Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

jestem zadowolona zarowno z sleep jak i z tych majtkowych.te majtkowe to sie po prostu rozdziera z boku bo one maja tam taki specjalny szef. Dzis moj maly wlasnie palna taka wielka kake ale miał normalnego pampka i niestety mu az na plecki wyszlo,musialam go isc myc od razu do wanny hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam chyba objawy ciazy:P(zartuje ale tak sie czuje).....znowu chyba cos mi sie poprzestawialo po tych wyjazdach bo czekam na @ i nic nie slychac;) ja pije herbate...w sumie lepiej sie troche czuje i juz nie kaszle,bogu dzieki:) jak dla mnie te sleep&play sa za cienki(tzn.dla Lili) ale u nas sa fajne pampersy active fit-takie fioletowe;szukalam ich w PL ale nie ma a sa bardzo dobre bo maja szerszy pas u gory i trzymaja sie rewelacyjnie:) lapa-nic nie mowilas o Filipku ale tez slyszalam,ze to czesta przypadlosc,tez sprawdzalam zawsze malemu ale bylo ok.Glowa do gory,tak jak mowisz dobrze,ze w lecie ten zabieg zrobicie:)bedzie ok:) no ide zjesc;) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mają wysłać do 7 dni całą paczke i próbki,a pod koniec lutego próbki wysyłają z tego linka co podałas łapa,chyba że tez zakfalikowałyście sie do testowania teraz są jakieśnowe ulepszone te pomarańczowe,dlatego jest ta kampania i reklamy w tv;ja je raz miałam,dostałam od kogoś,kto przyszedł w odwiedziny o sie nie sprawdziły,zobaczymy teraz te nowe; ja cały czas uzywam activ ,a o tych majtkowych tezmyslałam,ale rzadko mozna je spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) Ja tez wysłałam tego linka i mi odesłali ze tez pod koniec lutego wysla ! :0 ja uzywam aktiv pampersy bo sa dal mnie najlepsze i mały nie miał czerwonej pupki a od innych ma wiec staram sie szukac ich na promocji i biore wiecej opakowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakim linku piszecie? ja na razie jakieś inne durne kampanie będę realizować typu Winiary, ale chyba pieluszek mi nie przyślą, bo nic o tym nie wiem:( Miki dzięki za fotki- dzieciaki super fajne- jak się razem bawią, to aż sama radość;))) ja dalej zmęczona i przepracowana- a teraz na dodatek chora- mam jakieś zapalenie zatok i czuję się fatalnie... Łapa trzymam kciuki za Filipka, ale też słyszałam, że to częste schorzenie u chłopców i całkowicie odwracalne, zwłaszcza jak jest taki malutki;)))będzie dobrze;)))pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miki widocznie tak organizm reaguje na zmiane klimatu napewno za pare dni przyjdzie., dobrze ze czujesz sie lepiej.,c ja rowniez uzywam tych pampersow i jestem zadowolona., lapa to czesta przypadlosc chlopcow wiadomo ze to ciezkie przezyie ,szpital itp., ale bedzie dobrze ., anika duzo zdrowka ! dobena co do nocniczka to przed kapiela malemu sciagam pampersa i zanim przyszykuje mu kapiel biega z biega pupa a ze wczesniej mu pokazywalam i mowilam to usiadl i siedzial i ogladam swoja ulubiona bajke bob budowniczy no i zrobil .,, nie zmuszam go na sile , my dzisiaj bylismy na przedstawieniu w szkole u olka , a teraz obiadek szykuje i biegam za moim lobuzem , milego dnia ,zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dziewczyny to ile oni tych pieluszek przysylają? z tego co piszesz Martita wnioskuje ze cala paczke? i potem cos wypisujesz? jakies opinie czy cos? to jest tez to samo co ja mam, bo juz nic nie kumam. Moj synus zasnał wlasnie, ja ogotuje mu obiadek, wszystko juz posprzatalam i zaraz tez pojde na drzemke:) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dziewczyny to ile oni tych pieluszek przysylają? z tego co piszesz Martita wnioskuje ze cala paczke? i potem cos wypisujesz? jakies opinie czy cos? to jest tez to samo co ja mam, bo juz nic nie kumam. Moj synus zasnał wlasnie, ja ogotuje mu obiadek, wszystko juz posprzatalam i zaraz tez pojde na drzemke:) milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Igor szaleje,a ja pisze dobena ja jestem w streetcomie,tak samo jak lapa i anika;zprosili mnie do udzuału w kampanii tych pieluch;ty zamówiłas opróbki z lonka od łapy,nie