Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

ano.... Ale w tym szaleństwie jest metoda. Tak się zastanawiam, czy PO naprawdę chce wygranej swojego kandydata. Wiem, że to może brzmieć jak s-f, ale... dlatego wspomniałam że Kaczynski zamiast odpuscić wybory i podreperować szeregi partii rzuca sie na władze jak wygłodniała hiena a tak mógłby wypunktowac za dwa lata przeciwników i popróbowac odnowy Po mogłoby pomyslec o takiej strategii bo jak dostanie pełnie władzy moze wiecej stracic niż zyskac przy dzisiejszej złej koniunkturze gospodarczej w Europie Napisałam o tym tuż po katastrofie. Jeśli Kaczyński zostanie Prezydentem (zdarzenie przyszłe i niepewne), top PiS przestanie istnieć (zdarzenie przyszłe i pewne). Nie powinien kandydować, tylko że z drugiej strony jak nie On, to kto???? Dzień Ziobry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>No to musztarda jesteś dziecinna tak mnie podsumowała Pani Zamulona Snem kiedy to napisałem o Girzyńskim Jakby rzec delikatnie... zamulona nie obraź się... aaaa zresztą.... co tu gadać, zostawmy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn>>> Ty za szybko czytasz. Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jak jedna osoba może zamulić, co dopiero cały pluton? Sztab, chciałam powiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten złośliwy Lech Kaczyński
A miało być tak pięknie: uśmiechy, uściski, kwiaty, ordery... nawet żyrandol w bonusie. I co? I znowu nabruździły te wstrętne Kaczory. Konkretnie "były prezydent Lech Kaczyński". Nie dość, że nie pytając Premiera o zdanie wziął i zginął w katastrofie (co jak wiemy świadczy o jego małości) to jeszcze wyjątkowo złośliwie zrobił to w Katyniu, o którym pamięć jest święta dla nas wszystkich. Tak święta, że nawet obchodzimy jego rocznicę trzy dni wcześniej niż to bywa zazwyczaj. Kto wie, czy nawet nie był to wspólny spisek Lecha i Jarosława? Przecież wielokrotnie było tłumaczone, że bliźniactwo popycha tych ludzi o" złych twarzach" (copywrite Elżbieta Zapendowska) do wyjątkowej "nikczemności" (tu autorstwo słynnego hasła reklamowego należy przypisać Stefanowi Niesiołowskiemu), to i mogło być tak, że się poświęcił jeden (a nikczemnik!), żeby wygrał drugi (no podłość!). Cham jeden i tyle, jak słusznie powiedział wybitny filozof z Biłgoraja. No i na kandydata (dawnej kandydata na kandydata) nieoczekiwanie spadła po-prezydentura. A nie tak miało być. Przeciez dopiero po wyborach miało się okazać, że kandydat Komorowski wygłasza orędzie jakby kij połknął i w pogoni za prompterem, wdzięku ma tyleż co android w prototypie sprzed pół wieku i w dodatku w zasadzie nie wiadomo, jak widzi swoją prezydenturę, poza kontemplowaniem żyrandola oczywiście. Na dokładkę kontrkandydat Kaczyński jest w swojej niewyobrażalnej złośliwości podejrzanie podobny do byłego Prezydenta i instnieje obawa, że ciemny lud weźmie i na niego zagłosuje z litości. Jakby tego było mało kontrkandydat chodzi w żałobie (jak śmie!), ma bratanicę (no skandal!) i przeważnie złowieszo milczy (aż strach!), czym jak zwykle jątrzy w społeczeństwie (bo wiemy na czyj młyn to jest woda), a jak już się odezwie to najbeszczelniej na świecie nie ma się do czego przyczepić i trzeba się skupić na pianinie i dzbanuszku, żeby jakość wyjść z tego z twarzą (zwracam uwagę, że w tle były także książki - też wdzięczny temat do dywagacji). Bo przecież Zamek Królewski to jak najbardziej naturalny entourage kandydata Komorowskiego, który w dodatku sam namalował stanowiące tło wywiadu obrazy, podczas gdy nie wiadomo czy Jarosław Kaczyński gra na pianinie, pije herbatę a nawet czy umie czytać. Grupa szybkiego reagowania próbuje wprawdzie robić co może - a to redaktor Kuczyński u redaktora Lisa wypomina Lechowi Kaczyńskiemu, ze swoją bezczelną śmiercią głęboko (czytaj celowo) podzielił społeczeństwo, a to redaktor Miecugow straszy "demonem partiotyzmu". A lud ciemny jak tabaka w rogu robi swoje i zamiast masowo gnać ze świeczkami na groby radzieckich żołnierzy tysiącami gromadzi się na apel Ruchu 10 kwietnia (ups, przepraszam, nie tysiącami a w skromnej liczbie 300 osób jak wzorem PRL-owskiej propagandy podawała Gazeta Wyborcza). A wszystko przez Lecha Kaczyńskiego. http://izaj.salon24.pl/180531,ten-zlosliwy-lech-kaczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzcie państwo
