Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dobena Igorek całe jajko je od 2 miesięcy,wiem ,ze Oskarek uczulony,ale ja bym spróbowała;na mleku modyfikowanym mozna zrobić nalesniki,tak mi sie wydaje;zawsze możesz dodac wody gazowanej,ja tak robie ,sa pulchniejsze a i mniej mleka bedziesz musiała dać; ja na jutro mam do gotowania zurek i troches przatania,dzisiaj w końcu miałam kolędęi mogłam rozebrać choinke,od razu luzniej sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie mam chwilke , mateuszek juz wykapany ale jeszcze lobuzuje jakis koszmar z tym zasypianiem , wczesniej byly jakies problemy z napisaniem jak wchodzilam to tylko nicki byly widoczne., miki duzo zdrowka dla dzieciaczkow widocznie odczuli bardzo zmiane kliamtu , ja sciagam filmy z programu ares wpisalam tam do przgladarki nazwe tego filmu i pare mi sie wyswietlilo tylko nie wiem czy akuratnie tego szukasz., dobena mozesz sprobowac na mleku modyfikowanym lub sprobuj na mleko sojowym ., a piwko calkowicie zasuzonym po ciezkim dniu pracy., a jutro dzien babci , szkoda ze nie mozemy byc w polsce zostalo mi tylko wyslanie kartek ., dobre i to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki- zwłaszcza te, które wróciły po wojażach;) Ja nie mam czasu pisać, bo mam tyle zajęć:( Julka powoli chodzi na małą odległość i gada śmieszne rzeczy;) ja za to mam dużo pracy a ona chce się ze mną bawić i tak sobie żyjemy;)trochę się ślini bo znów rosną jej zęby- chyba to trzonowce, bo ma bardzo rozpulchnione dziąsełka:( na więcej nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas znowu pogoda marna ale chyba na spacer wyjdziemy....na szczescie goraczka u malej minela wiec oby to byl koniec:O dobena-mi chodzilo o jogurty sojowe caly czas tylko dla doroslych:)jakos zle napisalam,niezrozumiale;)przeciez takze mozesz dawac takie.a tak jak pisza dziewczyny nalesniki zrob na mleku sojowym,ja dodawalam jablko lub banana lub musy owocowe gotowe z pudelka:) Chcialam wam sie pochwalic nowa umiejetnoscia Lili;)otoz mala gra na flecie(o ile to mozna nazwac gra)....dmucha z calej sily wiec slychac same piski:O no ale powoli do przodu;) koncze....piszcie cos dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. my sami w chacie/ pisala kiedys ktoras z was czym sie dzieci bawia? Filip bawi sie najczesciej albo kubeczkami/kupilam mu takie kubek w kubek/układa je sobie jeden w drugi,albo tymi kolkami co sie na pałąk je zakłada,autka tez ma takie i plastykowe i wieksze resoraki.Bardzo lubi rzucac pilką. Ma taka swoja grającą kierownice i ona tez jest czesto w uzyciu.Ten muzyczny stoliczek tez.A z rzeczy dziwnych to np butelki plastykowe po napojach,albo puste opakowania po lekach.teraz tez kupilam mu takie duze literki do przyklejania na lodówke.Swietna zabawa na ok 15min.Sciaga i zakłada i tak w kolko.Lubi tez pakowac cos do pudełek i wyjmowac i tak moze długo sie bawic. Poniewaz u Zuzi w pokoju jest wielka lustrzana szafa maly tam czesto przesiaduje przed lustrem.Bawi sie tam,gada cos po swojemu do swojego odbicia,całuje go i sie smieje.Komicznie to wyglada. Bardzo lubi tez wszelakie kabelki i myszki.ma swoj zestaw kabli,myszke i starą klawiature i udaje nie raz ze pisze jednym paluszkiem a przy tym mowi "A" nudy troche,jak maly spac idzie to ja z nim hihi,odespie za wszystkie czasy.nie musze gotowac obiadków i sprzatac bo nie ma balaganu.widac kto go robi hihi dziewczyny z UK powiedzcie co tam teraz jest w promocji dla dzieci i w jakich sklepach ? maz kupi ale nie bardzo ma czas łazic wiec woli isc do konkretnego sklepu. Miki Ty chyba jestes na bierząco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa-no nie bylam po przyjezdzie w sklepach ale promocje i wyprzedaze jeszcze trwaja i to takie konkretne:) wiec ubrania na pewno znajdzie(chyba we wszystkich mozliwych sklepach z ciuchami) ....czy chodzi ci o jakies zabawki czy inne przyrzady to odwiedz stronne www.kiddicare.co.uk tam moze cos