Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekk..
i mamy pocałunek śmierci ..haha Poczta Onet AAATVN24, MK/21:11 Jaruzelski: w drugiej turze zagłosuję na Komorowskiego Wojciech Jaruzelski, fot. PAP/Tomasz Gzell PAP - Społeczeństwo jest na tyle rozumne, że potrafi dostrzec to, co jest rzeczywistym żalem i bólem mówił w TVN24 gen. Wojciech Jaruzelski w kontekście zawłaszczania tragedii smoleńskiej na potrzeby kampanii prezydenckiej. - Wiem, że to ma krótkie nogi - dodał generał. - Logika podpowiada, że jeśli ktoś mógłby być tym zainteresowany, to oczywiście parta opozycyjna - mówił generał o tym, która konkretna partia wykorzystuje katastrofę pod Smoleńskiem do własnych celów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niestety jestem zmartwiony. " Nie bądź zmartwiony . Nic złego się nie stanie . Polska nie takie jaja przeżyła w swojej historii . Czy to będzie PO lska czy też Kaczystan przeżyjemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To do jasnej cholery na kogo mam oddać głos ?' poważnie na forum szukasz odpowiedzi?? To ja moge udzielić dobrej rady: Nie idź na wybory :) Jest dużo ludzi zdecydowanych na swój wybór, którzy i bez tvn i bez gw umieli samodzielnie podjąć decyzje ale dzięki takim jak Ty i takim co wybieraja tzw mniejsze zło ich głosy gdzieś tam giną w tłumie. Proste: nie znasz się, nie jesteś pewien - nie idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
jutro ogłoszą swoje pewne poparcie dla agenta ze WSI ... Urban i Kiszczak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"KRĘCENIE SŁUPKÓW" " (...) drugiego więc CUDU nie będzie." Płonne nadzieje . Będzie i to jeszcze niejeden . Pożyjesz , zobaczysz i CUDÓW przyjdzie Ci w życiu przeżyć . A ile przykrych rozczarowań jeśli uwierzyłeś , że istnieje coś takiego jak prawo i sprawiedliwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowskiemu już nic nie pomo
Nawet manipulacje TVN i GW,oraz szujostwo Niesiołowskiego,Kutza i Palikota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smugolll" Od ponad trzydziestu lat chodzę na wszystkie wybory , krytykuję tych co nie chodzą i teraz mam nie iść . Szok . Dobra , zagłosuję na tego co ma przewagę w wadze i obwodzie . Przynajmniej będzie Go widać . A co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje frekwencji, tylko, że to sa "wybory" w cudzysłowiu bo co to za wybór jak się wybiera mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugoll taki wybór że biorę odpowiedzialność za KRAJ a nie chowam głowę w piasek ( -->> nie idę na wybory ) . dojrzałość polega na umiejętności dokonywania trudnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może inaczej postaram się to uzasadnić. Tak z inżynierskiego punktu widzenia wolelibyście wsiąść do windy, która została zaprojektowana przez głosowanie( tzn dobór liny, silnika, nitów..itd) czy przez kogoś co w tym siedzi i się zna na tym? I tak z czystym sumieniem wzielibyście udział w głosowaniu jaką line dobrać? Odpowiedzialność to pozostawienie tej decyzji innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialność to nie dopuszczenie człowieka do Prezydentury takiego jak Jarosław Kaczyński. Wolę Komorowskiego ( którego cenię ) nawet jeżeli jego zachowanie czasami pozostawia wiele do życzenia . Odpowiedzialność to nigdy nie jest pozostawianie decyzji innym - tak robią dzieci lub ludzie niedorozwinięci emocjonalnie bez własnego zdania. Ja własne zdanie mam i wyrobiona opinie o obu kandydatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ciekawe , komu Andrzej doctorre Lepper udzieli poparcia ...skoro już wypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lepiej wszystkie dzieci i niedorozwiniętych emocjonalnie ( jak obywatelu piszesz) otumanić głupimi hasłami i sloganami, i jako grupe najbardziej podatną na manipulacje przeciągnąć na swoją strone. Tylko w sensie dorosłe dzieci co sa zapatrzone w tvn jak małe dzieci w cartoom network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra "smaugolll" , to teraz znowu poważnie . Tak do Twojego przykładu . Z czysto ludzkiego punktu widzenia . jak mam wsiadać do windy kiedy już od 20 lat wiem , że jeden projektant zajmował się li tylko projektowaniem zsypów na śmiecie , a drugi wystrojem wnętrz . Czy to ludzi wina , że są na rozdrożu kiedy na projektantów lin w windzie - lin które mają spełnić ich marzenia i co nie co podnieść ich do góry - proponuje im się takich osobników . Przecież mamy tu "starych wygów " . Obaj znają się od lat . Pewnie kiedyś się przyjaźnili . To ten sam kubeł z gnojem , tylko teraz inne perfumy stosują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czyli lepiej wszystkie dzieci i niedorozwiniętych emocjonalnie ( jak obywatelu piszesz) otumanić głupimi hasłami i sloganami, i jako grupe najbardziej podatną na manipulacje przeciągnąć na swoją strone. Tylko w sensie dorosłe dzieci co sa zapatrzone w tvn jak małe dzieci w cartoom network. " Nadinterpretujesz moje słowa ( ja pisałem o sobie a ty uogólniasz ) i masz brzydka cechę manipulowania wypowiedziami innych :-( Obawiam się że polemika z tobą jest bez sensu albowiem masz z góry ustalona tezę i cokolwiek ja nie napiszę to potwierdzi twoje przekonania :-( co do otumaniania --->>. właśnie takie zagubione duszyczki ą od lat otumaniane przez PIS ( "ciemny lud to kupi " kto to mówił ?) tak robi każda partia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
