Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

ofermo odpowiedz pierdolcowi na post z 12-37 ze skarb panstwa w zwiazku z afera hazardowa mogl stracic do 469milionow zlotych i niech sie odpierdoli dziadyga jebany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy taki "człowiek" może załozyć konto i otrzymywac zasiłek / Bo skoro jest człowiekiem to i jest obywatelem. Czyli przysługują mu prawa obywatelskie... Może jakies linki ? a 4 latek moze zalozyc konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryna to tylko oszołomka i wielbiciuelka niejakiego Jaroisława K. Nie jest żadną wyrocznią. ojej a twoj guru ravelstein jest oszolomem i wielbicielem niejakiego donalda t. nie jest zadna wyrocznia:D cie kurwo dzis zniszczylem musisz przyznac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn o byciu człowiekiem nie śiwadczy to czy umie założyc konto ale może cię źle zrozumiałem. Nie mylmy biologii z kwestiami uspołecznienia danej jednostki. Niemowle niewiele umie poza sraniem w pieluche ale jest człowiekiem żegnam was :-) miłej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODERATORZY......
czemu nie usuniecie tego G Ó W N I A N E G O!!!! topiku!!!!!!!?????????????? ZGŁASZAM DO USUNIĘCIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolisz oferma pitolisz
Rozbijam 3 jajka na patelini, smaże je i zjadam ze smakiem :) to się nazywa "jajecznica" i nie mam przy tym poczucia że zjdłem trzy kurczaki Religia wam bije na dekiel, durna katallicka religia stworzona aby wychowywać posłusznych, bezmyślnych, żyjacych w ciagłym poczuciu winy niewolników W dodatku krzyczycie o moralności i w imie swojego chorego pojmowania tejże każecie rodzić 14 letniej, zgwałconej dziewczynie, dziecko swego oprawcy. Katolickie świętoczki o wypaczonej psychice, niczym się nie rźnicie od wyznawców dowolnej sekty, no może poza skalą jaka wasza sekta osiągneła (btw inne religie to takie same bzdury jakby ktos mial złudzenia co do islamu czy judaizmu) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbijam 3 jajka na patelini, smaże je i zjadam ze smakiem to się nazywa "jajecznica" i nie mam przy tym poczucia że zjdłem trzy kurczaki Religia wam bije na dekiel, durna katallicka religia stworzona aby wychowywać posłusznych, bezmyślnych, żyjacych w ciagłym poczuciu winy niewolników W dodatku krzyczycie o moralności i w imie swojego chorego pojmowania tejże każecie rodzić 14 letniej, zgwałconej dziewczynie, dziecko swego oprawcy. Katolickie świętoczki o wypaczonej psychice, niczym się nie rźnicie od wyznawców dowolnej sekty, no może poza skalą jaka wasza sekta osiągneła (btw inne religie to takie same bzdury jakby ktos mial złudzenia co do islamu czy judaizmu) TO WYCIAGNIJ TEMPA KURWO Z POCHWY KOBIETY 6 MIESIECZNY PLOD I POWIEDZ ZE NIE JEST TO CZLOWIEK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedział Piotr Ikonowicz z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, wzrost gospodarczy w Polsce oparty jest na nieszczęściu wielu osób, a Polacy wyjeżdżają do pracy za granicę, bo w kraju nie ma takiej, za którą można godnie zapłacić. Przekonywał, że Polacy są społeczeństwem systematycznie biedniejącym i nawet klasa średnia robi zakupy w sklepach dyskontowych. ha to jest to samo co ja pisalem shatynowi na ten jego wzrost pkb !! ale ten tepak zajebany nic do niego nie dociera bo przeciez on kurwa wie wszystko najlepiej cwel jebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisz ze nie rozmawiasz z osobami ktore cie niszcza na tym forum a rozmawiasz z tymi co ci dupe liza i cie bronia na kazdym kroku i z tymi za ktorych sam sie pajacu jebany podajesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se myślę ... i myślę....