infantylny obywatelek potrafi pracować:D szoruj te kible dokładnie obywatelku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, no przecież nie podejrzewam, ze mogłabyś użyć sformułowania "wypiąć tyłek". Ty na pewno napisałaś coś w stylu... stawił czoło, nie ugiął się, jako jedyny nie padł na kolana, jak ryży Donek. :) To była luźna interpretacja Twoich wypowiedzi, tak w dwóch słowach. Czytaj czasem nie tak dosłownie. :) Jak będę miała chwilkę, to poszukam tekstu. Ale muszę się przekopać przez kilkadziesiąt pewnie stron, więc wybacz, zrobię to później, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
07:42 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem ano.. rozne sa konstrukcje psychiczne ludzi,z pozoru ten ktory wydaje sie gigantem, czesto upada i podnosi sie zupelnie odmieniony To rzeczywiście była dla Jarosława wielka tragedia i wielkie przeżycie jak JUŻ kilka dni po katastrofie zdecydował , że będzie brał udzial w wyborach prezydenckich Cholerne to bylo dla niego przeżycie PS otulona ... co ciebie upoważnia do tego żebys oceniała tutaj kogokolwiek przede wszystkim oceń siebie, samokrytyki nigdy nie za dużo, a często dobrze robi jak na razie to jedyny dla ciebie sukcesem w życiu jest sprzątanie Niemcom, pisanie głupot na kafe, atakowanie bez powodu ludzi, obrzucanie inwektywami i to jest dla ciebie sposób na dowartościowanie się żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty upoważniasz oceniając
innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reasumując PiS prowadził otwartą politykę antyrosyjską niezważąjąc na to że pomimo powszechnej biedy jest to panstwo bardzo liczace sie w świecie. Nikt nie chce z nimi zadzierać a Kaczor postanowił inaczej :O to musiało odbic sie na gospodarce a jak polityka odbija sie na biznesie to zawsze wrózy katastrofę :P Nie sadze że Jaro po tragiedii zmienia kurs bo to jego wewntrzna przemiana raczej jest to propagandowa podpucha czyt. "kiełbacha wyborcza" dla bardziej naiwnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesus... I znów się jazda robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... OBYWATELU ...
[ I właśnie jeśli Tusk rozmawia spokojnie z Rosjanami to źle, ale jak Pan Jarosław mówi ciepło do Rosjan ... to dobrze może mu się pomachiwanie szabelką znudziło a może po prostu trzeba wygrać wybory za wszelką cenę] I to jest dobrze ujęte, trafiłeś prosto w 10 Tak wlasnie zachowuja się pisuarowe żołnierzyki, nic do nich nie dociera, można nimi manipulowac i pociągać za sznurki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
łolaboga co ja zrobie bana dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:30 [zgłoś do usunięcia] Do .... OBYWATELU ... [ I właśnie jeśli Tusk rozmawia spokojnie z Rosjanami to źle, ale jak Pan Jarosław mówi ciepło do Rosjan ... to dobrze może mu się pomachiwanie szabelką znudziło a może po prostu trzeba wygrać wybory za wszelką cenę] I to jest dobrze ujęte, trafiłeś prosto w 10 Tak wlasnie zachowuja się pisuarowe żołnierzyki, nic do nich nie dociera, można nimi manipulowac i pociągać za sznurki --------------------------------------------------------------------------- Jak ktoś tak infantylny jak ja w dodatku ketyn mógł napisać coś sensownego ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywistoscgryzie
Bartoszewski - niemiecka puszka z peerelowskiej meblościanki Panie Bartoszewski! Pragnę gorąco podziękować, że nauczył mnie pan, co to znaczy "być przyzwoitym". Dawniej myślałem, że Dekalog wzbogacony o przywołany mej pamięci łysiakowym piórem, przedwojenny kodeks Boziewicza wystarczy. Ale co ja tam wiem, wszak jam półludzkie goim, takie jak pan to nazwał "bydło", a pan jest żeś salonowy "profesor" z maturą. No, a skoro warto słuchać lepiej zorientowanych od siebie, tak i dowiedziałem się, że ludzie, którzy opłakują zmarłych i oddają cześć ich pamięci, to już nie tylko, że znów pana zacytuję, "dewianci psychiczni" ale i "nekrofile" by o "pedofilach" nie wspomnieć. Zastanawiam się tylko, jakim trafem, z całego diapazonu