Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To dla mnie jest [["Donald Tusk pojechał do Smoleńska, żeby uścisnąć się z Putinem. Jarosław Kaczyński pojechał do Smoleńska, żeby rozpoznać ciało brata... Pan tego nie czuje, panie Schetyna...." - pisze Wojciechowski.] po prostu zwykla idiotyczna manipulacja faktami, jakze popularna w czasach komuny Jak ty tego nie widzisz to już twój problem Sprawa dla mnie jest prosta i nieskomplikowana Rosyjski premier zaprosił polskiego premiera, ale prezydent Rosji nie zaprosił prezydenta Polski więc Lechu K. mógł przyjechac do Katynia , tylko musiał się z tym liczyć, że nikt nie będzie się z nim spotykać ... proste i nieskomplikowane, bo jak wiemy w każdym państwie na świecie są okreslone, ściśle określone normy duplomatyczne, więc decydując się na wizyte Lechu K. musiał się z tym liczyć Rosja nie miała zamiaru wchodzić w wewnętrzną rywalizację naszych elit politycznych, a może to Rosji akurat było na rękę ... ? Nie wiemy, bo Kreml i tak miał alergię na Lecha K. to wiemy i jak wiemy ...nie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurokraci unijni ! Druga z największych plag cywilizowanego świata ! Hamulec postępu i odważnych przedsięwzięć ! BIUROKRACJA I URZĘDASY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udawaj kretyna :O no wybacz nie mogłam inaczej nie wymrą, i nie wymierają ujemna dzietność wśród etnicznych Rosjan > praktyczniena naszych oczach Rosja staje się krajem w dużej części muzułmańskim co z tego wyniknie ? Rosjanie nie wymrą ale będą krajem muzułmańskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobiazg . Jak widać na każdym kroku kretyni w Polsce dobrze się mają . Podobno bezpieczniej z większością ! ( tam był żart ... - na drugi raz podkreślę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto dla mnie to jest
nieprawdopodobne żeby ktoś siedział od rana do wieczora na kafe nie wiem jaka ludzie mają prace, ale ja w czasie pracy nie mam czasu żeby wchodzić na jakiekolwiek forum czy ... buszowac po necie nie wiem jak niby pracując można narzekac na niskie zarobki jaka praca taka płaca - to stare hasło i zawsze aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odczytałam dobrze przepraszam :) co do kretynów itp podobno stado baranów prowadzone przez lwa jest dużo groźniejsze niż stado lwów kierowane przez barana no ale gdzie te nasze polskie lwy ... chyba już w komplecie na powązkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludy , jeden z tych nicków
modem wolne żarty samanto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo pierwsze to słyszę
[podobno stado baranów prowadzone przez lwa jest dużo groźniejsze niż stado lwów kierowane przez barana] ale dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:53 [zgłoś do usunięcia] i-won To dla mnie jest [["Donald Tusk pojechał do Smoleńska, żeby uścisnąć się z Putinem. Jarosław Kaczyński pojechał do Smoleńska, żeby rozpoznać ciało brata... Pan tego nie czuje, panie Schetyna...." - pisze Wojciechowski.] po prostu zwykla idiotyczna manipulacja faktami, jakze popularna w czasach komuny Jak ty tego nie widzisz to już twój problem Sprawa dla mnie jest prosta i nieskomplikowana Rosyjski premier zaprosił polskiego premiera, ale prezydent Rosji nie zaprosił prezydenta Polski więc Lechu K. mógł przyjechac do Katynia , tylko musiał się z tym liczyć, że nikt nie będzie się z nim spotykać ... proste i nieskomplikowane, bo jak wiemy w każdym państwie na świecie są okreslone, ściśle określone normy duplomatyczne, więc decydując się na wizyte Lechu K. musiał się z tym liczyć Rosja