Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ale może skoro
sam pokonał komunizm to i z PO by sobie poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może skoro sam pokonał komunizm to i z PO by sobie poradził? } Krótko, to nie PO jest problemem, ale ludzie na nich głosujący. Prawdziwy problem to "demokratyczne" głosowanie. Wziąłem to w cudzysłów bo jak pisałem, ludzie głosują wg wyimaginowanych obietnic. Obietnice swoje, życie niewiele ma z nimi wspólnego. I żeby nie było że jestem nie obiektywny( a kurwa jestem jak mało kto, ale to zupełnie inny temat, nie zwiazany z PiSem.) PiS mało się różni w dawaniu obietnic, od PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może skoro
Stalin (bodajże) przyjechał do Polski. Babcia pyta: Kim jest ten człowiek? Wielkim bohaterem, wypędził Niemców z Polski! A Ruskich to by nie mógł? Dokładnie nie pamiętam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otulona gdzie jesteś
?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciećwierzyna
już polskie brudne zadłużone ze skorupami na piętach śmierdzące mendy nikogo i niczego nie uszanują, obrażają swego Prezydenta , Premiera Rząd , który sami w sposób podobno [ w co nie wierzę] świadomy te tępe polaczkowe tumany wybrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Prawo pracy? To jakoś nie dziwne. A że krzywa Gaussa dotyczy również wykładowców akademickich - też nie nowina. Skoro inni zachowali się nieelegancko i niezgodnie z normą - to jedno. Dwa to to, że ci, którzy zachowywali się normalnie, jak na pozycję, którą dzierżyli, to też chyba normalne. Buraków wykpić, ale też nie należy wpadać w zachwyty jak ktoś zachowuje się normalnie i przyzwoicie. W końcu to jest normą. Ocalona, wczoraj pisałaś o czymś innym, mianowicie o forach kobiet na egzaminie i pierwszeństwie ich. Nie wiem , czy wiesz, ale im ktoś zdaje bardziej na końcu, ten ma gorzej - znużenie wykładowcy, no i to porównanie z wcześniejszymi przypadkami. I jeszcze coś, skoro kultura osobista jest wyznacznikiem pochówku, bo to właśnie się jawi z dzisiejszego Twojego postu, to robi się jeszcze smutniej... Zastanów się...piszesz de facto o kulturze osobistej. I jeszcze coś: dal;ej nie widzę wyjątkowości UW, na każdej uczelni są szacowni i mądrzy profesorowie i profesorowie - dupki :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Jasne:D Tylko wczorajsze argumenty uważam za mało poważne, skoro ma ktoś za bycie dobrym ojcem, synem czy bratem lub też za "kochającego męża i ojca" lądować na Wawelu. Z przestrzeni publicznej pojawiły sie w Twoim poście chyba tylko 2 lub trzy argumenty. Muszę lecieć:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Ocalona, to wszystkich patriotów będziemy chować na wawelu? Nie zmieszczą się..... ja uważam, że nie jesteś w stanie na poważnie tego uargumentować, dlatego kwitujesz dyskusję jako pozbawiona sensu. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Otulona, no i jak z Tobą gadać? Sama pisałaś w zachwytach o kulturze osobistej Lecha Kaczyńskiego, wiec bierz z niego przykład. Bo inaczej pojawia się pewien dysonans. I Wawelu dla Ciebie nie będzie:P Za przekręcanie mogę przeprosić. Ale przynajmniej do Ciebie się zwracam, a nie wpisuję posta i domyśl się, kto jest jego adresatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
Jak piszesz, to komentuję.... Jak piszesz rzeczy niepoważne (za co pochowano Lecha na Wawelu), tym bardziej komentuję... A że z "braku laku" uzasadniasz tę dyskusję za bezsensowną, też to rozumiem :) A jeśli chcesz być traktowana poważnie, traktuj i innych w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, z otuloną nie da się dyskutować .....zaraz zaczyna bluzgać, a mi to już z rok wypomina że kiedyś napisałam że Gosiewskiego nie znoszę , PIS to wrak , jak tupolew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zresztą z otuloną nie dyskutuję , nie mój poziom, zaglądam tu od czasu do czasu żeby ją wnerwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację , nie mam co robić i się nudzę , moje żydowskie pochodzenie pozwala mi żyć dostatnio i nie pracować z byt dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ocalonej
Kultura osobista Lecha Kaczyńskiego. Pamiętaj o tym..... Dobrze Tobie Anouk napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ masz rację , nie mam co robić i się nudzę , moje żydowskie pochodzenie pozwala mi żyć dostatnio i nie pracować z byt dużo... } Zazdraszczamy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cadcac
Wypada przypomnieć incydent ś.p Prezydent a z Panią Olejnik i co jej powiedział w kontekście Wawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "zazdraszczamy" mogę pisać tylko ja } No zobacz wyżej że to nieprawda. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Na przyjęciu spotkali się Adolf Nowaczyński i Julian Tuwim. W pewnym momencie Nowaczyński wygłasza toast: Panie i Panowie! Nie ma literatury polskiej bez Adama Mickiewicza, nie ma Adama Mickiewicza bez "Pana Tadeusza", nie ma "Pana Tadeusza" bez Jankiela... Zdrowie Juliana Tuwima! Kolejny toast wygłosił Tuwim: Panie i Panowie! Nie ma literatury polskiej bez Adama Mickiewicza, nie ma Adama Mickiewicza bez "Pana Tadeusza", nie ma "Pana Tadeusza" bez Jankiela, nie ma Jankiela bez cymbałów... Zdrowie Nowaczyńskiego! } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk na czerwono
W takim razie gratuluję metamorfozy na forum. Bo potrafiłaś się spalać na topikach, oj potrafiłaś:P Ale ostatnio pisałaś coś, że masz większy dystans. Miej go zatem i do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×