możliwych kategorii opisywania żałobników, właśnie te dwa zboczenia, hojnie wydzielana ślina na język panu przyniosła? Bo chyba nie jest tak do końca, jak w zgodzie z dość wulgarną perspektywą chce się to opowiadać. A mianowicie, że to pańska chęć bycia wielbionym, jak niemieckie puszki na peerelowskich meblościankach, zresztą wielu "luminarzy" słowa uznaje sprawę za zbyt niejednoznaczną, by mówić o tym otwarcie. Z drugiej strony, w odróżnieniu od Mencwela, czy takiego choćby nawet Wałęsy, to komu jak komu, ale panu samosterowności zarzucić nie wolno, już raczej instynkt stadny. Jednak, skoro poruszony niebywałą zuchwałością pańskich wypowiedzi, nie potrafię odwrócić się od obowiązku opisywania tego co widzę, pokuszę się o hipotezę, że to nie pycha ale lęk przed śmiercią, tłumaczy jak flogiston większość pańskich, nader płomiennych wystąpień, które ludziom przyzwoitym odbierają tlen w płuchach. Pozwoli pan wybrzmieć tej myśli. Lęk.... przed śmiercią.... panie "profesorze". Może więc jednak warto zdążyć być przyzwoitym nim nadejdzie czas michnikowych laudacji, a w miejsce pełnych jadu aktów strzelistych zachować większą wstrzemięźliwość? http://rzeczywistoscgryzie.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... ff
[A ja dzisiaj mialem traumatyczne przezycie . Nie wiem, czy ktos z was ma komunikator - paltalk?? Tam sa rozne kanaly, ludzie z calego swiata nawijaja ze soba(piszac czy gadajac przy mic). Dzisiaj pewna osoba mi pokazala, ze jest nowy kanal polski - "Jaroslaw Kaczynski przyszloscia Polski". Co tam sie odpie**ala(za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwac nie mozna), to szok...jechanie po PO i Komorowskim, jak po lysej kobyle...10 minut mi wystarczylo, a uczestnicy to oczywiscie nasza kochana polonia z USA i Kanady... Shatyn to, co sie w tym temacie dzieje, to maly pikus w porownaniu z tym pokojem gadanym . Jutro chyba sie tam pojawie i dam troszke do pieca, zmusze ta "inteligencje" do rozmowy na argumenty .] Zawsze mowię, że Polacy , którzy mieszkają więcej jak 5 lat za granicami państwa naszego nie powinni mieć prawa głosu w wyborach. Pamiętasz "politykę miłości" w wykonaniu PiS? W założeniu mającą być pozbawioną agresji... i po 3 m-cach kiedy Pis zaczęła tracić w sondażach, szybko Jar się wycofał i to był ich błąd. No a poza tym Jar to polityk agresywny, porywczy, nie ma cierpliwości, nie ufa innym, nie lubi ludzi, tchórz i uwielbia pomawiać innych chociazby dla sportu, wszędzie widzi komuchów, Żydów i masonów, agentów, dla władzy za to zrobi wszystko, nawet gdyby miał cofnąć Polskę do średniowiecza to to zrobi. Ma też takich samych wokoło siebie wspołpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawcia ....
radzę zastępczy tymczasowy czarny nick bo znając tego z nowej chóty to się będzię menda podszywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... ff
trzymam kciuki ff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
:D :D a przed chwilą srałeś na podszywy ale teraz widać żeś się przestraszył :D wawcia_powraca3 :D obawiam się że dojdziesz do wawcia_powraca50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
to prawda, szkoda faceta ps. ubliżaj :-) twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS prowadzi kampanię w cieniu trumien, to jest kampania nieprawdziwa, PiS pokazuje swoją nieprawdziwą twarz, my będziemy pokazywać, co jest nieprawdziwego w Jarosławie Kaczyńskim - mówi Grzegorz Schetyna - przewodniczący Klubu PO. haha ci jacy sa nawiedzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia no przeciez na tym polega kampania nie na tym kto i jaką smiecią zginął...tylko kto z zyjacych ma coś w sobie z przywództwa:O Dal mnie Jaro to nie typ na prezydenta:O pod zadnym względem mi nie pasuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najwyższy czas, żeby Polacy
zaczęli doceniać prawdziwą poezję patriotyczną! Lech Wałęsa zuch! Starczy na tych dwóch. Tutaj stoi Lech! Starczy i na trzech. (-bez tytułu -) autor: Bronisław Komorowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca2
to w związku z tym że jest to normalne że się znajduje szczątki długi czas po katastrofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×