.... "na kafeterii bez uchwytnych zmian " ... tylko , jak zawsze przed wyborami więcej wpisów ... towarzystwo PO-PiS owo szaleje ... oj szaleje ... jestem tylko ciekawy czy "wawa..." i "offerma" , tak ostro atakujący Shatyna potrafią zrozumieć jak bardzo , a to bardzo jest On podobny z charakteru do Jarosława Kaczyńskiego !? ... jak często Shatyn i Kaczyński mają rację w swoich wypowiedziach ( choć politycznie całkowicie różni ) ale jeden i drugi nie ma tego daru przekonywania innych ... jeden i drugi już samą swoja obecnością wzbudzają u odbiorców wewnętrzny bunt i agresję ... tak ma wiele osób ... ... czasami nie wystarczy mieć rację ... pasuje jeszcze do swojej racji umieć przekonać innych .... a przynajmniej 50% innych ...a drugie 50 % zmusić własną osobowością do względnego spokoju ... ... tej - chyba wrodzonej umiejętności - brakuje i Shatynowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu ... tyle , że Shatyn w wyborach nie startuje ... ... a Jarosław od zawsze pragnie władzy ... tylko czy bez zdolności konsolidowania ludzi , a z wyjątkową zdolnością do ich dzielenia można takiego człowieka brać pod uwagę przy wyborach na prezydenta ? ... .... czyżby "wawa..." i "offerma" tak bezpardonowo zwalczający Shatyna chcą mieć kogoś podobnego na fotelu Prezydenta ??? ... ...Odpowiedzcie sobie sami ... ....bez odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii aborcji i eutanazji uznaje , że człowiek ma prawo podejmować decyzję zgodnie ze swoim sumieniem, ale tylko w tych dwóch opisanych przeze mnie przypadkach.Oznacza to, gdy ciąża jest wynikiem gwałtu, lub gdy zagraża życiu i zdrowiu kobiety... Jestem przeciwna aborcji, kiedy ktoś nie chce dziecka, ale nie ma przeciwwskazań do posiadania dzieci, traktowania aborcji, jako kolejną antykoncepcję, ale co kto zrobi nie moja sprawa. Co do eutanazji się już wypowiadałam... Tutaj jest definicja bezrobocia: z wikipedi: "Bezrobocie jest zjawiskiem społecznym polegającym na tym, że część ludzi zdolnych do pracy i deklarujących chęć jej podjęcia nie znajduje faktycznego zatrudnienia z różnych powodów. Pod pojęciem bezrobotnego można rozumieć osobę niezatrudnioną, nie prowadzącą działalności gospodarczej i nie wykonującą innej pracy zarobkowej, zdolną i gotową do podjęcia zatrudnienia (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy). Jest to szeroka definicja." Definicja bezrobocia ukrytego jest prawie taka, jak mówił offerma "Bezrobocie ukryte - występuje, gdy zwiększanie liczby pracowników nie powoduje zwiększenia produkcji. Wówczas krańcowa produkcyjność pracy (zmiana produkcji w firmie związana ze zmianą zatrudnienia o jednostkę) jest równa zero. Bezrobocie ukryte jest też nazywane agrarnym, gdyż często występuje w rolnictwie. Bezrobocie ukryte występuje też w postaci wcześniejszych emerytur spowodowanych brakiem możliwości zatrudnienia osób w wieku przedemerytalnym. Bezrobocie ukryte oznacza też sytuację, w której osoba pozostaje bez jakiegokolwiek zatrudnienia, jest gotowa do podjęcia pracy, ale nie szuka jej gdyż na podstawie wcześniejszych doświadczeń jest przekonana, że jej nie znajdzie. Do bezrobocia ukrytego można też zaliczyć zjawisko braku odpowiedniej pracy dla osób wykształconych, które mają nieraz jedynie wybór pomiędzy byciem bezrobotnym lub wykonywanie pracy nieodpowiedniej do poziomu wykształcenia i specjalności. Przykładem na to jest bardzo duża ilość osób z wyższym wykształceniem wykonujących pracę fizyczną lub prostą biurową." Jednak istnieje też grupa ludzi, pracująca na czarno, ale będąca zarejestrowana jako bezrobotni, do jakiej grupy bezrobotnych oni należą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj mieliście super wieczó
jak widzę Znowu Maaaagdalenka się poPiSała Maaagdalenka [na romantycznego bohatera nie mialby szans mowiac, ze gdyby Prezydent Kaczynski chcial odeslac ustawe o ipn do tk to by odeslal, a ze wolal zginac w wypadku to juz marszalka nie obchodzi.... czy wy nie widzicie ile w tym bufonie jest nienawisci nie mowiac o podlosci....zreszta czlowiek, ktory dla przyjemnosci zabija zwierzeta to.....] :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D i jak IFTAR pisze rozwiązała tajemnicę smoleńską :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D Maaagdalenak to ma łeb nie od parady :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo co ty mówisz