jestem pewna ,ale będzie ich chyba 5 sztuk;ja dostanę w przyszłym tyg całą paczke i próbki ,będe je testowac i musze pisac raporty na temat tych pieluch,te próbki mogę rozdac znajomym i sprawdzic ich opinie;zarejestuj sie na streetcomie ,nic nie kosztuje,a nieraz sie opłaca anika to jest link do próbek http://www.streetcom.pl/language/pl-PL/Ankietaopieluszkachdlaznajomych?code=A1E1B725-27D2-4BF7-B53D-D1A13997AB61 ta kapania rusza od przyszłego tyg,wiec powinnas już dostać informację,czy bierzesz udział nie wiem jak tam łapa,bo nic nie pisała,czy też bedzie testować ja powoli szykuje sie na impreze i wszystko w biegu;isziemy dzisiaj do klubu po kreglach,jak ja dawno nie byłam w takim miejscu,mam nadzieje,ze nie bedzie tam średniej wieku 15 lat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mam testowac bo mi juz kiedys napisali ze załapałam sie do kampani ale jeszcze oficjalnego meila ze wysłali pieluszki nie dostalam wiec moze mnie pomineli.Jesli nie to beda juz moje drugie pieluchy do testowania bo wczesniej mialam tez pampers care.Szczerze mowiac wolałabym kiedys dostac juz cos dla dorosłych a nie ciagle tak dla dzieci. Wypełniałam im ostatnio ankiete o wodce to moze mi kiedys wysla kilka flaszek hihi:) Filipek własnie ucina popołudniową drzemke a ja pieke babeczki z konfiturą/nie myslcie z torebki ;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) lapa-i dobrze:)trzeba sobie ulatwiac zycie gotowymi rzeczami:) my wlasnie zjedlismy pizze:P bo dzis jestem bardzo leniwa i nic mi sie nie chce:) bylismy na chwile na ogrodku.Marcel dzis jak aniol,caly czas mi pomaga;wozil Lilke na pchaczu potem na samochodzie;grzecznie sie z nia bawi i mowi:" ja big brat":D:D:D teraz od kiedy Piotrek ma nowa prace to soboty i niedziele ma wolne wiec ja chyba wybiore sie do okolicznych sklepow;) martita-udanej imprezy i zdaj relacje obowiazkowo:) no ja uciekam troche posprzatac i polozyc Lili znowu spac moze nocka bedzie lzejsza jak 2 drzemki w dzien utnie...oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie. jestem tu po raz pierwszy, mam nadzieje ze nie ostatni. sa tu jakies mamusie mieszkajace w Basingstoke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar u babci na dole ja mam chwilke;) łapa takie to sa dla mnie najlepsze, przynajmniej zawsze sie udaje, zreszta ja to w kuchni nie jestem za dobra i czesto korzystam z pomocy, np gotowych przypraw do mieska. Martita udanej imprezki, my idziemy jutro ale nie na dlugo bo mały zostaje w naszym domku z babcia i nie mozemy za pozno wrocic, no ale zawsze:) dziewczyny takie pytanko: czy mozna dac malemu na obiad pyzy? jak tak to z czym np wiadomo u nad bez mleka i masla itp... co dajecie do picia maluchom? tylko herbatki dla dzieci czy moze zwykłe albo ziołowe jakies? a soczki tez tylko te dla niemowlat czy mozna juz powoli zwykle dawac? oskar wczoraj probowal ode mnie sok pomaranczowy i myslałam ze mi ta szklanke wyrwie tak mu smakowało:) miki na zdjeciach dzieciaki ekstra ale Ty normalnie wygladasz super:) pamietam tez zawsze wyjazdy do Polski to byla istna odnowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja tez prosze o jakies fotki!!!! dobena ja malemu podaje soczki,(z bobowity, ostatnio kubus (uwielbia bananowy), herbatka z sokiem malinowym, lub herbatka granulowana z bobowity, czasami wode z sokiem., a ogolnie je juz przewaznie wszystko ale jest troszke starszy od oskarka ., martita udanej imprezki! lapa to podrzuc mi pare takich babeczek! flka witaj wsrod nas , ja jestem z belfastu., zmykam kapac malego diabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podrzucam ;) moj mały pije ogolnie wszystko jesli tylko chce pic a zazwyczaj mało mu sie pic chce.Staram sie kupowac mu kubusie itd ale on jedna flaszke ma na tydzien. Juz własnie zasypia wiec ja zaraz pod prysznic a pozniej jakis filmik obejrze chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa 1 butelke na tydzien, szok to faktycznie mało Filipek pije, oskar pije duzo, mowie na niego ze jest mały pijak i dlatego sie zastanawiam co by mu tu zrobic bo ile mozna