Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

No co Wy dziewczyny?! Nie próbowałyście własnego mleka?:) Ja próbowałam i mój mąż próbował i powiem Wam, że jest bardzo smaczne:) Wcale się nie dziwię, że dzici je lubią, smakuje trochę jak takie samokwe mleko z tubki o smaku waniliowym, jest tak słodziutkie:) Piotruś przespal noc spokojnie więc mleko mu nie zaszkodziło:) Ja słyszałam, że w lodówce mleko może stać 24h a nie pięc dni... Muszę sobei kupić taki termosek, żeby się nie bać, że jak ciepły dzień, że mi mleko skwaśnieje. U nas pogoda do kitu dzisiaj, pada i zimno, ze spaceru nici, nie chce mi się po deszczu chodzić. Poprosiłam teściową to przyjedzie przypilnuje małego a ja wyskoczę do sklepu. Mam mnóstwo kwiatków na balkonie ale postanowiłam sobie jeszcze zrobić grządkę z ziołami i muszę właśnie pojśc je kupić:) Ja gdybym mogla to bym ogrodnikiem została.....a tak na razie to tylko balkon mam do sadzenia roślinek:) Łapa Filipek super chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w to wierze bo sama byłam pare razy zauroczona;wtedy babcia przecierała mi po czole halką i przechodziło,ja miałam goraczke i wypieki plus to o czym ty mówisz łapa;mam sasiadkę która przychodzi i chwali moje kwiaty w doniczkach na dworze,po jej wizycie zawsze jakis mi zeschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze jeśli dziecko jeździ tylko w wózku nie chodzi to butki mogą być za duże na dłużej starcza. mój mały też ma trochę za duże ale tak się stało przypadkiem bo dostał w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrka zapraszam do mnie,ja moge odstąpić ci troche pola na te twoje grzadki"-) moja tesciwa sadzi warzywa i juz teraz mam pachnąca pietruszke i szczypior od niej,ale w tym roku nie ma pogody do rosnięcia,u nas sam deszcz,a ona jeszcze ma ogródek na bardzo mokrym terenie majka pewnie że bedą na dłużej,tylko nie chciałam żeby miał w nich taką bardzo dużą stope,ale nie jest żle auto które sobie upatrzyłam juz sprzedane;wczoraj gościu wystawił a dziś juz miał klienta,a mówiłam mężowi żeby dzwonił od razu ,to on nie... teraz musze znowu szuka,ale blisko nas nic nie ma,same tylko z zachodnio-pomorskiego i wielkopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja sie dzisiaj pozno odzywam bo Oskar marudny jakis a poza tym tak dziwnie mi sie obudził (chodzi o godzine) ze jestesmy wybici z naszego codziennego rytmu, Martiota a Twoj Igorek budzi sie codziennie o tej samej godzinie? BO Oskar tak mial przez miesiac i teraz cos mu sie zmienia. Na spacer tez pewnie nie pojdziemy bo zimno, brrrr co do wagi to ja przytyłam w ciazy 10 kg, schudłam w pierwszych dwoch tygodniach po porodzie to wszystko plus jeszcze pare kilo, brzuch mam plaski bez rozstepów, nie wiem od czego to zalezy, moja mama tez byla bardzo szczupła jak byla mloda moze to dlatego ja tez tak mam. Rozstepów tez nie mam, smarowałam sie w ciazy zwykla oliwka kilka razy dziennie, ale to tez moze byc dziedziczne... Łapa ojej i co ta woda pomogła??? Ja tam nie wierze w takie rzeczy, ale co prababcia widzi oskarka mowi zeby mu zawiazac na raczce czerwona kokardke bo to chroni od zauroczenia... :O ja tego nie zrobilam oczywiscie i narazie nie narzekam na synka.... no ale kazdy inaczej na to patrzy martita a Twoj synus duzy, moj nosi na 62 cm dopiero. A ja duzo rzeczy kupiłam dla niego w sklepie.... z odzieza uzywana z wielkiej brytani. Naprawde swietne ciuszki z metkami czesto i za male pieniadze. A ubranka niektóre sa boskie, najładniejsze z nexta no i to dobra marka. na allegro tez sa ale duzo drozsze. Zreszta dla siebie tez lubie tam czasem poszperac i sa duzo fajniejsze ciuszki niz w normalnych polskich sklepach... o a buciki nike tez kupiłam malutkiemu w tym sklepie za 35 zlotych i nie widac nawet ze byly uzywane, bo przeciez u takich maluszkow to tylko dla ozdoby to nie maja sie jak zniszczyc. A bucikow mam pelno ale nie ubieram mu bo wydaje mi sie ze mu niewygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem poltora miesiaca po porodzie i mi zostało 3 kg. A przytyłam z 16. Ale te 3 to sięobawiam już tak teraz łatwo nie zejdą...takie mam wrażenie:( Odpukać ale mój synek kolek nie ma, nie jet bardzo męczący więc aż tak strasznie dużo roboty przy nim nie mam więc myślę, że te 3 kg to sama muszę zgoubić a ja sie odchudzać za bardzo nie umiem bo to się u mnie zawsze źle kończy: ciągle myslę o jedzeinu i jem ostatecznie