Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Iftar --->>> a TY jakie kręgi reprezentujesz , niech zgadnę ... określone ? ile ci płacą za szerzenie propagandy na forum ? :D :D :D Centrala ma cię na oku :classic_cool: mamy już Twój profil psychologiczny .. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem pewne ugrupowanie ma się nie dawać prowokować. Pażyjom, uwidim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
" (...) ich martylologia wam nie przeszkadza..(...) " Przeszkadza ! I to bardzo ! I to bardzo wielu , wielu ludziom ! Ale Żydzi jak świetnie to ujął jeden z redaktorów zrobili z tego biznesholokaust i rozrzuceni po całym świecie , zgodnie razem świetnie bronią swojego "biznesu (!?) " Cały świat boi się odezwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Oni mają dokładnie podzielone : kto swój , kto wróg ! My do takiego podziału i za 1000 lat nie dojdziemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom. Na CBA nie ma mocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie dajcie się sprowokować PO" Jarosław Kaczyński podczas ostatniej rady politycznej partii apelował do parlamentarzystów PiS, aby "nie dali sprowokować się Platformie, trzymali nerwy na wodzy" podaje wprost.pl. - Oni tylko czekają, aby wciągnąć nas w konflikt. Apeluję do was i do siebie mówił Jarosław Kaczyński. Lider PiS tłumaczył także dlaczego wybrał Joannę Kuźlik-Rostkowską na szefa sztabu wyborczego. Ta nominacja to odpowiedź na oczekiwania elektoratu, o który zabiegamy powiedział Kaczyński. http://wiadomosci.onet.pl/2164175,11,nie_dajcie_sie_sprowokowac_po,item.html ZACZĄŁ SIĘ JĘZYK INSYNUACJI .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już o tym dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Nie będzie Niemiec pluć nam w twarz. Sami sobie naplujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli, co daj Boże, Pana Boga nie ma, to chwała Bogu, ale natomiast jeśli, co nie daj Boże, Pan Bóg jest, to niech nas ręka boska broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, to forma schizofrenii przecież. Takie wypisywanie sobie coraz to nowych sygnaturek. Czyli rozmowa ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem :) Ja ze swej strony polecam "Tożsamość". Stary, ale dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×