Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

iftar nie zwalaj na mnie:P ja tu tylko podczytuję:P nałóg cię tu przyprowadził:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuwatelek zabłyszczał
21:27 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Komitet honorowy Bronisława Komorowskiego : Mazowiecki Wałęsa Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuwatelek zabłyszczał
co łączy Wałęsę,Mazowieckiego i Bartoszewskiego? kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy, szczególnie Ty, krajanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konflikt polityczny zabija w Polsce. To on doprowadził do podzielenia tych obchodów" " Jest olbrzymie zapotrzebowanie na konflikt. Konflikt polityczny zabija w Polsce. Ten konflikt sprowadził do podzielenia tych obchodów - powiedział Jacek Kurski w "Faktach po faktach" w TVN24. - Bardzo często jest tak, że ten kto jest zaatakowany broni się. Widzę, że niektórym ta atmosfera powagi i spokoju przeszkadza. Chcieliby wrócić do tej wyniszczającej wojny, która degradowała polską politykę i nas - dodał europoseł PiS. " http://wiadomosci.onet.pl/2165600,11,konflikt_polityczny_zabija_w_polsce_to_on_doprowadzil_do_podzielenia_tych_obchodow,item.html I to mówi ktoś kto językiem agresji posługuje się od lat :-O dodatkowoż językiem insynuacji ( dziadek z Wehrmachtu = Tusk sprzyja Niemcom )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma "to jest (audycja Wojewódzkiego i Figurskiego) program satyryczny raczej dość niskich lotów ot takie robienie sobie jaj na antenie idealne do porannej kawy czy do posłuchania w samochodzie" no chyba nie bardzo. wojewódzki przyznał się kiedyś w swoim show że doradzał PO w kampanii wyborczej i że "podchodzi do niej strasznie emocjonalnie". tutaj: http://dziennik.pl/polityka/article56831/Kub a_Wojewodzki_doradza_PO.html a jednak wojewódzki trafia do młodych wyborców. jego wszystkie programy są antypisowskie i chyba jest jednym z istotniejszych czynników które wykreowały pis na "partię obciachu". ofermo Wojewódzki w swoich programach to i za Borata się przebierał i całował po nogach Foremniak i robił 1000 innych rzeczy jasne że ma poglądy ale na ile on wyśmiewa PiS jako partię obciachu bo za taką ją uważa a na ile bo to się podoba grupie docelowej jego programu > kto to wie ? jego programy są przede wszystkim 'jajcarskie' a nie pro czy anty kwestia dostosowania do takiego a nie innego odbiorcy, zresztą te audycje z Figurskim są dużo bardziej 'pluralistyczne' ech gdybyś słyszał jak się nabijali z PO po tych wpadkach z marihuaną :D poszukaj w necie większość audycji jest po prostu śmieszna i o to chodzi i to dlatego obaj rozbijają się po Warszawie ferrari czy porsche a nie bo są antypisowscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości, nie daje rady nadrobić zaległości:( Natomiast dziś przeczytałam krótki wywiad w GW z córka Sariusza-Skąpskiego. Mówi tam odważne rzeczy. Choć w sumie dość oczywiste. Podobało mi się, że ktoś w końcu odważył się zauważyć, że Kaczyński nie poległ. Tak jak jej dziadek, który został zamordowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma a my się nie znamy z uczuciowego przez przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję przeczytać
wywiad z córką Zbigniewa Wassermanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam. Czasami zastanawiam się, że szok szokiem i rozpacz, ale... gdzie się gubi zdrowy rozsądek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKANDAL!
dymisja Klicha i Sikorskiego! jak pracuja sluzby to skandal, nie zabezpieczono miejsca katastrofy zupelnie! czy nasz kraj jeszcze działa??kto pracuje w MON i MSZ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale czy to coś złego nabijać się z jakiejś partii i manifestować w jakiś sposób swoje poglądy polityczne? Też mi się to zdarza, publicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanto nie mów mi o
wojewódzkim bo ja go i tak nie oglądam on nie lubi nas pisu , a ja jego nie chcę się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie dziś czy wczoraj zaliczył Paweł Kowal zonka w związku ze szczątkami samolotu. Nie było mnie parę dni w kraju i bardzo dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:00 [zgłoś do usunięcia] iftar Sami ja się nie oburzałam. Mnie rośmieszyła. I tyle. Salam Al-Kutz iftar 🖐️ mam tak samo :) 21:01 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Samanto... Może jestem starej daty ale nie umiem sie smiac ze smierci... Np nie ogladam jedego z ulubionych seriali mojego syna pt "6 stóp pod ziemią"... Mimo, że lubie angielski humor, nie bawi mnie jego czarna odmiana... Trudno sie mówi.. Shatyn co kto lubi obejrzyj Dextera > głównym bohaterem jest seryjny morderca to jest po prostu rozrywka nie podoba się to pilot i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przywitam . Wpisywać się nie ma po co, bo tutaj cały czas jest to samo: walka, kłótnia, walka, kłótnia, obrażanie. Nieliczne posty, które nikogo nie obrażają, są merytoryczne, są pomijane, po prostu giną w nawale tych innych tekstów. Często wiele stron zajmują kłótnie offermy z shatynem. Może tak jak chcą się kłócić, to może poprzez email. Co do KK mam takie zdanie jak ktoś tutaj mówił. Sama mówiłam i podobne zdanie miał TYCjan. Nie jestem katolikiem, nie wierzę, ale nie zabijaj uważam za nie przykazanie kościelne, ale za prawo moralne, bo pewnych rzeczy się nie robi, niezależnie od tego czy się jest katolikiem czy też nie. Co do aborcji i eutanazji też się wypowiadałam się. Nie będę się powtarzać... Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najpierw rozkładowka w GW
i przypomnienie sytuacji w Gruzji, potem oświadczenie w CNN Sikorskiego że to na pewno wina złej pogody i błędu pilota. Teraz sugestia że Prezydent wszedł do kabiny i kazał lądować (a pilot samobojca sruuu o glebę) Prokuratura bada 4 hipotezy a merdia skupiają sie na jednej (zła pogoda i wina pilota ktory był zmuszony do lądowania) A gdzie: -stan techniczny samolotu -ewentualna wina obslugi lotniska (nawigator uciekał z wierzy po katastrofie) -udział osob trzecich ZAMACH Wszystkie trzy powyższe są nie na rękę Rosjanom i tylko wina pilota stawia ich w dobrym swietle TO DLACZEGO ONI BADAJĄ SPRAWĘ? I teraz te kontrolowane przecieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam Dextera i sześć stóp pod ziemią tyż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Kaczyński i jego
żona oraz ponad 90 osób zginęli w katastrofie lotniczej i proszę nie dorabiać tutaj jakiś historyjek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echja Shatyn : " Zauważ Obywatelu, że nic sie nie mówi o odpowiedzialności pracowników Kancelarii za umieszczenie wwszystkich w jednym pudle... Oprócz próby wywalenia Klicha jakoś cicho... Nie zastanawiasz się dlaczego ? " Dlatego bo Klich żyje i mozna w niego "walić " a trochę nie wypada już teraz oficjalnie krytykować tragicznie zmarłych ... i może narazie niech tak zostanie . Ale chciałbym w końcu jednak wiedzieć kto za co odpowiadał i co ewentualnie zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:14 [zgłoś do usunięcia] offerma samanto ale uważasz że oni obrazili kogokolwiek ? ofermo oburzasz się na pier...y napisane w fakcie ? no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×