Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość FIZYKA i MATEMATYKA się
kłania :-D 09:31 [zgłoś do usunięcia] Mistrz cientej riposty I nikt mnie inżyniera nie przekona że samolot podchodzący do lądowania zderza się z ziemią i rozpada na tysiące elementów rozerwanych nie w płaszczyznach łączenia. >>>>>>>>>>>> Świetne te twoje teoryjki spiskowe i jeszcze dodatek "I nikt mnie inżyniera nie przekona że samolot podchodzący do lądowania zderza się z ziemią i rozpada na tysiące elementów rozerwanych nie w płaszczyznach łączenia." Ja cię kręcę :-D :-D :-D Inzynierem to ty chyba jesteś albo za pieniądze, albo za kury ... :-D :-D :-D czegoś równie bzdurnego już dawno nie czytałem Módl się o zdrowie. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do . . . .
12:21 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Kiedy ludzie zrozumieją że wtrącanie się do natury zawsze tworzyło tylko problemy? Aż znowu chce mi się wklejać link do monologu Georga Carlina. >>>>>>>>>> człowiek zawsze polował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest polemika
Mistrzu, tego komucha stać tylko na wyśmiewanie a nie na rzeczowe kontrargumenty wiedzy ma tyle, co brudu za paznokciem czego Ty od niego wymagasz? :O zero nie wzniesie się powyżej swojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka głupoty polskiej
Tak o ukrywaniu prawdy o Katyniu . Kto chciał , to wiedział . Świat , dzięki hitlerowcom i międzynarodowej komisji poznał prawdę w 1943 r. Polacy , którzy chcieli też wszystko wiedzieli . Po kraju krążyło dość broszur o tym mordzie ze zdjęciami przez wszystkie lata PRL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se wypraszam no
a modern toking to wymiatał w latach mej młodości o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×