znajdzies i deliverka jest na nastepny dzien:) a takie rzeczy jak do pielegnacji czy mleko itp. to ASDA wygrywa napewno wiec tam tez warto wstapic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa ja dzis urzadzilam mala rundke po sklepach i tak jak pisze miki wszedzie mozna natrafic na wyprzedaze jezeli chodzi o ubrania ( ja dzis akurat bylam w next , debenhams, i peacooks) w asdzie sa akurat w promocji mleko, kosmetyki , .,\ miki to dobrze jak malej juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva.dzieki.Szkoda ze nie ma ciuszkow dla dzieci w przecenach i butów. w Clarksie ponoc były ale maz mowi ze w Oxfrordzie nie ma juz działu dla dzieci.Dziwne to. W Primarku jest tanio ale juz sie przekonałam ze np spioszki z tego sklepu kurcza sie po jednym praniu i trzeba kupowac dwa rozm wieksze. Ech....mam nadzieje ze latame sama polece do mamy i kupie sobie co trzeba bo wiadomo ze facet to facet i nie połazi po sklepach zeby dobre promocje znalezdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my cały dzień w biegu mały spi,ja ide brać kapiel,bo jutro do pracy łapa ja w marcu lecę,z tego co mi mama mówiła to jeszcze zimowe kolekcje sa na wyprzedazy;ja bede kupować na wiosne wszystko;w Irlandii dobre sa spioch z firmy ST.Bernard,jest ona sprzedawana w Dunstories-nie wiem czy tak sie to pisze,to tez sieciówka;maja tam też fajne body i inne ciuszki,dużo lepsze od Early Days tylko nie wiem czy one sa w UK;w H&M juz tez jest nowa kolekcja,moze cos tam fajnego znajdzie mam nadzieje,ze mały dzisiaj pośpi w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ubranka chlopakom kupuje dunstories i jestem zadowolona sa tam tez wyprzedaze ogolnie sa one wszedzie , lapa ale najlepiej to jak sama sie wybierzesz wiadomo jak to facet jak mu powiesz to idzie po ta rzecz jakby mial w glowie gpsa (nie wiem czy dobrze napisalam) my dzis winko popijamy ! chlopaki juz w lozeczkach , mateuszek spi a olek czyta ., milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerkaa
Hej dziewczyny ja jakos ostatnio w ogole nie mam czasu na nic. Widze, ze wszystkie macie problemy ze spaniem i powiem Wam ze u nas jest z tym tez okropnie. Moze cos wisi w powietrzu takiego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze, ze z was to juz taka "zgrana paczka" pozwolicie, ze sie dolacze...bede raczej czytac, niz pisac...bo zbieram materialy na moja strone: www.poradymamy.com.pl pisze o ciąży, o dzieciach, o przyszlych i obecnych juz mamach ... bede sie wami inspirowala...i czekam na wasze pomysly, o czym by tu jeszcze ciekawym napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor;) My dzisiaj z Oskarkiem bylismy u mojej babci, potem u mamy a potem wszyscy pojechalismy do cioci gdzie byla rodzinna imprezka z okazji Dnia babci i dziadka, bylo milo ale jak dla malego za duzo wrazen i byl troszke marudny, na szczescie juz zasnał, ja tez padam, nocki takie sobie a dzisiaj nie dałam rady sie przespac w dzien. Oskar prawie juz chodzi, ale ja jeszcze mu nie ufam i ciagle za nim biegam, muszze mu tylko mowic caly czas "powoli" to wtedy jest ok bo on szalony najchetniej by biegal;D Dziewczyny ale mi sie teskno zrobilo za tymi angielskimi sklepami :( tez bym sie przeleciala ale teraz to juz sie nie oplaca tak na zakupy bo loty juz nie sa tak tanie. co do primarku to ja zawsze wszystkie ciuchy stamtad piore recznie, do teraz mam bluzki w super stanie od kilku lat. Wypije piwko i ide spac, odezwe sie pewnie w poniedzialek;) Miłej niedzieli kobietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzisiaj po pracy,jak zwykle trochę zmęczona, Igorek dzisiaj z tatusiem super grzeczny,ładnie zjadł kanapeczki a ze mną kombinuje,bo chlebek jakoś niebardzo mu smakuje:-) wróciliśmy z pierdół od brata i mały już usną padnięty:-) 4sierpień,no troche już ze sobą piszemy i znamy się ze zdjęć i również osobiście:-)zapraszamy do dyskusji,bo nowe mamusie nie kontynuują rozmowy z nami,a szkoda... amerrka