Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Gość teściarka
a ja mamą 9 tyg Igi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eretert
Kornelcia, 7 tygodni ma :-) Urodziła mi się 08.03. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita 85
Ja jestem mamą 8 tyg Igora,urodził się 26.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze cos wiecej dziewczyny napiszecie o swoich pociechach???? Moj od jakiegos czasu miał wysypke i pediatra pow. ze to trodzik niemowlecy ale juz troszke mu sie poprawiło :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mogę dołączyć do grona mój synuś ma prawie 5 miesięcy urodził się 30.11.2009r pozdrawiam wszystkie mamusie 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też miał wysypkę na czole i główce ale lekarka stwierdziła że samo mu zejdzie /ja stosowałam rumianek który ma właściwości wysuszające i po 2 tyg.,nie było śladu/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita 85
Mój synek też ma trądzik ,pediatra i położna kazały przemywać wodą przegotowną i rumiankiem,oczywiście nic nie pomogło,wyczytałam na forum o soli fizjologicznej i maści Bephanten,przemywam i smaruję 3 razy dziennie i wszystko ładnie znika;wcześniej próbowałam wszystkiego:szałwi,Sudokremu,myłam Oilatumem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
no cóż.. nawet starsze mamusie mogą dołaczyć, więc i ja dołączam - mama 20-miesięcznej Niny i przyszła mama drugiego dzieciaczka, które jest w drodze :))) a co do masci EMOLIUM - ja ją stosowałam na wysuszoną skóre po alergii na kakao i skórka jest super świetnie gładka, extra jest ten krem, więc ja go polecam, wcześniej miałam OILATUM i też był super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nocka była ciężka bo mały dostał kolkę 1 wute 1 a na kiedy masz termin ? (gartulacje) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciora
Hej Mamusie! Czy test ciążowy o czułości 10mlU/ml po 12 dniach od stosunku negatywny i 15 dni po stosunku o czułości 25mlU/ml również negatywny są juz wiadygodne? Okres powinnam dostać za 3-5 dni ? Zależy mi na czasie pownieważ jestem chora i powinnam zacząc przyjmować leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że testy powinno się robić w dniu spodziewanej miesiączki (jak się jej nie dostało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj sie nie odzywalismy bo bylismy u babci a potem na zakupach i mielismy gosci :) mały wczoraj był taki grzeczny ze szok !!! A trodzik juz mu przechodzi :) wiec powoli zaczyna przypominac siebie :) :) A jak dziewczyny wam weekend mija ????? jakie plany na długi weekend????? gdzies sie wybieracie z maluchami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój po nie przespanej nocy (kolka ;zasnął po herbatce i masażu brzuszka) teraz odsypia , dobrze że małemu ten trądzik przechodzi i że lubi gości , a my później po obiadku na spacerek (trzeba korzystać jak jest pogoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
ewa - termin mam na 17 pazdziernika, wiec jeszcze troche czasu mam :))) ja na dlugi weekend mam zamiar jechac w odwiedziny do dziadkow, ale z moją córcią to juz nie taki problem, jak z takimi maluszkami, chociaz z drugiej strony - wdaje mi sie czasami, ze wlasnie taki wiek (1,5 roku) jest baartdzo problemowy, jesli chodzi o zachowanie spokoju przez dziecko i nie denerwowanie sie ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wute 1 to prawie cała ciąża przypada na lato (a jak tam samopoczucie?) a co do podróży to na pewno lepiej podróżuje się z maluszkami bo twoją córcię to już wszystko interesuje i wszystko chce zobaczyć ,dotknąć takie uroki, Ja teraz mieszkam w UK i na ten długi weekend wybieramy się całą rodzinką do Polski na 2 tyg., też jestem ciekawa jak mały zniesie lot samolotem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
eva - ja w domu sobie z nia czasami rady nie daje, a co dopiero u kogos :)) w domu to jeszcze jak cos zbroi to trudno sie mowi, a u dziadkow to wiadomo - glupio potem czlowiekowi, a taki wiek, ze naprawde WSZYSTKO ją interesuje, wszystko musi wziasc, dotknac itd... twoje malenstwo chyba bedzie spalo w podrozy:)) przynajmniej dobrze by bylo, zawsze to troche spokoju i mniej nerwow :)) a co do mojej ciazy... nie pierwsz raz lato mam zarwane, moja corcia jest z wrzesnia, a teraz dzieciaczek szykuje sie na pazdzienrik, wiec powtorka z rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również poprzednie lato przechodziłam w ciąży bo mały urodził się 30 listopada , ale nie narzekałam , a co do twojej wizyty u dziadków będzie dobrze dziadkowie na wiele wnukom pozwalają ,wiadomo że na takim etapie dziecka ją będzie wszystko interesowało i ciekawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my byliśmy dzisiaj u pradziadków cały dzień wiec sie nie odzywałam;) Cieszę się Monika że trądzik schodzi bo to na pewno nieprzyjemne;) Moja Julcia śpiewa już jak szalona i chyba ząbki zaczynają ja swędzieć, bo cały czas grzebie w buzi i kupowałam już mnóstwo gryzaków i nic Jula nie chciała ich brać do buzi, a wczoraj kupiłam jej taki nowy z Aventa nr 1 i jest genialny- nie dość że mała go chwyta to jeszcze sama sobie wklada do buzi i masuje dziąsełka, wiec jestem bardzo zadowolona i polecam;) pozdr wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę musiała kupić gryzaczek dla synusia bo rączki pakuje do buźki (a dziąsełka twarde) dzisiaj mamy ciężki dzień po nie przespanej nocy (kolka) to jeszcze marudny (ząbki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita 85
My też byliśmy u babci,mały spał całe 3 godziny na dworze,to był dla mnie szok bo nie lubi wychodzić na spacery,najpierw jest płacz dopiero po jakimś czasie udaje mi się go uspokoić i zdrzemnie się 30 min; eva1977 współczuję kolki,biedny maluszek musi cierpieć 1 wute 1-gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po herbatce Bobovita z koprem włoskim przynosi mu ulgę , teraz już maluszek po kąpieli i nakarmiony maritta to spacerek się udał pogoda wiosenna i maluszek sobie pospał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×