Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No i to jest przewrotność wielu ludzi. Któremu politykowi nie zależy na władzy? Ci z PO to filantropi? No przecież ktoś musiałby być głupi by twierdzić że jakiemuś politykowi nie zależy na władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy tu pisze na tym temacie wy politykę wyciągnietej dłoni do rosjann traktujecie jako brak patriotyzmu. od zawsze słyychac z ust PiSowskich polityków że Tusk i politycy PO to ku niewoli Polskę wioda bo chcą z tym potęznym sasiadem zyc w zgodzie. :O wiec co otulona nagle ci sie po tragedii brata Kaczynskiegoe postrzeganie przewaliło o 180 stopnii?:O widać zaraźliwe to jakieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin No i to jest przewrotność wielu ludzi. Któremu politykowi nie zależy na władzy? Ci z PO to filantropi? No przecież ktoś musiałby być głupi by twierdzić że jakiemuś politykowi nie zależy na władzy wybacz wszystko wszystkim, ale Kaczynski juz taką nagłą miłoscią zapałał że juz mu poparcie wzsrosło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona mój pradziad tez był kozakiem :) uciekł z bratem z wojska kozackiego i osiadł w okolicy w której własnie mieszkam stad rodowe nazwisko mojej babki od kozaka pochodzi ;) wiec nie ty sama na tej ziemi :D:D: jednak pamietam relacje ze Smolenska po tragedii na Jara Kaczynskiego w namiocie czekał Putin a wielki Kaczynski kolesia olał :P nawet sie z nim nie przywitał a teraz mu przed wyborami miłośc niemalże wyznaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano.... --->>>> zgadzam się z Twoją oceną tej nagłej miłości do Rosjan ale takie osoby jak otulona które wciąż krytykują że Tusk otumania Polaków , sama jest otumaniona Panem Jarosławem który teraz każdą zagrywkę polityczną tłumaczyć będzie PRZEMIANĄ po tragedii :-O obłuda PIS poraża :-O ps. I właśnie jeśli Tusk rozmawia spokojnie z Rosjanami to źle, ale jak Pan Jarosław mówi ciepło do Rosjan ... to dobrze :D może mu się pomachiwanie szabelką znudziło a może po prostu trzeba wygrać wybory za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz otulona róznica w nas taka że ja to czysta krew kozacka :D:D:D a Ty to bobka z husulszczyzny gdzie jeszcze w Rokitę wierzą :D:D:D:D i mozna takie pustelnie w lasach spotkać ;) jednym słowem ciemnogród :D:D:D a wracając do tej historii otulona wiesz czemu Kaczynski Lech sie z ks. Zalewskim nie zgadzał?:P bo jak taka patriotka z korzeniami ukrainskimi jestes toś powinna wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ci powiem :) o ile Pan Kaczynski głośno krzyczał że Rosjanie nam naród wymordowali o tyle o Ukraincach słowem nie wspomniał :P bo mu za bardzo to na rękę nie było z ujrainą zadzierać. to własnie było przyczyną niechęci Kaczynskich do Zaleskiego który o tym nie omieszkał wspominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iftar :) Dzień dobry wszystkim. "Co tam Panie w polityce?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak widać sie ten patriotyzm u Kaczynskich jakoś tak fajnie dzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myrevin" { " Czytam, czytam i nie rozumiem o czym wy piszecie.. każdy siedzi w swoim okopie i kompletnie nie widzi nic poza nim. " } Jak się wybije drapieżniki to zaraz środowisko ulega degradacji . Prawda znana nie od dziś . Tylko brakło na scenie politycznej prawdziwej , agresywnej lewicy i już natychmiast barany zaczęły skakać sobie do gardeł . Scena polityczna nienawidzi pustki . Pustkę po prawdziwej lewicy stara się łatać a to SLD , a to PiS , czasami PO lub coś takiego jak Samoobrona . To brak realnego zagrożenia przed utratą władzy i przywilejów powoduje rozprężenie tak u polityków jak i elektoratów . Co ciekawe dzieje się to w społeczeństwie , które w ogromnym procencie ma lewicowe zapatrywania i nie mówię tu o "starych" Polakach wychowanych w PRL , ale o ogromnej rzeszy młodych . Ich wymagania , oczekiwania , co im się należy (!?) są typowo lewicowymi . Jak na razie jeszcze wszystko w normie . Daje się odczuć cień katastrofy . Jeszcze chwile . Niech Kaczyńskiemu sie podniesie , a Komorowskiemu spadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo w polityce narazie nic sie nie dzieje i jak to K. Mikke mówił?" i dobrze ze nic nie robią, bo by nam jeszcze gorzej sie działo" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Kiedyś K. Jaroszyński w ten sposób to ujął - "Niech Sejm uchwali 100 ustaw. Mądrych, głupich czy takich sobie. Ale niech obowiązują przez 4 lata. Polacy nauczą się wykorzystywać mądre, a omijać pułapki głupich". - Czyli status quo nie jest takie złe. Poza tym do każdego prezydenta można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, przyznam się. Jestem w 1/8 krwi Gruzinem. Ale Gruzja jest ok (chyba, bo pamiętam o Wissarionowiczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecąc logiką na miejscu takiego Jara odpusciłambym te wybory. dała szanse wygrac PO i wtedy ich po dwóch latach wypunktowac przez ten czas podbic ranking partii i ieć asy w rękawie :P ale chyba sie jaro za bardzo boi że ludziom POwski prezio tak spasuje że Jaro jak Lepper z polityki wypadnie i czym sie wtedy zajmie?:( przecież w filmie nie zagra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar wiem :O i smuci mnie to że jeszcze tego ludzie nie dostrzegli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... zamulona snem... szybko zmieniasz zdanie. Jeszcze kilka dni temu czytałam Twoje posty, jak to Prawdziwy Polak śp. Lech Kaczyński, potrafił wypiąć się na Rosjan, a teraz tak bardzo chwalisz kontynuatora Jego dzieła, za to że dupę Rosjanom liże? Czy tylko ja dostrzegam niekonsekwencję w Twoich wypowiedziach? A już wiesz dlaczego w Polsce nie ma okręgów jednomandatowych w wyborach parlamentarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Obywatelu dzikiego kraju. Przeczytałem ostatnio "Rio del Oro" - to dopiero dziki kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:35 [zgłoś do usunięcia] WeWo Cześć Obywatelu dzikiego kraju. Przeczytałem ostatnio "Rio del Oro" - to dopiero dziki kraj :D :D :D nasz jest "dzikszy " ------------------------------------------------------ musztarda "zamulona snem " :D no niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu dzikiego kraju może i masz rację, ale tam Fiedler i jego towarzysze mieli przynajmniej spluwy do obrony przed dzikością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO COMMENT....
jak mawia pewien wykształcuny łopozycjonista zza krzoka:D http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,7861281,Dni_Cipki__Piknik_w_zlym_towarzystwie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju Shatyn to o czym piszesz dowodzi tego że wracają czasy rodem z lat 50-tych >> Czyli kobiety na traktory? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że jakiś spory nawet procent jest jednak niereformowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×