Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Moja stopka mówi wszystko w kwestii Krajewskiego. O twórczym dopisywaniu pisała Polityka, GW, portale, salon24, a nawet Rzepa! Komentarz sztabowca Kaczyńskiego, nie pomnę nazwiska, był taki, że jesli ktos został wpisany, a komuś to przeszkadza, to może się zgłosić i jego nazwisko zostanie usunięte. Przy takim wpisywaniu ja tez mogę się znaleźć w tym honorowym komitecie:P W sumie to tłumaczy nieco zachwyt magdalenki nad składem komietu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk>>> nie poniżaj się, nie gadaj już z gówniarą, znaczy gnojem. :D Tubka jej przewodnikiem jest i guru, jak się okazuje lewicowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisano tez w ten sposób Glińskiego z Filmówki. To było co najmniej kilka osób, musiałabym poszukać kogo jeszcze. A o sondażach: albo zła metodologia i dobór próby albo cięcie kosztów, co przekłada się na techniki zbierania danych i samo narzędzie albo niektórzy respondenci kłamią ankieterom i nawet super próbka, super narzędzie tego nie wyłapie:) Ja chciałabym zobaczyć procedurę doboru próby w SMG/KRC, ale przecież nikt o zdrowych zmysłach nie pokazuje takich dokumentów:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, nie ośmieszaj się, bo wiem, o czym piszę i sprawa wypłynęła w mediach, ale na cicho. Jeśli Tobie zaś nie pasuje takie "czary-mary" do komietetu Twego idola, no... to masz problem:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
O twórczym dopisywaniu pisała Polityka, GW, portale, salon24, a nawet Rzepa! a nawet "zwierzaki", "bravo girl" i "młody technik"... A linka dalej nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaugoll, istnieje jeszcze coś takiego jak słowo drukowane. Poszukajcie w necie...sami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
A gdzie Krajewski?????? Kto to jest Puszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
TVNowska i GW sondażownia POmyliła się o POnad 10 , a tak krytykowana o stronniczość i nierzetelność TVP1 o 0.4 % :D;) tu nie chodzi o brak właściwego doboru prółbek - to w końcu zawodowcy (jak by nie patrzył ) - jedynie zła wola i manipulacja tym dość prostym , swoim elektoratem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nalezy zikwidowac telewizje publiczna...jest za bardzo obiektywna jak na potrzeby zaklamanej 'po' i jej yntelygentnych wyborcow:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź, dziecko, do biblioteki i sobie poczytaj ostatni albo przedostatni numer Polityki, w skrótach z Polski. Napisałam wcześniej, gdzie czytałam, nie lubię się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
weź Anouk kompromitujesz się ... i takiego newsa myslisz żeby chowali w jakis skrótach??. To byłoby na pierwszej stronie i to przez pare kolejnych numerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
co tam w Rosji czy na Białorusi -bezapelacyjnie w Izraelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest afera ...jakis Puszko o ktorym nikt nigdy nie slyszal zostal umieszczony pomylkowo na na liscie komitetu:O:O mialas racje Anouk ze rownie dobrze mogli Ciebie na tej liscie umiescic....albo jeszcze gorzej taka musztarde....tylko pytanie PO CO? po co na liscie im nazwiska ktore nikomu nic nie mowia?:P:P nie pomyslalas o tym?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, co piszę i wiem, co i gdzie czytałam. Natomiast takie odwracanie kota ogonem, gdy jest coś nie po właściwej linii, ma w sobie nutę hipokryzji. Widać też, że nie wszystkie media strzelają z każdym newsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.polityka.pl/wybory/1506668,1,powstanczy-mit-kaczynskich.read Ale znalazłam cos innego, szukając linka. Podsumowując: w portalu Polityki nie ma tych skrótów z Polski i świata. Do bibliotek więc:):) Magdalenko, bawisz mnie:) chcesz być złośliwa, ale na to tez trzeba polotu i fantazji:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Kto odwraca kota ogonem? Poprostu chce zweryfikować to co piszesz. To weź zeskanuj i nam tu pokaż chyba że sama odwracasz palikota wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk nie posikaj sie tylko:P:P i moze napisz co ty znowu wkleilas tak nieumiejetnie, ze nie daje sie tego otworzyc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto namiary, bo gazetę znalazłam na pianinie: ŁAZ,2010, Martwe dusze (w: ) Polityka, Nr 25 (2761), s. 9. Osoby: Ernest Bryll, Marek Krajewski, Robert Gliński. Skanować nie mam zamiaru. Gazeta jest jeszcze w kiosku albo już w bibliotece:) Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nigdy nigdy nigdy nigdy