i to już będzie ten przysłowiowy gwóżdz do trumny - normalnie śmiać mi sę chce jak widzę ten rozsypujący się domek z kart , zbudowany na medialnej iluzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan 24-->To ten sam kubeł z gnojem , tylko teraz inne perfumy stosują .---> Mniejszy problem jest kto kandyduje niż kto wybiera. Ja na codzień widzę ludzi, którzy gdzieś tam usłyszeli, że jakiś mały człowiek chce zagarnąc całą władze dla siebie i trzeba iść i go nie dopuścić do władzy. No i idą. Gdzieś tam jest równowaga zachwiana, pewnie w mediach jest nieproporcjonalnie dużo sprzyjających PO, bo takiego zrywu przeciwko komuś ( a nie ZA kimś) to nie było od powstania warszawskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość media robią dużo zła
znowu np. na TVN24 młóca temat katastrofy smoleńskiej bo minał miesiąc dla mnie to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe , komu Andrzej doctorre Lepper udzieli poparcia ...skoro już wypadł" W sumie to powinien swojemu staremu kumplowi Jarkaczowi. Chyba już nie. Teraz to ma nowych kumpli, pod koniec ostatniej kadencji sejmu dał temu wyraz. Te wspólne popieranie populistycznych projektów i mówienie, że to PiS jest strażnikiem budżetu..ehh stare dobre czasy..pewnie sentymenty pozostały i odda głosy Bronkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom jest nie ważny. W polityce liczą się podobne populistyczne poglądy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowoczesna Polka
Polaki nie bądżcie tępe i dzikie! głosujcie na Komorowskiego , uratujcie Polskie przxed kaczyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
tacy ludzie jak kutz czy bartoszewski nie powinni juz zabierac glosu no niestety ale ci ludzie sa w zaawanzowanym weku i nie wiadomo czy sa w pelni swiadomi. nie powinno sie takich ludzi dopuszczac do glosu........na antenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek nie zrobi tego Bronkowi, najlepszego człowieka mu nie podkradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
ojej dostalem bana jak ja to przezyje normalnie moge dzis nie zasnac swiat mi sie wali...... ojej ojoj ojejku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mniejszy problem jest kto kandyduje niż kto wybiera" Przemyśl to jeszcze . Braci Kaczyńskich oceniam nie od czasu powstania PiS . Mało kto wie , że początkowo opozycjonistą był przede wszystkim Jarosław będący przy prof. Geremku kimś , kogo w wojsku określiłoby się adiutantem . Mało kto wie , że już Urban w swoim ABC już na początku lat 90 negatywnie Go opisywał , mało kto pamięta jak w Polskim Zoo Wolski w swoich tekstach nie oszczędzał chomików . Coś musiało być w tych ludziach kiedy ciągnęli za sobą tyle niechęci . Może to jeszcze za czasów kiedy wmówili Wałęsie , że może być Prezydentem . Wprawdzie po wielu latach Jarosław twierdził , ze Oni byli tylko przy nim , żeby Wałęsę pilnować . Faktem jest , że zapomniani przy tworzeniu rządu Sol. wjechali na szczyt "na plecach Wałęsy " . Faktem jest , że stworzyli od początku piękną gwiazdę . Na szczycie były teczki , bo bokach Wałęsa z Wachowskim , na dole Kaczyńscy . Niezaprzeczalnym faktem jest , że ci którzy pierwsi dorwali się do teczek stali się osobnikami nie do ruszenia . Mimo , że brzydko rozstali się z Wałęsą już od zawsze utrzymywali się na górze . Tylko po co to piszę ? Wszytko można znaleźć w necie . Niechęć do Kaczyńskich powstała znacznie wcześniej niż PiS . Niektórzy ludzie tak mają . Gdzie się pokarzą - nawet w dobrej wierze - zaraz awantura . Dość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
dziwne , że nikt ani słowem nie piśnie ( nie mówiąc o podziękowaniach haha)o roli Jarka w oczyszczeniu sceny politycznej z Leppera i Giertycha ... choćby za usunięcie Leppera , z którym dziesiątki lat walczono , a jemu wystarczył roczek ....wiem , że Donek też był skuteczny w usuwaniu współpracowników i konkurentów : Płażyńskiego , Olechowskiego , Cimoszewicza , Gilowskiej , Piskorskiego...ale z Lepperem nie mógł sobie jakoś poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×