Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca2
Przecież sam ich wsadził na piedestał i naraził tym Polske na niebezpieczenstwo... na niebezpieczenstwo oraz na zagrozenie demokracji :D:D jelonku no a nie mowilem ze sami idioci :D:D na okolo nas:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruner
dał im szanse ...z której nie skorzystali , co pogrążyło ich w niebycie ... tak by się pałętali jeszcze przez z dziesięć lat - nie wylansował ich - to tylko oficjalna wersrsja GW i postkomuny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruner
oczywiście to ja - jelonekk.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
jak on kaczynskiego do hitlera porownuje to co nie mowilem ze idiota z niego :) okej na razie pozdrawiam szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
jakby chciał być premierem za wszelką cenę , to nie nie szukałby afer u Leppera i nie przerwałby swojej kadencji w połowie - rządzilby do końca przymykając oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
żadne sondaże nie dawały mu zwycięstwa ...najwyżej remis ....a biorąc pod uwagę jeszcze SLD i PSL z ktorymi żadnej koalicji by nie stworzył , to musiałby mieć przynajmniej 46 % , aby rządzić - taka sugestia , że był i jest szalony ??? ...wiemy , wiemy - jak się nie ma na kogoś sposobu ....to ogłasza się , że jest wariatem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEG badań znaczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afganistan
Pietrzak jest mistrzem. Oby więcej takich jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn bedziesz w W-wie
ochrone sobie zamów,rozglądaj się uwaznie a najlepiej nie wysiadaj z samochodu bo... od butów ci to gówno odpadnie,a wiesz Stolica to nie Nowa Huta,a poza tym po ryju możesz oberwać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mialem traumatyczne przezycie ;). Nie wiem, czy ktos z was ma komunikator - paltalk?? Tam sa rozne kanaly, ludzie z calego swiata nawijaja ze soba(piszac czy gadajac przy mic). Dzisiaj pewna osoba mi pokazala, ze jest nowy kanal polski - "Jaroslaw Kaczynski przyszloscia Polski". Co tam sie odpierdala(za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwac nie mozna), to szok...jechanie po PO i Komorowskim, jak po lysej kobyle...10 minut mi wystarczylo, a uczestnicy to oczywiscie nasza kochana polonia z USA i Kanady... Shatyn to, co sie w tym temacie dzieje, to maly pikus w porownaniu z tym pokojem gadanym :D. Jutro chyba sie tam pojawie i dam troszke do pieca, zmusze ta "inteligencje" do rozmowy na argumenty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff biedaku to musi być dla
ciebie szok. Tyle prawdy na raz usłyszeć na takim kanałe. Każda komórka twego mózgu jest wprost rozdygotana. Uważaj żeby twe neurony nie zmieniły potencjału. Może faktycznie dozuj to sobie na zmianię z jakąś miła pseudopragmatyczną papką na jakiej opierasz swój byt bo to by Cię mogło jeszcze zabić. A z tą krucjatą tam to się może wstrzymaj. Jesteś za bardzo roztrzęsiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberto L
[jakby chciał być premierem za wszelką cenę , to nie nie szukałby afer u Leppera i nie przerwałby swojej kadencji w połowie] głupiutki jelonku dosłuchaj do końca, tam jest wyjaśnione dlaczego Jarosław K tak przebierał nóżkami za wsześniejszymi wyborami http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w programie Pana Lisa była m.in Pani Środa, Pan Kuczyński, Pan Girzyński z PIS. Pan Girzyński nie był sobą :D mówił o pojednaniu , o tym żeby widzieć w drugim człowieku pozytywy i zmiany ( po tragedii smoleńskiej). Niestety odniosłem wrażenie że ten Pan mówi jak "zaprogramowany " , nie przekonała mnie jest zmiana nastawienia .... i dobrze ujęła to Pani Środa ( której nie darzę sympatią ) , że Pan Girzyński poruszał się w sferze ogólników z których nic nie wynikało :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* " nie przekonała mnie jego zmiana