może nasze szkraby czują wiosnę? u nas ze spaniem raz lepiej raz gorzej dobena no to Oskarek też taki "obieżyświat" u nas szykowała sie fajna ipreza karnawałowa za 90 zł od pary,ale na 26 lutego w dzien roczku Igorka,za to w przyszły weekend jedziemy na ipreze i na kregle,mam nadzieje ,ze bedzie super tez bym wypiła piwko,ostatnio znalazłam super drimka:piwo do tego Sprite lub 7up i sok grejfrutowy;polecam jeżeli ktoś nie lubi smaku piwa,tak jak ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcinam pomarancze i buszuje na ebaju tez bym pałaziła po ang sklepach i tam zawsze tak ładnie pachnie . mam nadzieje ze latem plece do mamy,tylko ze z dziecmi :( moze mama sie zajmie. Musze jeszcze tydzien jakos przetrwac,straszne nudy na tych feriach. Dzis sie nałaziłam z małym po polku jak spał a teraz napiernicza mi gardło.Chyba troszke przemarzłam. jesli chodzi o primarka to gdybym miała wszystkie spiochy i body prac recznie to bym oszalała.Na szczescie one sa tanie i nie szkoda wywalic pozniej jak sie skurczą. Filip oczywiscie juz spi a ja mam teraz troche czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita piwko ze spritem jest super ale z sokiem grapefruitowym nie probowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) u nas po weekendzie,sniegu dużo i zima znów wróciła:-) Igorek nie chce zasnąc,wierci się w łóżeczku,mam nadzieję,że wkońcu padnie ze zmęczenia:-) mój maluch coraz lepiej sobie radzi z chodzeniem w butach,ale tylko tych lekkich,tenisówkach,wszystkie cięższe zostawiam na wiosnę,jak już będzie dobrze maszerował naucyłam goostatnio,aby podnosił rece do rozbierania,bardzo dobrze mu wychodzi i mi jest łatwiej:-) widzę,ze cisza z rana,mam nadzieje,ze pózniej się odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) martita-ale fajnie,ze macie znowu snieg:) no i bravo dla Igora za "raczki"......u nas pogoda do niczego. Dzieci w piatek juz prawie zdrowe ale bezmyslny tatus znowunstrasznie sie przeziebil i masakra z kaszlem zaczela sie od nowa:(z nosow cieknie; Marcel chyrla i mala tez a mnie juz krew zalewa,ilez mozna chlopu powtarzac zeby sie cieplo ubieral:O jedziemy na zakupy po poludniu.Najgorsze to,ze Piotrek ma urodziny za tydzien a ja nie wiem co mu kupic....a budzet mam ograniczony.zero pomyslu....moze pomozecie;) no wpadne potem...ruszcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekend przelecial nam szybko i pracowicie nadal remontujemy po tej peknietej rurze a pozniej zakupy ; a wieczorem juz nie mialam na nic sily, u nas prawie wiosna chociaz ranki mrozne sa; martita nie pilam piwka ze spritem ale musze sprobowac., miki to dobrze jak dzieci juz zdrowe, a co do prezentow to ja zawsze mam z tym problem ,moj maz mial 20 stycznia wiec ja tez finansowo ograniczona kupilam kosmetyki ( bo olek ostatnio coraz czesciej mu podbiera ) zajrze pozniej zmykam szykowac obiadek poki mateuszek spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my byliśmy na weekend w Częstochowie, bo był ślub mojej siostry;) Julka dalej kaszle krztusząc się śliną od rosnących ząbków- bo przeziębiona zdaniem pani dr nie jest, ale nad ranem jak się budzi, to potrafi kaszleć godzinę i to tak strasznie, jakby się topiła...nie wiem co to jest...czy któraś z was miała coś podobnego??? Dziś siedzę w pracy- strasznie mi się nie chce...a w sobotę zaczynam wykłady na kursie i tak aż do lipca co dwa tygodnie... Julka lata jak szalona- już coraz częściej przemieszcza się od mebla do mebla, no i do mamusi, ale i tak najbardziej lubi chodzić jeszcze za rączkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) u nas po staremu jakos czas szybko leci w weekend bylismy u jednych dziadkow a w drugi dzien u babci :) Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ U nas wsystko tez po staremu, troche brak czasu, moj M w domu do srody wiec caly czas cos. Łapa jakbym sama mieszkała to tak jak u Ciebie teraz, nie trzeba sprzatac nie trzeba gotowac...ach fajnie