Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ha ...................
[ja się znam na ekonomii, mam wykształcenie ekonomiczne i uważam to co robi PO za potworne. ich działania to jedna wielka grabież naszych dochodów. nic dziwnego że wywindowali deficyt budżetowy do 4 krotności tego co odziedziczyli po pisie.] To, że masz wykształcenie ekonomiczne jak mowisz nie znaczy, że znasz się na ekonomii ;) Jak wiemy PRL wykończyli przede wszystkim ekonomiści PiS równiez chciał wykończyć PO wrzeszcząc co powinni zrobić, a tymczasem dzięki Bogu ekonomiści PO zrobili akurat zupełnie co innego jak wiesz i ... dobrze na tym wyszliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam że nie mam wiedzy merytorycznej, jestem poniekąd z zawodu ekonomistką. Ja niestety jednak uważam, że w każdej partii są tacy właśnie co tylko pieniądze i władza. PIS z całym szacunkiem też nie był dla całego narodu... Nie jestem ani zwolenniczką PIS, ani PO. Uważam,że wprowadzenie teraz Euro to nie jest najlepszy pomysł, ponieważ nasza gospodarka nie jest stabilna. Wprowadzenie Euro wiąże się z dużymi niedogodnościami, oznaczającymi między innymi wzrost cen, ale niestety nie wzrost płac. jeśli kiedykolwiek znajdą się ludzie uczciwi, rzetelni, inteligentni, którym nie chodzi o władzę i pieniądze, będącymi dla całego narodu, nie będą się obrażać i potrafiący rozmawiać merytorycznie z każdym a nie pluć jadem, to ja pierwsza na taką osobę zagłosuję. A na razie proszę mi wskazać taką osobę teraz, bo ja naprawdę takiej nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" magdalenka kretynko topik zalożony na publicznym forum więc każdy może tu pisac. A jak ci towarzystwo nie odpowiada proponuje wypie**alac na lizanie d**y pisowskim kundlom w innym topie " Lepiej bym tego nie ujął . Właśnie widać jacy tolerancyjni są pisorkowi zwolennicy " To ohydne teksty. Jak mozna ? To sprawa Jarosława Kaczyńskiego i jego matki. A nie sprawa mediów czy pospólstwa. To olbrzymia tragedia rodzinna, strata syna i brata. Odwaliły by sie te hieny dziennikarskie. A za takie cos powinny byc kary z komisji etyki. " Gazeta FAKT - za wiele bym się po niej nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessiss
Moim zdaniem to co się dzieje w Grecji ta nie są akurat klasyczne następstwa kryzysu. Kwestia członkowstwa Grecji w dużej mierze opierała się na atrakcyjności dla branży turystycznej pozostałe za aspekty gospodarki były mniej stabilne i zbliżone do porządanych w unii. Bynajmniej jeśli nawet tak jest to tym bardziej nam w sytuacji gdy nie wiemy kiedy kryzys się skończy nie wolno podejmować pochopnych decyzji w sprawie euro bo jak widać ryzyko istnieje. Także tu spostrzeżenia Offermy są jak najbardziej słuszne. Trzeba oceniać ryzyko. Jest duże z pw możliwych wachań siły nabywczej pieniądza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety właśnie wahania i niestabilność środków pieniężnych, czyli np dostaję 2000 zł, ale wcześniej za te 2000 zł mogłam kupić więcej, bo była większa siła nabywcza pieniądza, a teraz siła nabywcza pieniądza osłabiła się i to oznacza, że za te same pieniądze kupię znacznie mniej. nie jestem zwolenniczką wprowadzenia euro teraz, żeby wprowadzić euro trzeba zrozumieć ryzyko, jakie niesie za sobą wprowadzenie euro. Złotówka nie jest bardzo silną walutą, Polska nie jest aż tak dobrze rozwinięta. Mamy dość kiepski system podatkowy, według mnie zbyt trudno jest założyć firmę, bo mamy w Polsce wielką biurokrację. czekam też na to by ktoś mi wskazał polityka, jakiego opisałam wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermo >>>> specjalnie dla ciebie bo najwyraźniej trzeba ci łopatą kłaść do łepka :D 4. decyzje polityczne podejmuje również w oparciu o poglądy danej partii na gospodarkę bo jednak całkiem zielony nie jestem , ale.... o Grecji z tobą nie porozmawiam .. nie muszę chyba się znać na wszystkim ? 5. mam odwagę się przyznać ze nie znam się na wszystkim - co nie oznacza że kompletnie nie mam pojecia o gospodarce tyle że w kontekscie twoich pytan uznałem że nie jestem kompetentny aby wejść w polemike Jeżeli to nie jest dla ciebie sprecyzowanie mojej wypowiedzi to ja nie wiem kto ci dał dyplom uczelni ... czytanie ze zrozumieniem jest wszak bardzo ważne w jakiejkolwiek szkole/studiach :D :D i może doceń to pisiorku że potrafię przyznać się że w jakims zakresie się na czyms nie znam , chyba że wolisz takie MAgdalenki kretynki i innych co piszą o czymś o czym nie mają pojęcia byle kłapać jęzorem bez odobioru :-O nie dogadamy się , inne fale mózgowe najwyraźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo pieprzysz od