te same herbatki z puszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva widzialam ta reklame, a czy te skarpetki sa z abs ? pieluszki tez widze super promocja, akurat w poniedzialek jade do poznania to na pewno wstapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa ja mam testowac jakieś przyprawy typu Vegeta, ale nie wiem czy to lepiej, ostatnio wypełniałam ankietę o alkoholu też;) ale o winach i wermutach;) też bym chciała w takiej kampanii wziąć udział;)) Martita zamawiam jedne próbki od Ciebie sleep&play, jeśli mnie nie zakwalifikują do tej kampanii, bo cały czas sie boję ich kupić;) Julka pije tylko wodę- żadnych soczków ani herbatek- codziennie je owoce, więc witamin jej nie brakuje, a nie chcę jej przyzwyczajać na razie do niczego innego, zwłaszcza, że woda jej smakuje i to bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję Idze rumianek, herbatki z bobovity i soki juz nie takie dla niemowląt a kupuje takie 100% z tymbarka zawsze są w dziale ze zdrową żywnością, trochę je rozwadniam - uwielbia marchewkowy, a kupuje tez jabłkowy i ostatnio spróbowałam pomarańczowy ale on nie przypadł do gustu... miki - ja też widziałam zdjęcia :) super dzieciaczki i widać jak zmieniają się - właśnie zwłaszcza po Marcelu. Widać że mieli frajdę na śniegu!! ja powoli przygotowuję sie do odstawienie Igi od cyca :) pierwszy krok jest taki że nie karmię jej na noc -tylko M daje butle i usypia :) ja mogę trochę w spokoju posiedzieć bo jak ja daje jej butelkę to nie wypija i chce do cyca.. w nocy dalej ją będę karmiła a w ciągu dnia jeszcze tylko jutro i w niedziele a od poniedziałku krok 2gi - zostanie karmienie w nocy,a krok 3 ok 10 lutego w nocy też - zobaczymy co będzie..moja kuzynka odstawiła rygorystycznie dziś i koniec - i mała przez tydzień okładała ją po twarzy a kolejne dwa płakała...zobaczymy jak pójdzie mój plan... martita - miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena skarpetki (dwie pary maja a jedna nie ma) , ale rajstopki maja ., a faktycznie pampersy sa tansze.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciarka-to zycze powodzenia i wytrwalosci oczywiscie:) eva-Tobie tez wyslalam mam napisane,ze teoretycznie doszlo. moja zabka pije wode niegazowana i polubila przez chorobe chyba herbatke lekka z miodem i cytryna wiec czasem sie domaga:)a mam tez soki od babci i czasem jej rozcienczam:) ja jem kolacje ,Piotrek pojechal po zakupy...a jutro ja musze sie rozejrzec za prezentem dla niego bo w niedziele ma urodziny.... do jutra...a Liliana oczywiscie nie zyczyla sobie 2 dzremki w dzien wiec padla teraz i pew nie nocka znow bedzie nieprzespana:O dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a u nas to było tak, że to nie ja odstawiłam Juleczkę od piersi, tylko to ona odstawiła mnie;) po prostu nie i koniec- nie karmię już ze 3-4 tygodnie i jak przedwczoraj przystawiłam Julkę dla żartów do piersi, to spojrzała na mnie jak na głupią i w ogóle nie wiedziała już co i jak;) że niby mam jej nie traktować już jak bobasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba jestem kolejna mamusia kolejnej Juleczki na tym forum. moja dzidzia ma 15 tygodni. czas tak szybko biegnie ze ho ho ho... rosnie moja Julia jak na drozdzach, a popija tylko cycusie:) ostatnio walcz troche z jednym - prawym, cos jej nie pasi i ciumka. breastfeedng adv powiedzial ze to chyba wiazadelko pod jezyczkiem nie teges, wiec czekamy na wiesci kiedy mamy konsulacje u specjalisty w tym temacie. mowie wam, czasami ta angielska cierpliwosc - a wrecz ociaganie sie - doprowadza mnie do bialej goraczki. a Mala sie czasami tak frustruje ze brrr... ale taka dzidzi przeciez nie rozumie a jak sie glod odezwie to tym bardziej... miala ktoras z was podobny problem z wiazadelkiem u bobaska? aha, i od jakiego miesiaca wprowadzalyscie inne poarmy niz mleko cycusiowe? i od czego zaczynalycie? wilele pyan w glowie mam, Julia to nasza pierwsza kruszynka:) i taaaaaaak mocno wyczekiwana. (bo dwa Aniolki mamy juz w niebie:( dobrze ze tak sobie mozna poklikac z wami kobietkami, wiedza doswiadczonych