Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

shatyn wlaśnie spuściłem wodę po Wawci i już jej nawet nie czytam , nie zadaję się z elementem Rydzykowo - Otumanionym jakim to trzeba byc prostym czlowiekiem zeby napisac taki prosty tekst:( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn a wisi mi to koło pióra :D jakieś tam forum , jakiś tam moderator ... :D mam swoje życie a tutaj piszę bo są ze 3 inteligentne osoby a jak nie to trudno ... skoro moderator uzna że menda ma rację to sam niejako wystawia sobie świadectwo , ale z góry nie mogę tego zakładac .. pewnie zależy kto dziś siedzi :D i czy uważa się za Boga ... bo może zbanowac :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju Shatyn a wisi mi to koło pióra jakieś tam forum , jakiś tam moderator ... mam swoje życie a tutaj piszę bo są ze 3 inteligentne osoby a jak nie to trudno ... skoro moderator uzna że menda ma rację to sam niejako wystawia sobie świadectwo , ale z góry nie mogę tego zakładac .. pewnie zależy kto dziś siedzi i czy uważa się za Boga ... bo może zbanowac fuuuuu ty ciagle podburzasz i obrazasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyn i dzikus
wypad z topu😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka to jestes na razie najwieksza na topiku ty bo pojawiles sie znikad i nagle pałasz ogromna miloscia do shatyna :) troche to nie smacznie wyglada.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99076907690976900-78790890690
Ale zjebany topik, widać powstał tylko dla shatyna i jego kolegi , SHATYN JESTEŚ TCHÓRZEM I DEBILEM , czasem zastanawiam się też czy PO ci płaci za hymny pochwalne na ich cześć które wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla szatyna i dzikiego IGNOR
ignorujcie pedków, wiele do powiedzenia nie mają co widac, tylko ignor i ignor, a wiec zignorujcie ich niech sami ze sobą popierdują :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plonetrss
Mam wrażenie robaczki, ze ten obywatel to Wasz Shatyn, a Wy dajecie sie robic w bambuko.🖐️ 1.Pojawia sie wraz z nim i znika wraz z nim. 2.Podobny styl wypowiedzi. 3.Podobne błędy gramatyczne. 4.Nie odpowiedział na pytanie o wiek. 5.Nie daje głowy uciąć, ale stawiam ze to Shatynek.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Plonetrss Mam wrażenie robaczki, ze ten obywatel to Wasz Shatyn, a Wy dajecie sie robic w bambuko. 1.Pojawia sie wraz z nim i znika wraz z nim. 2.Podobny styl wypowiedzi. 3.Podobne błędy gramatyczne. 4.Nie odpowiedział na pytanie o wiek. 5.Nie daje głowy uciąć, ale stawiam ze to Shatynek " aha ha hah haaaaaaa :D :D :D :D jednak nie brak ci oszołomów w tym kraju ale żyjcie swoimi teoryjkami :D :D :D :D :D przecież poza tym forum życia nie macie biedni , smutni ludzie :D :D :D :D :D :D :D czekam na kolejne rewelacje :classic_cool: walcie śmiało dziękuje za poprawę humoru w sobotę o 18.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plonetrss
Do usług Shatynku.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plonetrss
Twa nerwowa reakcja, której nigdy nie udawało ci sie skutecznie zatuszowac, udowodniła jedynie słusznosc moich obserwacji.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawcie stare cioty
niech se pogadają o ignorach:D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plonetrss
Ludzie a nie mówilem, nagle dwóch wyrosło jak grzybki po wiosennym deszczu.:D Shatyn ze ci sie na starość chce w takie gierki bawic.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziadki to nie jest
temat o otulonej, a w ogóle to w.........na swój top 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×