Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

mój to misiu@rysiu1wp.pl ja nie wchodzę bo zanim mi sie otworzy to mam już dość,tak wolno chodzi mi internet,nie zawsze ale wieczorami i popołudniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dobena tak mój jest starszy źle spojrzałam. mój synek 5 czerwca kończy 5 miesięcy poszukuje dla niego jakiejś lekkiej spacerówki, żeby mieściła się do samochodu może któraś mi jakąś poleci?? jak do tej pory to używamy spacerówki z 3 funkcyjnego wózka, ale ciężko mi ja po schodach wnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa byłam na nk widziałam Twojego Filipka fajny chłopak. Mój Oskar jest starszy, a nie wazy 8 kilo myślicie ze to mało? wszystko juz wcina zupki, deserki, nawet biszkopciki do raczki i wszystko cycusiem poprawia, wazy tylko 7 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no,waga prawidłowa tak mysle. moj sie duzy urodził bo 4kg i pozniej mial duzy apetyt,teraz juz przybiera powoli na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukałabym na siłe jakis problemów z wagą majka.Na pewno przybiera prawidłowo na wadze a skoro wszystko je to tymbardziej.kazde dziecko idzie w swoim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi patrzac na Twoją stopke majka to masz synka z przyszłosci.zera Ci sie pomerdały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa masz racje jest bardzo ruchliwy zdrowy wiec nie ma co się martwic. A jak u was jest z waga ja w ciąży przytyłam ponad 20 kilo, karmie cały czas piersią trochę z chudłam ale brzucha nie mogę się pozbyć. macie może jakieś sprawdzone sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) rozpisałyscie sie dziewczyny :) Co do samochodu to nie doradze nie mam prawka a jezdzimy mazda jest wygodna ale stara :( Dziewczyny wszystkiego naj naj.... :) A co do wagi to ja przytyłam w ciazy 20 kg i własnie pare dni temu wruciłam do wagi z przed ciazy :) tak sie ciesze :) jedynie co mi zostało po ciazy to mega rozstepy i troszke rozciagnieta skora na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadddd pytałam o spaceówke do samochodu :) rozstępy też mam a smarowałam się w ciąży różnymi kremami nawet drogimi i co i tak są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet duzo schudłam po ciazy,ale to przez chorobe.Teraz jak juz sie podleczyłam i zaczełam jesc rosnie mi znowu brzuszysko. Moj organizm tyje tylko w brzuchu.ta rozciagnieta skóra nabiera tłuszczyki a ja niestety nie moge nic zrobic.Nie wolno mi cwiczyc bo jeszcze ciagle mam problemy z kregosłupem. Przestałam jesc chleb,makaron,a obiady to ledwo lizne. I musze sie wybrac do gina po tabletki anty bo znowu mam cos takiego ze przed okresem cała puchne,nabieram wody a brzuch mam twardy i wielki jakbym była w ciazy. A w ciazy przytyłam tylko 13 kg i był to sam brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1wute1
majjka - pytalas o spacerowke:) ja ci moge polecic taka, ktora ja uzywam do tej pory - córcia ma 20 miesiecy, uzywamy jej odkad skonczyla jakies 8 miesiecy... tez mialam taka spacerowke z wielofunkcyjnego wozka, ale wlasnie mialam problem zeby ją zmiescic do auta i kupilismy taka poreczna z chicco... model SIMPLICITY - jest super!! jestem z niej strasznie zadowolona, nawet ostatnio mojemu M mówilam, że bardzo sie ciesze, ze sie zdecdowalismy na ten zakup :)) mieszkam na wsi i ta wielka spacerowa sie sprawdza u nas jak w teren idziemy, a ta mala z chicco jest idealna do samochodu i w miescie, szczegolnie jak przyjdzie ci zrobic zakupy w centrum handlowym - jest bardzo zwinna :) ja kupowalm wozek na allegro, bo bylo duzo taniej niz w sklepie... co do inncyh wozkow - tanszych troszke, to wiem ze kolezanka sobie chwalila baby design - czy cos takiego, ale nie pamietam modelu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 1wute1 tez już oglądałam ten wózek :) a co myślisz o coneco traper? Ja jeszcze okresu nie dostałam od porodu muszę w końcu wybrać się do ginekologa ale zawsze jakoś czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Lapa śliczny Filipek,siostrzyczka także:-) ja w tej chwili mam wagę mniejszą o 6 kilo niż przed ciążą;super sie czuję,nigdy tyle nie wazyłam,brzuch mam mniejszy niż przed ciążą,z rozstepami nie mam problemu bo ich nie miałam,całą ciążę smarowałam się Mustelą ipo ciąży także co do okresu to ja już jestem po drugim,tylko ja nie karmie piersią;zaczynam tez 2 