jeżeli ma być nam obojętnie kto jest prezydentem kto premierem to po co są wybory wg ciebie dla mnie nie jest to obojętne ty w tym obracaniu kota ogonem przechodzisz już samego siebie i brniesz w takie absurdy, że to nie jest już smieszne tylko żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok33 z krakowa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kto Shatynie, nie pokazując palcem , na pewno kilka osób z tego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca 2009 r. Polacy pracujący za granicą przesłali do kraju ponad 24,7 mld euro!" bo tak napisal portal gazeta.pl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien sędziwy wiekiem jegomość próbował nam wmówić że jest liberałem. :) No to macie liberała :D 01.05.2010] 12:02 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Naprawde / Uwazasz, e obywatel nie powinien płacić żadnych podatków i za wszystkie usługi płacić z własnej kieszeni / To może wiesz tez co ma zrobić człowiek który np nie ma na ratowanie go z zawału serca " I to mówi liberał. :D:D:D:D:D:D Co ma zrobić człowiek z zawałem ? Jak nie ma pieniędzy to umrzeć !!!!!!!!!! Tusk zgarnie jego Zusowskie pieniędzy i biznes kręci się dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu następna wypowiedź tego pseudo liberała. :) 12:08 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) ""Uwazasz, e obywatel nie powinien płacić żadnych podatków i za wszystkie usługi płacić z własnej kieszeni /" a ty uważasz że ma prawo płacić z cudzej kieszeni??" Tak. Bo po to stanowimy społeczenstwo, stanowimy państwo. Po to żeby sobie wzajemnie pomagać. Żeby bogatszy pomagał biednejszemy... Madrzejszy głupszemu..." Którego liberała obchodzi jakiś biedak , który przez swoją głupotę i lenistwo jest biedny ????? I dlaczego ja mam sponsorować jakiegoś nieudolnego , leniwego człowieka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jednak lubie , jak ktoś użyje w dykusji słowo "oszołom " - od razu wiem z kim mam do czynienia :D słowo ktore pojawiło się w nazewnictwie politycznym wczesnego i średniego ZSRR i dotyczyło rzeczywiście tych oszołomionych albo wódką albo prochami , którzy wypowiedzieli coś przeciwko władzy w i lądowali tam gdzie trzeba , przecież wiedzieli co ich czeka , mogli nie pić lub brać ;) w Polsce po wojnie królowały raczej " zaplute karły reakcji " dopóki Wałęsa nie reaktywował slowa "oszolom " nadając mu nieco inne znaczenie, kogoś kto się nie zgadza z oficjalną linią poprawnej wobec pewnych kręgów polityki .....i tak mecenas , prawnik , treoretyk i praktyk prawa został oszolomem. i tak to już sie teraz toczy - oszolomem może teraz zostać każdy , kogo się wskaże - nie trzeba już pić czy brać :D;) .....oczywiście tylko jedna partia ma ten przywilej na takie nazewnictwo :D:D:D ....powrót do CCCP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu następne argumenty pseudo liberała , które w rzeczywistości są marksistowskie. :) 12:17 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "jeżeli uważasz że masz prawo przemocą odbierać mi moje pieniądze to jesteś złodziejem po prostu. chcesz mieć prawo do bezkarnej grabieży. jeżeli jeden człowiek okrada drugiego a ty twierdzisz że tak powinno być to już nie ma pola do dyskusji." No widzisz... Brakło argumentów i zaczynasz obrażać... Jakiez to katolskie... Nie ja mam prawo. Państwo ma prawo. Wszyscy tuta, mieszkający na danym terenie, stanowimy państwo. I to państwo ma pomagac biednym i tym którzy z róznych przyczyn poradzić sobie nie potrafią. Po to właśnie stanowimy państwo." Na słuszną argumentację Offermy, ten marksistowski "liberał" próbuje udowadniać że to państwo ma utrzymywać lenii z kieszeni tych zaradnych. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marksista , pseudo liberał tłumaczy. :) 12:28 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) "nie brakło mi argumentów. jeżeli ktoś siłą sięga po moją własność to jest bandytą. proste chyba. a ty chcesz to robić." Jeszcze raz ci tłumacze... Po raz ostatni. Od tego mamy własnie PAŃSTWO. Ono poprzez prawa nam narzucane pododuje to, że bogatszy pomaga biedniejszemu. Że nikt nie pozostaje bez pomocy. To jest efekt rozwoju cywilizacyjnego. A ty chcesz wprowadzać prawo buszu czyli naturalne ... Jak ci się nie podoba to możesz przenieśc się w miejsce gdzie takie poglądy sa urzeczywistniane... Nikt cie tutaj siłą nie trzyma. To tez zawdzięczamy panstwu i rozwojowi cywilizacji... I nie zapomnij o argum,entach o istnieniu "afery hazardowej".." Szkoda nawet to skomentować. Żałosne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tutaj mamy rydzykowego
niedouka : z poprzedniej strony przeczytane:D wawcia_powraca: " TO WYCIAGNIJ TEMPA K**WO Z POCHWY KOBIETY 6 MIESIECZNY PLOD I POWIEDZ ZE NIE JEST TO CZLOWIEK!!!! " Biedny tłuku : z MACICY ... powtórzę z Macicy tam jest płód więc wyciągasz z macicy a że po drodze będzie pochwa to inna sprawa :-O fanych macie dyskutantów to nawet lepszy tekst niż ofermy o bezrobotnych że kto nie wytwarzał nic nigdy nie bedzie bezrobotnym gdy straci prace :-O ADIOS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tutaj mamy rydzykowego
a taka tłuku w tyłek jechany że pouczasz innych a sam żeś debil :D:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×