Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Mam nadzieję że ludzie
Zmądrzeja i wyłapią temat że po się skończyło. Że to wiocha. Niech już skończą i wstydu oszczędza przed światem na czele że swym kandydatem! HA HA ALE MAM Rym Yo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, że jeszcze się nie urodził, taki co by wszystkim dogodził, ale bardzo fajnie by było jak by dzielenia było jak najmniej i jak by jednak prezydent był prezydentem wszystkich Polaków, a nie określonej grupki ludzi. Ważne też aby polityk, nawet jak jest wierzący był jednak politykiem nie związanym z Kościołem...Żeby Państwo było oddzielone od Kościoła. Kto chce wierzyć niech wierzy, kto nie to nie. Poza tym nie może być tak, żeby Księża mówili na kogo ludzie mają głosować, a to wolnego wyboru nie ma...Ech mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
obywatel tak wiem i to mnie najbardziej boli, bo czuję się odpowiedzialny i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal i siara
gdy po popiera wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 22:23 [zgłoś do usunięcia] Mam nadzieję że ludzie Zmądrzeja i wyłapią temat że po się skończyło. Że to wiocha. Niech już skończą i wstydu oszczędza przed światem na czele że swym kandydatem! HA HA ALE MAM Rym Yo! " fajny rym :-) no i masz prawo tak myślec, ja myśle co prawda inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
' Ty nie wiesz co czynisz "królu świata". Zaraz komuchy nazwią cię moherem bo niechcesz głosować na ciapciatego przygłupa bronka. " Przepraszam drogie pomarańczowe ścierwo ale ja nie jestem komuchem i wypraszam sobie patałachu trollowaty takie insynuacje . Dwa nie obrażę nikogo z PIS dopóki tak jak ty nie obrazi mnie pierwszy a teraz WON Trollu bo latlerkiem poszczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
A rozdział Koscioła od państwa trzeba powoli realizowac. Teraz jak tak bardzo spadła liczba katolików bedzie łatwiej... Bo teraz stanowią mniejszośc już... yhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadostwonascenie
Polityka to skomplikowany twór:) Ale nigdy nie zagłosuję na hrabiego komorowskiego, kaczyński przegiął ze swoją kandydaturą, nie widzę tu na naszej scenie kandydata na ten urząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
ale Kaczyński też mi nie odpowiada za ten traktat z lizbony, bo przecież negocjował to, a mógł powiedzieć nie, a wtedy o ile pamiętam mieliśmy jeszcze prawo veta. a poza tym jeśli pis było by takie propolskie to nie głosowali by za traktatem, który de facto Polsce suwerenność odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mówiłam rozdział Kościoła od państwa powinien być, bo państwo powinno być oddzielone od Kościoła... Bo nie jesteśmy państwem religijnym, przynajmniej tak mi się wydaje. Wydaje mi się, że jest powiedziane, że jest u nas wolność wyznania. I to, że Komorowski to wiem, ale to nie jest wybór za, tylko przeciw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Edmundzie
Czy panie kupa. Mylisz się. Kryzys do nas nie dotarł w takim wymiarze jak do Grecji która wiedziona planami podobnych dyletantow wtłoczyla to państwo w strefę euro co jeszcze to pogłębiło.-i teraZ podobni dyletanci spieszą zafundować nam ten sam cyrk. Taka patiomkinowską rewolucję-na zewnątrz ładnie pięknie unifikacja waluty ten sam pieniążek. I tylko tylko tyle korzYSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POddajcie się bo nie
Macie szans na wygraną. To już koniec. Możecie sobie w przyszłości posiedzieć na fotelikach cichutko jako oponenci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
masz racje nie czytaj bo przecież prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
Uwaga jest godzina 22.45 i idę spac do jutra dobranoc widac masz bogate zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
Oczywiście, że utraciliśmy suwerenność - w praktyce zresztą już dawno. Choćby przykład stoczni, co to za suwerenny kraj, który musi zabiegać o zgodę na podtrzymanie jakijśtam firmy przy życiu [bez względu na to czy to sensowne, czy nie]. LPR chciało wystawić Giertycha, ale ten chyba ostatecznie się nie zgodził zresztą w kuluarach doszły mnie słuchy, że zaczął flirtować z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Without thebitt
Echja 128["Jak mówiłam rozdział Kościoła od państwa powinien być bo państwo powinno być oddzielone od kościoła.......bo nie jesteśmy państwem religijnym,przynajmniej tak mi się wydaje"] cóż za miażdżąca interpretacja faktów i argumentacja. Jestem pod wrażeniem:-D PS czy jesteśmy państwem "religijnym",tego nie wiem.Bo nie wiem ile ktoś i jak często się modli czy do kościoła chodzi:) Mogę się domyślać. Natomiast gwarantuje Ci że "państwem wyznaniowym"nie jesteśmy wbrew zapewnieniom Szatyna i jemu podobnych histerycznie przerażonych Kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta benzyna
odpuśc bo prawda przecież boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król świata
więc zgodnie z własnym sumieniem i poglądami powinienem jednak głosować i wspierać Korwina jednak te jego wybryki - (jeśli jakimś cudem uda mu sie te podpisy zebrać) na pewno palnie coś o kobietach, niepełnosprawnych, Hitlerze i ludzie nie usłyszą tego co ten przykład oznacza tylko słowo Hitler, a wiadomo ludziom się to źle kojarzy i znowu będzie afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam inne.
Głosuj na bronka! On wie czym nagonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafna uwaga
22:51 [zgłoś do usunięcia] Do shatyn-a........... posłuchaj stary idioto. Przestań zaśmiecać jakimiś bzdetami Śmietnik. Inni userzy z innych topików też chcą z niego skorzystać. Nie podoba ci się topik to nie donoś tylko go zmień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×