nie miała zamiaru wchodzić w wewnętrzną rywalizację naszych elit politycznych, a może to Rosji akurat było na rękę ... ? Nie wiemy, bo Kreml i tak miał alergię na Lecha K. to wiemy i jak wiemy ...nie bez powodu" Mówisz manipulacja faktami ?? To może dla ciebie a nie dla mnie. Wkleiłem to w celu ukazania hipokryzji zarówno donka tuska jak i władka putina. A co do samej delegacji to trzy dni wcześniej jak przylatywał Putin i Tusk były zamontowane urządzenia na prowadzające przy których nawet ślepy by wylądował na błoniach krakowskich. Kiedy przyleciał Prezydent Kaczyński tych urządzeń nie było. :O Czy to jakiś zbieg okoliczności ??? Dlatego uściski Tuska z Putinem to zwykłe aktorstwo. W głębi duszy to te dwa kurewskie indywidua cieszyły się . :O Wiochmen komorowski mógł wreszcie podpisać ustawy których Lech prezydent nigdy by nie podpisał, tzw. kaczki nie ma z drugie robią jakiegoś potwora, interesik się kręci, karawana toczy się dalej..........by żyło się lepiej ..........złodziejom i łapówkarzom. A społeczeństwo ???? prymitywne zagłosuje tak jak jej media wskażą. Tylko pewnie tak do czasu bo ileż można kraść bezkarnie ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo pierwsze to słyszę [podobno stado baranów prowadzone przez lwa jest dużo groźniejsze niż stado lwów kierowane przez barana] ale dobre :) chyba dość stare , nieważne TYCjan lew jak z Nranii baran jak z sejmu rotveiller ? toż to baran który zamiast mózbu dostał szczęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z toba Smoku ... pozostaje przy swoim zdaniu. A już teoria o likwidacji na lotnisku urządzeń naprowadzających wybacz , ale to się kupy nie trzyma ;) PS Przypominam tobie, że IPN-em kierował człowiek PiS-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watykan daleko . Mamy swojego "duszpasterza(!?) " .Słynnego kapelana motocyklistów . Proboszcz podropczyckiej parafii Roman J. znany w całej Polsce fan motocykli . Organizator zlotów , ulubieniec młodzieży aresztowany na trzy miesiące za molestowanie dziewcząt poniżej 15 roku i współżycie z jedną powyżej 15 roku . "Nóż się w kieszeni otwiera" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMOKU nie wiesz, że
Magda rozwiązała wczoraj późnym wieczorem przyczyny katastrofy w Smoleńsku i losy ustawy o IPN ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? :-D nie wiem po co nam komisje międzynarodowe, Magda już wie :P Maaagdalenka [na romantycznego bohatera nie mialby szans mowiac, ze gdyby Prezydent Kaczynski chcial odeslac ustawe o ipn do tk to by odeslal, a ze wolal zginac w wypadku to juz marszalka nie obchodzi.... czy wy nie widzicie ile w tym bufonie jest nienawisci nie mowiac o podlosci....zreszta czlowiek, ktory dla przyjemnosci zabija zwierzeta to.....] czyli jak pisze IFTAR tajemnica katastrofy smoleńskiej jest juz rozwiązana :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D Maaagdalenka ma łeb nie od parady SMOKU ... :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz mi "Smoku.." czy Ty naprawdę wierzysz w to wszystko o czym napisałeś ? Wierzysz , czy tylko tak piszesz , żeby pisać . Bo tak ... Spiskowa teoria dziejów zawsze w modzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie upatruje żadnych spisków ale usunięcie tych urządzeń było celowe. W jakim celu ??? nie wiem. Może chcieli żeby wylądował w innym miejscu i spóźnił się na tą uroczystość. Takie chamskie zagranie w stylu Putina. Co do wypisywania jakiś głupot o zaproszeniu tuska przez putina. Do Katynia miał zapraszać putin ?? przedstawiciel kraju który dokonał tego mordu ? Tusk powinien tam