banda czworga pokonana! Korwin wyprzedził Pawlaka. Wielkie brawa dla mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, swoją niezaradnością nie zamęczaj innych:D:D:D A może Ty mi znajdziesz coś o tym, czy protoplasta rodu Lepperów był zwykłym wiejskim kmieciem czy też może został stworzony przez kosmitów. Równie fascynujące, co prawdziwe:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu z otworzeniem, trzeba mieć mózg mniejszy od kaczki, żeby nie otworzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstańczy mit Kaczyńskich Jednym z motywów kampanii kandydata PiS jest patriotyczna rodzina. Szczególne miejsce zajmuje w niej matka uczestniczka Powstania Warszawskiego. Ale Jadwiga Kaczyńska nie brała w nim udziału. PowiększJadwiga Kaczyńska. W 1944 roku miała 17 lat, ale w momencie wybuchu Powstania nie było jej w Warszawie.Jadwiga Kaczyńska. W 1944 roku miała 17 lat, ale w momencie wybuchu Powstania nie było jej w Warszawie. W kampanii wyborczej nowe „ja zyskują nie tylko niektórzy kandydaci na prezydenta, ale także członkowie ich rodzin. W filmie przedstawiającym kandydatów - uczestników debaty TVP1, padła informacja, że oboje rodzice Jarosława Kaczyńskiego walczyli w Powstaniu Warszawskim. W najnowszym tygodniku „Wprost sam prezes PiS przekonuje, że jego matka była powstańcem. Tymczasem Jadwiga Kaczyńska nie tylko nie brała udziału w powstaniu, ale w ogóle nie było jej wówczas w stolicy. Jeszcze przed wybuchem wojny jej rodzice - państwo Jasiewicz - wysłali ją wraz z siostrą do rodziny mieszkającej w Starachowicach, skąd wróciła dopiero po wyzwoleniu. Ojciec Jadwigi był chory na gruźlicę, obawiał się, że i ona może się zarazić mówiła w grudniu 2006 r. w rozmowie z dziennikarkami „Polityki Barbara Winklowa, wieloletnia przyjaciółka Kaczyńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Kaczyński w wywiadach mówił czasami na wyrost, że jego matka, jako sanitariuszka, brała udział w akcji „Burza. Częściej bracia Kaczyńscy dorabiali jej jednak kartę powstańca. W 2004 r., podczas uroczystych obchodów rocznicy zrywu, organizowanych pod patronatem prezydenta stolicy Lecha Kaczyńskiego, Jadwiga Kaczyńska występowała w charakterze jego bohaterki. W miejskich autobusach i tramwajach rozlepiono wówczas plakaty z powstańczymi wierszami. Biuro prezydenta miasta informowało, że wyboru wierszy dokonali powstańcy warszawscy między innymi Jadwiga Kaczyńska. Jarosław Kaczyński i jego zmarły tragicznie brat, przez ostatnie lata konsekwentnie budowali wizerunek matki - powstańca. Rzadko wspominali natomiast o ojcu Rajmundzie, który faktycznie walczył w Powstaniu i został ranny w pierwszej godzinie. Oberwany kciuk prawej ręki musiała mu wówczas amputować sanitariuszka Helena Wołłowicz, pseudonim Rena (ciotka Bronisława Komorowskiego!). Mimo obrażeń Kaczyński brał udział w walkach do końca. Został za to odznaczony Krzyżem Walecznych i orderem Virtuti Militari. Zmarł w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki wyborów ze 100 procent obwodówPaństwowa Komisja Wyborcza oficjalnie ogłosiła wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich ze 100 proc. obwodów. Największe poparcie uzyskał Bronisław Komorowski - 41.54 procent. Na drugim miejscu uplasował się Jarosław Kaczyński - 36.46 procent. Grzegorz Napieralski zdobywając 13.68 procent poparcia znalazł się na trzecim miejscu. Waldemar Pawlak zdobył 1.75 procent, Andrzej Olechowski - 1.44 procent, Andrzej Lepper - 1.28 procent, Marek Jurek - 1.06 procent, Bogusław Ziętek - 0.18 procent i Kornel Morawiecki - 0.13 procent.Frekwencja wyniosła 54.94 procenta. Kandydaci PO i PiS spotkają się 4 lipca w drugiej turze wyborów.]czy mi sie wydaje czy pominieto jednego kandydata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×