masz;) Dzisiaj Oskar przeszedł samego siebie, nie spał 7 godzin. Teraz juz zasypia, chyba jednak przejdziemy na jedna drzemke;) zajrze pozniej bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej! miki zdrówka dla Lilianki i Marcelka :) u nas też walczymy z katarem, ząbkowaniem i ogólnym brakiem humoru u Igi...dzisiejszy dzień dał mi tak w kość że szok, siedze teraz jak placek, a miałam sprawdzać sprawdziany z 2 klas i zeszyty ćwiczeń...zebrałam na ferie..nie wiem kiedy to zrobię..może jutro :) dziś mieliśmy w końcu jechać na dzień Babci do drugiej babci..ale nic z tego nie wyszło..Iga marudziła a jak w końcu chcieliśmy się wybrać to usnęła..na aż 15 minut...a w piątek nie byliśmy bo M wrócił po 21 z pracy, w sobotę znów było z Igą ciężko i w ogóle sprzatanie itd, a w niedzielę rano pojechaliśmy na zakupy a w drodze powrotnej pękł nam przewód paliwowy :( więc z wyjazdu też d..pcia :( Martita super że Igorek tak sobie z chodzeniem ładnie radzi:) Anika u mnie też Iga krztusi się nadmiarem sliny,alenie jest to taki długi kaszel..też super że Julcia dzielnie dołącza do chodziarzy :) Iga za raczki ładnie chodzi czasem puszcza jedna le wtedy traci równowagę:) ale chodzenie b jej sie podoba i siedzieć prawie w ogóle nie chce eva współczuję tych remontowych przygód..ale oby do końca:) ja też zakupiłam spacerówkę bo z ramą od 3w1 cięzko było aby ją upchnąć w bagażniku..ale ja kupiłam b. taniutki wózek, własnie dziś przyszedł i jestem b zadowolana - cosatto venture 3 - nowy za niecałe 250 z przesyłką zmieści się po złożeniu za siedzenie, minusem jest jego waga ale nie muszę go nigdzie dźwigać więc za tę cenę jest ok w komplecie jest śpiworek i folia- dziś szalałyśmy po domu - jazda próba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja witam ranek jak zawsze z kawka, olek pojechal z tata do szkoly , a mateuszek chodzi wiec ciezko mi pisac , bo oczy trzeba miec wszedzie , cos to sciaga, maly zywiol z niego jest , tesciarka to udanych spacerkow w nowym wozeczku, dobrze ze sie wszedzie miesci ., martita brawo dla igorka na wiosne to juz bedzie biegal milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) u nas po staremu,Igorek zasówa i ładnie śpi,chociarz nie chcę zapeszać...dzisiaj jedziemy do koleżanki ,która ma 2-miesięcznego synka u nas w końcu otworzyli basen dla niemowlaków z trenerem,ciesze się bardzo,idziemy w przyszłym tyg,zajęcia bęzie prowadziła pani,zobaczymy jak Igorkowi będzie sie podobać teściarka no to wrednr chorobska,a co do wózka to teraz "odżyjesz",wiem coś o cieżkich wózkach,teraz to jest wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas dzisiaj brzydko i szaro, Oskar nawet zasnał juz o 11.Mi tez sie nic nie chce:O na wiosne to juz pewnie wszystkie maluchy bedą biegać;) Oskar wczoraj mnie zaskoczył, stoje sobie w kuchni, on sie bawił na podlodze w pokoju, za chwile patrze a on idzie do mnie i sie smieje:D myslalam ze zawalu dostane, nie wiedzialam czy sie nie ruszac czy biec do niego ale na szczescie nic sie nie stało. Maly puszcza sie coraz czesciej a mi cisnienie tylko podnosi bo sie boje ze gdzies sie przewroci, no ale to pewnie i tak nieuniknione;) Eva wiec ja tak jak Ty cały czas musze go miec na oku;) milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita 2 miesieczne ale fajnie;) miłych odwiedzin, u mnie to dwie kolezanki w ciazy, jedna ma termin na kwiecien to juz prawie zaraz, nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas choroba nie daje za wygrana a ja ledwo mowie....i jeszcze kaszle na dodaktek:( Liliana nauczyla sie nowych slow:"monkey","konik","auto" i mowi bardzo wyraznie:) pogoda straszna zapowiada sie siedzenie w domu:O tesciarka-ja mialam kiedys podobny wozek,prawie identyczny nawet i prowadzil sie fantastycznie:)jeszcze mam go do sprzedania;) martita-fajnie z tym basenem:) dobena-no to masz juz problem;) ide zjesc jakies specyfiki bo mi ciezko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×