Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

ja tez jestem chetna :) na ciuszki pozyzej 4 mies gdzies tak :) bo narazie to mam mnustwo ! wyslijcie mi tez :) moj adres moniadzienis@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak moja mama,ona tez nie łazi po ichniejszych szmateksach tylko w sklepach kupuje a ze ma blisko do nexta i własnie do erlydejsa to tam nas zaopatruje w nowe ciuszki.Powiem szczerze ze to duza ulga miec taka babcie co nakupi ciuszkow.Maz jak był ostatnio to tez sporo przywiózł i na małego i na pozostałą dwójke.A i mnie sie trafiło duzo fajnych spodni i koszulek bo były tam bardzo tanie.No w Polsce za Ł1 koszulki nie kupi własnie zobaczyłam ze nie mam na klawiaturze znaku funta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha to bedziesz miała kolezanko problem ktorej co wysłac,bo dzieci mamy w podobnych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie,koszulki za grosze chcby na jeden raz moja mama nie wie gdzie tam sa lepsze sklepy,Nexta w pobliżu nie maja,bo jak byłam to nie zaóważyłam,jest h&m i st.Bernard to nieraz cos fajnego kupi;ja mam pół szfy ciuchów dla małego,ale ze szmaty uwielbiam to nigdy nie bedzie za duzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak spodoba nam sie to samo:-) niedawno pisała czemu nikt nie chce,to teraz ma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zdjecia waszych maluszków.Wszystkie to kochane śliczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poddam sie walkowerem bo w sumie to mi ciuszków nie brakuje,no chyba ze cos mi sie szczegolnie spodoba hihi http://dladzieci.oferty.pl/pl/category/odziez-i-dodatki-niemowleta-i-male-dzieci-pajacyki/region/w-polska-podkarpackie-jaroslaw-woj-podkarpackie/tygrysek-627277.html http://dladzieci.oferty.pl/pl/category/odziez-i-dodatki-dla-dziewczynki-inna-odziez/region/w-polska-podkarpackie-jaroslaw-woj-podkarpackie/paczka-dla-dziewczynki-niemowlaczka-623946.html?impression=normal_impression teraz usiłuje to sprzedac i na razie marny odzew,zastanawiam sie czy za drogo czy co? Zyj tak,aby znajomym zrobiło się smutno,gdy umrzesz Filipek 15.02.2010r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa fajne ciuszki ale chyba troche za drogo, bo ostatnio moja cieżąrna kolezanka za 65 zlotych kupiła chyba 30 sztuk i to bardzo ładnych naprawde... teraz po prostu wydaje mi sie ze tyle tego jest ze ludzie daja coraz nizsze ceny i pewnie dlatego tak trudno sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny tak się rozpisaliście że nie nadążam z czytaniem ,u nas dziś wolny dzień bank holiday więc weekend dłuższy pogoda słoneczna więc szykujemy grilla , Mateuszek przesypia prawie całą nockę ale w dzień to żywioł 2 drzemki po 15 minut , ciężko coś zrobić , a na dodatek idą mu ząbki więc marudny ,idę szykować małemu zupkę tzn.,wczoraj zrobiłam jarzynową z lanymi kluseczkami więc tylko podgrzeję; miłego dnia .....Aleksander.....02.03.2001.... ......Mateusz........30.11.2009....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie wypogodziło wiec zmykam po Zuzie i jade na wies. Miełgo popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa wystaw na allegro,tam więcej ludzi zagląda mój mały zasną,znowu popłakiwał,odzwycził sie od spania nz brzuszku,tak jest zawsze po weekendzie,bo u teściowej nie ma łóżeczka i mały śpi na pleckach w wózku u mnie pogoda beznadziejna,pada i zrobiło się zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszystkie chca??????? ale jestescie:) no nic juz jestem w trakcie robienia zdjec.... ubrania sa w bardzo dobrym stanie bo reszte lekko poplamionych albo spranych-wyrzucilam....wysle wszystkim (tym ktore chca)te same,tylko podpisze ktore na jaki wiek....dosyc drogie byly.. nie wiem czemu next dla niektorych jest"tani" dla mnie np.kurtka kosztujaca 40 dla dziecka to juz duzo a moje kolezanki w PL mowia,ze nie.....ja nic nie rozumiem....tak szczerze to nawet nie wiem jakie sa ceny ubranek w PL.... moja mama jak byla kupila malej np.spioszki(ladne,z takim kwiatem wychaftowanym ) i dala 70zl!!!!!az sie za glowe zlapalam takie koszta.... dobrze ze tu mieszkam chyba jest taniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki 13 ja tez poprosze o fotki ubranek tak od 74 rozmiaru majka782@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co to jest 74????? tu nie ma takich rozmiarowek...ja sie nie orientuje... powiedzcie na ile miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To twoje kolezanki bogate musza byc jek dla nich 40 funtów to niewiele:-) my jestesmy na etapie poszukiwan autka miki rób zdjecia i wysyłaj,bo ja juz jestem chetna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:) nie wiem co one za glupoty opowiadaja....moze przez moja 3-letnia nieobecnosc w totka wygraly....:) zdjecia porobione,teraz robie obiad wiec po obzarstwei powysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po obiadku tzn., robiliśmy grilla mały zasnął więc na chwilkę usiadłam do komputera , później spacerek jak się obudzi , Miki a co do cen w Polsce to są koszmarne pisałaś że niedługo się wybierasz , pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny w polsce sa wysokie mi siostra kupuje ciuszki dla małego przewaznie w Belfascie W primarku :) a dziecko szybko wyrasta ja juz nazbierałam duza torbe za małych ubran nawet nie były nakładane nie ktore. A co sadzicie o chodziku dla dziecka ??? wiem ze niby sie nie zaleca ale moze cos wiecie na ten temat ??? i co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! ale napisałyście :) az nie wierzyłam jak zobaczyłam ale to chyba zasługa złej pogody amerka - ja też dołączam się do zazdrośnic z powodu m-ca zamieszkania :) zresztą anice też zazdroszczę Krakowa -piękne miasto :) mam nadzieje że jak w końcu sie zrobi ciepło to wybierzemy sie we 3kę do K-kowa ja też jestem po cesarce - w ciązy przytyłam 22 kg - 10 zeszło po porodzie a reszta jest!!!!!!!!!!!!!! i nie wiem od czego to zalezy bo juz keidyś pisałam że karmiąc piersią nie jem wszystkiego i od m-ca 2x w tyg na basen jeżdze i teraz spacery i nic :( postanowiła jeszcze że rowerek dorzucę i może w końcu coś się ruszy..musi ruszyć !! ja też kupuje prawie wszystko na allegro i w sumie są to prawie zawsze nowe ciuszki - głównie z Anglii lub h&m na allegro też sprzedałam wszystkie (prawie) swoje ciążowe rzeczy- prawda że za niewielkie pieniądze ale przynajmniej mam je z głowy :) Iga dostała mnóstwo rzeczy w prezencie od gości - którzy przychodzili ją witać a jeszcze jak była m ciąży dostała mega pudła z ciuszkami po córeczce mojej kuzynki najlepsze jest to że przywiozła wszystko jak leciało i kazała sobie przebrać i te zniszczone wyrzucić - tak też zrobiłam i ostatnio zastanawiałam sie że tyle było tych paczek a teraz miałam odłożone w szafie takie dwa pudełeczka - ale stwierdziłam że najwidoczniej to tak przeselekcjonowałam a tutaj w ubiegłym tyg wchodzę na strych a tam ogromne pudło z ciszkami - nawet nie pamietam co w nim jest :) ale śpiochów i pajacyków mam dostatek nawet w niektórych rzeczach chyba Iga nie pochodzi - zwłaszcza w sukieneczkach - a takie ładniutkie są... aaa, własnie anika Julcia ma taka super czerwoną sukienusię ze skrzydełkami - gdzie taką można kupić?? a co do chrzcin i zaproszeń to ja zrobię sobie sama - lubię takie zadania - sama robiłam sobie na ślub i mojej kuzynce dla jej córci na chrzest :) pokażę Wam jak będą gotowe :) nie pamiętam - ale chyba nie witałam Nowych MAM - a więc WITAM nowe Koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Udało mi się znależć fajne autko w Oleśnicy,120 km odemnie,jutro po nie jedziemy kupiłam na allegro inne buty małemu,Pumy za 56 zł,te duze będzie miał na póżniej;mąż nie widział i sie nie dowie:-) ja będę kąpać malucha i do spania go szykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sortuje i wysyslam....powinny byc za jakies 20 minut na waszych mailach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki dla mnie tez wyslij, tez 3-6 miesiecy skoro bedziesz dopiero w sierpniu, chyba, ze wczesniej to takie do 3 miesiecy tez bym z checia zobaczyla. Mój mail kasiamer@wp.pl Mnei najbardziej interesuja pajacyki i spioszki. Ja dzisiaj kupiłam małemu 3 pajacyki w tesco za 47zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×