,mam juz powoli dosc:-( amerrka ja też jestem najmłodsza w naszym towarzystwie,wszyscy koło trzydziestki albo po:-) tesciarka dobrze,ze zrobiłasbadania;moja kolerzenka ma problkemy z tarczyca,ale ona strasznie chudnie biore u dział w tej kampaniio osobowości i wyslę wam na FB ankiety o mnie;będa krótkie,mozna wymyslac,chodzi o to aby je odesłac;potrzebuje duzo opini od ludzi,bo pózniej będą robić jakiś raport omnie;dziwna ta kampania,ale musze brać udział ,bo do innej mnie nie wezmą uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) mam nadzieje ze walemtynki ulynely wam iscie romantycznie :) i ze dzisiejszy dzien tez bedzie dobry:) my w sumie to juz w niedziele strzelilismy sobie walentynki. wybralismy sie we trojeczke do restauracji na obadek (no i nie musilam gotowac, ufff...) ;) anika - wszystkiego naj naj naj... (sorki za spoznienie). co do 30-tki to roznicy nie ma i jest tak jak bylo przed. wiem bo ja juz po wiec nie ma sie co zamartwiac wiekiem tylko cieszyc sie kazdym dniem, ilekolwiek lat by sie nie mialo:):):) lapa - apropos kredytu - wspolczuje. te formalnosci to moga czlowieka czasami rozlozyc. i duuuuuuuuzo radosci i slodkosci dla Filipka dzisiaj! amerka - dzieki za rade ad herbatki. w sumie to musialabym cos zaradzic na zwiekszenie laktacji. mala ze mnie strasznie wyciaga wieczorem a potem spi od 22ej/23ej do 5ej/6tej rano. butle dostaje na dopicie bo u mni wtedy susza. w ciagu dnia to podrzemie kilka razy po 30 min i buszuje a w nocy nyna jak aniolek. a potem wazy 6.51 kg (wczoraj byla wazona). a ja popijam sobie tego hippa mimo wszystko. ah zmykam bo sie odzywa moja pralinka:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie najlepsze życzonka dla aniki i Filipka:) U mnie też miał być Filipek,ale wyszła Maja:D A tak pozatym to wszystko ok,ale mała od wczoraj świruje przy jedzeniu,zaczyna płakać i rzucać się i w ten sposób karmię ją 30min...może jej to przejdzie. Marita wypełniłam tą ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lapa sto lat dla filipka ., !!!!!! no tak czas tak szybko biegnie ., trzymam kciuki zeby wszystko z tym kredytem sie wam udalo tesciarka to dobrze ze zrobilas badania , i wiesz na czym stoisz.,teraz to umowic sie z endokrynologiem i zaczac dalsze leczenie., a co to goraczkowania podczas zabkowania to mateuszek czesto ma goraczke i katar i strasznie jest marudny., my w domku bo olek ma przerwe wiec razem z mateuszem lobuzuja a pogoda pochmurnie wiec zapowiada sie siedzenie w domku , zmykam szykowac obiadek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Oskar ma skok, wedlug schematu to juz ostatni ale jest niezbyt milo...w nocy czesto placze nie mowiac juz o niekonczącym sie głodzie... w nocy juz o 3 jadł, obudzil sie i wolal mama am am, przynajmniej wiedzialam o co chodzi, rano to samo krzyczał am am dostal mleko i plakal bo za malo, wiec szybko biegłam po jeszcze, łacznie wypił ponad 300 ml mleka!!! szok jeszcze niegdy tyle nie zjadł za jednym razem:O mam nadzieje ze to niedługo przejdzie bo przez te nocki juz ledwo zyje:O Anika spoznione zyczonka urodzinowe, zycze Ci wszystkiego naj naj, a wiekiem sie nie przejmuj ja w tym roku koncze 30 wiec nie mow ze to takie straszne, ja staram sie o tym nie myslec w ten sposob;) masz tą dogodna sytuacje jak my, tesciow pod reka wiec korzystaj!!!! tesciarka mam nadzieje ze wszystko ok z Twoim zdrowkiem;) ząbki moga powodowac goraczke wiec to pewnie to. łapa zycze Ci wiele wytrwałosci, wkoncu sie gdzies uda;) moja kolezanka miala problem z kredytem bo jej mąż 5 lat wczesniej w jakims bamku zalegał 