Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Co że 21 lat? Prawda jest taka(nie istnieje, ale zarys..tak )w realiach blisko do wolnorynkowych, rządzi ten kto ma kasę. Komuniści zmienili ustrój więc to oni i ich rodziny zyskali na transformacji najwięcej, mają dziś majątki. Więc to oni rządzą, czy ich spadkobiercy. Pisałem kiedyś gdzieś.. za nazwanie TW(tajny współpracownik) taki shatyn zaczął mnie wyzywać, i niemal się obraził, ale za Jaruzelskiego, dla którego owi TW pracowali chyba w ogień by skoczył. Bo stan wojenny zapobiegł rozlewowi krwi. Widzisz tą obłudę? To tak jakby w Norymberdze nikogo nie skazano bo ci zbrodniarze tylko dowodzili. Jaruzelski tylko dowodził i jest bohaterem wg (tu nie ma słów w słowniku kulturalnych ludzi by określić tego człowieka) Michnika i np Shatyna, ale już jego podwładni (TW) nie. IMHO, debilizm w czystej postaci. Cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostrzegasz teraz to całe ich "bohaterstwo"? Bohater to ktos kto cos zmienił, i tu zgadzam się większym bohaterem niż taki Michnik jest Jaruzelski bo on coś zmienił, Michnik tylko tańczył i nadal tańczy jak Jaruzelski i jego podwładni grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cimoszewicz.. i pewno ma rację w ogóle jak by "solidarność" wtedy nie strajkowała, nie byłoby potrzeby wydawania tej broni, a tak Jaruzelski i Kiszczak byli do tego zmuszeni, przecież "solidarności" chodziło o rozlew krwi, ale "człowiek honoru", Jaruzelski, do tego nie dopuścił. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książka Rok 1984
się kłania Komuchy piszą nową historię, na szczęście żyją jeszcze ludzie, którzy na własnej dupie odczuli czym była komuna Otulona, nie tylko Ty masz ochotę udusić imć ....... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiadomości Cimosza: 1. Wojsko, które przyjechało do Gdańska, otrzymało rozkazy „walki z desantem niemieckim. Przed Akademią Medyczną stały czołgi i chłopcy z Lublina przychodzili się ogrzać. A pielęgniarki zachęcały ich do rozmów. Jak wiadomo dziewczyny potrafią wyciągnąć różne informacje. 2. Zajścia w Gdańsku rozpoczęły się w poniedziałek rano. Od godziny 7-8.00 przy cmentarzu Oliwskiej Bramie stało ok 15 ciężarówek z ponad 150 zomowcami tj w odległości ok 1000 m od komitetu partii. Skąd oni wiedzieli,że mają tam być gotowi ? rano? zmobilizowani w pełnym rynsztunku?? Poza tym dlaczego czekali do godzin ok 14.00 z odsieczą komitetowi? stoczniowcy ruszyli na komitet już ok 9.-10.00 3. Dyżurując w ambulatorium Instytutu Chirurgii AMG [mieliśmy te same krótkofalówki co MO] wiem, że pierwszym zbitym był 18 letni chłopak ze Stoczni Wisła zamieszkały w Kartuzach, na żadnym wykazie go nie ma?? Dlaczego?? Ilu takich zmarłych zniknęło ze statystyk. 4. Już po kilku latach zaczęły ginąć dokumenty księgi ambulatoryjne przyjęć w tych dniach tj. od poniedziałku do piątku. Podejrzenie ,wiarygodne, dotyczy jednego z chirurgów. Sprawy nikt dalej nie poruszał ? dalaczego??? Przecież analiza wpisów z ksiąg ambulatoryjnych jest najlepszym dowodem bezpośrednim!!! 5. Milicja i głównie straż stoczniowa [kufajki i kaski] przyprowadzała do ambulatorium zatrzymanych i poturbowanych osobników, zatrzymanych podczas rabunku sklepów na ul. Garncarskiej, Heweliusz itd. osobnicy ci legitymowali się jedynie biletami zwolnień ze więzień w Malborku i Sztumie. zostali przedterminowo zwolnieni już w sobotę. Malbork i Sztum są to, jak wiadomo ciężkie więzienia. Po pierwsze normalnie zwalniany otrzymywał tylko bilet do miejsca zamieszkania, a ci mieszkańcy np. Krakowa dostali bilety do Gdańska? Po drugie skąd taki nagły wysyp przedterminowych zwolnień i skierowanych do Gdańska?? Strzelanie do ludzi miało miejsce we wtorek w Gdańsku, zabitych zostało ok 11 robotników. Dziwne ale rzekome rany rykoszetowe, powinny zostawiać ślady od dołu, My natomiast mieliśmy rannych gdzie rana wlotowa była np w szczycie płuca a wylotowa ok przepony. Czyli strzał był z góry. Trudno to sobie wyobrazić w wersji podawanej oficjalnie. Robotnicy musieliby się czołgać!!!!Najciekawsze jest to, że znowu oficjalni historycy nie zajmują się tematem i opisują wydarzenia na podstawie tzw OFICJALNYCH raportów. Przykładowo komisariat milicji ul Piwna, miał w swoim rejestrze ok 65 „rannych wypadkowych, tak to się wtedy nazwało. Po ok 6-7 miesiącach otrzymał polecenie kontroli tych ludzi. Znajdują się meldunki- notatki służbowe z tych kontroli, każda kończy się informacją: stosunek do zmian pozytywny lub negatywny. Na negatywnych dopiski ; do zakładu- pracy zwolnić. Najciekawsze jest to, że na tych ok 60 „rannych aż 5 zginęło śmiercią tragiczną w wypadkach drogowych w przeciągu 6 miesięcy po grudniowych wypadkach!!!!! Dlaczego nikt nie zajmuje się tematem??? b. biegły sądowy dr Jerzy Jaśkowski http://www.deportacje.