Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Mój mały szaleje na macie zabawki fruwają nie można go ani na chwilkę zostawić ale jeszcze chwilka i kąpiel ; Monikadd ja też kupuję moim chłopakom w primarku , jak są rożne promocje to w disney,h&m,next,czy mothercare , ostatni kupiłam w disney bluzeczki za 3 funty (wyprzedaż) a co do chodzika to miał go starszy synek nie uzywał go długo bo szybko zaczął chodzić a Mateuszek od wczoraj zaczęłam go na chwilkę wkładać na chwilkę i widzę że jest zadowolony, Ja muszę pomyśleć o wkładce do kąpieli bo wanienka już dla mojego pyziunia zrobiła się mała. . miłego wieczorku ....Aleksander.....02.03.2001.... ......Mateusz........30.11.2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam....gdyby komus cos sie spodobalo dajcie znac....przepraszam,ze takie pomiete ale leza w pudle:) ja czekam na meza... eva-ale Ci dobrze niby tak niedaleko a jednak macie pogode...u nas od rana zimno i nieprzyjemnie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciarka- zapraszam do krakowa- może skoczymy wtedy na jakąś kawke z maluchami;) ja waże niestety już 5 kg mniej niż przed ciążą -mała wysysa ze mnie wszystko- wyglądam strasznie chudo, a wcale tak nie lubie, a chce wreszcie zacząć chodzić na basen, bo już mi teskno, a jakos nie moglam sie zmobilizowac ostatnio... a zaproszenie na chrzciny ja też robiła sama i uważam, że to czysta przyjemność;) jak chcesz to podaj maila to Ci wyslę (do druku składała mi je szwagierka, ale projekt jest mój;) zreszta na slub też sami robiliśmy zaproszenia, więc już mamy wprawę, a przynajmnej są oryginalne;) nie wiem od kiedy zaczął sie wątek ciuszków i teraz go przegapiłam i nie wiem o co chodzi:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka//jesli interesuja Ciebie spioszki to ja mam duzo po Filipku i mało uzywanych w rozm jaki Ciebie interesuje.Mały mi bardzo szybko z nich wyrasta,moze z dwa razy miał je na sobie.Przykładowe zdjecie wysle Ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki mi nie wysłałaś!moj e-mail misiu_rysiu1@wp.pl mój mały wykąpany i jest usypiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysylam....nie wiem czemu skoro wpisalam poprawnie:( przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ile ty tego wysłałaś?musiałas wysłać zdjęcia dobrej jakości bo mój internet będzie to odbierał 2 godz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-sorry ale tylko tak sie dalo nie moglam wyslac"spakowanych" cos mi tu szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki pomyśl ile za nie chcesz,ja wezmę wszystkie,tylko napisz w miarę szybko,buciki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale widze handel kwitnie;) Oskarek wykapany smacznie spi, znow chyba zaczyna sie okres scen przed spaniem, trudno musze jakos prztrzymac:) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoras kiedys pisala ze daje dziecku pieluszke do spania i ze to pomoga... dzisiaj jak weszłam do sypialni to on mial ja na buzi, az sie przerazilam, chyba tak nie mozna jednak robic, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okładałam ale teraz tak nie robię bo Igor spi na brzuszku,zreszta nie ma juz takiej potrzeby ciuszki od miki są naprawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały kombinuje tylko jak własnie na brzuszku jest układany,na pleckach usypia bez problemu teraz śpi już od 1ipół godz ciekawe o której się obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita a Igor wczesniej juz lubił lezenie na brzuszku? Bo Oskar nie cierpi i nie wyobrazam sobie go usypiac na brzuszku... a przydałoby sie bo mu sie glowka spłaszcza od tego lezenia na wznak ciagle.... :O jak tego dokonałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi leżeć na brzuszku;ja od 2 tyg tak go usypiam,ale tylko w dzień,trochę płacze,ale tylko w poniedziałki po weekendzie,bo wtedy śpi u babci w wózku;nieraz jest ciężko ale wytrzymuje przez tą główkę właśnie,bo też mu zaczyna się taka robić;dziewczyny na forum pisały żeby na to być wyczulonym;wydaje mi sie też że śpi dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty dobena też oskara tak kładłaś do spania z tego co pamietam?I co sie stało że teraz go juz tak nie układasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem kladlam dzieci spac:) ale nadrabiacie wieczorami zawsze:) martita-ja bede w sierpniu wiec nie wiem czy te 3-6 beda na twojego Igora jeszcze dobre on taki duzy.... buty sa w rozmiarze europejskim.czarne-21.5 a biale 22.5 nie wiem jak to sie inaczej jeszcze podaje.... te kurtki 3 juz sprzedane-niestety i buty takie trampkowate tez...oraz bluza mckenzie i sweter polarowy-taki niebieski....reszte sobie wybierzcie:) majka-odnosnie cen to(jak sasugerowal mi maz)sprzedaje te ubranka za 40%lub30%ceny kupnej...wiec musialabys mi konkretnie powiedziec co bys chciala a odnosnie glowki-to pilnujcie.....bo moja miala plaska ale juz jej sie poprawia chociaz nie do konca sie jeszcze uformowala:(mam nadzieje ze jej minie calkowice.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda ,tych najfajniejszych rzeczy już nie masz,więc ja rezygnuje,rzeczywiście na rozmiary nie patrzałam;może majka sobie coś wybierze pozdr i miłej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to dzień dobry wszystkim mój maluszek od 5.30 grasuje nie da pospać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Mój mały grzecznie usną na brzuszku,może już się przyzwyczaił Dzisiaj mąż jedzie po moje autko,więc po południu cały dzień treningów w jeżdzie:-) majka to dziś nie pospałaś,mój mały zawsze wstaje o 6 rano,także się przyzwyczaiłam do wczesnego wstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mój synuś ładnie przespał nockę teraz przy cycusiu, jak wczoraj było ładnie to dzisiaj pochmurnie i deszczowo , dobena mój synuś też zasypia przy pieluszce , ale jak tylko zaśnie to ściągam mu ją z buzi i kładę ją koło policzka ; Pora budzić starszego synka do szkoły miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas nocka super pierwsza taka od narodzin Ksawcia ;) połozyłam go po kapieli i cycusiu o 21 i spał mi do 4 nad ranem :) jej.... normalnie sie wyspałam :) U nas pogoda pochmurna :( ale jak cos to przyniose gondole na balkon i mały troszke pospi :) a ja w tym czasie posprzatam :) A KOBIETKI WSZYSTKIEGO DOBREGO :) DLA WAS I WASZYCH POCIECH :) IHIHIH W koncu tez jestescie dziecmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U nas nocka okej, ale rano mały znow sie obudził o innej porze niz zawsze. Nakarmilam go o 6 rano a 20 po 7 znow sie domagał jedzenia jakby chcial powiedziec "mam w nosie cały ten twoj rytm dnia matka" haha Chcialam go ulozyc do spania na brzuszku, to spowodowałam wielki krzyk znowu i odpusciłam na rzecz lezaczka :O i zła jestem na siebie bo w lezaczku spi na wznak spłaszczając sobie glowe i krzywiąc kregosłup.😭 juz nie wiem, a jak wygladały poczatki spania na brzuszku u Was? sciagnełam sobie ksiazke "usnij wreszcie " i czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) dobena-moja mala wogole nie spi na brzuszku (tylko na prawym boku-tak ja nauczylam bo ma jeszcze lekko splaszczona glowe z lewej strony) wiec nie pomoge:) martita-to fajnie ze masz juz samochod na oku-oby tylko nadawal sie do kupna....trzymam kciuki:) eva-u mnie znowu to samo(tak jak u ciebie)brzydko i.....zbiera sie na deszcz:( tez dolaczam sie do zyczen monikiddd-Najlepszego dla maluchow i dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Igor na początku też sie buntował i płakał,ale krótko;póżniej zaczęło mu się to podobać;mój tez ma główke już powoli płaską,więc interweniuje;w nocy śpi na pleckach,boję sie go zostawić na brzuszku,za to wszystkie drzemki w ciagu dnia przesypia na brZuszku,teraz śpi po godzinie,pótorej,wcześniej 2 lub 3 razy po 40 min i raz 2 lub 2 i pół godz,więc musi mu sie spać wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.....sama nie wierzylam jak rano sie obudzilam-Liliana przerspala cala noc od 21 do 7 ani razu nie budzac sie na jedzenie!!!!!!spalam 8 h!!!!! pierwszy raz od jej narodzin jestem wyspana,oj gdyby bylo tak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×