1zl bo cos mu tak doliczyli i nawet nie wiedzial, 2 lata sie starali o kredyt z powody glupiej złotowki!!! szok wczoraj bylismy w kinie na oh carol, nasmialismy sie a dzisiaj albo jutro jade jeszcze na zakupy po prezent dla siebie:) Wcziraj nagotowalam zupy jak dla calego wojska, nasmażyłam miesa ze na cały tydzien wystarczy wiec mam wolne i zaraz idziemy na drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip sto lat!!!! Dziś wyślę obiecuję już wszystkie Warzyliony;) Dziewczyny ze streetcomu lub też nie- jeśli przyjdą do was mailowo zaproszenia o wypełnienie tej ankiety od nas, to please poświęćcie jej 15 minut, bo dla nas to bardzo ważne, choć Martita ja jeszcze nie wiem jak z tego korzystać....więc zajmie mi trochę zanim wypełnię twoją ankietę, bo oczywiście cos pokićkałam... ;/ dziękuje za życzenia i Dobena- nie spóźnione, bo właśnie dzisiaj mam urodziny;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciliśmy dobena u nas też skok,pisałam,ze Igor marudny i też je w nocy;w dzień nie chce spać;więc znów "skoki 'mają w tym samym momencie dziewczyny przyłączam się do aniki,wypełnijcie ankiety,ona trwa króciutko,5 min,trzeba tylko skopiować linka ktory dostaniecie w wiadomościach na FB do przeglądarki i wyświetli sie ankieta;ja jeszcze wam wysle jakieś bo tego jest duzo anika ten kod co mi wysłałaś to jest do darmowego raportu;mi też zajęło dużo czasu zanim zrozumiałam o co chodzi;ide dalej wysyłac fidbeki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do czego on jest potrzebny???i to jest kod dla wypełniających raport, czy dla mnie? jak mój M wypełnił mi ankietę to nie było pytania o mojego maila??? kurcze bez sensu to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita prześlij mi proszę na maila link do Twojej ankiety, bo ja sobie tego nie połączyłam z FB i teraz nie mogę Ci wypełnić:( spróbuje jeszcze, ale nie wiem czy mi się uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak rozumiem ze to jest kod dla kogoś ,komu chcesz podarować darmowy raport o sobie;dla nas jest 6 kodów czyli 6 raportów dostaniemy za darmo; może wpisać twojego meila ,wtedy kiedy bedzie sie rejestrował na str Fodbek,to tam jest meil osoby polecającej;także tonie jest takie super;zobacz ile osób trzeba żeby sie tam rejestrowały i nas polecały;mi chodzi tylko o to zebym miała z czego napisać raport,na nic innego nie liczę spróbuję przesłac Ci link,twoją ankiete wypełniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam paczki z bobovity,mleko bebiko i druga paczkę z kaszka i mlekiem gerber-oczywiście próbkami,to już chyba ostatnie:-(Igorek kończy roczek i chyba już nie ma nic nowego po roczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Ci ankiety,pamiętraj że musisz skopiować link,który będziesz miała we wiadomości ,do przeglądarki i dopiero wtedy otworzy Ci się ankieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita oczywiscie ja nie wiem o co tam chodzi,wyslalas mi zaproszenie do aplikacji a nie zadnego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak otworzylam aplikacje to cos sie zawiesilo a to w ogole ma byc ankieta dotyczaca Twojej osoby? co mam odpowiadac jak te pytania przykładowe raczej pokazuja ze nie wiedzialabym co bo tak naprawde to co my sie znamy. ale zagmatwałam ale chyba rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena pisz co chcesz, bo jasne, że się nie znamy;))) raczej po 5 gwiazdek ja bedę dawać innym, bo co tu wymyślić;))) Moja mała gwiazda Julia chodzi już całkiem nieźle od kilku dni;))))wreszcie dołączyła do grona chodzących, bo wcześniej to były