więcej niż jakbym się nie dochudzała. więc pewnie póki nie pójdę do pracy będę grubsza o te 3kg:( Ogólnie w spodnie sprzed porodu wchodzą, gorzej z blluzkami bo biust mi urósł i się porobiły za krótkie. Jeśli chodzi o brzuch to mi zostala skóra rozciągnięta i martwię się, że już nigdy nie zejdzie.... Dziewczyny a macałyście może sobie mięśnie brzucha po porodzie? Bo mi się chyba rozeszły bo jak na leżąco napnę te mieśnie to wyczuwam taką szparę wtym miejscu gdzie ta czarna linia jest na brzuchu. No i podobno jak się to ma to nie powinno się ćwiczyć brzucha póki się nie zejdzie. I też dlatego ja nie ćwiczę na brzuch póki do lekarza nie pójdę i zobaczę co on mi powie. Jeśli chodzi o inne pozostałości po porodzie to na szcęście rozstępów nie mam ale za to mam tą czarną linie na brzuchu bardzo ciemną i zarówno powyżej jak i poniżej brzucha i wcale nie widzę, żeby ona bladła. Wam ta lini już zeszła czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u nas jest pogoda straszna pada zimno dodam że jestem z Elbląga. Mój maluszek na taką pogodę jest taki nie swój, no ale wciągnął Danonka i leży bawi się. Czy wasze maluszki tez ćwiczą ,,brzuszki" ciągle próbuje siadać właśnie tak to wygląda jakby brzuszki robił (a to mama powinna) on jest bardzo szczuplutki. I ciągle się ślini, wydaje takie odgłosy jakby warczał, no i piszczy a raczej krzyczy tak coraz głośniej, a i wczoraj rano pierwszy raz stópka znalazła się w buźce. :) Mleko swoje też raz próbowałam słodkie strasznie i bardzo tłuste widziałam jak ściągałam no ale jak smakuje Oskarowi to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita czym Ci babcia przecierala po czole? o to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mój synek nosi ubranka 74 bo na 68 to takie na styk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerrka ja nie mialam tej lini na brzuchu w ciazy, ale z tego co wiem to schodzi wolniej jesli karmisz piersią. a miesnie brzucha to ja juz w ogole mam "okaleczone' po cesarce, wiec ja mimo moijego ciazowego postanowienia niestety nie moge cwiczyc ponoc do roku ze wzgeldu na szwy wewnetrzne...a ktoras jeszcze oprocz Monikki miala cesarke bo nie pamietam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby w uroki nie wierzę ale wierzę, że można coś zapeszyć czyli właśnie jak powiem, że dzisiaj synek grzeczyn to na wieczór zaczyna wariować i odwrotnie. Tak samo wierzę, że jak się czymś będę martwiła to to się nie stanie.....dlatego też ciągle się o coś martwię;) No to jeszcze raz oficjalnie odpukuje powiedzenie, że moj mały jest w miarę niekłopotliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerrka- ja jestem pol roku po porodzie i jeszcze mam linie wprawdzie blada ale widoczna,po 1 ciazy zniknela mi dopiero w 7 miesiacu po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały budzi się zazwyczaj o yej samej porze,czyli o 3 nad ranem,pózniej o 6 nieraz jak budzi się inaczej to tez jest wszystko po przestawiane dobena w UK to można poszaleć,wiem że to wszystko jest prawie nie zniszczone,oglądam na allegro;ja też czasami coś fajnego znajduję i mu kupuję,teraz np capkę z Nexta z daszkiem za 26 zł z przesyłką kupiłam i bluzę Nexta za 35 bez wysyłki bo okazało się że gościu jest z Cz-wy-wszystko to było nowe;butów tez szukałam używanych ale na allegro nic fajnego nie było a za używane chcieli tyle co zapłaciłam za nowe halka to inaczej podkszulek:-)ja mam czerwona kokardkę przy wózku,nie zaszkodzi a może faktycznie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrita jak ja by chciała mieć tak jak Ty dużo miejsca na sadzenie roślinek:) Tylko, że to drogo kosztuje. Jak mieszkałam z rodzicami i tam miałam taki przydomowy ogródek to ile w to kasy wkładałam, zresztą nawet na balkonie jak chce, żeby ładnie bylko to i trochę trzeba wydaća co dopiero taki już większy ogród. No ale jakbym miała to bym sadziła i drzewka owocowe i kwiatki pachnące i zioła i warzywa:)achhh kiedyś na starość na pewno będę miała taki ogórdek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-ale lipa.....no coz trzymam kciuki ze znajdziesz zabe gdzie indziej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tą linię,ale teraz chodzę na solkę i jestem opalona to jej prawie nie widać;mi gin mówił że może trochę potrwać zanim zejdzie co do mięśni brzucha to nie sprawdzałam,bo mam całkowicie płaski i nie skupiam się na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny ja mam tyle ubran po Marcelu bede za niecale 2 miesiace w PL moge wam zdjecia poprzesylac i sprzedac.....