pojechać bez względu na zaproszenie jakiegoś putina. Dlatego pisanie że Kaczyński pojechał tam prywatnie to zwykła prymitywna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorii spiskowych by nie było no może było by mniej gdyby nie zachowanie polskiego rządu. Niekompetentne, wasalskie zachowanie donalda tuska wobec putina. :O Sprawę powinna prowadzić prokuratura polska a obserwatorami powinni być rosjanie. A nie odwrotnie. A teraz ?? Gówno wyjaśnią i teorie spiskowych będzie coraz więcej. By żyło się lepiej tuskowi i wiochmenowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
Smoku, racja! Nie byłoby tyle teorii, ale jak mamy rząd tchórzów, to niestety mamy to co mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Smoku ... " Ty nie wiesz i my nie wiemy co przywieźli Ruskie kiedy ladował Putin . Tak jak nie wiemy jakie systemy przywieźli do Krakowa Amerykanie kiedy powstała namiastka planów , że Obama będzie na pogrzebie śp. L. Kaczyńskiego . Bo jak wiesz "obsługa" natychmiast pojawiła się w Krakowie z tonami sprzętu jak tylko pojawiła się wieść , ze ma przylecieć ! Tak postępują oba światowe mocarstwa !!! Czy to jest kompatybilne z systemami ogólnie dostępnymi czy też nie tego nie wie nikt i tak powinno być . Tajne ! Koniec kropka ! ( nie tak jak w Polsce ! ) Lotnisko w Smoleńsku wojskowe przede wszystkim , cywilne sporadycznie ma na wyposażeniu to co ma i nasi piloci o wszystkim dobrze wiedzieli . Znali to lotnisko , lądowali tam kilkakrotnie . Ostatni raz trzy dni wcześniej . Nie wierzysz Prokuratorowi Generalnemu mianowanego przez śp.Prezydenta ? Nie wierzysz specom od wypadków lotniczych ? Zapewniam Cię , jako człowiek mieszkający w lotniczym mieście , związany z lotnictwem od dziecka i pracujący w lotnictwie przez 12 lat , że to są naprawdę wyjątkowi fachowcy z wielu dziedzin ! A większość wypadków lotniczych to najczęściej błąd pilota . Kiedy pasażerski samolot podchodzi do lądowania ma prędkość rzędu 260 - 320 km/h , co daje około 75 m / sek . Przy tej masie i prędkości oraz naturalnych czasów reakcji człowieka i maszyny prawa fizyki są bezwzględne . Nie tolerują najmniejszego błędu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar i to jest własnie to
cholerne zakłamanie w KK [Największy skandal w Kościele Trwający przez dziesięciolecia proceder seksualnego wykorzystywania dzieci i seminarzystów przez duchownego z Meksyku to największy skandal, ujawniony w Kościele katolickim.] Ile mamy tych "największych skandali w KK ? W ostatnim czasie jedna afera goni drugą ! Dlaczego KK i watykan udają, że o sprawie nic nie wiedzieli ? Jeżeli to prawda, że JP II nie wiedział to kto ukrywał te fakty przed Papieżem ? Czy nie przypadkiem sekretarz Papieża? Czy tak trudno to ustalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzysz Prokuratorowi Generalnemu mianowanego przez śp.Prezydenta ? Nie wierzysz specom od wypadków lotniczych ?" Nigdzie nie powiedziałem że nim nie wierzę z tym że nasza prokuratura jest tam w charakterze tzw. klienta i nie ma nic do powiedzenia.:O A z tym błędem pilota tobym tak nie szachował. :O Sprawa nie jest jasna wiele czynników jest tu podejrzanych i niezrozumiałych dla logicznie myślącego człowieka. Bo dla debila to sprawa jest jasna. Do kabiny wszedł Kaczyński kazał lądować i pewnie jeszcze za stery łapał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
poczytalam troszkę jak to offerma próbował tłumaczyc niejakiemu shatynowi, ale widac, ze to cięzki przypadek, nic nie trafia, nic... Offerma, podziwam Cie za cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×