rzeczy? Może czytaj ze zrozumieniem A co do dziury budżetowej to zwiększa się z roku na rok i to nie tylko za czasów rządu PO jak wiesz ekonomisto z Bożej łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się zgodzić co do tego , że chcieli mieć prestiżową delegację przebijającą tą Tuskową... ale to są dywagacje . Mnie też dziwi że ci dowódcy sami się nie zdziwili że lecą jednym samolotem , ale czy mogli odmówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo i to cały ty
nie podałes , że PiS spijal śmietankę jaką zostawiło mu SLD więc to nie ich zasługa dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatynku co się dziwisz
takich mamy "ekonomistów " jak offerma jak się studiuje za flotę potem tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:43 [zgłoś do usunięcia] offermo i to cały ty nie podałes , że PiS spijal śmietankę jaką zostawiło mu SLD więc to nie ich zasługa dziecinko" Jaką śmietankę ???? Chyba ci się sperma na mózg rzuciła. :D:D:D:D:D SLD i gospodarka. :D:D:D Chyba afery, oszustwa i złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam Shatynku, że
Lechu K. kulom się przecież nie kłaniał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jaką śmietankę ???? Chyba ci się sperma na mózg rzuciła. SLD i gospodarka. Chyba afery, oszustwa i złodziejstwo. " i po co tu wlazłeś patałachu :D ? żeby prowadzić dysusje na poziomie czy wydzielać te swoje gazy ? :D teraz wybacz to wszystko co mam do ciebie :D IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie mogli odmówic, Obywatelu... Prezydentowi sie nie odmawia... A gdyby któryś chciał wytłumaczyc, że to nie zgodne ze zdrowym rozsądkiem, wiesz co by sie działo ? No... " Pomału mnie przekonałeś ... ale tego nikt nie przyzna bo Wawel itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echja, fajnie piszesz. Mimo, że nie na wszystko mam taki sam punkt widzenia. Aż miło Ciebie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma skończ temat
bo stajesz się nuuuuuuuuuuudny jak flaki z olejem [a co to była za "śmietanka" bo nie wiem? na nabiale się akurat nie znam.] ty jeszcze dużo nie wiesz za dużo siedzisz na forum dla kobiet zamiast uzupełniac luki w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko zastanawiam, co robi socjolog wsi na czele kolegium IPN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatel przeczytaj moją wypowiedź, zupełnie nie chodzi mi o Komorowskiego,ani innych polityków, bo on jadem nie pluje, wyraziłam się nieprecyzyjnie, chodziło mi o to, że polityk, powinien mieć te cechy, które wypisałam. Owszem znam polityków, którzy nie plują jadem, ale czy są krystalicznie uczciwi to nie dam sobie ręki uciąć. Przepraszam za nieprecyzyjne zdanie, jestem dziś wyjątkowo zmęczona i czasem myślę szybciej niż jestem w stanie to wypowiedzieć. Co do plucia jadem chyba wiesz kogo miałam na myśli. A nie znam polityka, który ma te cechy co wypisałam czyli jest uczciwy, porządny, rzetelny, kompetentny, inteligentny, nie pluje jadem też, jest politykiem wszystkich Polaków, dba o interesy wszystkich, nawet tych szarych obywateli, nie jest zainteresowany jedynie kasą i władzą... I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatel przeczytaj moją wypowiedź, zupełnie nie chodzi mi o Komorowskiego,ani innych polityków, bo on jadem nie pluje, wyraziłam się nieprecyzyjnie, chodziło mi o to, że polityk, powinien mieć te cechy, które wypisałam " Wszystko spoko teraz rozumiem :-) zagladaj tu częściej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rząd PiSu wg offermy
i innych żołnierzyków pisowych byl wspaniały przede wszystkim koalicja żenująca z ministrem rolnictwa tysiąclecia i pewnym koniowatym, faszyzujacym adwokatem. Ta koalicja PiS-Samoobrona-LPR cyniczna, żenująca skarykaturyzowała polską politykę, powodując nieustanne napięcia, łącznie z "prawdą" objawioną przez IPN Prawa i Sprawiedliwości. dzisiaj Jar żądny władzy startuje na prezydenta RP bo myśli, że ludzie zapomnieli lata jego rządów NIE, NIE ZAPOMNIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×