mi sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Igor śpi,ja pisze,zobaczymy czy sie obudzi,bo zawsze jak tylko zaczynam,to od razu wstaje:-) impreza super,wszyscy się spili ,tylko ja nie,bo kierowca,pograc tez nie mogłam ,bo paznokcie,ale piwko sobie wypiłam;wrócilismy o północy,teściowa super poradziła sobie z małym,pózniej musiałam ja jeszcze odwieżć do domu i poszłam spać o 1.30,a o 7 pobudka,no ale cóż co do jedzenia,to ja aję wszystko ,pyzy także i pierogi,ale z mieskiem,Igor bardzo lubi;jutro na obiad bedą roladki,tez bedzie mu smakowało;dzisiaj jest szczawiowa,jego ulubiona:-) anika napewno Ci wyśle próbki;mnie szybko zakfalikowali do kampanii,bo na Streetcomie jestem od 2 tygodni;tez wypełniałam ankiete o winach,zobaczymy co do picia ,to dobrze,ze poruszyłyście temat,bo ja daje tylko soczki Bobofrut dla niemowlaków,herbatke puszkowa i wode,tez sie zastanawiam czy moge dać normalnego soku i herbatki z cytryna,ale widze,ze wy podajecie;mam wiśnie w kompocie od teściowej,to tez bede podawać witam nowa mame:-) nie wiem nic na temat więzadełka,moze inne dziewczyny:-) co do jedzenia to po 6 miesiacu,jeśli karmisz piersia,ale dziewczyny podawały chyba już cos wczesniej;ja karmiłam małego mieszanką; też mam zamiar wysłać męża po te skarpetki,bo wydaja sie bardzo fajne i tanie;tylko u nas trzeba dość wcześnie,bo inaczej nic juz sie nie kupi; mały wstanie i jedziemy na zakupy do biedronki,bo pusto w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Martia jutro ja bede taka niewyspana, tez wrocimy z imprezy pozno a rano trzeba wstac, na szczescie my wstajemy dopiero ok 9 to nie jest tak zle:) gorzej jak nocka bedzie nieprzespana :O Anika to akurat super z ta woda dawana do picia, powiedz mi tylko jaka dajesz mineralna czy nie, przegotowana czy nie? Oskar uwielbia pic mineralke z butelki najlepiej gazowaną ale to jest oczywiscie jeden z 'mądrych" pomysłow tatusia. Mlody rządzi u dziadkow, bylismy na spacerku a zaraz ide po niego i spac, oczywiscie ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip przed chwila postawił swoje pierwsze kroki.Przeszedł prawie cały pokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa gratulacje dla Filipa:-) my wypuściliśmy Igora w Biedronce i tak maszerował,że oczywiście się wywalił:-)ale bardzo go wszystko interesuje,chce dotykać,wywalać z połek,masakra wyszedł nam kolejny zabek,górna dwójka:-) Igor pije bardzo dużo i wszystko;wode daje mu zwykłą ,przegotowaną,bo sama też takąpije;kupiłam miód i zrobiłam dzbanek herbatki z cytryną,Igor przed spaniem wypił całą butelke,widac,ze mu smakuje;skończe już z tymi herbatkami dla dzieci;bedęmu tez dawać herbatki owocowe,posłdzone tylko troszkę miodem no i woda,która najlepiej smakuje ze szklanki Igor teraz tez spi,sama mam ochotę sie zdrzemnąc,ale mam jeszcze troche pracy,więc dobena zazdroszcze popołudniowej sjesty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita nasza pani dr powiedziała, że moge dawać Julii normalną słabą herbatke już- z cytryną pewnie też, ale akurat bez miodu;) ale ja jakoś wolę wodę póki chce;))) a wodę Dobena kupuję Primavera lub mama i ja (czy jakoś tam, bo nie pamiętam, bo z reguły kupuję Primaverę)- są niskozmineralizowane, a tylko takie można dawać małym dzieciom- jak mi braknie wody mineralnej, to przegotowaną daję i też jest ok, choc ona nie ma żadnych wartości;)) tylko jako piciu;) a soczków mała moja nie chce nie wiem czemu, więc na siłę jej nie wpycham;) a co do jedzenia, to Julka próbuje też wszystkiego jak Igor- może nie są to jej obiadki, ale pyzy dałabym jej do spróbowania;) pierogi też uwielbia, a najbardziej naleśniki ze szpinakiem lub serem;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz na nogach , chlopaki lobuzuja , lapa gratulacje dla filipka ! martita super kolejne zabki ! mateuszkowi tez wychodza nastepne zabki , jest troszke marudny ,ale poprawilo sie ze spaniem nie zapeszam., wczoraj do sklepu blisko domu wybralismy sie bez wozka , to szedl dumny i rozgladal sie buzka usmiechnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×