Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

To Myrek , weź powiedz , Twoim zdaniem kto powinien rządzić w Polsce ? Coś mi się wydaje że zawsze będziesz narzekał , kto by nie rządził.... gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jaki to znak otulona?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ To Myrek , weź powiedz , Twoim zdaniem kto powinien rządzić w Polsce ? Coś mi się wydaje że zawsze będziesz narzekał , kto by nie rządził.... } Coś czuję że ciężko będzie ci to zrozumieć. Ja nie narzekam dla tego że rządzi PO, narzekam na to co robią rządzący. Czemu wzorem Szwajcarii nie uruchomimy hamulca długu publicznego? Ba Tusk i jego ekipa zapowiadają eskalacje podwyżek podatku i zadłużania państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinka to skorpionka
jest :classic_cool: a Myrus rybka bo lubi pływać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coś czuję że ciężko będzie ci to zrozumieć." zastanawiam się czy sięnie obrazić, Myrek co sprzedajesz w tym sklepie że otulona tak Ci zazdrości roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi sie z młoda ten Myrek
szefowa, a otulinka dotarcza im zapas gumek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ zastanawiam się czy sięnie obrazić, Myrek } To ja powinienem był zrobić, po twoim stwierdzeniu że moje narzekanie jest uzależnione od opcji politycznej u władzy. :P Pokutuje tu myślenie, każdy kto jest przeciw Tuskowi to moher, zwolennik pisu, katol ciemnogród i zapluty karzeł rekcji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nikim się nie seksię, niehigieniczne by to było. :classic_cool: -justyna-czytałam ostatnio w jednej książce, że kobiety mają na kolanach miejsca erogenne -bertisz-to dlatego żeby im nie było smutno podczas mycia podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmhmhhhm
Od 13 lat pracuję w dochodowej państwowej polskiej firmie z branży energetycznej i mogę stwierdzić, ze większość reorganizacji jest pozbawiona racjonalnej logiki i wprowadza się rzeczywisty chaos, który ma na celu pokazanie że firma jest źle zarządzana. Na stanowiskach dyrektorskich pozostają osoby powiązane z dawną Unią Wolności. Nic dziwnego ,że media o tym nie trabią skoro również wywodzą sie z tej samej rodziny. Na naszych oczach rozgrywa sie dalszy rozbiór Polski. Najpierw telekomunikacja, stocznie, energetyka (STOEN, teraz ENEA), GPW, szpitale, PKP i dalej moze LASY, PGNIG i NBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za parę lat zostanie
tylko polskie cwaniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ............
Do .... 13:49 [zgłoś do usunięcia] jmhmhhhm Chcielismy kapitalizmu w wykonaniu ludzi SDolidarności to mamy !!!!!!!!!!!!!!! Rządzą ci specjaliści od lepszego jutra już ponad 20 lat, a tego lepszego życia jakoś za cholerę nie widać :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ............
wredny rudzielec tylko wali cudami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona... ja wiem że ty i tak zrobisz co będziesz chciała. Ale poco posądzasz o coś Shatyna? Nie masz dowodu nie czepiaj się. To tylko rada, nie wiem nawet czy dobra, ot mój punkt widzenia na tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jak na inteligentke
za jaka sie masz robisz razace bledy interpunkcyjne, tluczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dziad czyta kaczki
tutaj masz coś na temat prawdomówności shatyna: " 10:33 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Na innym topiku nasz Mistrz napisał: "Gdy na pokazach Air Show w Polsce rozbił sie białoruski samolot wojskowy polska strona czekała na Białorusinów nie dotykając nic a nic. Rozbity samolot to według prawa eksterytorialna część innego kraju." A tymczasem prawda wygląda następująco: "W sprawie katastrofy białoruskiego samolotu wojskowego Su-27, który rozbił się w dniu 30 sierpnia 2009 r. na terytorium Polski, czynności śledcze prowadzili wyłącznie polscy prokuratorzy z Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Po zakończeniu śledztwa i uprawomocnieniu się postanowienia o jego umorzeniu Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie, stosownie do wniosku Białorusi o pomoc prawną, przekazała Prokuraturze Białoruskiej uwierzytelnione kopie akt sprawy. płk Zbigniew Rzepa Rzecznik Prasowy Naczelnej Prokuratury Wojskowej" http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=2010 0512&typ=po&id=po24.txt xxxxxxxxxxxxxxx Jak widac , nasz Mistrz nie ma zielonego pojecia o sprawach o których się wypowiada czyli mówiąc mnie 'parlamentarnie", robi z siebie idiotę... Ale jak lubi ? "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)" Kaczyński : http://tnij.org/h951 i http://tnij.org/i7b7 Projekty pomnika : http://tnij.org/hxql i http://tnij.org/iccj " ********************************************************* ********************* jak widać na załączonym obrazku wcale chory gość nie czyta kaczek, w ogóle na nie nie wchodzi kłamca zawsze będzie kłamcą, kolejna wtopa polonisty z koziej d**y, cwela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dziad czyta kaczki
shatyn zacytował wypowiedź mistrza właśnie z kaczek:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jak na inteligentke
co spierdalaj idiotko? interpunkcji stosować nie umiesz kretynko i spierdalaj hahaha:D ciemniaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczepcie sie od Agatki
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsilonn
A drogas taka choinka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsilonn
Ale dlaczego Cię to wpędziło w doła? W takie obniżenie nastroju faktycznie czy może w jakieś takie stany napięcia czy niepokoju? Bywa,że coś co nam się dobrze kojarzy mośe paradoksalnie w taki stan wprowadzić,eh ma to jakiś w sobie pierwiastek depresji...coś w tym jest,być może jakieś skojarzenia się mieszają itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka
przecinkow stawic nie umie i swieta samotne z choinka spedzi hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epsilonn
No w każdym bądź razie pozdrawiam tu wszystkich i choć może wcześnie ale życzę zdrowych mimo vwszystko spokojnych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×