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina ludzi-gdyby autorytet moralny lansowany przez media powiedział w telewizorze że gówno jest smaczne i poleca sałatki z niego to większość by spróbowała. Bo przecież taki człowiek nie może się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn z Huty
zjesz kupę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn z Huty
A zjesz kupę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuolna zacznij w końcu pracow
pracować to będziesz mieć na dwie bułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn z Huty
zjesz kupe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn z Huty
:):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pracuje ten ma
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona w tej samokrytyce
zapomniaklaś napisać, że jestes również kłamczuchą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz ?............
:( PS nie jestem Shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno mówiłaś, że .......
twoja matka jest chora i dlatego jesteś w Polsce, bo opiekujesz się chorą matką, teraz twierdzisz, że jesteś w Polsce bo rozstałaś się ze swoim partnerem ... ładnie to tak kłamać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona .......
otulona_snem sluchaj,ustalmy jedno,ten top to top polityczny,jak sama nazwa wskazuje,nie mam tutaj zamiaru sie nikomu tlumaczyc,dlaczego jestem w Polsce,w Niemczech, lub w innym Zanzibarze,nie bede tez rozpatrywac,ani z jakiego powodu nie jestem z mezem,ani czy moja Mama,jest chora,odpieprz sie od mojej skromnej persony taka mala rada,od mojej rodziny i od wszystkiego co dotyczy mnie,posrednio lub bezposrednio,dalsza debate uznaje za zakonczona >>>>>>>>>>>>> wiadomo było, że nie spodoba się tobie kiedy twoje kłamstwa wyjdą na jaw, no i oczywiście próbujesz mnie atakować to ty się ode mnie odpierdol, bo nie kto inny tylko ty próbujesz cały czas z tego topiku zrobić swój topik o dupie Maryni, NIE JA to ty tutaj robisz osobiste wycieczki, chociaż ciebie nikt o to nie prosi, a w dodatku kłamiesz beszczelnie, zobacz do lustra, nos tobie się powiększyl zamiast powiedzieć przepraszam to ... atak tutaj nic nie da siostrzyczko Pinokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona nieróbstwem
weź się do pracy, a potem narzekaj na biedę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała
być w Zanzibarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz otulona
i jak tu nie zagnieść komuszej gnidy shatyna? aż pięść się zaciska, mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że to będzie szyja tego komuszego łajna :D :D :D przeżyję orgazm kiedy wreszcie zdechnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona cały czas
siedzi tutaj i pieprzy o swoich sprawach, w dodatku kłamie jakby jej ktoś za to płacił i narzeka na wszystko brrrrrrrrr co za baba, po prostu do niczego weź się za robotę i przestań narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... popatrz otulona
zdechniesz to ty i to prędzej jak się spodziewasz szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... popatrz otulona ....
zobacz pod łóżko, tam też jest shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......... popatrz otulona
za dużo bierzesz prochów, nie idź droga Jarkacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz otulona
🖐️ ja oddam się marzeniom o śmierci tego czerwonego zjeba :D postanowienie noworoczne - zrobić wszystko, aby wreszcie zdechł :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobaja mi sie słowa
typu - np zdechniesz :O ludzie, ludzie, badzcie ludzmi, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dobrego robisz
??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....... popatrz otulona
ja oddam się marzeniom o śmierci tego czerwonego zj**a postanowienie noworoczne - zrobić wszystko, aby wreszcie zdechł >>>>>>>>>>> a tymczasem kostucha jest tuż, tuż koło ciebie, niezbadana jest wola Boga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×