tylko próby w porównaniu z tym co teraz;) Martita Dobena ma rację - w wiadomości nie było linka do ankiety- ja zapraszam przez maila bo nie połaczyłam tego konta z FB i wtedy jest link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie dobrze,będę pisać do streetcomu,bo jak inaczej rozsyłac ankiety? dobena to nie chodzi o to żebyś pisała prawdę,poprostu potrzebuję opinii i nie ważne co myślisz o mnie;to jest ankieta anonimowa,więc nie ma problemu;my musimy to mieć do raportów ,wogóle to dziwna ta kampania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ok, nie ma sprawy:) jak mi sie uda dojsc do tej ankiety to dam Ci maksa:) Anika wyslij mi tez linka to tez Ci zrobie ta ankiete:) a Martita moze wyslesz na maila linka tak jak Anika robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam wam na meila ankiety ,dajie znać czy jest ok mam już doego powoli;napisałam do nich dlaczego na FB nie otwiera się odrazu ankieta,to napisali,ze trzzeba sie zarejestrować na stronie FB i dopiero wtedy wypełnić ankiete;ja im napisałam,ze tobezsensu,bo niekazdy ma czas i ochotę na rejestraję musze po raz kolejny wszystkim wysyłac na skrzynkę,szukać meili na FB i wogóle coś mnie strzela../.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrować na stronie tego Fidbeka oczywiście;-)wszystko dlatego,ze piszę w ekspresowym tempie gratki dla Julki za samodzielne chodzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale dlaczego tych ankiet ma być tyle????ja myślałam, że to jedna ankieta i tyle.....oczywiście będę wypełniać Ci Martita, ale was dziewczyny też proszę o cierpliwość....bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dużo jest prcy przy tych ankietach,a najlepsze jest to ,że z 3 ankiet nie wystawią Ci raportu,czyli musisz mieć wiecej, nie każdy chce wypełniać:-(jednym słowem wielkie bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika wypelniłam Tobie ankiete:) Martita co do twojej to niestety nie mam linka, nie dostalam na maila. a tak w ogole to do czego to jest wam potrzebne jesli mozna wiedziec? Oskar spi, ja jem kolacyjke, dzisiaj byl ciezki dzien,maly ma humory jak cieżarna, raz sie cieszy zza chwile placze, i ciagle tylko przychodzi do kuchni i "am am" masakra jakbym go glodziła:O mam nadzieje ze to szybko minie;) lapa wszystkiego naj naj dla Filipka!!! Anika Julcia dzielna dziewczynka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena - szczerze to nie mam pojęcia- z taką kampanią stykam się po raz pierwszy- chyba chodzi tylko o to, żeby nasz facebook reklamował ten portal- straszne oszustwo moim zdaniem, a te ankiety to jakiś koszmar- ja nawet nie czytam tych pytań;) mam nadzieję, że coś za to będzie, a nie jakiś durne warsztaty, bo mam je szczerze powiedziawszy gdzieś;/ chyba zakwalifikowałam się do kampanii Martini, więc tu może coś będzie do wypicia- szczerze mówiąc na taką kampanię czekałam;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas noc koszmarna,Igor budził się z płaczem:-( teraz łobuzuje dobena nie wiem czemu nie dostałas tej ankiety,bo anika już wypełniła czyli do niej doszło;spróbuję jeszcze raz;ja wysyłałam na aderes ,który masz na FB,może masz inny? jak tak to napisz te ankiety sa po to ,aby mozna było zrobić jakieś durne raporty o nas;daj spokój,tak trzeba mieć co najmniej5 ankiet ,zeby ten raport powstał;a tych cech charakteru jest chyba 12,więc policz ile trzeba osób zmusić żeby wypełnili ankiety:-(mam dośc tego dziadostwa,jeszcze nie mogę wysyłac tego gówna a czy do Ciebie Eva dptarła ta ankieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×