nastawienia " Tak jak nie przekonuje mnie ZMIANA u Pana Jarosława który nagle zrobił się potulny jak baranek ( wilk w owczej skórze :D ) 61 letni polityk który nagle zmienił się o 180 stopni :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to do mnie ten powyższy post :-O to może odkoleguj się od moich prywatnych spraw bo nie wiesz czy przeżyłem jakąś tragedie czy nie :-) nie uzywaj takich argumentów nie znając mnie kompletnie . PIS się nie zmienił tylko uprawia znakomity PR w tej chwili . To moja ocena i nie wyjeżdzaj mi z moimi tragediami bo nie wiesz co się w moim zyciu dzieje i działo :-) z góry dziękuje za powstrzymanie się od takich argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie pisalbys tak dziecinnych postow gdybys wiedziedzial... zreszta niewazne... " Uprawiasz demagogie dziewczyno :-O i to podłą , nie wiesz co w zyciu przezyłem ale to negujesz :-( ... post nie jest dziecinny to moje obserwacje i okazuje się nie tylko moje ( przykład Pani Środy ). obawiam się że to ty jesteś dziecinna skoro uciekasz się do argumentów o moim zyciu o którym gówno wiesz :-O bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani smieszne ani potrzebne
i dodam - czy ktos z was wczesniej slyszal o tym ,ze pradziadka, czy dziadka uratowal jakis rosjanin, czy dla potrzeby chwili sobie to przypomnial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceny mogą być merytoryczne i niemerytoryczne ... uderzanie w moje osobiste doświadczenia jest podłe :-O Dziecinny ? Zatem połowa Polaków taka jest bo wiele osób w to nie wierzy .... dajesz się otumanić znakomitym PR w wydaniu PIS :-O Moi rodzice przeżyli wiele tragedii i również oceniają PIS i Jarosława tak jak ja . rozumiem że uznasz ich za dziciennych ???? :-O już na prawde bez odbioru przerażają mnie tacy ludzie jak ty :-O [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani smieszne ani potrzebne
a Pietrzak nigdy nie byl smieszny i nim nie pozostal, zostal jedynie mistrzem czczej gadaniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam i nie rozumiem o czym wy piszecie.. każdy siedzi w swoim okopie i kompletnie nie widzi nic poza nim. I to co fundują nam media.. np Palikot to powiedział czy tamto, co teraz zrobi z tym premier. A ja się kurwa pytam jakie to ma znaczenie dla Polski, dla mnie i całego narodu, co powiedział Palikot? Żadne. Z takimi mediami ciężko będzie narodowi normalnie myśleć. Bo one niestety kształtują świadomość większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mu nie zaświta.. daruj sobie posty pod jego adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem widac ze( i Bogu dzieki oby sie to stalo jak najpozniej) ze nigdy nikt ci z bardzo bliskich osob, ktore kochales nigdy nie umarl...i to w takiej powiem brzydko ilosci naraz... wyobraz sobie ze wtedy swiat rozlatuje sie na tysiac malych kawalkow, ktore trzeba na nowo poukladac i ze wiele rzeczy ulega wtedy istotnemu przewartosciowaniu nie mowie ze czlowiek przechodzi jakas zupelna przemiane, ale zmienic sie moze zasadniczo postrzeganie otaczajacego swiata.. Otulona ja straciłam dwoje rodziców w przeciągu 4 lat i jakoś mi sie moje postrzganie świata nie przewaliło o 180 stopni :classic_cool: Czesc obywatel :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze Kaczynski sie podniósł bo prowadzili z bratem politykę ku odchłanii :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ty to jakiś osobisty terapeuta Kavczynskich jestes?:P Tak dobrze znasz ich konstrukcję psychiczną?:P Dla mnie mowa do Rosjan to szczyt hipokryzji w wykonaniu Jara :O Facet robi to totalnie pod publikę tak mu na władzy żależy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona nie tylko TVN mam w telewizji :P i w przecuiwienstwie do Ciebie nie TV jest dla mnie zródłem wiedzy :) Widze ze psychicznie osądzasz innych po sobie. Tez zaczynasz szanowac rosjan?:D:D:D jak twój guru?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×