Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Iftar od Pink Floyd, King Crimson poprzez Led Zeppelin do Iron Maiden , Slayer, Metallica , Death , Milesa Daviesa, The Gathering, Tristania, Candlemass .... itd. masz szerokie horyzonty muzeczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski nie ma obaw o śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. Skrytykował głosy prawicy nawołujące, by Polska przejęła od Rosji to dochodzenie. to s k u r w y s y n zdrajca narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie możemy dać się sprowokować Platformie, trzymajmy nerwy na wodzy - takimi słowami miał zwrócić się do parlamentarzystów PiS Jarosław Kaczyński, ustalił "Wprost". gdzie tu jest zaczepka ?? jak zwykle wy chyba czytacie i rozumujecie po swojemu. na majowke sie gdzies wybieracie bo ja wlasnie odpalam piwo na mazurkach:D czy bedziecie caly wekend siedziec i pierdolic te swoje herezje z tym forumowym pseudo patriota bohaterem na czele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ? Niejaki Jarosław K. i odpuszczenie sobie ? Przecież to mały, nadety człowieczek, naładowany frustracjami i pychą... nadety sfrustrowany maly czlowieczek to jakos bardziej do ciebie mi pasuje pajacu ktory juz od rana zaczal donosic na smietnik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn --->>> wczoraj w jednym z tygodników widziałem duże zdjęcie Jarosława ( po tragedii ). Muszę przyznac że mną "wstrząsneło". Na prawde mu współczuje .... ale jak słysze takie wypowiedzi to jestm mi ... smutno :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tutaj musialo wczoraj dziac obywatel obsrane jaja :D i lament dziadygi na smietniku :D ja pierdole wy nie macie zycia zadnego ......caly dzien spedzac na czytaniu newsow o polityce to trzeba byc niezle pojebanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn ty nie komentuj mojej osoby ty skomentuj swoja lepiej :D:D krolu pseudo bohaterze patriota od 7 bolesci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze to nie ty naczelny baran kafe bedzie decydowac co on ma ze swoim zyciem robic i ulatwiac komuchom dalsze rozkradanie panstwa. nie no zachowanie agenta sikorskiego jest po prostu fatalne takie szmaty jak on i shatyn to by najchetniej klanialy sie kazdemu i uprawialy polityke na kolanach tak zwana polityke milosci. dobra ide nad jezioro nie bede czytal tego gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn będe pisał z przerwami ... :-) jakby co ... nie wdawaj się w dyskusje z kimś o mentalnosci nastolatka ( co widac po stylu wypowiedzi, budowie zdań i podniecaniu się forumowym rozrabiactwem, podobno toto ma wyższe wykształcenie :D ) także będe ... co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na koniec cos jeszcze dodam:D We Wo nie będe wnikał w Twoją kartę pacjenta ale polecam film z DiCaprio reż. Scorsese "Wyspa Tajemnic" wielu z was tak ma jak Teddy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:55 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca2 Stuknięty Porąbaniec H U J cie obchodzi zapytac sie mozesz--------> widać ,ze do lat doszedłewś cymbale ale do rozumu hoho duuuuuuuuuuuuuuzo ci brakuje.:DWypij sobie mleczko i idż na spacerek,poderwij jakąś lahonę,bo na razie jak prawiczek się zachowujesz:D I to nieokrzesany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest i pierwszy donos pieska shatyna!!!! jeeeeeeee jeeeeee uczy sie!! od swojego pana :D:D:D wierny dogi :D ps. stukniety pedalec wez sie wiesz juz co :D:D?? czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż więcej gorszych porąbanców wiecej na tym cafe aniżeli w w/w ksywce:D:D:D Ty warszawe widziałes na obrazku wsioku rąbnięty:DWawcia2 Masz dobrze pod kopułą napiertolono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi obywatelu Shatynie: - przeanalizowałem sobie pana wawcia - otóż: 1) niedostępne dla jego umysłu jest to o czym tutaj piszemy 2) prosty chłopak i w gruncie rzeczy dobry człek tyle że... dziecinny i z lekka zfrustrowany ( mało panien w życiu pewnie lub wcale) 3) aby jakoś się odnaleźc wśród nieco mądrzejszych od siebie tu na forum ucieka w świat fantazji ( shatyn i obywatel to pedzie, shatyn i obywatel to ta sama osoba) 4) on musi wyzywac od baranów by jakoś uratowac przed sobą samym swój własny wizerunek ( myśli że jest całkiem inteligentny ) Także Shatyn - nie wolno się śmiac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powstańkaa
przesyłajcie znajomym link do tej playlisty, nie możemy pozwolić aby pełnia władzy spoczęła w rekach PO. Te filmiki naprawdę otwierają człowiekowi oczy - mówię to szczerze jako były wyborca PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×