Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nieobiektywny pieniacz
' zreszta zadnego slowa,ktorego do niego napisalam sie nie wstydze ani tez nigdy nie zmienie swego zdania o tym czlowieku " Pewnego dnia przyznałaś że przesadziłaś ... pamiętam ten post postaram się go znaleźc .... jesteś przewrotna otulona ... w dodatku w pomarańczach wszedzie widzisz Shatyna itp. ale dzisiaj napisałaś że jak ktoś ciebie widzi w pomaranczy to ma zwidy ZWYKŁA PRZEWROTNA BABA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... i zaraz będzie bicie piany. A nie można po ludzku? Normalnie, bez wyzwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym otaczaniem się ludźmi o podobnych poglądach nie ryzykowałbym. Życie powoduje, że czasem to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie uczucie chcemy wywołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywny pieniacz
24.04.2010] 11:16 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem w przelocie rzeczywiscie kobieta nie powinna wyrazac sie w ten sposob, ale ja sie non stop tak nie wyrazam i do nikogo innego oprocz wspomnianego shatyna,jak nikt inny potrafi wyprowadzic mnie z rownowagi ta persona oczywiscie male to usprawiedliwienie, ale winni sie tlumacza wiec juz sie nie tlumacze zacytuje mojego ukochanego Seneke na koniec"Coz to za mezczyzna, ktorego moze zniewazyc kobieta" obywatelu---onego-warszawa i wawcie "znam" kilka lat no dwa na bank jak nie wiecej sie pisze na politycznych topikach, lubie ich wiec i sie z nimi zegnam coz w tym dziwnego jakbym miala sie tak zegnac z kazdym z kim zamienilam kilka zdan to bym laptopa nie wylaczyla to by bylo na razie na tyle ZESTAWCIE TO Z: " zreszta zadnego slowa,ktorego do niego napisalam sie nie wstydze ani tez nigdy nie zmienie swego zdania o tym czlowieku " SMUTNA PRZEWROTNA KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywny pieniacz
' rzeczywiscie kobieta nie powinna wyrazac sie w ten sposob " :D :D :D :D TO ZAŁUJESZ CZY NIE ŻAŁUJESZ ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywny pieniacz
OTULONA O SKUSLKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie, czy kiedyś wyświetlę sobie ten wątek i choć jedna strona będzie poświęcona dyskusji, a nie jeżdżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywny pieniacz
TAK WYPOWIADA SIĘ KOBIETA .... BRRRRRR :-O " 23:04 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem jestes wredny ch*j ------- 23:09 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem mod_k juz powiadomiles? pewnie tak a teraz spierdzielaj na smietnik -------- 23:12 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem j.w. a teraz spie**alaj wredny ch*ju shatynie czy jak ci tam ------- 23:13 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem i zglos nie zaluj sobie pie**olona gnido ----------- 23:14 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem wawciu odpusc tev gowno ze mna walczy zostane zlikwidowana onb mnie zglosi..ojjjjj ----------- 00:38 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem ja pie**ole shatyna wole blood fire death"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobiektywny pieniacz
milego długiego weekendu :classic_cool: żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee skuslka ...
idź posłuchaj Deep Purple a nie wdawaj się w polityke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wyjątkowych okolicznosciach
We Wo a Slayera słuchasz też ? Megadeth , Anthrax ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie. Wyrastałem na nich. I uczyłem się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wyjątkowych okolicznosciach
Nowe płyty Slayer też są dobre "God Hate Us All" i reszta ale Tom Araya traci głos i podobno już nie nagrają więcej nic po "World Painted Blood"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wyjątkowych okolicznosciach
otulona -->> zamknąłem dyskusje z tobą na dzień dzisiejszy jak widzisz to nie był Shatyn tylko JA :D :D wróc może jednak do tego Candlemass , sam sobie zaraz zapodam Tales of Creation ... muzyka łagodzi obyczaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpienia młodego Wertera
iftar ten film "lotna" był symboliczny i nie jest prawdą historyczną.Jak to za komuny bywało.A co kto sobie przywłaSZCZYŁ ŚWIETO 1 MAJA? pRZECIEZ MIEDZYNARODOWE JEST A NIE KOMUNISTYCZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Iftar otóż właśnie. I to z prostego powodu. Byli patriotami. Prawdziwymi. @w wyjątkowych okolicznosciach Tak, czytałem wywiad. Ale u nas niebawem zagrają i koniecznością jest bycie tam, wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wyjątkowych okolicznosciach
nie założe topiku o muzie :-( bo nie.. to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, i sama widzisz. Zaraz pewnie spotkam się z zapytaniem - "a czy Raginis to polskie nazwisko?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry Obywatelu dzikiego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Pozdrowienia dla Skulskiej w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
[ ""Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nieznający za to słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym... W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu","patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", największego Polaka", "równego królom"... "" ] To jest genialne !!! Ta , jakże prosto sformułowana charakterystyka "dwa w jednym " cudownie ukazuje naszą polską naturę . Ludzi przewrotnych , fałszywych , nieodgadnionych . Z jednej strony kierujących się uczuciami , a z drugiej cyniczni do szpiku kości . Kto , którą z tych charakterystyk uznaje za prawdziwą właściwie nie ma znaczenia . Bo ważniejsze jest , że ktoś kto wzbudza tak rozbieżne emocje jak śp. Lech Kaczyński po prostu na najwyższe stanowisko w państwie się NIE NADAJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To jest genialne !!! Ta , jakże prosto sformułowana charakterystyka "dwa w jednym " cudownie ukazuje naszą polską naturę . Ludzi przewrotnych , fałszywych , nieodgadnionych . Z jednej strony kierujących się uczuciami , a z drugiej cyniczni do szpiku kości . Kto , którą z tych charakterystyk uznaje za prawdziwą właściwie nie ma znaczenia . Bo ważniejsze jest , że ktoś kto wzbudza tak rozbieżne emocje jak śp. Lech Kaczyński po prostu na najwyższe stanowisko w państwie się NIE NADAJE . " no cóż racja :-) to mitologizowanie to typowo polskie popadanie ze skrajnosci w skrajnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, WeWo także ma niepolską etymologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×