Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość pytanko mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
on ci towarzysza Edwarda internował ... więc ma swoje za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no stopień generała dostał legalnie, że z namaszczeniem kremla to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam....
...i że sprawujący wówczas władze w Polsce byli w istocie reprezentantami także interesów ZSRR to też kwestia na osobną dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takie było i takie jest- bo gdyby było inaczej za strzelanie do idących do pracy w grudniu 1970, już dawno byłby szeregowcem Wojciechem J.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed trybunałem to powinien stanąć Leszek Miller za zerwanie kontraktu na budowę rury gazowej z Norwegii, tamto to stare dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tym razem Ty otulona wyjęłaś mi to spod ławki. Germantotta- dawno?!!!!! A jak się sądzi w Niemczech 90 latków za zbrodnie II WŚ? Dziad żyje i reklamuje za darmo swoją kłamliwą książkę podczas doradztwa u "żyrandolowego" :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Millera???? Też tak myślałem, ale teraz rudy odbiera medale od Merklowej, a ta w nagrodę rury nie zakopuje- możemy stracić miliardy na gazoporcie. Miller jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Państwo i naród bez przeszłości nie ma przyszłości- ktoś tak mądrze powiedział- przeszłość trzeba rozliczyć- bo będzie wracać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
miłość germanotta? to może być usprawiedliwieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I nieprzypadkowo Hitler i Stalin wybili kwiat polskiej inteligencji (na szczęście nie do końca zdążyli)- jaskrawy przykład ich "pracy"- na "sąsiednim" topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
" czytalam niedawno artykul o Zydzie,ktory za swoj cel zyciowy wzial postawic przed sadem nazistow,odpowiedzialnych za mordy w czasie II wjny swiatowej,i powiedzial tak"modle sie codziennie o ich zdrowie,bym mogl ich jeszcze dopasc niewazne wjakim sa wieku" dopadl juz zreszta ponad 2 tys takich gagatkow,ukrytych w Ameryce Poludniowej glownie" też czytałem ten artykuł , podano w nim że skromny procent z nich zostało osądzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
podobno niektórzy naziści pracowali spokojnie w NRD na stanowiskach urzędniczych czesto wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
stary i chory to jest Pinochet , Kiszczak dobrze się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w każdym razie uczucia.... minie nie minie, ale zawsze coś z tego zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
Eichmanna złapał MOSAD po wielu latach zdaje się w 1962 roku mam nawet film o tym fabularny, skurczybyk mieszkał sobie z rodzinką i dziećmi w Argentynie , ciekawe czy po nocach śniły mu się transporty Żydów które wysyłał do Aushwizt jako urzednik odpowiedzialny m.in za organizacje tzw. "ewakuacji "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, w NRD pracowali nawet lekarze obozowi jako lekarze, ale prasa komunistyczna oskarżała o neonazim RFN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
a USA wielu nazistów przygarnęło do siebie ( bo czesto byli to uznani naukowcy np od rakiet ) , na księżyciu wylądowali dzięki von Braunowi odpowiedzialnemu za program rakietowy ( V1 i V2 ) obłuda świata nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
nazistom bardzo pomogła organizacja ODESSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"ciekawe czy po nocach śniły mu się transporty Żydów które wysyłał do Aushwizt jako urzednik odpowiedzialny m.in za organizacje tzw. "ewakuacji "" Nie rozśmieszaj mnie- czy "doradcy" Gajowego śnią się po nacach ludzkie zwłoki na wiadukcie w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bycie zbrodniarzem nie zleży od narodowości- ilu osądzono zbrodniarzy w radzieckich wojskowych i NKWDowskich mundurach, za zbrodnie wojenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe czy tacy ludzie potrafią kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
Eichmann bardzo się martwił o swoje dzieci jak go złapano , cholera wie jakie miał wtedy uczucia , własnie to jest przerażajace że on mógł kochac swoje dzieci .... banalnosc zła jest przerażająca , to był przecież człowiek z kri i kosci a nie szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodzian walczący o wolność!!!
Polska nie ma rządu, który wziąłby się za bary z rzeczywistością. Następne pokolenia nas przeklną - uważa p. Andrzej Mikosz, były minister Skarbu Państwa w rządzie p. Kazimierza Marcinkiewicza. P. Mikosz oskarżył rząd o "warszawocentryzm" i marginalizowanie polskiej prowincji. - Z jednej strony szukamy oszczędności, z drugiej wydajemy 5 mld zł na 5 trawników otoczonych betone. To decyzja czysto polityczna, czy pieniądze przeznacza się na rozwój szkół na wsi, Internet dla gminnych bibliotek, czy buduje się za to pomniki ludzkiej pychy i głupoty w postaci przewymiarowanych stadionów - podkreślił p. Mikosz. W jego ocenie, Polskę czeka jedna wielka katastrofa, a następne pokolenia nas przeklną. Źródło: wprost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eberhard mock ..
nie zgodze się , mogła je kochać ale w danej chwili zaslepiała ją wierność i oddanie dla III Rzeszy ... to raczej dyskusja dla psychiatrów a nie dla nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×