(za niewielkie pieniadze)....piekne,malo uzywane(bo rosl jak na drozdzach) -NEXT,ZARA,buty nike we wszystkich rozmiarach od 3 miesiaca do 2 lat....dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wydaje masę kasy na kwiatki ,nawozy itp,ale to lubię,warzyw i drzew juz nie:-) będę szukac auta bo chciałabym je mić w tym tyg,bo mąż ma wolne i bez problemu pojechało by sie je zobaczyć szkoda że anika sprzedała swoje,moze by mi odpowiadało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtita- a mozesz podac stronke z tymi butami ??? ja co prawda mam dla ksawcia adidasy orginalne na teraz ale lubie ogladac orginalne rzeczy dla dzieci. łapa- mi tez wyslij zdjecia :) moniadzienis@wp.pl Ja mleka nie probowałam swojego i maz tez nie chce sie namowic :) Co do uroku to ja wierze ze cos w tym jest jak moja siostra była malutka to jedna kobieta zajzała do wozka i mała tak płakała w domu ze nie moglismy jej uciszyc wiec sasiadka pow. ze trzeba przeciagnac przez spodnice i tak zrobilismy i mała przestała płakac !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna nie chce?nie mam co z tym zrobic takie unisexowe zostawilam Lilianie a reszta?w pudle lezy u mnie w pokoju i caly czas przybywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetna na ciuszki,zrób zdjecia i mi prześlij,to powiem ci które bym chciała zebyś wzięła i ze sobą i mi wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jak maz woci znajde chwile i porobie....to dam znak jak juz bede miala zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wode swiecona od ksiedza co egzorcyzmy odprawia i tym smaruje małego.A jak mi ktos dziwnie sie na niego patrzy albo na mnie to mowie zaklecie no ale sie nie smiejscie/ ha i tak bedziecie wiem/ tfu tfu tfu /to trzy spluniecia/ twoje oczy w mojej dupie. No wiem ze to smieszne ale ponoc pomaga. Troche magii w zyciu nie zaszkodzi hihi Ciuszkow z Anglii to ja mam mnóstwo bo sama tam byłam i mam tam mame. Czesc udało mi sie sprzedac,tyle ze ja nie umie handlowac i za grosze to pusciłam 34szt za 100zł a widziałam na allegro ze ludzie taką ilosc dwa razy drozej sprzedają. Mnie tam nie zalezy na kasie a na pozbyciu sie tego za symboliczna cene bo nie mam gdzie tego trzymac a dzieci wiecej miec nie zamierzam.Wiec jak któras cos potrzebuje w rozmiarze 3-6 lub mniejszym to piszcie,wysle zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o ciuszki to ja tez chce sie załapac na rozm juz ok roku i wyzej. elaebela@wp.pl głownie spodnie,dresy,bluzy,bluzy zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mamę w Irlandii,ale ona nie wie gdzie są takie sklepy z odzieżą używaną;na allegro nieraz straszne lumpy sprzedaja,pokoloryzują zdjęcia ,a jak póżniej przychodzi to okazuje się że to nie taki super stan,moja kleżanka tak wtopiła,wydała ponad 400 zł na paczkę ubranek,które wyglądały na zdjęciach super,a potem sie okazało że wszystko sprane było mama przywozi mi dużo z Early days,tam są za grosze a tu mam małego w co ubierać w każdy dzień inaczej:-)u nas ciuchy dla dzieciaków sa drogie;ja wsdzystkie kupuję w h&m albo w zarze,nieraz w reservd bo te nie markowe są w bardzo podobnych cenach;nieraz na allegro fajnę okazję można spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty martita jakie chcesz wiekowo? bo ja mam tyle tego ze przeciez nie bede robic zdjec wszytskiemu co w pudle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj popisałyście...a ja nie mam nawet czasu żeby wszystko przeczytać- Łapa znajdz mnie prosze na nk :Anna Kornecka Kraków (wczesniej czestochowa) bo ja nie moge cie znalezc:( Majka ja mam córkę z 2 stycznia 2010 i wazy wlasnie 8 kg, ale moja jest dużym dzieckiem i bardzo dużo je wiec stad ta waga- a ja jestem taka malutka....juz jej nie noszę;) ale co do wagi to kazde dzieko jest indywidualne i my mamy kolezanke 3 miesiace starsza id Julii i wazy tyle samo, wie cto jest bardzo wzgledne- ja tez mysle o kupnie spacerowki (parasolki) bo ta od 3-funkcyjnego wozka zostanie na zimę i w teren, a na miasto to lepsza taka mała i lekka;) ja chce Maclarena ale sa bardzo drogie;/ tylko Julka musi już siedzieć i w zależności od tego kiedy będzie gotowa na jazdę na siedząco to kupię jeszcze w tym roku albo w przyszłym;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×