opakowanie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita- ja tez prawie przez cała ciaze sie smarowałam mustela i nic... mam tak wielkie rozstepy ze musze poszukac sobie stroju kapielowego jednoczesciowego bo mam wszystkie 2 czesciowe i to nawet mam 2 nowe :( sliczne i co ... hip hip na basen nie chodze nad moze tez nie jezdzimy ale jeziorko to tak a poza tym mamy basen wiec jeszcze rtoszke i maz bedzie rozstawiał :) jak nikogo nie bedzie to sama moge sie po chlupac ale jak ktos przyjedzie to juz nie wejce do basemu :( jak ja bym chciała zlikwidowac te rozstepy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wgi maluszków,mój Igor ma 3 miesiace i tydz i wazy 7 kilo;tez byl duzy jak sie urodził3900 i 59 cm,a poznij szybo przybierał i ogólnie rósł,takze ja patrze aby za duzo nie przybierał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ale przyspieszylyscie:) lapa-ja tez chce zdjecia suchenia@vp.pl majka-spacerowki nie polece bo chcesz lekka a ja mialam ciezkie slonie....a ten wozek podwojny co mam teraz to juz jest przeciezki,ale rewelacyjny.... basen-ja wogole musze chyba wziasc sie za siebie i porelaksowac sie troche wiec postanowilam ze zapisze sie na basen wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy chlopakow macie wielkich!!!!!! moj tez byl duzy ale Liliana to mi sie taka mala wydaje jak sobie jego przypomne:) nie wiemnawet ile wazy bo miesiac temu bylam ostatnio u lekarza ,chyba musze sie wybrac na wazenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdocznie zależy to od skóry,moja mama ma pełno rozstępów i myslałam ze ja tez tak bede miec,ale obeszło sie:-) mój mały nie chce mi teraz usnac na brzuszku,płacze,ale musze tak robic ze wzgledu na główke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Igorek ma czuprynke fajną,i chyba bardzo podobny do tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy mówi że jest podobny do męża:-) może drugie będzie podobne do mnie? Mały usną w końcu;przyszły mi dzisiaj te Nike które zamawiałam przez internet i przesadziłam z rozmiarem,zamówiłam 12 cm i sa troche zaduże,ale jak mierzyłam nózke to wychodziło 11,dziwnie te buty robaia,bo one sa 2 rozm za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pierwszym dziecku wiem ze rozmiar rozmiarowi nie równy.Jesli chodzi o buty to szczególnie.Bez mierzenia nie warto kupowac.Kazda firma ma swoją rozmiarówke i kazda ma inną rozmiarówke.Nawet śpioszki u jednych 62 jest za duze na Filipka a u innych 68 juz za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania to ja teraz kupuje na 74 sa trochę za długie ale podwijam i jest ok,te buty oglądałam w sklepie,kosztowały120zł i dlatego nie chciałam tam mierzyć małemu,bo sprzedawczyni mnie osaczyła i chciała je 'wcisnąc',na necie zapłaciłam 74 z wysyłka i też ze sklepu,ale była promacja jakbym zmierzyła to miałabym porównanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa-dzieki za zdjecia...fajnego masz malego przystojniaka:) a do siosrzyczki tez podobny:) a jak reszta Twoich dzieci ma na imie?-jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki: wierzycie ze moze ktos zauroczyc dziecko? czy jak sie to nazywa W zeszłym tyg spotkałam kolezanke ktora ma bardzo niesfornego dwulatka.Byłam z Filipkiem na spacerku i tak rozmawialysmy o dzieciach ze moj mały bardzo grzeczny,ze duzo spi,ładnie je itd.I ona go pogłaskała po głowce.Mowiła ze to fajnie ze moj mały taki grzeczny.Jak tylko odeszlismy od nich Filipek tak strasznie sie rozpłakał i ryczał mi tak az do samego domu a własciwie dopóki go posmarowałam wodą swieconą/mam takową od tesciowej/ Zaczynam sie zastanawiac czy aby mowic ze jest niegrzeczny,nie spi,nie je.Bo jak opowiadam ze grzeczniutki to jakas zazdrosc wzbera w ludziach a ja pozniej mam takie cyrki.No normalnie nie mozna go było niczym uspokoic tak strasznie płakał i wił sie na rekach.I taka sytuacja zdaza mi sie juz drugi raz. Wierzycie ze cos w tym jest czy to ja tylko wierze w taką czarną magie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka prawie 7 lat -Zuzia a syn meza to prawie 13letni Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-ja wogole"ubieram dzieci przez internet" bo jest o polowe taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapa-ja wierze kiedys sie smialam z tego...a teraz wszystkie zabobony(no bez przesady) no moze ich polowa za mna chodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×